Káva Reishi – red reishi, black coffe, dxn. Diskusia otvorená

O vynikajúcich liečivých účinkoch huby Reishi sme Vám už písali. Možno ste však netušili, že si ju môžete dopriať aj vo forme Vášho obľúbeného nápoja. Káva Reishi, spojenie príjemného a užitočného, sa môže stať aj Vašou prvou dennou dávkou zdravia.

O tom, že káva patrí medzi najpopulárnejšie nápoje sveta niet pochýb. Možno aj vy patríte medzi ľudí, ktorý si bez nej nevedia rannú idylku ani len predstaviť. Napriek svojej skvelej chuti však káva prináša i negatíva, ktoré nemožno opomenúť. Ide najmä o vysoké množstvo kofeínu, odvodňovanie a prekyslovanie organizmu.

Káva reishi s množstvom zdravotných benefitov

Oproti klasickej káve však káva Reishi neobsahuje také vysoké množstvo návykového kofeínu. Nezaťažuje preto tak organizmus a môžu si ju dopriať i ľudia s vyšším krvným tlakom. I napriek tomu Vám šálka nápoja denne zaručí dlhodobý prílev energie. Ide o zdravšiu alternatívu kávy, ktorá má navyše vďaka viac než dvom stovkám antioxidantov, množstvu minerálnych látok a vitamínov mnoho pozitívnych účinkov.

Káva Reishi a jej liečivé účinky

Huba Reishi totiž pomáha ničiť baktérie vo Vašom tele a detoxikuje ho, čím napomáha zvyšovať jeho obranyschopnosť a tým zlepšuje jeho celkovú imunitu. Okrem toho Vám šálka kávy Reishi pomôže i v období zvýšeného stresu. Rovnako výborný vplyv má na posilnenie koncentrácie a zlepšenie pamäti. Možno to bude znieť neuveriteľne, no káva Reishi sa používa i na liečbu nespavosti.

Pacientom s artritídou pomôže k menej bolestivému pohybu. Pozitívne vplýva i na tráviace ťažkosti, optimalizuje krvný tlak a pôsobí ako prevencia pred vznikom rakoviny.

Možno sa Vám účinky kávy Reishi budú zdať nadpozemské a až príliš nereálne. Podľa nášho názoru sa ju však oplatí vyskúšať a tešiť sa zo zlepšenia zdravotného stavu.

Instantná káva reishi

 Instantná káva Reishi 2v1, 30 vrecúšok
Cena: 20,20€

Ochutnať kávu

Reishi čokoláda

 Tmavá horúca čokoláda s hubou Reishi, 20 vrecúšok
Cena: 13,50 €

Ochutnať čokoládu

 

Káva Reishi – red reishi, black coffe, dxn. Diskusia otvorená
5 (100%) 1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *