Donna Hair zastaví vypadávanie vlasov? Recenzia a skúsenosti

Prípravok Donna Hair poznáte možno aj z TV reklamy. Ide o produkt, ktorý obsahuje výživný komplex účinných látok, ktoré sa postarajú o zlepšenie kvality vlasov i pokožky hlavy. 

Recenzia Donna Hair proti vypadávaniu vlasov

Ak aj vy patríte k tým, ktorí denne bojujú s jemnými, oslabenými vlasmi bez života či nadmerným vypadávaním vlasov, potom si určite prečítajte našu recenziu tohto mimoriadne dobre hodnoteného produktu. Pozitívne recenzie nám napovedajú, že ide o kvalitný, no najmä účinný produkt za výhodnú cenu.

Donna Hair s darčekom a šperkom Swarovski

Aké účinky možno očakávať?

 • Zmiernenie vypadávania vlasov
 • Cielené a dlhodobé vyživovanie vlasov
 • Zlepšenie celkového vzhľadu a pôsobenia vlasov
 • Zvýšenie kvality vlasov – vyššia pevnosť i pružnosť
 • Eliminácia štiepenia a lámania vlasov a vlasových končekov
 • Zväčšenie objemu „uľahnutých“ vlasov
 • Zvýšenie intenzity prirodzenej farby a vyšší lesk vlasov
 • Prevencia voči šediveniu
 • Vyriešenie problému s príliš mastnými alebo príliš suchými vlasmi
 • Hydratácia pokožky hlavy
 • Zabránenie šupinateniu pokožky a tvorbe lupín

Pre koho je výrobok vhodný?

Recenzie Donna Hair píšu ženy, ktorým pomohol. Výrobok je však vhodný aj pre mužov a mladí do 18 rokov. Donna Hair nie je viazaný na lekársky predpis.

Veľkým plusom je aj fakt, že ho môžu užívať tehotné a dojčiace ženy, ktoré riešia problém vypadávania vlasov v dôsledku hormonálnych zmien.

Recenzia z eshope prezdravie.sk:

Pozitívna recenzia Donna Hair

Zloženie a účinné látky

Podlhovasté kapsule bielej farby obsahujú 4 základné zložky, ktorých účinok sa navzájom dopĺňa. Donna Hair sa nezameriava na liečbu čiastkového problému. Ide o komplexné riešenie problémov s vlasmi rôzneho charakteru. Jednotlivé aktívne zložky podporujú rast, zlepšujú kvalitu, farbu a lesk vlasov a zároveň liečia pokožku hlavy.

 • Grow active - Podpora rastu, výživa vlasových folikulov (tkaniva, z ktorého vyrastá vlas). Vlasové folikuly sú silnejšie a sú pevnejšie, vďaka čomu dochádza k zmierneniu vypadávania vlasov. A to najmä vďaka obsahu Kyseliny listovej, ktorá podporuje delenie buniek a aj tým zabraňuje vypadávaniu vlasov. Zinok, Inizitol, Kyselina pantoténová, extrakt z obilných klíčkov a pivovarských kvasníc zabezpečia potrebnú výživu. Biotín sa priamo podieľa na posilňovaný vlastových folikulov (alebo vačkov).
 • Quality active - Zlepšenie celkovej kvality vlasu. Vlasy sú pevnejšie, pružnejšie, hladšie a odolnejšie voči lámaniu. Aminokyseliny Metionín a Cysteín zabezpečujú produkciu kreatínu, základného stavebného proteínu každého vlasu. O zvýšenie pevnosti sa stará Kremík. Celkovú kvalitu vlasov zlepšujú aj látky z extraktu zlatého prosa – konkrétne ide o esenciálne aminokyseliny, minerály a nenasýtené mastné kyseliny.
 • Skin active - Starostlivosť o pokožku hlavy je dôležitým predpokladom rastu zdravých vlasov. Donna Hair je vhodným riešením, ak máte príliš mastné, alebo naopak príliš suché vlasy. Pomáha aj účesu bez objemu. Zinok v kombinácií s Vitamínom A sa stará o reguláciu mazu, zabraňuje vysúšaniu vlasov a šupinateniu pokožky hlavy. Obsiahnutý inozitol zmierňuje prípadné podráženie pokožky hlavy. Dokonalú výživu poskytne aj extrakt zo zlatého prosa.
 • Color active - Zachovanie prirodzenej sýtosti pigmentácie a lesku vlasov. Zníženie rizika výskytu šedín. Obsiahnutá aminokyselina tyrozín podporuje tvorbu prirodzeného vlasového pigmentu. Kyselina listová, pantoténová 4-aminobenzoová vyživujú vlasové korienky a zvyšujú sýtosť a intenzitu farby vlasov. O lesk sa starajú účinné látky extraktu zo zlatého prosa. Donna Hair je výbornou prevenciou proti šediveniu vlasov, ktorú si môžete dopriať aj v mladom veku.

