Dukanova diéta – kľúč k vysnívanej postave?

Určite ste už aj vy počuli o svetovom hite, ktorý Vám pomôže zhodiť nadbytočné kilogramy  a to rýchlo a pomerne jednoducho. Dukanova diéta je trend, ktorý v súčasnosti oslovuje tisícky ľudí po celom svete, nevynímajúc svetové celebrity. Náš portál by Vám rád priblížil čo to o histórií a podstate tejto zaručenej diéty, ktorú budete chcieť určite vyskúšať.

Tvorcom úspešnej a nenáročnej schémy, ktorá má zabezpečiť úpravu Vašej hmotnosti, je známy francúzsky odborník na výživu a diéty, Dr. Pierre Dukan. Počas svojej praxe a spolupráce s viac než 40 000 pacientmi vynašiel metódu, ktorú zdokonaľoval viac než 30 rokov. Od tej doby zasvätil svoj život boju s obezitou a osvetou ľudí v oblasti chudnutia a zdravého stravovania.

Jesť či hladovať?

Faktom, ktorý svedčí o úspechu diéty je, že takéto chudnutie skúša čoraz väčší počet ľudí. Verejne známym “tajomstvom” Dukanovej diéty je totiž pozitívne zistenie, že pri nej nemusíte hladovať, naopak môžete jesť, čo Vám hrdlo ráči.

Stačí si upraviť jedálniček podľa vopred stanovených pravidiel, nejesť “zakázané potraviny” a už o pár dní sledovať, o koľko gramov ste ľahší. Ak sa počas prvej fázy presvedčíte, že táto metóda skutočne funguje, bude Vás to motivovať k pokračovaniu až do úspešného cieľu.

Dukanova diéta – kľúč k vysnívanej postave?
Pridaj hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *