Akamuti Mandľový olej 100 ml
(82.6%)
Akamuti Mandľový olej 100 ml

Zloženie, užívanie, účinky

Mnohostranne použiteľný olej, úžasný na masáž. Pomáha pri svrbení pokožky, suchej pokožke a pomáha predchádzať strate vlhkosti z pokožky. Odporúčame na masáže, detskú pokožku, odstraňovanie očného make-upu a každodennú hydratáciu pokožky. Zloženie: Mandľový olej (Prunus dulcis) Spôsob použitia: vmasírujte do pokožky podľa potreby. Olej je vhodný ako základný olej pre masážne zmesi a riedenie éterických olejov. Náš tip na bohatý hydratačný krém: 50g bio kakaového masla 25g mandľového oleja esenciálny olej podľa vášho výberu Bio kakaové maslo nechajte roztopiť vo vodnom kúpeli (nad hrncom s vriacou vodou). Pridajte mandľový olej a zamiešajte. Nechajte vychladnúť a pridajte esenciálny olej. Počas tuhnutia miešajte napr. mixérom a získate jemnú penovú konzistenciu. Nanášajte na mokrú pokožku po kúpeli alebo sprche.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Akamuti Mandľový olej 100 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,66€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Akamuti Mandľový olej 100 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Akamuti Mandľový olej 100 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy