Lipoxal Effect - tabletky na chudnutie s glukomananom. Recenzie ich chvália

Aj pre vás je chudnutie každodenný boj? Ak áno, radíte sa k väčšine žien. Zhodiť tých pár kilogramov navyše ste sa pokúšali už mnohými spôsobmi, žiaden však nezabral? Možno len potrebujete nakopnúť spaľovanie tukov správnym spôsobom. Komplexný prípravok na podporu chudnutia Lipoxal Effect sľubuje pomoc s nadbytočnými kilogramami.

Lipoxal Effect - účinné tabletky na chudnutie

Aké je jeho zloženie a účinky? Aké skúsenosti s ním užívatelia majú? To a omnoho viac sa dozviete v nasledujúcom článku.

2 veľkosti balenia Lipoxal Effect

Zloženie Lipoxal Effect

Hlavnou zložkou prípravku Lipoxal Effect je glukomanan z rastliny Konjac, obsahuje tiež výťažky zo zeleného čaju, ženšenu, guarany, olivových listov. Zloženie dopĺňa L-karnitín a synefrín.

  • Glukomanan (1 000 mg v 2 tabletách) pomáha so spaľovaním tukov a kontrolou váhy, reguluje krvný cukor a znižuje cholesterol v krvi. Je to rozpustný polysacharid, ktorý je považovaný za potravinovú vlákninu. Keďže sa počas trávenia nerozkladá na jednoduché cukry, nemá žiadné kalórie.
  • Zelený čaj (200 mg) sa skladá z takmer 130 látok. Ide o účinný antioxidant, obsahuje alkaloidy (napr. kofeín a theofilyn), flavonoidy, vitamíny, minerály, saponíny či triesloviny. Zelený čaj býva často súčasťou prípravkov na chudnutie, podporuje psychickú aj fyzickú výkonnosť, pozitívne pôsobí na pružnosť ciev a normálnu hladinu cholesterolu. Účinný je aj pri spaľovaní tukov, zlepšuje metabolizmus, pamäť i imunitu.
  • L-karnitín (170 mg) je látka, ktorá sa bežne nachádza v svaloch, bunkám sprístupňuje energiu. Prenáša totiž mastné kyseliny do mitochondrií, ktoré ich premieňajú na energiu. Telo tak spaľuje tuky. Podstatná je aj detoxikačná funkcia tejto látky.
  • Guarana (60 mg) je účinný stimulant mozgových funkcií, podporuje činnosť nervových buniek, hormónov a tráviacich štiav. Podporuje imunitný systém, zlepšuje pamäť a potláča únavu, posilňuje fyzickú a psychickú pohodu, zvyšuje vylučovanie vody z tela.
  • Na imunitný systém pozitívne vplýva aj ženšen (30 mg v 2 tabletách). Je to silný antioxidant, ktorý pomáha potláčať stres a priaznivo pôsobí na nervový systém. Je vhodný na zlepšenie pamäti, zvýšenie energetickej hladiny organizmu a očistenie tela od škodlivých látok.
  • Olivové listy (40 mg) sa vyznačujú antioxidačnými účinkami a pozitivnym vplyvom na krvný tlak. Alkaloid synefrín sa často používa na odbúravanie tukov. Zrýchľuje totiž metabolizmus, čím dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a lepšiemu udržaniu hmotnosti.

Prídavnými látkami sú mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymetylcelulóza, protihrudkujúca látka oxid kremičitý a farbivo oxid titaničitý.

Účinky prípravku

Podľa výrobcu je prípravok Lipoxal Effect ideálnou podporou pri chudnutí, pomáha spaľovať tuky, dodáva energiu, pomáha potláčať pocit hladu a pri diéte podporuje zníženie hmotnosti. Prípravok je tak úspešným pomocníkom pri formovaní postavy, pomáha chrániť pred oxidačným stresom a je účinný v boji s únavou.

Najlepšie tabletky na chudnutie? Skúste Lipoxal Effect

Glukomanan v žalúdku a črevách absorbuje vodu, napučí a prináša pocit sýtosti. Metabolizmus tukov stimulujú zelený čaj, guarana a ženšen, výsledkom je zvýšená intenzita ich spaľovania a následné regulovavnie hmotnosti.

Pre koho je určený?

Lipoxal Effect je vhodný pre mužov i ženy v každej vekovej kategórii, ktorí chcú bojovať s nadváhou. Ocenia ho aj ľudia, ktorí majú sklon sa prejedať, keďže znižuje chuť k jedlu a obmedzuje pocity hladu.

Užívať by ho nemali deti, tehotné a dojčiace ženy a ni ľudia, ktorí sú precitlivení na niektorú zo zložiek prípravku.

Dávkovanie a cena

Lipoxal Effect treba užívať 3-krát denne 1-2 tablety. Je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody. Tabletky je najvhodnejšie užívať pred jedlom ako súčasť nízkoenergetickej stravy. Keďže prípravok obsahuje kofeín, nemali by ste Lipoxal užívať pred spaním.

Prípravok si môžete zaobsatarť v 2 baleniach - menšie obsahuje 120 tabliet, väčšie 270 tabliet. Z času na čas sa objaví aj darčekové balenie 180 + 60 tabliet, ktoré však momentálne nepredáva žiadna online lekáreň. Ak už nemáte overené účinky Lipoxalu na vaše telo, vyskúšajte najprv najmenšie balenie, ktoré získate za približne 20 eur.

Plusy a mínusy Lipoxal Effect

V prípade, že vás Lipoxal Effect zaujal, určite oceníte, že po úprave stravy vám nehrozí jo-jo efekt. Tablety vám dodajú energiu, zmiernia pocity hladu a obmedzia chuť na sladké, čo je pri chudnutí najhlavnejšie, podporujú spaľovanie tukov. Plusom je taktiež jednoduché užívanie.

Aj v tomto prípade vám hrozí alergická reakcia na jednu z účinných látok, preto si ešte pred užívaním dobre overte, či vám niektorá z nich neškodí. Niekomu sa môže zdať cena za mesačné balenie privysoká.

Skúsenosti s užívaním prípravku

Reakcie na ďalší z prípravkov na podporu spaľovania tukov Lipoxal Effect sú rôznorodé. Mnohí užívatelia sa zhodli, že je to vhodný doplnok stravy, ktorý prispieva v kombinácii s s dostatočným pohybom a úpravou jedálnička k lepšej kontrole hmotnosti.

Z recenzií produktu:

Skúsenosti s Lipoxal Effect - recenzie na heureke

Rada na záver

Jedným z najdôležitejších krokov pri chudnutí je si správne nastaviť svoju myseľ. Cvičenie, zdravá strava a prípravky na chudnutie nebudú nikdy fungovať, ak nebudete na chudnutie správne nastavené aj psychicky. Veci sa neudejú zo dňa a za mesiac neschudnete kilá, ktoré ste naberali niekoľko mesiacov či rokov.

Lipoxal Effect funguje, treba sa však naň pozerať ako na doplnok stravy, ktorý vám vo vašej snahe dokáže pomôcť. Ak naň budete nazerať ako na produkt, pri ktorom sa nemusíte hýbať ani dodržiavať základy správneho stravovania, určite vám nepomôže.

2 veľkosti balenia Lipoxal EffectPublikované dňa: 23.01.2019
Hodnotenie článku:
(87.4%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Komentáre

13/03/2019 10:16
Katarina P.

Ak sa uziva tak ako je popisane v davkovani, tak je to ucinny pomocnik pri chudnuti - samozrejme iba ako podporna latka. U mna fungoval a bola som menej hladna. Ja som ale chudla s upravenym jedalnickom (vyhodila som chlieb, mastne jedla, vyprazane, sladke) a trochu som aj bicyklovala. Takze ja som s Lipoxalom spokojna, schudla som 5 kg, siahla by som po nom opat.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Zerex Assassin - recenzia, skúsenosti, cena. Tabletky na chudnutie Zerex Assassin - recenzia, skúsenosti, cena. Tabletky na chudnutie

Podporiť chudnutie možno aj výživovými doplnkami. Tie si treba starostlivo vyberať a overiť si ich zloženie, aby sme si nevhodnou chémiou zbytočne neublížili. Prečítajte si o doplnku...

Spaľovač tukov L-Karnitín aj ako tabletky. Recenzie ukazujú účinkySpaľovač tukov L-Karnitín aj ako tabletky. Recenzie ukazujú účinky

Váha síce klesá, ale nie takým tempom, akým by sme si želali? Nuž, vtedy je na čase siahnuť po ďalších riešeniach. Jedným z nich je L-Karnitín, spaľovač tukov, ktorý dodá energiu aj...

eSlim na chudnutie. Aké sú skúsenosti a cena?eSlim na chudnutie. Aké sú skúsenosti a cena?

Okrem overených metód chudnutia často siahame aj po kdejakých skratkách a pomôckach. Tak prečo siahnuť práve po prípravku eSlim? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.