Najlepšie tabletky na erekciu odhalí test a recenzie

O problémoch v posteli sa čoraz viac hovorí aj na Slovensku. A to najmä na internete. Páni, ktorým erekcia zlyháva občas či dokonca pravidelne totiž hľadajú riešenia, ktoré im pomôžu vyriešiť tento pálčivý problém.

Najlepšie tabletky na podporu erekcie pre mužov

Za problémy s erekciou sa netreba hanbiť, je však náročné o nich diskutovať s kamarátmi. Pýtať sa na otázky intímneho charakteru a zbierať rady od ostatných nie je u väčšiny pánov prípustné.
Práve preto sme pre vás pripravili zoznam najlepších tabletiek na podporu erekcie, ktoré kúpite aj u nás.

Aké sú ich výhody? Po ktorých značkách sa oplatí siahnuť? Prečo je ich užívanie bezpečenejšie ako užívanie liekov na erekciu na lekársky predpis? Aj na tieto otázky si zodpovieme v našom článku!

Najobľúbenejšie erekčné tabletky

Strašiak menom erektilná dysfunkcia

Mnohí o nej počuli, no bojí sa jej každý. Pravdepodobnosť, že ňou naozaj trpíte je však minimálna.

Erektilnú dysfunkciu medicína definuje ako stav, počas ktorého je stoporenie penisu nedostatočné, dokonca až úplne absentujúce. Muž, ktorému bola potvrdená takáto diagnóza, nie je schopný dosiahnuť erekciu, ktorá je nevyhnutná pre vykonanie pohlavnej aktivity.

Občasné zlyhanie (slabá erekcia, ochabnutie penisu po pár minútach, prípadne aj nedostavenie sa erekcie) preto nemusí hneď znamenať katastrofu v spálni. Ide o dočasný stav, ktorý bol vyvolaný externou príčinou:

 • zlá životospráva – konzumácia väčšieho množstva nezdravých pokrmov (najmä mastných, vyprážaných a tučných potravín)
 • nadváha
 • zvýšená konzumácia alkoholických nápojov
 • fajčenie
 • užívanie nelegálnych omamných látok alebo steroidov
 • stres, pocity hnevu, konfliktné situácie
 • hormonálne výkyvy
 • nedostatok testosterónu
 • problémy so srdcom alebo cievami
 • cukrovka
 • iný zdravotný problém

eJoy - najlepšie tabletky na zlepšenie erekcie?

Existuje vôbec jednoduché riešenie?

Na problémy s erekciou sa treba pozrieť zo širšieho uhľa. O príčine netreba príliš diskutovať v prípade, ak ste to prehnali s alkoholom a večer ste zažili sklamanie. Ak však príčina nie je zjavná na prvý pohľad, potom sa nevyhnete dlhodobejšiemu riešeniu vášho stavu.

Prvým krokom nemusí byť návšteva lekára. Ten rieši zlyhania, ktoré sa vyskytujú dlhodobo. Zamerať by ste sa preto mali na úpravu stravovania, obmedzenie konzumácie nezdravej stravy a podporu zdravšieho spôsobu fungovania.

 • Zredukujte množstvo alkoholu, cigariet
 • Doprajte si prechádzky na čerstvom vzduchu a viac relaxu
 • Schudnite!
 • Vyskúšať môžete aj Kegelove cviky, ktoré spevňujú svaly panvového dna
 • Nezabúdajte na to, že stres a časté rozčuľovanie ničí človeka ako celok – zaťažuje nielen psychickú, ale aj fyzickú stránku
 • Pokúste sa popracovať na zvládaní konfliktných situácií, ktoré rovnako neprospievajú ani vášmu srdcu
 • Vyskúšajte akupunktúru - štúdia z roku 2003 napovedá, že táto metóda pomohla až 21% zúčastnených pacientov s erektilnou dysfunkciou

Vimax Pills - jedny z najlepších tabletiek na erekciu

Prírodné tabletky na zlepšenie erekcie

Jedným zo spôsobov riešenia je aj užívanie výživových doplnkov pre mužov. Ide o prírodné preparáty, ktoré dopĺňajú dôležité aminokyseliny, vitamíny, minerály a stopové prvky. Ich zloženie je častokrát obohatené o extrakty rastlín, ktoré komplexne a dlhodobo podporujú zdravie pohlavnej sústavy muža.

Určite ste už aj vy počuli o Clavine, ArginMaxe či Zerexe. Pravdou je, že u nás existujú aj ďalšie zaujímavé produkty, ktoré sa osvedčili a pomohli pánom prekonať strach z ďalšieho intímneho zblíženia.

Pripravili sme pre vás tabuľku tých najlepších tabletiek na erekciu bez predpisu. Dajú sa kúpiť online, čo je v prípade nákupu tohto druhu lieku naozaj veľkou výhodou. Doplnky bývajú doručené v krabiciach bez reklamných prvkov, maximálna anonymita zákazníka je zaručená.

Aké sú výhody týchto tabliet?

Nie každý však vie, že užívanie liekov na erekciu od doktora môže spôsobiť množstvo vedľajších účinkov, o ktorých sa už tak otvorene nehovorí. Ďalším mínusom tabletiek na predpis je fakt, že nie sú vôbec univerzálne – nemožno ich predpísať pánom, ktorí sa liečia na vážnejšie choroby (najmä kardiovaskulárne ochorenia).

