Lipoxal Effect – tabletky na chudnutie s glukomananom. Recenzie ich chvália

Aj pre vás je chudnutie každodenný boj? Ak áno, radíte sa k väčšine žien. Zhodiť tých pár kilogramov navyše ste sa pokúšali už mnohými spôsobmi, žiaden však nezabral? Možno len potrebujete nakopnúť spaľovanie tukov správnym spôsobom. Komplexný prípravok na podporu chudnutia Lipoxal Effect sľubuje pomoc s nadbytočnými kilogramami.

Lipoxal Effect - účinné tabletky na chudnutie

Aké je jeho zloženie a účinky? Aké skúsenosti s ním užívatelia majú? To a omnoho viac sa dozviete v nasledujúcom článku.

Produkty na chudnutie Lipoxal

Zloženie Lipoxal Effect

Hlavnou zložkou prípravku Lipoxal Effect je glukomanan z rastliny konjac, obsahuje tiež výťažky zo zeleného čaju, ženšenu, guarany, olivových listov. Zloženie dopĺňa L-karnitín a synefrín.

  • Glukomanan (1 000 mg v 2 tabletách) pomáha so spaľovaním tukov a kontrolou váhy, reguluje krvný cukor a znižuje cholesterol v krvi. Je to rozpustný polysacharid, ktorý je považovaný za potravinovú vlákninu. Keďže sa počas trávenia nerozkladá na jednoduché cukry, nemá žiadné kalórie.
  • Zelený čaj (200 mg) sa skladá z takmer 130 látok. Ide o účinný antioxidant, obsahuje alkaloidy (napr. kofeín a theofilyn), flavonoidy, vitamíny, minerály, saponíny či triesloviny. Zelený čaj býva často súčasťou prípravkov na chudnutie, podporuje psychickú aj fyzickú výkonnosť, pozitívne pôsobí na pružnosť ciev a normálnu hladinu cholesterolu. Účinný je aj pri spaľovaní tukov, zlepšuje metabolizmus, pamäť i imunitu.
  • L-karnitín (170 mg) je látka, ktorá sa bežne nachádza v svaloch, bunkám sprístupňuje energiu. Prenáša totiž mastné kyseliny do mitochondrií, ktoré ich premieňajú na energiu. Telo tak spaľuje tuky. Podstatná je aj detoxikačná funkcia tejto látky.
  • Guarana (60 mg) je účinný stimulant mozgových funkcií, podporuje činnosť nervových buniek, hormónov a tráviacich štiav. Podporuje imunitný systém, zlepšuje pamäť a potláča únavu, posilňuje fyzickú a psychickú pohodu, zvyšuje vylučovanie vody z tela.
  • Na imunitný systém pozitívne vplýva aj ženšen (30 mg v 2 tabletách). Je to silný antioxidant, ktorý pomáha potláčať stres a priaznivo pôsobí na nervový systém. Je vhodný na zlepšenie pamäti, zvýšenie energetickej hladiny organizmu a očistenie tela od škodlivých látok.
  • Olivové listy (40 mg) sa vyznačujú antioxidačnými účinkami a pozitivnym vplyvom na krvný tlak. Alkaloid synefrín sa často používa na odbúravanie tukov. Zrýchľuje totiž metabolizmus, čím dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a lepšiemu udržaniu hmotnosti.

Prídavnými látkami sú mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymetylcelulóza, protihrudkujúca látka oxid kremičitý a farbivo oxid titaničitý.

Lipoxal účinky

Podľa výrobcu je prípravok Lipoxal Effect ideálnou podporou pri chudnutí, pomáha spaľovať tuky, dodáva energiu, pomáha potláčať pocit hladu a pri diéte podporuje zníženie hmotnosti. Prípravok je tak úspešným pomocníkom pri formovaní postavy, pomáha chrániť pred oxidačným stresom a je účinný v boji s únavou.

Najlepšie tabletky na chudnutie? Skúste Lipoxal Effect

Glukomanan v žalúdku a črevách absorbuje vodu, napučí a prináša pocit sýtosti. Metabolizmus tukov stimulujú zelený čaj, guarana a ženšen, výsledkom je zvýšená intenzita ich spaľovania a následné regulovanie hmotnosti.

Ako rýchlo schudnem s Lipoxal?

Tabletky na chudnutie, ako je všeobecne známe, môžu váš metabolizmus naštartovať, zmiernia vašu chuť do jedla a na sladké, čím dochádza k redukcii hmotnosti. Lipoxal sľubuje efektívne spaľovanie tukov, čo môže potvrdiť množstvo žien. Rýchlosť chudnutia je však individuálnou záležitosťou, ktorú ovplyvňuje viacero faktorov. Tabletky by ste mali konzumovať v rámci redukčnej diéty, aby sa chudnutie zrýchlilo. Mali by ste zmeniť nielen svoj jedálniček, ale aj zaradiť pohyb do svojho denného programu. Výsledky by ste mali vidieť už po prvom mesiaci.

Lipoxal počas tehotenstva, dojčenia a po pôrode

Napriek tomu, že tabletky majú prírodné zloženie, nie sú vhodne pre tehotné ženy ani ženy, ktoré dojčia. Netýka sa to len Lipoxalu, ale tabletiek na chudnutie všeobecne. Nielenže tento doplnok stravy obsahuje kofeín, ktorého sa treba počas tehotenstva a dojčenia vyvarovať, ale zmena váhy, resp. chudnutie nie je pre ženy v týchto obdobiach vhodné. Ak uvažujete nad tým, že začnete užívať Lipoxal po pôrode, platí to isté. Tabletky na chudnutie začnite brať až potom, čo prestanete dojčiť.

Lipoxal pre mužov

Chudnutie sa netýka len žien, aj muži často túžia po lepšej postave a chcú zhodiť nejaké to kilečko. Lipoxal Effect je vhodný pre mužov (aj ženy) všetkých vekových kategórií (starších ako 18 rokov), ktorí potrebujú krotiť svoj apetít. Zloženie prípravku napomáha spaľovaniu tukov, zrýchľuje metabolizmus a tlmí chuť do jedla. Dostanete tak všetko, čo pri chudnutí potrebujete.

Ocenia ho aj ľudia, ktorí majú sklon sa prejedať, keďže znižuje chuť do jedla a obmedzuje pocity hladu.

Nežiaduce účinky Lipoxal

Ohľadom doplnku stravy Lipoxal tabletky na chudnutie sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov. Prípravok, samozrejme, nie je vhodný pre osoby, ktoré sú precitlivené na jednu z jeho zložiek a ani pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vzhľadom na to, že obsahuje kofeín, by ste ho nemali užívať pred spaním.

Lipoxal dávkovanie a cena

Ako užívať Lipoxal? Veľmi jednoducho, 3-krát denne 1-2 tablety. Je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie čistej vody. Tabletky je najvhodnejšie užívať pred jedlom ako súčasť nízkoenergetickej stravy.

Prípravok si môžete zaobstarať v 2 baleniach – menšie obsahuje 120 tabliet, väčšie 270 tabliet. Cena v lekárni sa pohybuje od 20 do cca 50 eur, v závislosti od balenia. Ak už nemáte overené účinky Lipoxalu na vaše telo, vyskúšajte najprv najmenšie balenie, ktoré získate za približne 20 eur. Lipoxal môžete v akcii kúpiť ešte lacnejšie, resp. výhodnejšie. Z času na čas sa objaví aj darčekové balenie 180 + 60 tabliet.

Lipoxal Effect sa pôvodne predával pod názvom Lipoxal extreme

Plusy a mínusy Lipoxal Effect

V prípade, že vás Lipoxal Effect zaujal, určite oceníte, že po úprave stravy vám nehrozí jojo efekt. Tablety vám dodajú energiu, zmiernia pocity hladu a obmedzia chuť na sladké, čo je pri chudnutí najhlavnejšie, podporujú spaľovanie tukov. Plusom je taktiež jednoduché užívanie.

Aj v tomto prípade vám hrozí alergická reakcia na jednu z účinných látok, preto si ešte pred užívaním dobre overte, či vám niektorá z nich neškodí. Niekomu sa môže zdať cena za mesačné balenie privysoká.

Recenzie a skúsenosti s Lipoxal

Reakcie na ďalší z prípravkov na podporu spaľovania tukov Lipoxal Effect sú rôznorodé. Mnohí užívatelia sa zhodli, že je to vhodný doplnok stravy, ktorý prispieva v kombinácii s s dostatočným pohybom a úpravou jedálnička k lepšej kontrole hmotnosti. Hodnotenie tabletiek si môžete pozrieť na portáli Heureka.sk.

Z recenzií produktu:

Skúsenosti s Lipoxal Effect - recenzie na heureke

Rada na záver

Jedným z najdôležitejších krokov pri chudnutí je si správne nastaviť svoju myseľ. Cvičenie, zdravá strava a prípravky na chudnutie nebudú nikdy fungovať, ak nebudete na chudnutie správne nastavené aj psychicky. Veci sa neudejú zo dňa a za mesiac neschudnete kilá, ktoré ste naberali niekoľko mesiacov či rokov.

Lipoxal Effect funguje, treba sa však naň pozerať ako na doplnok stravy, ktorý vám vo vašej snahe dokáže pomôcť. Ak naň budete nazerať ako na produkt, pri ktorom sa nemusíte hýbať ani dodržiavať základy správneho stravovania, určite vám nepomôže.

Lipoxal druhy

Ak sa zaujímate o Lipoxal, pravdepodobne ste zachytili aj jeho rôzne druhy. Staršou verziou tohto prípravku bol Lipoxal xtreme, ktorý bol o niečo lacnejší ako Lipoxal Effect. Cena Lipoxal extreme tabletiek na chudnutie sa pohybovala okolo 25 eur za 180 ks. K alternatívam patria produkty Lipoxal direct a Lipoxal radical - ani jeden z nich sa už nepredáva. Zloženie tabliet bolo a je veľmi podobné. Základom zostáva zelený čaj, guarana, ženšen a vláknina.

Produkty, ktoré sa už nepredávajúPublikované dňa: 23.01.2019
Hodnotenie článku:
(85%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Komentáre

Katarina P. 13. Mar. 2019
Ak sa uziva tak ako je popisane v davkovani, tak je to ucinny pomocnik pri chudnuti - samozrejme iba ako podporna latka. U mna fungoval a bola som menej hladna. Ja som ale chudla s upravenym jedalnickom (vyhodila som chlieb, mastne jedla, vyprazane, sladke) a trochu som aj bicyklovala. Takze ja som s Lipoxalom spokojna, schudla som 5 kg, siahla by som po nom opat.

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!

Ketónovú diétu Ketomix pozná (minimálne z počutia) mnoho z nás. Nie každý ju však skúsil. Aké boli reálne skúsenosti našej redaktorky, ktorá vyskúšala balíček na 4 týždne? Prečítajte si...

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?

Raw diéta – účinky, jedálniček, skúsenostiRaw diéta – účinky, jedálniček, skúsenosti

Počuli ste už pojem „raw diéta“? Okrem zásad raw stravy sme sa pozreli na jej pôvod, výhody a nevýhody, ako by mal vyzerať váš jedálniček a aké sú možné riziká tejto stravy.