Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Erektilná dysfunkcia je problém, ktorý vôbec nie je ojedinelý. Podľa štatistík týmto ochorením po 40 trpí až 50 % mužskej populácie. Je to vysoké číslo, no medzi nami sú aj muži, ktorí majú erektilnú dysfunkciu, ale boja sa to povedať.

Proerecta Long - výživový doplnok na podporu erekcie

Totiž erektilná dysfunkcia je problém, ktorí sa objavuje aj u mladých mužov, ktorí ju pokladajú za niečo zahanbujúce, pritom ide o bežný jav. Medzi príznaky patria ťažkosti dosiahnuť erekciu a udržať ju, znížený záujem o sex, predčasná alebo oneskorená ejakulácia, alebo neschopnosť dosiahnuť orgazmus. Ak sa u vás niekedy objavil niektorý z uvedených príznakov, nejde ešte o erektilnú dysfunkciu.

Pokiaľ sa problém objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov, ktoré sú zamerané na podporu zdravej erekcie. Jedným z nich je aj Proerecta Long.

Navštívte ✅ oficiálny eshopv ktorom zakúpite Proerectu za najvýhodnejšiu cenu. Doprava v rámci služby Zásielkovňa je v celej SR úplne zadarmo!

Čo je to Proerecta Long?

Proerecta Long je výživový doplnok, ktorý zlepšuje intímny život mužov od 18 rokov. Produkt vyrába firma eMarkest, ktorá na trhu pôsobí už vyše 10 rokov. Proerecta Long sa skladá len z rastlinných zložiek, vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré pozitívnym smerom ovplyvňujú hladinu testosterónu, očisťujú cievy, posilňujú srdce a telu dodávajú energiu. To sú účinky, ktoré predstavujú základný stavebný kameň k dosahovaniu kvalitnej erekcie. Vzhľadom na rastlinný charakter zloženia, nevyvoláva negatívne a vedľajšie účinky. Vyrába sa vo forme toboliek, pohodlne sa užíva a dávkuje. Je jedným z cenovo najvýhodnejších produktov, ktoré sa používajú na podporu sexuality muža. Výživový doplnok je dostupný bez lekárskeho predpisu tou najdiskrétnejšou formou – z internetu.

Zloženie Proerecty Long

V Proerecte Long sa nachádzajú látky, ktoré boli vybrané a nakombinované tak, aby prirodzenou cestou pomáhali prekonávať prekážky, ktoré vedú k neschopnosti dosiahnuť erekciu. Ide o prírodné zloženie, vďaka ktorému sa muž konečne začne cítiť mužom.

 • L-citrulín: Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá sa v obličkách mení na L-arginín a na oxid dusnatý. Ten je dôležitý pre zdravé srdce a krvné cievy a aj pre imunitný systém. Užíva sa aj ako samostatný výživový doplnok, ktorý zlepšuje prekrvenie tela, a tým pádom aj orgánov. Oxid dusntaý "tlačí" krv do všetkých ciev aj do tých periférnych/bočných. Vzhľadom na to sa používa aj na zmiernenie príznakov erektilnej dysfunkcie. Znižuje krvný tlak, urýchľuje hojenie rán, zabezpečuje svalovú výživu, podporuje správnu črevnú mikroflóru. Keďže podporuje prekrvenie mozgu, môže pomôcť predchádzať vzniku Parkinsona a spomaliť stareckú demenciu.
 • Horčík: Magnézium je esenciálny minerál, tkorý sa podieľa na správnom fungovaní srdca, reguluje krvný tlak, telu dodáva energiu, užíva sa na potlačenie príznakov chronického syndrómu únavy, podporuje trávenie a vyprázdňovanie, podieľa sa na vyše 100 enzymatických procesoch, podporuje správnu funkciu močového mechúra. Je mimoriadne dôležitý pre správnu tvorbu pohlavných hormónov, hlavne testosterónu. Je základným pilierom pre správne fungovanie nervovej sústavy, ktorá bez horčíka nedokáže optimálne pracovať, čo opäť vedie len k zníženej citlivosti pohlavných orgánov, narušeniu nervových zakončení v penise a k erektilnej dysfunkcii.
 • Maca: Koreň počatia, "peruánska viagra" či maca je jeden z názvov Lepidiuma meyenii, teda peruánskeho ženšena. Kvôli svojim účinkom je taká známa, že tvorí základnú zložku kvalitného výživového doplnku na podporu sexuálneho zdravia. Ide o silné afrodiziakum, ktoré sa používa na zvýšenie schopnosti počať, na podporu libida, na liečbu erektilnej dysfunkcie a aj ako káva, na doplnenie energie. Používa sa ako u mužov, tak i u žien, na ženskú frigiditu a tiež na ľahšie splodenie dieťaťa.
 • Hroznové semienka: Hroznové semienka obsahujú množstvo chemických zlúčenín, ktoré podporujú srdcovocievny systém. Ide o zlúčeniny Taníny a Prokyanidíny. Tanínmi sa označuje kyselina trieslová, ktorá sa nachádza v mnohých rastlinách. Používajú sa v medicíne pri liečení angín, zápalov hrdla, na vyrážky, účinné sú hlavne v boji proti bolestivým hemeroidom. Okrem zápalov ciev sa starajú aj o ústnu mikroflóru, liečia sa nimi rôzne otravy, napr. otrava alkoholom alebo otrava ťažkými kovmi. Prokyanid dokáže zachytiť veľké množstvo škodlivín, ktoré spôsobujú tvorbu a šírenie voľných radikálov. Telo komplexným spôsobom bráni a ochraňuje pred oxidačným stresom. Hlavné oblasti, ktoré chráni, sú nervová a kardiovaskulárna sústava.
 • Zinok: Esenciálny minerál je dôležitý pre telo človeka nielen čo sa pleti, vlasov či nechtov týka. Pri nedostatku zinku klesá hladina testosterónu, čo vedie k sexuálnym problémom muža. Zinok podporuje tvorbu testosterónu, zvyšuje plodnosť, vyživuje pokožku, odstraňuje akné, pôsobí antidepresívne.
 • Vitamín D3: Cholekalciferol alebo slnečný vitamín sú názvy pre vitamín D3. Tento vitamín sa stará o našu celkovú duševnú pohodu. Používa sa pri rôznych liečebných kúrach, napr. pri osteoporóze, pretože vyživuje kosti a kĺby, alebo pri osteomalácii (choroba, pri ktorej sú kosti príliš mäkké a lámu sa), pri liečbe obličiek a močového ústrojenstva, pomáha udržiavať zdravé pH krvi, prispieva k zdravej pleti bez akné. Veľkú úloh zohráva aj pri udržiavaní dobrej nálady človeka, človek sa vplyvom vitamínu D3 častejšie smeje, nič ho len tak nevykoľají, ľahšie znáša stresujúce situácie a sexuálny akt si dokáže užiť aj po stresujúcom dni.

Obsah zložiek v dennej odporúčanej dávke (2 kapsuly)

Citrulín 300 mg, horčík 215 mg, extrakt z koreňa maca 200 mg, extrakt z hroznových semienok 100 mg, zinok 20 mg, vitamín D3 2400 IU, vitamínový premix 80 mg.

Zloženie doplnku na erekciu Proerecta Long

Proerecta Long a jej účinky

Proerecta má podtitul Long preto, lebo sa musí užívať dlhšie, ale aj preto, že jej účinky pretrvávajú podstatne dlhší čas. Medzi hlavné účinky Proerecty Long patrí:

✅ Dlhšie a kvalitnejšie stoporenie

Vďaka citrulínu, rastie produkcia oxidu dusnatého. Ten, podporuje dôsledné prekrvenie všetkých častí tela, vrátane malých periférnych cievok a dochádza k lepšiemu prekrveniu mužských pohlavných orgánov. Tým, že zitrulín zmenený na arginín buduje viac a viac oxidu dusnatého, sa krv tlačí do penisu oveľa citeľnejšie. Spolu s peruánskou viagrou sa penis udrží stoporený dlhší čas. Samozrejme, že k tomu prispievajú aj ďalšie látky v Proerecte. Navyše, prokyanid a taníny očisťujú cievy od cukru a tukov a od ďalších škodlivín, čím rozťahujú cievy a zvyšujú rýchlosť prekrvenia, ktorým sa veľmi účinne zvýši zásobovanie penisu krvou. Pozitívnym vplyvom na cievy, pomáha aj srdcu.

✅ Posteľná vitalita

Citrulín, ktorí užívajú športovci na zvýšenie svojho fyzického výkonu, podporí aj energiu v posteli. Budete svieži, energetickejší a zabudnete čo je to únava. Naprik tomu, že ide o energetické látky, váš krvný tlak sa nezvýši, práve naopak. Vplyvom ďalších látok, ktoré podporujú srdce, bude váš krvný tlak v norme nielen v pokoji, ale aj pri zvýšenom vzrušení a sexuálnej aktivite. Aj pri nadmernej fyzickej aktivite a počas stresujúceho dňa bude telo zásobované horčíkom, ktorý sa postará o vnútornú pohodu a vyrovnanosť. Čo je tiež krok na ceste k dosiahnutiu pevnej a dlhej erekcie.

✅ Objemnejší a kvalitnejší obsah

Vďaka Proerecte Long bude telo vyživované minerálmi a aminokyselinami. Tie sa ocitnú v oveľa väčšom množstve aj v ejakuláte, ktorého objem bude podstatne väčší. To, že ejakulát vykazuje zdravšie zloženie, nasvedčuje aj jeho farba. Zo žltej neatraktívnej sa stane jasne biela. Obsah spermií bude oveľa vyšší. Spermie budú, hlavne vďaka zinku, schopné oplodniť vajíčko, čo znamená, že budú rýchlejšie, ich životnosť bude dlhšia a čo je najdôležitejšie, budú plodné. Navyše, tvorba spermií bude trvať podstatne kratší čas ako ste boli zvyknutí. Môžeme teda povedať, že celkovo podporuje spermatogenézu.

✅ Ďalšie účinky

 • Udržuje dobrú náladu,
 • zvyšuje libido,
 • podporuje produkciu testosterónu,
 • prispieva k plodnosti,
 • zvyšuje prekrvenie pohlavných orgánov a intímnych partií,
 • zvyšuje obranyschopnosť,
 • telu dodáva poriadnu dávku energie a vitality,
 • vyživuje tkanivá, bunky a svaly,
 • posilňuje mužské ego.

Kapsule Proerecta Long na dlhšiu erekciu

Kto môže a nemôže užívať Proerectu?

Proerecta Long je určená pre mužov, chlapov a pánov, ktorých trápia sexuálne problémy. Pre tých, ktorí potrebujú nakopnúť svoj testosterón, podporiť svoje prirodzenie a prekvapiť partnerku vyššou sexuálnou túžbou a výdržou. Je určená aj pre seniorov, ktorí majú probléms erekciou.

Proerecta Long nie je určená pre všetkých. Nemali by ju užívať ženy, deti ani muži mladší ako 18 rokov. Užívať by ho nemali muži, ktorí majú problémy s tlakom, so srdcom a ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek v Proerecte.

Samostatnú skupinu tvoria muži, ktorí sa dlhodobo liečia na nejaké ochorenie alebo nie sú si istí, či môžu užívať Proerectu Long. Týmto pánom odporúčame poradiť sa o užívaní Proerecty Long so svojím lekárom.

Vedľajšie, nežiaduce účinky a interakcie s inými liekmi

Pri užívaní Proerecty Long neboli doposiaľ zaznamenané žiadne vážne vedľajšie účinky. Je to však prírodný produkt, ktorý obsahuje bylinky a látky ktoré, hlavne pri nedodržiavaní dávkovania a užívania, môžu spôsobiť isté nepríjemnosti. Pokiaľ máte niekedy vyšší tlak a aj tak užívate Proerectu, môže to viesť k nevoľnosti, ku krúteniu hlavy, k malátnosti.

Čo sa týka kontraindikácií a interakcií s inými liekmi, Proerecta Long by sa nemala kombinovať s inými výživovými doplnkami. Znamená to, že ak užívate nejaké vitamíny, napr. zinok alebo iné podobné výživové doplnky, ktoré obsahujú látky, nachádzajúce sa aj v Proerecte, mali by ste ich počas užívania Proerecty vysadiť.

Počas užívania nepožívajte nadmerné množstvo alkoholu, môže to znížiť účinok Proerecty alebo iným negatívnym spôsobom ovplyvniť pôsobenie výživového doplnku.

Ako sa Proerecta Long dávkuje a užíva?

Výživový rastlinný doplnok na podporu sexuálneho zdravia Proerecta Long sa dávkuje absolútne jednoducho. Užíva sa denne v množstve 2 tablety. Snažte sa ich užiť v celosti, neodporúča sa výživový doplnok rozhrýzať. Zapite dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistou vodou. Proerecta Long je, vzhľadom na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, určená na dlhodobé užívanie. Minimálna dĺžka užívania je 1 mesiac, na toto obdobie je aj prispôsobené jedno balenie Proerecty Long. Neprekračujte maximálnu dennú dávku = 2 kapsuly. Užívanie nie je závislé od príjmu potravy, výrobca však odporúča užiť 20 min. po raňajkách, kedy je telo schopné čo najlepšie vstrebať všetky obsiahnuté látky.