Cena Donna Hair v online eshope

K dispozícií aj vylepšené zloženie

Donna Hair s darčekom a šperkom Swarovski

Dávkovanie a užívanie Donna Hair

 • Štandardná denná dávka: 1 tobolka
 • Vážnejšie problémy s vlasmi: počas prvých 2 týždňov užívať 2 tobolky denne, potom znížiť dávku na 1 tobolku / deň. Tento postup možno uplatniť aj pre rýchlejší nástup účinkov Donna Hair

Prípravok je nutné užívať dlhodobo

 • Denná dávka v období tehotenstva a dojčenia je 1 tobolka denne!
 • Tobolky nie sú vhodné pre deti do 3 rokov
 • V prípade alergie na niektorú zložku výrobok neužívajte vôbec
 • Výrobok nie je náhradou pestrej stravy
 • Neprekračujte odporúčané dávkovanie

Skúsenosti a pozitívne recenzie zákazníkov

Hodnotenia produktu Donna Hair možno nájsť na slovenskej heureke.Recenzie Donna hair na heurekeTakmer 70 hodnotení nájdeme aj v eshope prezdravie.sk.

Donna hair skúsenosti s užívaním

Kompletné zloženie

Účinná látka Množstvo v 1 kapsuli
D, L-metionín 150 mg
L-cysteín 150 mg
L-tyrozín 100 mg
Extrakt zo sušených pivovarských kvasníc 100 mg
Extrakt zo zlatého prosa 50 mg
Extrakt z obilných klíčkov 50 mg
Kyselina pantoténová (vitamín B5) 40 mg
Inozitol 30 mg
Kyselina 4-aminobenzoová 30 mg
Kremík (oxid kremičitý) 10 mg
Zinok 7.5 mg
Vitamín A 400 μg
Kyselina listová 400 μg
Biotín (vitamín B7) 150 μg
Ďalšie látky: želatína (kapsule), magnézium stearát, oxid titaničitý (farbivo)


Publikované dňa: 22.01.2018
Hodnotenie článku:
(94.8%)

Autor článku

Lucia Kunkelová

Už od malička sa zaujímam o účinky rôznych byliniek a prírodných preparátov na náš organizmus. Miesto klasickej liečby vždy najskôr siahnem po tej...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Parusan šampón a tonikum pre ženy aj mužov - recenzia Parusan šampón a tonikum pre ženy aj mužov - recenzia

Parusan šampón a tonikum proti vypadávaniu vlasov sú prostriedky, ktoré môžu vypadávanie vlasov zmierniť a obmedziť. Aké je ich zloženie a účinky?

Najlepší šampón proti lupinám z lekárne? Poradí test a recenzie Najlepší šampón proti lupinám z lekárne? Poradí test a recenzie

V našom článku sa zameriame sa na šampóny z lekárne, ktoré pomáhajú riešiť problém s lupinami, a pozornosť budeme venovať aj domácim receptom. Čítajte a dozviete sa viac.

Ako sa zbaviť vší vo vlasoch? Ocot aj šampóny na rýchle odstránenie problému Ako sa zbaviť vší vo vlasoch? Ocot aj šampóny na rýchle odstránenie problému

Detské vši sú cudzopasníkmi oboch pohlaví. „Bodnutie“ vylučuje do pokožky hlavy sekrét, ktorý hostiteľovi spôsobuje nepríjemné svrbenie. Ako sa ich zbaviť? Dozviete sa v našom článku!