Biohar – skúsenosti a výsledky. Recenzia na vlasový aktivátor a vaše názory

Vlasový aktivátor BioharBiohar vlasový aktivátor je osvedčený prípravok proti vypadávaniu vlasov. Okrem tohto účelu pomôže aj pri aktivácií vlasových korienkov a raste nových vlasov. Obsahuje totiž kolagén a prírodný hyaluronan, látku, ktorá je nevyhnutná pre zdravie a krásu pokožky.

Tento český výrobok od spoločnosti Biora sa vyrába nepretržite už takmer 30 rokov. Tento fakt svedčí o tom, že je naozaj obľúbený. A to nielen vďaka dostupnej cene.

Aké sú ďalšie účinky Bioharu? Koľko stojí, kde sa dá kúpiť najlacnejšie a aké skúsenosti majú jeho užívatelia? V našom článku sa pozrieme na recenzie z viacerých zdrojov, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či vlasové sérum Biohar vyskúšate alebo nie.

Účinky Bioharu – rast vlasov i výživa pokožky

Aktívne zložky aktivátora a starajú o zabezpečenie procesov, ktoré sú dôležité pre rast zdravých vlasov. Ide najmä o transport vitamínov a rastových polypeptidov do pokožky hlavy a viazanie vody v pokožke a vlasoch.

Biohar pomáha odstraňovať viacero problémov s vlasmi a zároveň riešiť príčiny týchto nepríjemností.

 • Zastavuje vypadávanie vlasov
 • Podporuje rast nových vlasov, zvyšuje ich hustotu
 • Regeneruje vlasovú pokožku
 • Zlepšuje pružnosť, pevnosť a celkovú kvalitu vlasov
 • Pomáha odstraňovať lupiny a rôzne kožné ochorenia
 • Regeneruje poškodené vlasy a vlasové končeky

Ďalšie info o účinkoch

Pre koho je určený?

Aktivátor rastu vlasov Biohar je určený pre ženy i mužov. Je vhodný pre každého, kto rieši problém so stratou vlasou, ale aj pre tých, ktorí túžia po vyživenejších, zdravších a krajších vlasoch bez rozštiepených končekov a lupín.

Desiatky pozitívnych recenzií, ktoré si možno vyhľadať na internete potvrdzujú, že tento aktivátor pomáha nielen pri vypadávaní vlasov, ktoré je zapríčinené hormonálnymi zmenami, ale aj v prípade najťažšej formy straty vlasov (totálnej alopécie).

Výrobca Bioharu deklaruje, že nevyvoláva žiadne známe vedľajšie účinky. Je preto vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou.

Zloženie Biohar aktivátora vlasov

V zložení vysoko účinného rastového séra Biohar nájdeme 2 aktívne látky – KolagénHyaluronan sodný, vitamíny B1 – 12, vodu a denaturovaný alkohol.

Zloženie Biohar vlasový aktivátor

 Kolagén – je základným stavebným prvkom spojivových tkanív. Táto vo vode nerozpustná bielkovina dodáva pokožke pružnosť aj pevnosť a stará sa o jej vlhkosť.

S pribúdajúcim vekom sa podiel kolagénu v organizme znižuje a mení sa kvalita pokožky celého tela. Koža stráca pružnosť,  objavujú sa vrásky, dochádza k jej ovisnutiu a oslabeniu. Korienky vlasov už nie sú upevnené dostatočne, dôsledkom čoho dochádza k vypadávaniu vlasov.

Kolagén je preto vhodné dodávať zvnútra i zvonka – aplikáciou vlasového aktivátora Biohar, šampónu či balzamu s obsahom kolagénu.

 Hyaluronan sodný – ide o najviac používanú soľ kyseliny hyaluronovej s výbornou schopnosťou prenikať až do spodných vrstiev pokožky. Hyaluronan má schopnosť viazať vodu v pokožke, zlepšuje jej pružnosť, pevnosť a podporuje tvorbu nových kolagénových vlákien.

