Chilliburner – tabletky s obsahom čili papričiek recenzie chvália

Chcete schudnúť a zatiaľ nič nezabralo? Možno je načase vyskúšať chudnutie pomocu termogenických potravín. Vďaka nim totiž dochádza k zvýšeniu telesnej teploty a vytvoreniu zápornej energetickej bilancie.

Chilliburner tabletky na chudnutie

Prírodný prípravok na chudnutie Chilliburner s obsahom čili papričiek pomáha spaľovať tuky, ktorých sa potrebujete zbaviť. Chudnutie nie je ľahký boj a každý, kto už zatúžil po lepšej postave, o tom vie svoje. Diéta by mala byť súčasťou chudnutia, rovnako ako cvičenie a disciplína. Tabletky na chudnutie by mohli byť pre vás užitočným pomocníkom.

2 veľkosti balenia Chilliburner

Zloženie Chilliburner

Prípravok Chilliburner pozostáva z rastlinných extraktov, ktoré sú nápomocné pri redukcii hmotnosti. Jednotlivé zložky pomenúva výrobca ako Frutafit, Capsimax a extrakt z listov zeleného čaju.

Frutafit (138,5 g v 1 tablete) obsahuje rozpustnú vlákninu inulín (90 %) z čakanky, fruktózu, glukózu a sacharózu. Inulín chráni tráviace ústrojenstvo pred zápalmi a zvyšuje odolnosť organizmu voči infekciám. Vláknina nielenže pôsobí priaznivo v tráviacom systéme, ešte aj vyvoláva pocit sýtosti.

Červené čili papričky

Capsimax (50 mg) obsahuje extrakt z čili papričiek, kajenské korenie a sacharózu. Štipľavá látka kapsaicín, ktorá sa nachádza v čili, telo rozohreje, to sa spotí a spaľuje. Pri konzumácii čili papričiek sa v tele uvoľňje hormón šťastia, ktorý priaznivo vplýva na náladu. Okrem toho sa v čili nachádzajú vitamíny a antioxidanty. Má antibakteriálne účinky, zmierňuje starnutie, chráni srdce a zmierňuje účinky škodlivých oxidačných procesov v tele.

Okrem toho v tabletách nájdete viaceré prídavné látky – mikrokryštalickú celulózu a protihrudkujúcu látku rastlinný stearan horečnatý.

Účinky prípravku

Podľa výrobcu Chilliburner podporuje chudnutie, pomáha pri kontrole hmotnosti a udržiavaní zdravej črevnej mikroflóry, podporuje trávenie a pravidelné vyprázdňovanie. Je to tak?

Kapsaicín (hlavná účinná látka čili papričiek) naozaj pri chudnutí pomáha, keďže má vplyv na spustenie procesu spaľovania tukov. Je to prírodné antibiotikum a antioxidant, stimuluje krvný obeh, čiže pomáha s prekrvením celého tela.

Vláknina na seba viaže vodu, v žalúdku napučí a vyvolá pocit sýtosti, čo opäť pomáha pri chudnutí. Zelený čaj, resp. lístky z neho sa vyznačujú protirakovinovými a antivírusovými účinkami, taktiež pomáhajú pri srdcovocievnych problémoch.

Chilliburner – pre koho áno a pre koho nie?

Prípravok môže užívať každý, muži aj ženy nad 18 rokov, kto chce pomoc v boji s nadbytočnými kilogramami. Ak nemáte žiadne zdravotné problémy, určite by ste ho mali pri chudnutí vyskúšať. Tablety podporujú trávenie a kapsaicín s inulínom preukázateľne pomáhajú pri chudnutí, bez zmeny životného štýlu – zdravšej stravy a aspoň mierneho pohybu – však nebude ich účinok taký výrazný ako by mohol byť.

Chudnutie pomocou zmeny jedálnička

Užívať ho nemôžu deti, tehotné a dojčiace deti a ani ľudia, ktorí sú precitlivení na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný je pre ľudí s problémami štítnej žľazy.

