Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?

Máte strach z toho, že vašu novú partnerku sklamete hneď prvýkrát? Ak máte po ruke extrémne silné afrodiziakum v špeciálne upravenej forme, ktorá sa rýchlo vstrebe, nemusíte mať obavy. Na slovenskom a českom trhu sa už predáva tekutá forma sexuálneho stimulátora, ktorý nesie názov Proerecta Shot.

Proerecta shot - nápoj na podporu erekcie

Čo to je, ako sa užíva a či je vôbec bezpečný sa dozviete v tejto recenzii.

Navštívte ✅ oficiálny eshopv ktorom zakúpite Proerectu Shot za najvýhodnejšiu cenu. Doprava v rámci služby Zásielkovňa je v rámci celej SR úplne zadarmo!

Proerecta Shot v skratke

Proerecta Shot je prvý "drink", ktorý okamžite posilní váš testosterón. Ide o výživový doplnok, ktorý sa vyrába v tekutej forme. Na rozdiel od tabletiek alebo kapsúl má výhodu rýchleho vstrebania do organizmu, čo vedie takmer k okamžitému účinku. Je to prírodný doplnok bez vedľajších účinkov. Je vhodný pre všetkých plnoletých mužov, ktorí chcú pocítiť okamžité zlepšenie v sexuálnom živote.

Zloženie

Proerecta Shot je rovnako ako jej predchodcovia, teda Proerecta Klasik a aj Proerecta Long, vyrobená čisto z prírodných látok. Neobsahuje syntetické látky, umelé farbivá a konzervanty. Zložky, ktoré nájdete v Proerecta Shot, sú:

 • Rhodiola rosea: Rhodiola je rastlina, ktorá pochádza z chladných ázijských hôr. Jej koreň obsahuje viac ako 100 účinných látok, najúčinnejšie sú rosavín či salidrosid. Udržuje nervovú sústavu v rovnováhe, je prevenciou proti psychickým poruchám a chorobám, ako aj proti depresii. Človek pod vplyvom rhodioly ľahšie zvláda stres a má racionálnejšie vnímanie. Medzi jej ďalšie liečivé účinky patrí kontrola a regulácia hladiny cukru.
 • Kotvičník zemný (Tribulus terrestris): Kotvičník zemný je populárnym výživovým doplnkom u mužov, ktorí majú slabú produkciu testosterónu. Pomáha očisťovať cievy, môže mať antidepresívne účinky, protizápalové a protirakovinové účinky hlavne v oblasti prostaty.
 • Ženšen ázijský (Panax ginseng): Vďaka látkam v ňom, hlavne ginsenosidom a gintonínom, má protizápalové účinky, podporuje imunitu a telo chráni pred oxidačným stresom. Obnovuje stav krvných ciev a tkanív v penise, účinok podporuje aj oxid dusnatý, ktorý zvyšuje krvný obeh v penise.
 • Hroznové semienka: Sú plné vitamínov a látok, ktoré na cievy pôsobia protizápalovo, sú silnými antioxidantmi, ktoré odstraňujú aj tie nakomplikovanejšie otravy v tele, napr. kov a alkohol. Okrem toho likvidujú zlý cholesterol a nadbytočný cukor v krvi, čím bránia upchávaniu ciev. Podporujú srdce, sú prevenciou vzniku rozličných kardiovaskulárnych ochorení, prevenciou ochorenia pečene, mŕtvice, infarktu a účinne zmierňujú príznaky zapálených hemoroidov.
 • Guarana: Obsahuje triesloviny, saponíny, katechíny, pomocou ktorých pôsobí v ľudskom tele ako antioxidant. Nachádza sa v nej množstvo kofeínu, teofylínu a teobromínu, teda látok, ktoré odstraňujú únavu. Má protirakovinové účinky, bráni vzniku a šíreniu nádorov, je prevenciou Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby, reguluje hladinu cholesterolu, má antibakteriálne schopnosti v oblasti čriev.
 • L-arginín: Aminokyselina zvyšuje peristaltiku, pružnosť ciev, ktoré sa podmania a rýchlo naplnia krvou, rovnako to je aj so svalovými vláknami, ktoré sú lepšie zásobované krvou. Používa sa aj na rýchlejšie zahojenie zranení, podporuje funkciu obličiek, posilňuje imunitu.
 • L-citrulín: Aminokyselina, ktorú je schopné telo vyprodukovať a z neho sa následne tvorí L-arginín. Zvyšuje účinok arginínu, pomáha predchádzať ochoreniam srdca, zápalom ciev, kôrnateniu ciev, podporuje prekrvenie genitálií a orgánov spojených s reprodukciou. Podporuje vazodilatáciu, teda rozširovanie tepien a žíl, znižuje krvný tlak, zvyšuje podiel svaloviny, podporuje činnosť mozgu.

Obsah zložiek v jednom Shote: Arginín 500 mg, Citrulín 507 mg, Tribulus terrestris extrakt 400 mg, Koreň ženšenu extrakt 310 mg, Hroznové semienka extrakt 200 mg, extrakt z Rhodioly rosea 100 mg, Guarana 80 mg.

Proerecta Shot účinkuje okamžite

Shot predstavuje poriadnu dávku vitamínov a minerálov, ktoré spoločne porazia problém s erektilnou dysfunkciou. Medzi hlavné účinky patrí:

✅ No stress

Extrakt z Rhodioly znižuje vplyv stresu a udržuje dobrú náladu. Telo a myseľ sa upokoja, dostanú sa do fázy "opojenia" a stlmí sa pôsobenie stresu. Zamerajú na jediné, a tým je čo možno najviac si vychutnať a užiť pohlavný styk.

✅ Podpora testosterónu

Kotvičník zemný pozitívne účinkuje na libido. Je vedecky preukázané, že spolu so ženšenom zlepšuje prekonávanie erektilnej dysfunkcie až o 60 %.

✅ Náhla a pevná erekcia

Citrulín podporuje produkciu arginínu, ktorý uvoľňuje krvné cievy a spolu s produkciou oxidu dusnatého zásobuje telo krvou s vysokým obsahom kyslíka. L-arginín pomáha udržiavať zdravý prietok krvi v penise, čo je nevyhnutné pre pevnú a dostatočne silnú erekciu.

✅ Sexuálna aktivita

Ženšen, Kotvičník, Guarana, L-arginín a aj L-citrulín dodávajú telu množstvo energie, doslova rozprúdia krv do celého tela, vrátane penisu. Človek sa cíti vitálnejší a energetickejšíBudete zvládať viac a rýchlejšie, bez obavy, že vás sklame váš hlavný sexuálny nástroj.

Ďalšie účinky

 • Chráni telo pred oxidačným stresom,
 • podporuje vitalitu, energiu a imunitu,
 • udržuje dobrú náladu a radosť z kvalitného sexuálneho zážitku,
 • podporuje mozog a kognitívne funkcie, ako pamäť a logické myslenie,
 • očisťuje cievy od škodlivín, od tuku a cukru,
 • prispieva k fyzickej aktivite a k lepšiemu prekrveniu svalov,
 • urýchľuje zásobovanie penisu krvou a aj ďalších pohlavných orgánov,
 • zvyšuje plodnosť a zlepšuje partnerské vzťahy.

Vedľajšie účinky

Plusom Proerecty Shot je, že má čisto rastlinný charakter, čo minimalizuje výskyt nežiaducich účinkov. Zatiaľ sa neobjavili žiadne vážne vedľajšie účinky. Avšak nie sú vylúčené. Medzi možné vedľajšie účinky (súvisiace s alergickou reakciou alebo prekročením denného množstva) patrí: alergia, zvýšený krvný tlak a žalúdočné problémy.

Zloženie doplnku Proerecta shot na erekciu

Ako dávkovať a užívať?

Proerecta Shot sa predáva vo fľaštičkách a užíva sa jednorazovo. "Drink" treba vypiť tesne pred pohlavným stykom, zhruba 30 min. predtým. Je to aj maximálna denná dávka, ktorú sa neodporúča prekročiť. Bylinný shot nie je určený na každodenné užívanie. Užite ho iba v prípade, keď budete potrebovať sexuálnu podporu.

Cena a balenia

Jednorazové 60 ml balenie je dostupné za 8 eur (v akcii to môže byť výrazne menej. 8-kusové balenie je v predaji za 40 eur a 16-kusové za viac ako 73 eur. Je pochopiteľné, že cenovo sa najviac oplatí najväčšie balenie, najobľúbenejšou voľbou pánov je však 8 kusov Proerecta Shot. Ku kúpe treba pripočítať aj poštové služby. Pri donáške prostredníctvom kuriéra zaplatíte rovnako ako pri doručení slovenskou poštou. V oboch prípadoch to trvá 2 dni, kuriérom je to, samozrejme, lepšie a pohodlnejšie.

Skúsenosti pánov s Proerecta Shot

Proerecta Shot je na trhu pomerne krátko, čomu zodpovedá aj množstvo ohlasov. Tí, ktorí Proerectu vyskúšali, si ho chvália. Účinok je rýchly a prejavil sa nielen na lepšej erekcii, ale aj na zvýšenom pocite energie. 

Recenzie a skúsenosti s Proerecta Shot

Najčastejšie otázky pred užívaním

Ako dlho sa má Proerecta Shot užívať?

Proerecta Shot nie je určená na dlhodobé užívanie, teda na užívanie každý deň. Užíva sa príležitostne, približne 15 až 30 min. pred pohlavným stykom. Každodenné užívanie sa kvôli silným účinkom neodporúča.

Kedy pocítim prvé účinky Proerecty Shot?

Proerecta Shot sa vstrebe do organizmu človeka oveľa rýchlejšie ako Proerecta Klasik alebo Long, čo je výhodou tekutej formy. Znamená to, že účinok by ste mali pocítiť behom 15 – 30 min. po užití.

Má Proerecta Shot nejaké nežiaduce účinky?

Doposiaľ neboli v spojitosti s užívaním Proerecty Shot zaznamenané žiadne negatívne účinky, ale môžu sa vyskytnúť napr. žalúdočné problémy, alergické reakcie alebo zvýšený krvný tlak. V prípade objavenia sa vážnych vedľajších účinkov, neváhajte kontaktovať lekára.

Existujú nejaké podobné prípravky ako sú Proerecta Shot?

V tekutej forme a aspoň s minimálne takýmito účinkami nie. Proerecta Shot je jednoducho originál.

Možno Proerectu Shot kombinovať s Proerectou Long?

Áno, môžete, je to bezpečné. Účinok Proerecty Long len posilníte energetickým drinkom v podobe Proerecta Shot, ale Proerectu Shot nekombinujte s Proerectou Klasik.

Ktorá Proerecta je najlepšia, Klasik, Shot alebo Long?

Každý variant je v niečom iný. To, že sa odlišujú v zložení, znamená, že sa odlišujú aj v pôsobení. Nie sú však až také rozdielne. Všetky sú určené na prirodzenú podporu erekcie s tým rozdielom, že Proerecta Shot je "drink", ktorý účinkuje okamžite, rovnako pôsobí aj Proerecta Klasik v tabletkovej forme, jej účinok sa však prejaví o niečo neskôr, a Proerecta Long je určená na dlhodobé užívanie. Čo sa týka najsilnejšieho účinku, jednoznačne vyhráva Shot.

Môžem získať nejaké zľavy alebo akcie na Proerectu Shot?

Samozrejme. Buď si zakúpite jeden z výhodných balíčkov, kde môžete využiť výhodnú cenu, alebo si objednajte a pri prvej objednávke automaticky obdržíte zľavový kód/kupón na ďalší nákup.

Informácie o užívaní Proerecta shot

Upozornenie

Proerecta Shot je len výživový doplnok, ktorý v žiadnom prípade nenahrádza pestré stravovanie a zdravý životný štýl. Neprekračujte maximálnu dennú dávku – 1 drink. Neužívajte denne, len príležitostne. Prípravok nie je vhodný pre ženy, deti a mužov do 18 rokov. Skladujte na suchom a tmavom mieste, nevystavujte slnečným lúčom a ani vlhkosti, odporúčaná teplota skladovania je od 15 do 25 °C, mimo dosah detí. Účinok tohto produktu a ďalších podobných môžete podporiť zdravšou stravou a športovaním.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...