Má omladzujúce, regeneračné a hojivé účinky. Zlepšuje kvalitu, ale i vzhľad pokožky, vypĺňa a spevňuje tkanivá kože, vlasov i nechtov. Hyaluronan vo vlasovom aktivátore Biohar zabezpečuje výbornú hydratáciu pokožky hlavy a vlasov, vďaka čomu sú vlasy krásne a zdravé, menej sa lámu a štiepia.

 Vitamíny skupiny B – sú mimoriadne dôležité pre zdravie a kvalitu vlasových folikulov. Ich dostatočný príjem je výbornou prevenciou voči vypadávaniu vlasov. Vitamíny okrem toho podporujú rast nových vlasov, zlepšujú prirodzenú regeneráciu a hydratáciu vlasov, zvyšujú ich pevnosť, silu aj vonkajší vzhľad.

Koľko stojí Biohar a kde sa dá kúpiť?

Aktivátor vlasov Biohar sa dá kúpiť online v eshopoch s prírodnou kozmetikou a aj v online lekárňach. Cena Biohar séra je výhodnejšia, ak si ho objednáte online. V kamenných lekárňach, ktoré sme navštívili, bol drahší o 0,60 – 1€.

Objednávajte online!

Biohar aktivátor vlasov

 Sérum pre husté vlasy s hyaluronanom, 75 ml

 • Eshop prezdravie.sk – cena: 5,20 €          Objednať
 • Online lekáreň Dr. Max – cena: 5,99 €    Objednať
 • Online lekáreň Pilulka – cena: 5,39 €      Objednať

Ako sa používa?

Na internete sa častokrát označuje Biohar ako šampón, čo nie je pravda. Ide o vlasovú vodu, výrobok s redšou konzistenciou.

 • Biohar aplikujte každý deň – najlepšie večer
 • V dostatočnom množstve ho naneste na vlasovú pokožku a krúživými pohybmi prstov ho jemne vmasírujte
 • Špeciálnu pozornosť venujte miestam, kde pozorujete najvýraznejšie vypadávanie vlasov
 • Biohar neoplachujte!
 • Kúra proti vypadávaniu vlasov by mala trvať minimálne 1 mesiac, v prípade potreby možno Biohar používať aj dlhšie
 • Po odstránení problému s vypadávaním vlasov môžete používať Biohar aj ako prevenciu (1x týždenne)
Upozornenia
 • Počas aplikácie vlasového aktivátora si chráňte oči
 • Používanie počas tehotenstva a v období dojčenia konzultujte s lekárom
 • Po aplikácií Bioharu na vlasy chráňte pokožku pred mrazom, výrobok má totiž veľmi silné hydratačné schopnosti

Skúsenosti a recenzie Bioharu

O tom, že je tento výrobok osvedčeným liekom proti vypadávaniu vlasov svedčia aj desiatky recenzií, na ktoré možno naraziť na internete. Skúsenosti s používaním Bioharu si možno prečítať v hodnoteniach online lekární, eshopov či na heureke.

Recenzie a skúsenosti s Biohar vlasovým aktivátorom
eshop: prezdravie.sk

Prečítať ďalšie recenzie

 

Skúsenosti a recenzie Biohar
eshop: pilulka.sk

 

Recenzie Biohar na heureke
hodnotenie Bioharu na Heureke

Tip na záver: Biohar na rast rias

Biohar Max na rast rias

 Biohar MAX – aktivátor rastu rias, 7 ml

Výživné sérum na riasy obsahuje komplex vitamínov a prírodných rastových polypeptidov, ktoré vyživujú riasy od korienkov po končeky. Riasy sú pevnejšie, dlhšie, hustejšie a menej vypadávajú.

 • predlžuje riasy a zväčšuje ich hustotu
 • posilňuje a regeneruje poškodené riasy
 • spomaľuje proces ich starnutia
 • vhodné pre ženy i mužov
Viac informácií

 

Biohar – skúsenosti a výsledky. Recenzia na vlasový aktivátor a vaše názory
5 (100%) 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *