Climax Control na predčasnú ejakuláciu - recenzia

Predčasná ejakulácia nie je problém starších mužov! Ide o nepríjemnosť, ktorá štatisticky postihuje až 33% pánov vo veku 18 - 25 rokov a 20% mužov vo veku 25 - 45 rokov.

Climax Control proti predčasnej ejakulácií

Príčiny skorej ejakulácie môžu byť rôzne - fyzické, psychické, u mladších ročníkov (najmä panicov) aj nedostatok skúseností s milovaním.

Ak hľadáte účinné a rýchle riešenie, tak by ste mali zvážiť aj produkt Climax Control. Ten je totiž, tak ako už napovedá jeho názov (z ang. climax = vyvrcholenie, control = kontrola/obmedzenie) priamo určený na potlačenie rýchlej ejakulácie.

Neoznačujeme ho slovom liek, pretože ním nie je. Je to výživový doplnok, ktorý nikdy nebude účinkovať okamžite. Počas jeho užívania preto musíte byť veľmi trpezlivý.

Liečba výživovými doplnkami je vhodná najmä vtedy, ak sa u vás problém s ejakuláciou vyskytol iba nedávno. Je to najjednoduchší prvý krok, výsledky sú však individuálne - niekomu Climax Control pomôže, inému nie.

Na našom webe vám nebudeme klamať a potvrdzovať účinky, ktoré doplnok nemá. Podľa nášho názoru sa oplatí vyskúšať tento doplnok - ušetrí vám to nemalé peniaze na lieky na lekársky predpis, no zároveň aj (psychicky) náročnú návštevu a vyšetrenie u lekára.

Doplnok vždy objednávajte ✅ z oficiálneho eshopu distribútora pre Slovensko!

Zloženie Climax Control

Zloženie výživového doplnku obsahuje iba prírodné zložky. Žiadna chémia a žiadne zakázané podporné látky (sildenafil, vardenafil, tadalafil a pod.), ktoré nemajú čo hľadať v kvalitných výživových doplnkoch. A aj preto existuje veľký predpoklad, že vám jeho užívanie nebude spôsobovať akékoľvek vedľajšie účinky (výnimočne sa môže objaviť bolesť hlavy či zažívacie ťažkosti, čo je pri užívaní výživových doplnkov absolútne bežné a prirodzené).

Aktívne zložky Climax Control sa využívajú aj v ostatných konkurenčných doplnkoch na podporu erekcie, predlžovaniu výdrže pri súloži, liečbe predčasnej ejakulácie a ďalších intímných problémov.

V tomto produkte ich však nájdete oveľa viac extraktov z účinných bylín, čo je iba ďalším predpokladom toho, že vám Climax Control naozaj pomôže:

 • L-Arginin - vzácna aminokyselina s výnimočným účinkom na pánsku potenciu! Zlepšuje kvalitu erekcie, podporuje plodnosť a dokonca rast svalov!
 • L-Karnitin - zabezpečuje dostatočný prísun energie a je dôležitý aj pri regenerácií svalov. Okrem toho zabraňuje zužovaniu ciev (čo je mimoriadne dôležité aj pre spevňovanie erekcie) a zlepšuje výkonnosť.
 • L-Lyzin - je nevyhnutný pre tvorbu L-Karnitinu a spracovanie ďalších aminokyselín (aj L-Argininu). Okrem toho prispieva k tvorbe ostatných potrebných hormónov, podporuje rast svalstva a zlepšuje celkovú imunitu.
 • Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) - chcete naštartovať produkciu testosterónu? Prijímajte kotvičník zemný! Tribulus je zázrak, ktorý sa využíva pri spevňovaní erekcie, zároveň zvyšuje libido, zlepšuje výkon počas súlože - odďaluje ejakuláciu.
 • Tekvica obyčajná (Cucurbita pepo) - prijímanie tekvicových semienok je starým babským receptom na liečbu prostaty. Okrem toho dokážu taktiež zlepšovať výkon muža v spálni a úspešne pomáhajú v boji proti skorému výronu semena.
 • Smilax lekársky (Smilax sarsaparilla) - ďalšia zložka, ktorá podporuje produkciu testosterónu a zvyšuje jeho hladinu v krvi. Pomáha odďalovať predčasnú ejakuláciu, výrazne zlepšuje celkový výkon počas milovania, spevňuje erekciu a zároveň zvyšuje libido. Smilax je totiž menej známe, no účinné afrodiziakum.

Climax Control na oddialenie skorej ejakulácie

Najčastejšie otázky a odpovede o Climax Control

 • Sladké drievko (Glycyrrhuza glabra) - prírodné afrodiziakum, ktorého účinky poznali už starí Egypťania, kde sa s obľubou konzumovali cukríky, ktoré pomohli zvýšiť libido či plodnosť. Je preukázané, že už aj samotná vôňa sladkého drievka zlepšuje prekrvenie penisu, čím zabezpečuje pevnejšiu a dlhotrvácnejšiu erekciu. Od nej sa potom odvíja aj samotný výkon chlapa a oddialenie ejakulácie.
 • Brusnice (Vaccinium macrocarpon) - sa častokrát užíva pri problémoch s vylučovacou sústavou či zápaloch močových ciest a mechúra. V mužskom svete sa užíva najmä pre blahodárny vplyv na potenciu, čo využívali aj Indiáni. Posledné výskumy napovedajú aj tomu, že aktívne látky obsiahnuté v brusniciach pomáhajú aj v liečbe ochorení srdca a cievnej sústavy (tieto ochorenia sú jedným z najbežnejších príčin erektilnej dysfunkcie).
 • Griffonia (Griffonia Simplicifolia) - extrakt zo semien tejto "rastliny šťastia" je jedným z mála prírodných zdrojov 5-HTP, látky, ktorá sa v našom mozgu premieňa na hormón šťastia - serotonín! Griffonia je preto ideálnou rastlinou v boji proti psychickým príčinám erektilnej dysfunkcie (stres, depresie, nervozita, úzkosť, nespavosť a pod.).
 • Zinok - minimálny nedostatok zinku dokáže spôsobiť vážnejšie problémy v intímnej sfére života. Zinok je nevyhnutný pri tvorbe testosterónu, ale aj pre zdravie spermií. Podporuje plodnosť, je prevenciou zväčšovania prostaty a zároveň riadi celý proces ejakulácie. Jeho nedostatok sa prejavuje nielen predčasnou ejakuláciou. Môže totiž prerásť až do cukrovky, ktorá je opäť jednou z TOP príčin problémov s erekciou.
 • Kyselina listová - má pozitívne účinky v boji proti upchávaniu ciev. Priechodnosť ciev je mimoriadne dôležitým faktorom silnej erekcie, ktorá vydrží dostatočne dlho na to, aby muž podal solídny výkon, ktorý naplno uspokojí jeho partnerku.
 • Pyridoxín - vitamín B6 je známy najmä pre svoju schopnosť liečiť ochorenia, ktoré spôsobuje vyšší vek. Lieči slabú erekciu pánov vo veku, mladší ho ocenia najmä ako látku, ktorá lieči neplodnosť.
 • Acai - extrakt z plodov palmy acai je okrem desiatok pozitívnych účinkov na organizmus výborným zdrojom energie, ktorú v posteli potrebuje každý muž. Dostatok energie zároveň výrazne zlepšuje výkonnosť v spálni.

Cena Climax Control je najvýhodnejšia v maxi balení!

Rozhodli otestovať účinky produktu na vlastnej koži? Vyberte si jeden z troch balíčkov, ktorý vám bude doručený do 2-3 pracovných dní.

UŠETRÍTE 35%

UŠETRÍTE 50%

Kúpiť Climax control na oddialenie ejakulácieClimax Control na predčasnú ejakuláciuClimax control 6 balení
1x Climax Control

3x Climax Control

6x Climax Control

60 tabliet 180 tabliet 360 tabliet
na 1 mesiac na 3 mesiace na 6 mesiacov
49€ 147€ 97€ 294€ 147€

kúpiť 1 balenie

kúpiť 3 balenia

kúpiť 6 balení

K nákupu získavate automaticky dopravu zadarmo!

Dávkovanie a užívanie tabliet

Výrobca na svojom ✅ oficiálnom webe odporúča dodržiavať nasledovné dávkovanie Climax Control a spôsob jeho užívania:

 • 1 tableta 2x denne
 • užívať pred jedlom
 • zapiť dostatočným množstvom vody

Užívanie doplnku musí byť dlhodobé a pravidelné, inak sa výsledky pravdepodobne nedostavia (resp. sa dostavia, ale nie v želanej intenzite). Výrobca preto odporúča ozdravnú kúru v minimálnej dĺžke 3 mesiace.

Napriek tomu, že výrobca tvrdí, že konzumácia alkoholu nebude mať akýkoľvek negatívny vplyv na účinky Climax Control, jedna z príčin porúch erekcie je aj nadmerná konzumácia alkoholických nápojov. Z našich skúseností vám preto odporúčame vyvarovať sa pitiu alkoholu počas užívania tohto produktu.

Zloženie Climax Control je dostatočným predpokladom toho, že vám pomôže vyriešiť nepríjemný problém s predčasnou ejakuláciou.

Prináša Climax Control reálne účinky?

Zloženie tohto doplnku je dostatočne silné na to, aby vám pomohlo vyriešiť náročnú otázku "ako oddialiť predčasnú ejakuláciu"? Cena 3 mesačnej kúry nie je príliš vysoká a mesačná dávka vás výjde 25€ (cca 0,80€ / deň), čo nie je vôbec zlé.

Podľa nášho názoru sa doň oplatí investovať, no samozrejme iba vtedy, ak to s jeho užívaním myslíte vážne. Ak nepatríte medzi trpezlivých ľudí, tak vám pravdepodobne nepomôže. Ak si však dáte pozor a tabletku užijete skutočne každý jedeň deň, tak existuje naozaj veľká šanca, že svoj problém s prečasným výronom semena skutočne vyriešite!

Kvalitné alternatívyPublikované dňa: 01.01.2019
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Jelqing – cvičenie na zväčšenie penisu. Postup, výsledky aj skúsenosti Jelqing – cvičenie na zväčšenie penisu. Postup, výsledky aj skúsenosti

Zväčšenie penisu môže byť splnením tajného sna chlapa. Cviky Jelqing by mohli byť prvým krokom jeho splnenia. Ako ich treba správne cvičiť? Dozviete sa v našom článku!

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - prírodné afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - prírodné afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy

Kotvičník zemný má vďaka svojim priaznivým účinkom na ľudský organizmus dlhú tradíciu v liečiteľstve. Využíva sa najmä pre jej pozitívny vplyv na hladinu testosterónu a dokáže vyriešiť...

Príčiny erektilnej dysfunkcie, príznaky a liečba Príčiny erektilnej dysfunkcie, príznaky a liečba

Problémy s erekciou skolia aj toho najzdatnejšieho milenca. Ako im predísť? V našom článku vám prezradíme aké sú príčiny a riešenie problémov s erektilnou dysfunkciou.