Zerex a test tabletiek na potenciu

Univerzálnosť a minimálne vedľajšie účinky

Najväčšou výhodou prírodných doplnkov pre mužov nie je ich dostupnosť, ale práve fakt, že sú vhodné pre každého dospelého chlapa. Neobsahujú chemické preparáty, ktoré vyvolávajú búšenie srdca, žalúdočné problémy, zápchu, poruchy zraku, vyrážky či iný symptóm, ktorý sa môže vyskytnúť pri užívaní lieku na predpis.

Nežiaduce účinky sa samozrejme môžu vyskytnúť v prípade alergie alebo precitlivelosti na niektorú zložku doplnku. Pred odoslaním objednávky, no zároveň aj pred prvým užitím tablety si poriadne preštudujte zloženie.

Registrácia a predaj produktov

Pred kúpou akéhokoľvek doplnku je vhodné overiť si, či bol riadne zaregistrovaný na predaj na Slovensku. Tento proces zastrešuje Úrad verejného zdravotníctva SR. Predajcovia serióznych doplnkov na tento fakt poukazujú spravidla aj na svojom webe.

Ďalším predpokladom kvality je certifikát z laboratória, ktorý overí pravosť zloženia, ktoré deklaruje výrobca. Zároveň vylúči obsah škodlivých látok, ktoré by mohli poškodiť zdravie.

Certifikáty ejoy tabletiek na erekciu

Zistiť viac o eJoy tabletách

Slovenský web bez podozrivých prekladov a obrázkov

Na internete nájdete aj podvodné produkty, ktoré deklarujú nereálne výsledky už po prvých týždňoch užívania.

Narazili ste už na reklamu doplnku Penirium, ktorý sľubuje predĺženie penisu až o 10 cm? Alebo na gél na predĺženie penisu, ktorý používajú aj profesionálni herci z filmov pre dospelých? A všimli ste si, že weby, ktoré distribuujú takéto prípravky sú plné zvláštnych prekladov, odvážnych obrázkov a recenzií od chlapov s menami, s ktorými sa na Slovensku bežne nestretneme?

Ak chcete vyskúšať produkt, ktorý vám naozaj môže pomôcť, potom sa zamerajte na taký, ktorý si viete objednať zo Slovenska. Na webe by ste mali bez problémov nájsť fakturačnú adresu, ochodné podmienky, formulár odstúpenia od objednávky či spôsob vybavenia reklamácie.

Kontaktné informácie Zerex

Kvalitu a serióznosť predajcu si môžete prostredníctvom zverejnených kontaktných informácií (mailom, telefonicky), prípadne prostredníctvom online chatu na webe.

Ďalším plusom je aj fakt, že viaceré výživové doplnky na erekciu kúpite aj v kamennej alebo online lekárni, ktoré si potrpia na kvalitu distribuovaného tovaru.

Najúčinnejšie látky v prírodných doplnkoch

Ktorý liek na erekciu bez predpisu je teda najlepší? Nájsť odpoveď na túto otázku vôbec nie je jednoduché.

Upozorňujeme, že prírodné doplnky nie sú zázračným preparátom, ktorý bude fungovať u každého muža. Niektorému pomôže Zerex, inému eJoy, ďalšiemu možno nepomôže nič (najmä ak hovoríme o chlapoch s vážnejším zdravotným problémom).

Zahraničné štúdie a portály o zdraví najčastejšie spomínajú tieto účinné látky:

 • L-arginín - aminokyselina, ktorá vo vyšších dávkach pomáha rozširovať cievy, vďaka čomu sa do penisu dostáva oveľa viac krvi. Výsledkom je tvrdšia erekcia. U citlivejších osôb môže spôsobovať hnačky, kŕče či nevoľnosť.
 • Ženšen (Panax Ginseng, Všehoj ázijský)štúdia z roku 2008 odhalila, že pravidelné užívanie (3x denne) ženšenu v dávke od 600 do 1,000 mg napomáha pri liečbe erektilnej dysfunkcie
 • Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) - dlhodobé užívanie (150 - 200 mg 3x denne po dobu 3 mesiacov) redukuje únavu a dodáva energiu. Štúdia z roku 2002 potvrdila aj účinok na zlepšenie sexuálneho zdravia.
 • Yohimbín (Yohimbe) alkaloid z kôry západoafrického stromu Pausinystalia yohimbe je afrodiziakum, no používa sa aj na liečbu erektilnej dysfunkcie. Neodporúča sa však mužom s vysokým krvným tlakom - jej užívanie ho totiž môže ešte viac zvýšiť.
 • Ginkgo biloba - semená tohto stromu obsahujú terpenoidy, ktoré zlepšujú krvný tok. Denná dávka by mala predstavovať 120 až 240 mg.
 • Maca - prírodná Viagra Inkov, známa ako koreň rastliny Maca sa užíva s cieľom zlepšiť sexuálne zdravie a zvýšiť túžbu a libido. Denná odporučená dávka je 3000 mg.

Najobľúbenejšie erekčné tabletky

Vyjadrite svoj názor!

Prispieť môžete aj vy. Stačí pridať komentár pod konkrétny produkt, zapojiť sa do diskusie alebo pridať hviezdičkové hodnotenie.

Úlohou tohto rebríčka najlepších prípravkou na zlepšenie erekcie je ponúknuť užívateľom vami overené prípravky. Čím je prípravok vyššie v rebríčku, tým je obľúbenejší a pomohol viacerým mužom s ich problémami.  Čím viac ľudí sa zapojí do hodnotenie, tým budú výsledky presnejšie. 

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

Lojzo 29. Jan. 2024
Absolutne neucinny...zerex shot. Vypil som jednu flasticku a nic. Vypil som dve a vobec nic.

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...