Ajurvédske tablety Tulsi - obranyschopnosť a vitalita
(82.2%)
12,80 €

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Bylinný prípravok. Tulsi posilňuje obranyschopnosť, pôsobí proti stresu, má podporný účinok proti nachladnutiu, jedná sa o silný antioxidant. Podporuje životnú silu a dodáva energiu. Navodzuje fyzickú pohodu a uvoľnenie. Prispieva k metabolizmu tukov, cholesterolu a krvného cukru. Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Bazalka posvätná (Ocimum sanctum)      Vykašliavanie Normálne funkcie dýchacieho systému Bazalka pravá (Ocimum basilicum)     Upokojenie - relaxácia - spánok Normálne trávenie Vylučovanie vody z organizmu Zloženie: Bazalka posvätná (Ocimum sanctum) a bazalka pravá (Ocimum basilicum), celulóza Dávkovanie: 2-3 kapsule ráno a skoro odpoludnia. Odporúča sa používať najmenej jeden mesiac.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Ajurvédske tablety Tulsi - obranyschopnosť a vitalita myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,80€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Ajurvédske tablety Tulsi - obranyschopnosť a vitalita

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Ajurvédske tablety Tulsi - obranyschopnosť a vitalita spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy