Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Za problém s erekciou sa nemusíte hanbiť. Trpí ním viac mužov ako si dokážete predstaviť, len o tom nikto nehovorí. Je to citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu, šanca, že podobné záležitosti v oblasti intímneho zdravia sužujú aj niekoho vo vašom blízkom okolí, je vyššia ako 90 %.

Virde Erefit recenzia, skúsenosti

Porozprávajte sa o probléme so svojou partnerkou alebo vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexualnej funkcie Virde Erefit. Ak sa o ňom chcete dozvedieť viac, kliknite na adc.sk alebo si prečítajte túto recenziu.

Výživový doplnok na podporu sexualnej funkcie Virde Erefit si môžete pohodlne zakúpiť v ✅ internetovej lekárni Dr.Max.

Virde Erefit – zloženie

Virde Erefit sa skladá len z 3 látok, ktoré sú však mimoriadne účinné v oblasti prirodzenej podpory sexuálneho života. Jednotlivé zložky sme popísali bližšie, pričom udávame aj množstvo, v akom sa nachádzajú v odporúčanej dennej dávke, teda v 1 kapsule:

  • L-Arginín (v množstve 250 mg) je najviac obsiahnutou zložkou vo Virde Erefit. Ide o aminokyselinu, podporujúcu tvorbu oxidu dusnatého, ktorý rozťahuje cievy, podporuje pružnosť ciev a tlačí krv do všetkých krvných ciev aj do svalových tkanív. Preto je najdôležitejšou aminokyselinou, ktorá podporuje zdravú erekciu. Často ju užívajú športovci, pretože podporuje nárast svalovej hmoty a poriadne prekrvenie každého svalového vlákna.
  • Extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) v množstve 100 mg. Ide o silné prírodné afrodiziakum, ktoré zvyšuje libido, podporuje tvorbu testosterónu, používa sa ako doplnková liečba pri erektilnej dysfunkcii. Urýchľuje regeneráciu svalov a telu dodáva poriadnu dávku energie.
  • Žerucha peruánska (Lepidium meyenii) v množstve 50 mg, je najmenej obsiahnutou prísadou v tabletkách. Známu Macu používajú ženy a aj muži na podporu správnej funkcie pohlavných orgánov. Patrí medzi superpotraviny, pretože jej koreň, ktorý sa pokladá za liečivý, má ukážkové nutričné hodnoty.

Ďalšie látky: mikrokryštalická celulóza a inulín, stearát horečnatý, želatína

Účinky

Výrobca udáva účinky Erefitu predovšetkým v oblasti podpory sexuálnych funkcií muža. Ide o "vylepšenie" troch oblastí, ktoré na seba nadväzujú a spolu vedú k pevnej a dostatočne dlhej erekcii s bezproblémovým nástupom. Medzi hlavné účinky patrí:

✅ Zvýšená vitalita a energia

Všetky tri zložky, ktoré sa nachádzajú v Erefite, sa pokladajú za afrodiziaká. Okrem iného to znamená, že zvyšujú prekrvenie celého organizmu. Telo je kompletne zásobované vyšším množstvom okysličenej krvi, čo vedie k podobnému účinku, ako poriadna ranná šálka kávy. Prirovnať to môžeme aj k rannej rozcvičke, prostredníctvom ktorej sa krv v tele rozprúdi a vy sa zahrejete. Cítite sa zobudení a i keď ste práve docvičili, máte pocit, že energiu okolo seba až "chŕlite".

✅ Vyššia hladina testosterónu

To, že L-Arginín používajú športovci na zvýšenie energie, je síce pravda, ale používajú ho aj na podporu testosterónu, ktorý sa u vrcholových športovcov rapídne znižuje. Telo prirodzene produkuje L-Arginín, pri náročnom športe sa však okamžite spotrebuje a nastáva absolútny energetický deficit, vplyvom čoho dochádza k rapídnemu poklesu hladiny testosterónu. Doplnková podpora L-Arginínu udržuje testosterón v norme a kotvičník s macou túto normu postupným užívaním posúvajú vyššie a vyššie.

✅ Rýchla, pevná a dostatočne dlhá erekcia

Výsledkom zvýšenej energie a vyššia hladina testosterónu, je zvýšené prekrvenie pohlavných orgánov muža. Arginín tlačí krv aj do penisu. V ňom sú cievy zásobované väčším objemom krvi, takže erekcia nastupuje bez problémov. To, že penis je relatívne dlhú dobu zásobovaný veľkým množstvom krvi, spôsobuje najmä oxid dusnatý. Tento zložitý mechanizmus udržuje pevnú erekciu a zabraňuje predčasnému ochabnutiu penisu.

Pre koho je a nie je určený?

Erefit je určený pre všetkých mužov od 18 rokov, ktorí majú nejaký problém s erektilnou dysfunkciou, ktorí túžia zlepšiť svoje sexuálne funkcie a svoj intímny partnerský  život.

Virde Erefit – zloženie a odporúčané dávkovanie

Erefit nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov, ženám a ani mužom, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek v prípravku. Mužom, ktorí sa liečia na nejaké kardiovaskulárne ochorenie alebo majú problémy s vysokým krvným tlakom, sa odporúča užívanie prekonzultovať s lekárom.

Vedľajšie účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

Pri užívaní Erefitu neboli doposiaľ zaznamenané vážne negatívne účinky. Keďže obsahuje látky, ktoré podporujú prekrvenie tela a telu dodávajú energiu, sú možné isté nežiaduce reakcie. Ojedinele sa môže objaviť nával tepla, potenie, búšenie srdca. Podotýkame však, že tieto negatívne účinky neboli doposiaľ u nikoho zaznamenané. Isté neželané účinky môže vyvolať v kombinácii s liekmi na srdce, preto sa Erefit v tomto prípade ani neodporúča užívať. Rovnako to je aj s alkoholom, ktorý môže negatívne ovplyvňovať účinok Erefitu.

Dávkovanie a užívanie

Erefit sa dávkuje pohodlne, čo znamená, že denne užijete len 1 kapsulu. Užite ju v celku a zapite dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie vodou. Dávkovanie a užívanie nie je viazané na príjem potravy, takže môžete užiť kedykoľvek v priebehu dňa. Je určený na dlhodobé užívanie.

Balenie, cena

Výživový doplnok sa predáva len v jednom dostupnom variante a tým je Virde Erefit balenie s počtom 60 tabliet. Je to množstvo, ktoré vám pokojne vystačí na 2 mesiace. Cena jedného balenia sa pohybuje okolo 8,99 €. Erefit je dostupný v kamenných aj v online lekárňach. Bezpečnejšou cestou je kúpa cez internet v overenej lekárni.

Skúsenosti a recenzie

Podľa viacerých reakcí mužov je jasné, že páni sú s Erefitom prevažne spokojní. Hoci oceňujete jeho primeranú cenu a aj účinok, zlepšenie pociťujete prevažne vo zvýšenej energii. Páči sa vám, že po náročnom, "dlhom" dni prídete domov a stále nepociťujete únavu. Hovoríte aj o psychickej podpore, ktorá sa prejavuje v ľahšom vnímaní sveta a pri lepšom zvládaní stresu. Čo sa však v príspevkoch neobjavuje vôbec, je zlepšenie sexuálneho života.

Skúsenosti s výživovým doplnkom Virde Erefit

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako dlho sa má Virde Erefit používať a kedy uvidím prvé účinky?

Erefit je určený na dlhodobé užívanie, doporučuje sa doužívať aspoň prvé balenie.

Je Virde Erefit bezpečný pre každého?

Nie, nie je. V zásade nie je určený pre ženy, pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre mužov, ktorí sú alergickí na nejakú zložku v ňom a nie je určený ani mužom, ktorí majú problémy so srdcom a s cievami.

Existujú iné, podobné varianty ako Virde Erefit?

Existujú a sú o niečo drahšie, ale aj oveľa účinnejšie. Dobré skúsenosti majú muži s produktom Proerecta Long alebo Zerex Ultragold. Ak hľadáte okamžité posilnenie erekcie, potom je tu eJoy, eJoy Long, Zerex klasik, Zerex Extralong a pod. 

Upozornenie

Virde Erefit je len výživový doplnok, ktorý nenahrádza pestrú, rozmanitú stravu a aktívny život. Pred užitím si dôkladne prečítajte príbalovú informáciu k produktu. Neprekračujte maximálnu dennú dávku užívania (1 kapsula denne), neužívajte ak máte srdcovocievne problémy a vysoký krvný tlak. Skladujte tak ako aj iné výživové doplnky,na suchom mieste v tme a mimo dosah detí.

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...

Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?

Máte strach z toho, že vašu novú partnerku sklamete hneď prvýkrát? Vyskúšajte tekutú formu sexuálneho stimulátora, ktorý nesie názov Proerecta Shot.