Cemio kamzík – recenzia a vaše skúsensoti a hodnotenie

Bolesti kĺbov a celého pohybového aparátu vedia pekne skomplikovať život. Takéto obmedzenie však môžete napraviť viacerými spôsobmi. Opotrebovanie kĺbov ide ruka v ruke s vekom.

Cemio kamzík 60 kapsúl

Pokiaľ chcete zabrániť vzniku ťažkostí alebo sa ich chcete zbaviť a užívať si život, skúste doplniť potrebnú výživu vašim kĺbom. Predmetom tohto článku bude recenzia na výživový doplnok Cemio Kamzík.

Cemio Kamzík je voľnopredajný výživový doplnok, ktorý obsahuje potrebné látky, ktoré vyživujú kĺby, doplňujú do nich potrebný kolagén, čím zabraňujú ich opotrebovaniu.

Účinky Cemio Kamzíka na kĺby, šľachy a väzivá

 • napomáha udržiavať kĺby zdravé a funkčné
 • poskytuje starostlivosť pre kosti, šľachy, chrupavky a väzivá
 • postará sa o lepšiu pohyblivosť kĺbov
 • spevňuje chrupavky a stávajú sa odolnejšími
 • dopĺňa do kĺbov potrebný kolagén
 • podporuje tvorbu kolagénu
 • dopĺňa do tela vitamín C
 • udržuje spojivové tkanivo svalov, šliach, kostí aj chrupaviek, podporuje pevnosť a odolnosť voči záťaži
Najlepšiu cenu výrobku sme našli v ✅ eshope prezdravie.sk!

Zloženie

Špecifické zloženie Cemio Kamzík spočíva v kombinácii natívneho kolagénu I. a II. typu a vitamínu C. Produkt neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky, cukry, laktózu, lepok umelé farbivá a prímesy.

 • Kolagén I. typu je najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa primárne nachádza vo väzivách i šľachách. Ďalej sa nachádza v pokožke, preto má dosah aj na vzhľad a kvalitu pokožky.
 • Kolagén II. typu sa vyskytuje v chrupavkách. Vďaka nemu sa v chrupavke vytvorí hustú sieť z tenkých vláken. Udržuje chrupavku pokope, podporuje jej pružnosť a odolnosť.
 • Vitamín C má okrem iného priaznivý vplyv na vytváranie kolagénu telom.

Kolagén a jeho účinky na organizmus

Pre koho Cemio Kamzík určený?

Cemio Kamzík je vhodný pre mužov aj ženy, dokonca aj pre deti od 3 rokov. Je určený pre cieľovú skupinu ľudí, ktorí sa chcú starať o svoj pohybový aparát a udržiavať jeho funkciu.

Muž a žena behajú v teréne

Je výborný pre ľudí s nadmerným zaťažením kĺbov (športovci a ľudia s nadváhou), pre ľudí stredného a vyššieho veku, pre deti v období rastu a pre ľudí s problémami a ochorením kĺbov.

Výrobok neobsahuje lepok ani laktózu, je preto vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia ich neznášanlivosťou.

Cena a dostupnosť

Cemio Kamzík sa dá zakúpiť v kamenných lekárňach a v internetových lekárňach alebo na oficiálnej stránke Cemio Kamzík. Nekupujte prípravok z neznámych malých e-shopov, pri ktorých nemáte garanciu, že dostanete originálny produkt.

Na výber máme hneď niekoľko variácií:

 • Cemio Kamzík 60 – Cena za 60 tabletové balenie sa pohybuje v intervale 9 € až 14 €. Pokryje dávkovanie počas 2 mesiacov, čo je odporúčaná kúra.
 • Cemio Kamzík Vianoce 2017 – Cena za 120 tabletové balenie sa pohybuje okolo 24 €. Pokryje dávkovanie na 4 mesiace. Tento druh balenia je momentálne nedostupný, môžete však očakávať podobnú akciu s príchodom nastávajúcich Vianoc.
 • Cemio Kamzík 90 – Cena za 90 tabletové balenie sa pohybuje okolo 15 € a pokryje dávkovanie na 3 mesiace.
 • Cemio Kamzík 2×60 – Cena za 120 tabletové balenie sa pohybuje okolo 25 €. Pokryje dávkovanie na 4 mesiace.