Proerecta Long - dávkovanie, informácie o užívaní

Balenie a cena

Proerecta Long je výživový doplnok v tabletovej forme, ktorý sa predáva v takmer totožnom balení ako Proerecta Klasik a Shot. Cena Proerecty Long je veľmi výhodná. Je síce pravda, že je určená na dlhodobé užívanie a jedno balenie je pomerne drahé, no pri kúpe viacerých balení je to jeden z najvýhodnejších výživových doplnkov na podporu sexuálneho zdravia. Navyše, jedno balenie je zostavené tak, aby vám bezpečne vydržalo na celý mesiac. Kompletná ponuka zahŕňa:

 • 1 balenie Proerecta Long za 31,99 € s počtom kapsúl 60 – pri optimálnom dennom užívaní (2 tobolky) postačí na 30 dní,
 • 2 balenia + 1 zdarma, dokopy 3 balenia Proerecty Long za 62,97 €, balíček obsahuje až 180 ks a vydrží na 3 mesiace,
 • 4 balenia Proerecta Long za 78,99 €, počet kapsúl 240, dávka na 4 mesiace.

Najvýhodnejší je variant C, hoci najobľúbenejším a najobjednávanejším je variant B. Pravdepodobne vás láka "nálepka" ZDARMA, ale pravda je, že pri kúpe 4 balení vás jedno balenie vyjde len na 19,75 €. Pri 3 kusoch je to 20,99.

Samozrejme, že ku kúpe treba pripočítať aj poštové služby. Pri donáške prostredníctvom kuriéra zaplatíte rovnako ako pri doručení slovenskou poštou. V oboch prípadoch to trvá 2 dni, ale kuriérom je to lepšie a pohodlnejšie.

Ak máte doma neporušené balíčky Proerecty Long, máte šancu ich do 30 dní vrátiť s nárokom na vrátenie peňazí.

Skúsenosti pánov s Proerecta Long

Na internete sme nenašli fórum alebo diskusiu na tému Proerecta Long. Dosť nás to prekvapilo, keďže vzhľadom na prijateľnú cenu a výborné zloženie má Proerecta Long tak málo ohlasov. Niekoľko pozitívnych príspevkov užívateľov sa nachádza na oficiálnej stránke predajcu. Proerecta Long je na trhu pomerne krátko, preto nie je prekvapením, že ešte veľa ohlasov nezískala, predpokladáme, že časom sa to zmení.

Skúsenosti s prípravkom Proerecta Long

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako dlho sa má Proerecta Long užívať?

 Proerecta Long má potenciál celkovo prispieť k zlepšeniu vašej sexuality, ale je potrebné užívať ju dlhodobo. Minimálna doba užívania je 1 mesiac.

Kedy pocítim prvé účinky Proerecty Long?

Prvé účinky sa navonok prejavia v priebehu užívania 1. mesiaca. Musíme podotknúť, že lepšie výsledky dosiahnete s Proerectou Long vtedy, keď ju budete užívať dlhšie. Pod pojmom "navonok", máme namysli, prejavy ako je lepšia fyzická kondícia, stoporenie je už o niečo pevnejšie, vydrží dlhšie a dosahuje sa ľahšie.

Existujú nejaké podobné tabletky ako sú Proerecta Long?

Áno, existujú a je ich dosť. Proerecta Long sa vyrába aj v ďalších variantoch, ktorými sú Proerecta Klasik a Proerecta Shot. Vyrába ich ten istý výrobca, teda eMarkets. Okrem nich sa na trhu už dlhé roky držia na popredných priečkach aj tabletky ako je Zerex, eJoy Long a pod.

Je Proerecta Long lepší ako Proerecta Klasik alebo Shot?

Ťažko povedať, resp. každý variant je v niečom iný. Ich zloženie je odlišné, hoci ich zameranie je rovnaké, a to pomôcť mužom v oblasti sexuality. Proerecta Klasik a Shot sú, na rozdiel od Proerecta Long, určené na okamžité užitie tesne pred plánovaným pohlavným stykom. Proerecta Long posilňuje sexuálne zdravie globálnejšie, nie nárazovo, ale postupne. Časom sa jeho účinok, vplyvom každodenného užívania, zlepšuje.

Môžem získať nejaké zľavy alebo akcie na Proerectu Long?

Samozrejme, okrem zakúpení si výhodného Proerecta Long balíčku, automaticky pri svojom prvom balíčku, nájdete zľavový kód na ďalšie nákupy. Odporúčame pravidelne sledovať oficiálnu stránku predajcu proerecta.com, kde môžete natrafiť na zaujímavé príležitostné akcie.

Proerecta Long - skúsenosti, recenzie


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?

Máte strach z toho, že vašu novú partnerku sklamete hneď prvýkrát? Vyskúšajte tekutú formu sexuálneho stimulátora, ktorý nesie názov Proerecta Shot.