Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS
(81.8%)
Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS

Zloženie, užívanie, účinky

Olivetabs = ANTIPRESS Výživové doplnky výťažok z listov olivovníka európskeho Olivovník Európsky Olivetabs obsahuje extrakt z listov olivovníka európskeho (Olea europeae). Tento strom bol vďaka svojej dlhovekosti, mimoriadnej schopnosti regenerácie a veľkej životnej sile už starými Grékmi považovaný za strom ctený a vážený.Extrakt z olivových listov bol po mnohé storočia spájaný s konzervovaním (Egypťania používali listy olív na mumifikáciu faraónov), neskôr boli listy používané v ľudovom liečiteľstve napr. pri horúčke, pri malárii a tiež ako omladzovací prostriedok potláčajúci starnutie pleti. Pre svoje plody je olivovník pestovaný hlavne v oblasti Stredomoria. Stredozemná strava bohatá na ovocie a zeleninu (olivy predstavujú významnú časť jedál) je spájaná s menším výskytom srdcovo-cievnych ochorení.Švédska štúdia pod vedením Dr. Larsa Skoldstama zistila, že táto strava pomáha znížiť bolesť a zlepšiť fyzické funkcie ľudí, ktorí trpia reumatickou artrózou. Olivový olej bol už od stredoveku používaný v ľudovom liečiteľsve pri mnohých zdravotných problémoch ako sú hypertenzia, dna, ateroskleróza, reumatizmus a rôzne kožné problémy. Z listov olivovníka sa vyrába patentovaný, veľmi stabilný extrakt EFLA®943. Jeho hlavnou zložkou je oleuropein, látka s množstvom pozitívnych účinkov na organizmus (antioxidačné a protizápalové účinky, priaznivý efekt pri mierne zvýšenom tlaku, pôsobenie proti niektorým druhom baktérií). Oleuropein obmedzuje možnosť vzniku aterosklerotických plátov, čím predchádza ochoreniam, ktoré vznikajú na základe ateroskleró v 1 tablete: 350 mg extraktu z listov olivovníka, neobsahuje kvasnice, glutén, ani sladidlá Dávkovanie: 2 tablety denne nezávisle od jedla. Výživový doplnok nie je určený deťom do 3 : 60 kapsúlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 32,68€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy