PENOXAL 50 mg - 120 kapslí
(76.8%)

Zloženie, užívanie, účinky

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky. Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky - B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najvážnejších ochorení súčasnosti - rakoviny. Prípravok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernenie nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o PENOXAL 50 mg - 120 kapslí myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 86,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka PENOXAL 50 mg - 120 kapslí

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s PENOXAL 50 mg - 120 kapslí spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

SPORT PACK

SPORT PACK
47,00 €