Pre lepší prehľad cien sme pre vás pripravili aj tabuľku cien najpredávanejšej verzie Cemio Kamzíka v rôznych overených eshopoch:

Balenie Eshop Cena Objednať
Cemio kamzík 60 kapsúl

60 tbl.

Logo Prezdravie.sk 11,20€ Do obchodu
Cemio kamzík 60 kapsúl

60 tbl.

Logo Pilulka.sk 12,69€ Do obchodu
Cemio kamzík 60 kapsúl

60 tbl.

Logo Lekáreň Tri veže 16,36€ Do obchodu
Cemio kamzík 60 kapsúl

60 tbl.

Logo DrMax.sk 17,79€ Do obchodu

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula denne, nie je určená bližšia časová špecifikácia. Tabletku je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

 • kompletná kúra by mala trvať aspoň 2 mesiace a opakovať by sa mala niekoľkokrát počas roka
 • pre dosiahnutie optimálneho účinku sa odporúča užívať tento výživový doplnok trvalo

Skúsenosti a recenzie

Recenzie do tejto časti článku sme poskladali z internetových fór a diskusií, ale aj z oficiálnej stránky Cemio Kamzík, kde sa zapojili užívatelia tohto výživového doplnku.

Medzi najvýraznejšie pozitíva patrili účinky. Cemio Kamzík pomáha pri bolestiach kĺbov. Viacerí užívatelia trpeli bolesťami kolien, ktoré sa zmiernili až vytratili pri užívaní tohto výživového doplnku. Cena je primeraná, dávkovanie je jednoduché. Ďalším pozitívom bola možnosť dlhodobého užívania produktu.

Recenyie a skúsenosti s Cemio Kamzík

Negatívne reakcie sa neobjavovali. Preto môžeme skonštatovať, že Cemio Kamzík je naozaj účinný a spĺňa predstavy a účinky popísané na príbalovom letáku. Pokiaľ prispejete svojou recenziou na stránke www.cemiokamzik.sk ste automaticky zaradený/á do súťaže o celoročnú kúru!

Vhodné alternatívy

✅ Colafit je čistý kryštalický kolagén, ktorý chráni a vyživuje vaše kĺby, udržuje väzivá a šľachy v optimálnom stave. Ide o výživový doplnok, ktorý formou koncentrovaných kociek zabezpečí potrebné množstvo kolagénu v tele.Apotex Colafit 60 kociek

Všetko podstatné v našej recenzií Colafit.

✅ Žraločia chrupavka je výživový doplnok, ktorý vyživuje a regeneruje najmä kĺby, ale pomáha aj pri regenerácií svalov a napomáha udržiavať pohybový aparát vo forme. Je obľúbeným produktom nie len ľudí s problémami, ale aj u športovcov. Lieči a zároveň ochraňuje vaše kĺby a svaly pred možným zranením.

Walmark Žraločia Chrupavka 740mg 30 tbl.

Ďalšie podrobné informácie nájdete v našej recenzií.

✅ Kolagén 4000 je rozpustný prášok, ktorý dodáva do kĺbov potrebný kolagén, čím regeneruje kĺby a pomáha s pohyblivosťou. Liek je voľne predajný výživový doplnok, ktorý vám môže čiastočne uľaviť od bolesti tým, že posilní a doplní kolagén do vašich kĺbov. Zároveň priaznivo pôsobí aj na vlasy a nechty, dodáva im pevnosť a zdravý vzhľad.

Stada Pharma Kolagen 4000 30 vrécušok

Pokiaľ ide o recenziu produktu Cemio Kamzík, môžeme odporučiť jeho užívanie. Je to cene primeraný výživový doplnok s jednoduchým dávkovaním. Je vhodný aj na dlhodobé užívanie, dá sa zakúpiť v rôznych veľkostných baleniach. Zároveň je vhodný aj pre deti a mladých ľudí. Ohlasy naň sú pozitívne a účinky overené užívateľmi.

Cemio kamzík – recenzia a vaše skúsensoti a hodnotenie
5 (100%) 1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *