Garsin – prírodné tabletky na chudnutie (Recenzia)

Garsin je obľúbený výživový doplnok, ktorý pomáha naštartovať metabolizmus tukov. Každá kapsula obsahuje komplex aktívnych prírodných látok vo vysokej koncentrácií, ktoré pomáhajú znižovať telesnú hmotnosť, zlepšujú trávenie, podporujú vylučovanie vody z tela a normalizujú chuť do jedla. 

Garsin na chudnutie

Tento doplnok je prírodnou odpoveďou na otázku ako schudnúť. Okrem atraktívnej ceny poteší aj jednoduchým dávkovaním. Aké sú však osobné skúsenosti tých, ktorí ho vyskúšali? Všetky podstatné informácie sa dozviete v našej recenzií! Záruka bezpečného nákupu a dodania tovaru.

Originálny Garsin nakupujte iba od ✅ oficiálnych dodávateľov pre Slovensko. Vyhnite sa internetovým bazárom, nikdy neužívajte obsah otvoreného balenia.

Výhody a účinky Garsinu

 • Rýchlejšie štiepenie a spaľovanie tukov
 • Zrýchlenie celkového metabolizmu organizmu
 • Podpora úbytku telesnej hmotnosti
 • Zníženie chuti na jedlo a sladkosti, zníženie celkového apetítu, zvýšenie pocitu nasýtenia
 • Podpora vylučovania vody z tela
 • Dodanie životnej energie a energie na tréning

Garsin môžeme charakterizovať ako prírodný produkt bez zbytočnej chémie. Neobsahuje lepok, je preto vhodný aj celiakov. Na základe dostupných recenzií  na internete môžeme poznamenať, že výskyt vedľajších účinkov je pravdepodobne úplne minimálny. Nežiaduce účinky sa v hodnoteniach produktu vôbec neposmínajú. Znášanlivosť organizmu je v prípade Garsinu naozaj výborná.

Kompletné zloženie a charakteristika zložiek

Garsin na chudnutie obsahuje komplex látok, ktoré vám pomôžu v boji proti nadbytočným kilogramom. Ide o známe spaľovače tukov, extrakty z plodín a viac druhov kyselín, ktoré potláčajú chuť na jedlo a sladkosti. Kombinácia látok s takýmito účinkom je výbornou pomocou pri redukčnej diéte.

 Garcínia kambodžská

Tento ker sa využíva najmä v juhovýchodnej Ázií. Plody garcínie dorastajú do veľkosti jablka. Konzumuje sa ich dužina, ktorá je typická svojou sladkokyslou chuťou. Okrem toho je mimoriadne zdravá – obsahuje množstvo vitamínu C a vápnika. Z hľadiska znižovania hmotnosti je zaujímavá iná časť plodu – jeho hrubá šupka. Práve tá je zdrojom kyseliny hydroxycitrónovej (skratka HCA), ktorá zvyšuje pocit nasýtenia a zároveň znižuje celkový apetít. Táto kyselina je obľúbená aj u bodybuilderov. Bráni ukladaniu tuku do oblastí brucha, stehien a bokov a spomaľuje proces premeny sacharidov na tuky.

Zdravotné benefity Garcínie kambodžskej

 L-karnitín

Mimoriadne populárny spaľovač tukov pomáha odbúravať usadený tuk. Zároveň dodáva energiu, zvyšuje výkonnosť organizmu, znižuje pocity hladu a podporuje zdravie srdca a ciev. Ak ste sa počas chudnutia rozhodli viac hýbať, potom vám L-karnitín pomôže zrýchliť a zmaximalizovať celý výsledný efekt.

 C.L.A. – Konjugovaná kyselina linolová

Táto mastná kyselina je výborná blokáda tuku. Ten sa miesto usádzania v tukových bunkách využije ako palivo na tvorbu energie v svaloch. CLA sa osvedčilo v procese chudnutia, ale aj počas rysovania svalovej hmoty. Účinky C.L.A. znásobuje aj  L-karnitín a extrakt zo zeleného čaju. Obe tieto zložky nájdete v zložení tabletiek Garsin.

 Zelená káva

Nepražené bôby kávy obsahujú až o 70% viac kyseliny chlorogénovej – látky, ktorá podporuje spaľovanie tukov a pomáha eliminovať chuť na jedlo. Tento antioxidant pomáha vďaka znižovaniu podielu telesného tuku znižovať aj celkové BMI organizmu.

 Zelený čaj

Kvalitný zelený čaj podporuje metabolizmus a prirodzené spaľovanie tukov. Podporuje správnu funkciu pečene, zlepšuje imunitu, je dostupnou a jednoduchou formou prevencie výskytu cukrovky, rôznych alergií, artritídy či hepatitídy. Každodenná šálka zeleného čaju povzbudí telo i ducha. Navodí pozitívne myslenie zníži stres a zlepší mozgovú činnosť.

Tabletky Garsin na chudnutie

 Acai berry

Mimoriadne výživné bobule pomáhajú zrýchliť metabolizmus organizmu. Toto superovocie zvyšuje účinok redukčných diét, pomáha pri chudnutí, odbúravaní tukov a znižovaní hladiny cholesterolu v krvi. Vysoký obsah antioxidantov pomáha spomaliť proces starnutia, zlepšuje zdravie srdca i ciev, znižuje únavu a dodáva životnú energiu.

 Pomarančovník horký

Tento spaľovač tuku obsahuje alkaloid synefrín, ktorý podporuje metabolizmus tukov. Vďaka nemu dochádzka k rýchlejšiemu štiepeniu a spaľovaniu tukov. Pomarančovník horký znižuje chuť do jedla, vďaka čomu znižuje riziko prejedania sa.  Najmä preto sa s radosťou využíva sa v boji proti telesnému tuku a pri chudnutí. Okrem toho má stimulačné účinky, vďaka čomu dodáva energiu a zvyšuje celkovú fyzickú výkonnosť, podporuje zdravie pečene a zlepšuje krvný obeh.

 Vitamín C

Jeden z najpodstatnejších vitamínov v ľudskom tele pomáha zvyšovať odolnosť organizmu, zúčastňuje sa na raste a regenerácií svalov, kostí i kĺbov, podporuje správne fungovanie srdca, napomáha odbúravať cholesterol. Jeho nedostatok negatívne ovplyvňuje množstvo procesov v našom tele, preto je jeho užívanie mimoriadne potrebné.

Kompletné zloženiek Garcin si môžete preštudovať v tabuľke:

Aktívna látka Garsinu Obsah v 1 tablete
Garcínia kambodžská (Garcinia cambogia: 60% obsah HCA – Kyselina hydroxycitrónová) 100 mg
L-karnitín 100 mg
Konjugovaná kyselina linolová (C.L.A. – Conjugated Linoleic Acid) 100 mg
Zelená káva (Green coffee) 50 mg
Zelený čaj 50 mg
Acai berry 50 mg
Pomarančovník horký (Citrus aurantium) 1,8 mg
Vitamín C 12 mg

Ďalšie látky: želatína, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Garsin na podporu chudnutia

Dávkovanie a užívanie tabletiek

Jedno balenie Garsin obsahuje 60 tabliet. Pre dosiahnutie maximálnych účinkov treba dodržiavať nasledovné pokyny výrobcu:

 • Tabletky je nutné užívať vždy pred jedlom
 • Výrobca odporúča užívať 1 tabletu 2 až 3x denne
 • Pri dlhodobom užívaní (v procese udržiavania hmotnosti) možno znížiť dávkovanie na 1 tabletu / deň
 • Nezabúdajte na pitný režim – tabletu zapite pohárom vody, minerálky alebo nesladeným čajom

Upozornenia, obmedzenia a dôležité informácie

Garsin je síce prírodný doplnok, nie je však určený úplne pre každého. Jeho užívaniu by sa mali vyvarovať:

 • Deti
 • Tehotné a dojčiace ženy

Odporúčané dávkovanie sa nemôže prekročiť! Garsin neužívajte v prípade alergie na čo i len jednu z jeho zložiek. V prípade nejasností konzultujte jeho užívanie s lekárom alebo magistrom v lekárni.