Užívanie tabliet a cena

Dávkovanie je veľmi pohodlné – v začiatkoch užívania stačí brať 1 tabletu denne, najlepšie polhodinu pred raňajkami. Od tretieho týždňa môžete pre zvýšenie účinku užívať o jednu tabletku navyše – 1 ráno a 1 pred obedom. Tablety treba užívať celé a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

V prípade, že vás prípravok zaujal, mali by ste si najprv skúsiť jeho najmenšie balenie s obsahom 30 tabliet, ktoré stojí od 13 eur vyššie. Až keď sa presvedčíte, že vám zloženie a forma prípravku vyhovujú, vyskúšajte väčšie a ekonomickejšie balenie.

Plusy a mínusy ChilliBurner

Vďaka čili papričkám a čakanke tabletky Chilliburner preukázateľne podporujú chudnutie a spaľovanie nadbytočných tukov. K plusom patrí to, že znižujú chuť do jedla a zrýchľujú metabolizmus. Ak ich budete užívať pravidelne, budete menej jesť a zároveň viac spaľovať, pretože metabolizmus bude pracovať rýchlejšie.

Štíhla žena merajúca si obvod stehna

Ide o 100-percentne prírodný prípravok, ktorý je vhodný pre vegetariánov. Výhodou je, že Chilliburner môžete s krátkymi prestávkami (dlhodobé užívanie látky kapsaicín sa neodporúča, pretože telo si naň po čase zvykne a jeho účinnosť sa stráca) užívať neobmedzene dlho. Odporúča sa dať si po troch mesiacoch mesiac pauzu. Plusom je pomoc s trávením, pravidelné vyprázdňovanie a udržiavanie črevnej mikroflóry. Prípravok potláča rozmnožovanie baktérií v tele a dodáva vitamíny A, C a E.
Vďaka špeciálnej úprave tabliet pri užívaní nepália, kapsaicín nedráždi ústa a tráviaci trakt. Neobsahuje žiadne klasické alergény (glutén, laktóza a pod.), zloženie je podrobne uvedené na obale.

Menšie mínus je, že tabletky výnimočne spôsobujú zápchu, výskyt žalúdočných a črevných problémov je však naozaj ojedinelý.

Chilliburner s dopravou zadarmo zoženiete v ✅ online lekárni Dr. Max!

Skúsenosti s užívaním

S výberom vhodných tabliet na chudnutie často pomôžu skúsenosti iných. Užívatelia sa zhodli, že Chilliburner naozaj funguje, netreba sa však spoliehať len naň.

„Za pomoci vyváženej stravy, pravidelného pohybu a dodržiavaní pitného režimu sa mi podarilo s Chilliburnerom schudnúť 15 kg,“ uviedla Niki v hodnotení na portáli heureka.sk.

Tabletky vám totiž naštartujú metabolizmus a spustia spaľovanie tukov, až s pridaním pohybu a zdravej stravy dosiahnete lepšiu postavu.

Niekoľko užívateľov sa vyjadrilo, že prípravok nepriniesol sľubovaný efekt a objavili sa problémy s vyprázdňovaním. Často tiež uvádzajú iné účinky, ktoré sa netýkajú chudnutia.

Aké sú vaše skúsenosti s týmto výrobkom? Podeľte sa o ne v komentároch pod článkom.

Z recenzií produktu:

Chilliurner recenzie na portáli heureka.sk

Rada na záver

Pokiaľ sú podľa vás tabletky Chilliburner to pravé, nemali by ste zabúdať na to, že bez cvičenia a zmeny jedálnička sa dlhodobých výsledkov nedočkáte. Chcete rýchle riešenie do plaviek, alebo chcete mať vytúženú postavu? Ak totiž chcete to druhé, treba na tom pracovať dlhší čas. Prípravky na kontrolu hmotnosti majú svoje opodstatnenie, u každého však zaberá iné zloženie. Niekomu môže čili vyhovovať, inému zas môže uškodiť, u niekoho lepšie zaberie zelený čaj u iného zas zelená káva.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 27.01.2019
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Reduxin Forte – tabletky na chudnutie (skúsenosť)Recenzia: Reduxin Forte – tabletky na chudnutie (skúsenosť)

Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!

Ketónovú diétu Ketomix pozná (minimálne z počutia) mnoho z nás. Nie každý ju však skúsil. Aké boli reálne skúsenosti našej redaktorky, ktorá vyskúšala balíček na 4 týždne? Prečítajte si...

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?