Výrobok neobsahuje lepok. Doplnok nemožno považovať za náhradu kvalitnej a pestrej stravy. Garsin skladujte v suchom a tmavom prostredí pri teplote približne 25 °C. Dbajte na to, aby nebol uskladnený v dosahu detí či domácich zvierat.

Koľko stojí a kde sa dá kúpiť?

Cena Garsinu je naozaj výborná! V oficiálnom eshope dodávateľa sa dá kúpiť za 14,49€. Jedna tableta teda stojí necelých 25 centov, za dennú dávku (3 tablety) zaplatíte iba 0,75€.

Oficiálny predajca garantuje okamžité odoslanie tovaru. Tovar bude expedovaný nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky. V prípade nesplnenia tohto záväzku dostane zákazník zľavu 10€. 

Garancia rýchleho doručenia Garsin 

Ušetriť sa dá aj na poštovnom – dopravu v hodnote 1,99€ neplatíte vtedy, ak si objednáte aspoň 2 balenia.

Dá sa kúpiť Garsin v lekárni?

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Ja osobne som sa s ním ešte v kamennej lekárni nestretla, nevylučujem však, že ho v niektorej sieti lekární zoženiete. Najjednoduchšia a najrýchlejšia cesta je objednávka online.

Skúsenosti s užívaním Garsin

Viac než 65 hodnotení si možno prečítať na oficiálnom webe distribútora tabletiek.

Skúsenosti s užívaním Garsin

Ďalšie recenzie a osobné skúsenosti s užívaním nájdeme na českej heureke. Skupina recenzentov je tvorená spokojnými zákazníkmi, tými, čo s užívaním Garsinu iba začínajú, nájde sa však aj negatívne recenzie.

Recenzie a skúsenosti s užívaním Garsin

Zákazníci, ktorí sú s výrobkom spokojní, potvrdili, že Garsin účinkuje a že vďaka nemu naozaj schudli už po pár týždňoch užívania. V pozitívnom duchu sa spomína aj povzbudzujúci účinok tabletiek, ale aj zníženie chuti do jedla,  stabilizovanie hmotnosti a jednoduché dávkovanie. 

Negatívne skúsenosti sú jednoduchým zhodnotením, že produkt nezafungoval.

V závere nášho článku nájdete tipy a triky ako zvýšiť účinok tabletiek na chudnutie.

Moja osobná skúsenosť

S chudnutím som začala asi pred 4 mesiacmi. Po úprave stravovania som začala doma cvičiť pred televízorom (3-4x týždenne). Počiatočnú nechuť vystriedalo nadšenie z prvých zhodených kilogramov. Moju snahu som sa rozhodla podporiť užívaním spaľovača tuku a popri hľadaní konkrétneho výrobku som narazila práve na pozitívne recenzie na Garsin.

Objednala som si 2 balenia. Tablety som užívala 3x denne, dávka mi teda vydržala 40 dní. Mňa osobne presvedčil. Kombinácia cvičenie, zdravšia strava (zelenina, chudé mäso, minimum sladkostí – treba si aj dopriať) a Garsin mi pomohla zhodiť 4 kg. Momentálne už fungujem bez týchto tabletiek, hmotnosť má stabilizovanú a zároveň začínam objavovať pozitívny efekt pohybu.

Tabletky Garsin na chudnutie

Ako podporiť účinok tabletiek na chudnutie?

 • Jedzte zdravšie a buďte aktívnejší!
 • Samotné užívanie výživových doplnkov nepomôže, snahu o redukciu hmotnosti treba podporiť zdravšou životosprávou.
 • Obmedzte príjem príliš mastných jedál a presladených nápojov.
 • Vyhnite sa fast foodu, čipsom, vyprážaným polotovarom. Zabudnite na koláčik ku kávičke, čokoládu a napolitánky.
 • Garsin užívajte poctivo a pravidelne – každý deň.
 • Najlepšie účinky sa dostavia pri dlhodobom užívani jednej tabletky 3x denne. Pre podporu udržania želanej hmotnosti užívajte 1 tabletu denne.Publikované dňa: 12.01.2018
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Lucia Kunkelová

Už od malička sa zaujímam o účinky rôznych byliniek a prírodných preparátov na náš organizmus. Miesto klasickej liečby vždy najskôr siahnem po tej...


Komentáre

Katka 09. Mar. 2018
Ako doplnok k zdravsiemu zivotnemu stylu ano, ako nejaky zazrak, ktory zafunguje tak, ze spali tuk (ktory sa usadza roky v nasich pneumatikach) urcite nie. To nedokaze ziadna tabletka, ani Garsin. Ludia su lenivi cvicit a hybat sa, miesto pouzivania noh a bicykla vsade chodia autom a potom sa kazdy cuduje, ze kysneme.

Odpovedať

Mili 30. Mar. 2018
Garsin uzivam zatial iba par tyzdnov ako sucast mojho planu zhodit 10 kg. Prestala som jest sladke, vymenila snicel za mrkvu a zacala som kazdy den chodit na prechadzky, chcem zacat aj behat (na to som sa zatial este neodvazila) :-D za prve 3 tyzdne som zhodila necele 2 kg. Neviem posudit nakolko mi k tomu pomohol Garsin, ale u mna je aj tento vysledok velmi potesujuci. Objednam si aj dalsie balenia.

Odpovedať

Sisa 22. Apr. 2018
15 euro na mesiac nie je až tak veľa, asi to vyskúšam ak to fakt pomáha

Odpovedať

Hela 22. 08. 2018

no otazne je len to, ci to fakt pomaha!!

Lenuška 17. May. 2018
Ja som si Garsin objednala na základe desiatok pozitívnych recenzií, ktoré nájdete na celom internete. Ak by to bol zlý výrobok, asi by ho nechválilo toľko recenzných webov, nie? Moja osobná skúsenosť je, že som schudla iba 3 kilá (využívala som 2 balenia). Nakoľko mám dlhoročné problémi s bolesťou kolena, ktorá ma obmedzuje aj pri športovaní, tak som rada, že niekto vymyslel tabletky na chudnutie, ktoré naozaj pomáhajú. Dodám však, že pomáhajú iba vtedy, ak upravíte aj stravu - inak sa žiadne chudnutie nekoná a kto tvrdí, že áno, tak ten klame!!!

Odpovedať

Ef 09. Jun. 2019
Ja ho beriem zatiaľ 2.den a som prekvapená ako sa mi zničila tá prehnaná chuť stále navštevovať chladničku.zatial sa nevazim.planujem dať dole tak 3-4kg.nemam sedavé zamestnanie takže dúfam že sa to konečne rozhýbe.stale dom bola stihla no po 35. Ako keby sa to nalepilo a nešlo dolu a pri tom sa hýbem denne aj 15000krokov(poštárka)tak snáď to usadene pôjde prec ????

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!

Ketónovú diétu Ketomix pozná (minimálne z počutia) mnoho z nás. Nie každý ju však skúsil. Aké boli reálne skúsenosti našej redaktorky, ktorá vyskúšala balíček na 4 týždne? Prečítajte si...

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?

Raw diéta – účinky, jedálniček, skúsenostiRaw diéta – účinky, jedálniček, skúsenosti

Počuli ste už pojem „raw diéta“? Okrem zásad raw stravy sme sa pozreli na jej pôvod, výhody a nevýhody, ako by mal vyzerať váš jedálniček a aké sú možné riziká tejto stravy.