Vimax tablety majú skvelé recenzie

Na internete možno nájsť recenzie neskutočného množstvo produktov, ktoré sľubujú predĺženie penisu. Na fórach sa paradoxne najčastejšie diskutuje o takých, ktorých pôvod je nejasný (napr. Penirium). Ide o skvelý marketingový postup predajcu, ktorý sa však neodváži priznať pôvod svojho produktu.

Tabletky Vimax Pills na zlepšenie erekcie

Prečo by ste teda mali siahnuť po výživovom doplnku VIMAX? Pretože sa o ňom dozviete naozaj všetko podstatné! O tom, že po ňom siaha čoraz viac (zodpovedných) pánov svedčí aj fakt, že si o jeho účinkoch môžete prečítať desiatky pozitívnych recenzií.

100% záruka bezpečného nákupu? Objednávajte z ✅ oficiálneho eshopu distribútora Vimax pre SR a ČR.

Made in Kanada

Výrobcom Vimaxu je spoločnosť OAI Services Ltd. Oficiálnym distribútorom pre SR a ČR je spoločnosť eMarkest s.r.o so sídlom v Prahe, člen Asociácie pre elektronický obchod.

Výživový doplnok Vimax Pills je ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR, čo potvrdzuje jeho zdravotnú nezávadnosť. Jeho užívanie so sebou neprináša žiadne výraznejšie riziko ohrozenia zdravia - pozor si samozrejme musia dať páni, u ktorých je známa alergia na niektorú zo zložiek Vimaxu.

5 účinkov Vimaxu v 1 tablete

Boj s prejavmi erektilnej dysfunkcie nie je vôbec jednoduchý - zaťažuje psychiku každého chlapa, ktorý ho niekedy zažil. Tento preparát samozrejme nerieši iba problém s erekciou.

Každá tableta v sebe spája 5 účinkov, ktoré podporujú intímne zdravie muža:

 • spevnenie penisu
 • zlepšenie erekcie
 • oddialenie predčasnej ejakulácie a predĺženie pohlavného styku
 • zlepšenie prežívania intímnych podnetov
 • zvýšenie libida

Chcete ušetriť 5€? Nezabudnite použiť zľavový kód "NASEZDRAVIE5"

Ako to celé funguje?

Celý mechanizmus a kvalitu pánskej erekcie ovplyvňujú 2 základné veci. Prvou je krvný obeh a dostatočný prítok krvi do penisu. Druhou sú tzv. toporivé telieska - párové telieska Corpora cavernosa a nepárové Corpora spongiosum.

Pre kvalitu a pevnosť erekcie je dôležitejšie prvé spomínané. Kavernózne (nazývané aj erektilné) telieska sa totiž počas vzrušenia napĺňajú krvou a niekoľkonásobne zväčšujú svoj objem a veľkosť. Čím viac sa telieska naplnia krvou, tým je mužský penis väčší, dlhší a objemnejší.

Problém prichádza so zvyšujúcim sa vekom, znižovaním pružnosti a kôrnatením ciev. Ak je prísun krvi akýmkoľvek spôsobom blokovaný, tak erektilné telieska nemajú dostatočnú možnosť naplniť svoju kapacitu krvou. Výsledkom je slabá erekcia a nemožnosť vykonávať pohlavné aktivity.

VIMAX obsahuje látky, u ktorých boli preukázané účinky na rozširovanie ciev a zlepšovanie kvality krvného obehu. Určite ste už pochopili, že udržiavanie 100% zdravia ciev je jeden z najjednoduchších a najdostupnejších spôsobov podpory vašej erekcie. Vímax svojim zložením odstraňuje nielen prejavy, ale aj jednu z príčin erektilnej dysfunkcie!

Účinky Vimax potvrdil aj veľký výskum, ktorého sa zúčastnilo až 9000 mužov.

Na webe ✅ oficiálneho distribútora Vimaxu možno nájsť výsledky rozsiahleho výskumu účinkov Vimaxu, ktorý prebiehal v rokoch 2004 - 2011. Obdobný výskum doposiaľ nerealizoval žiaden iný výrobca (alebo distribútor) výživových doplnkov na podporu erekcie.

Z výsledkov výskumu, ktorého sa zúčastnila naozaj veľká vzorka respondentov - až 9000 pánov, ktorí mali reálne skúsenosti s užívaním Vimaxu, možno vyvodiť, že produkt funguje u viac než 2/3 pánov, ktorí ho pravidelne užívali.

Zloženie Vimax pre lepšiu erekciu a zdravší organizmus

 • Saw Palmetto (Serenoa plazivá) - palmovitý strom, ktorého červené plody sa v medicíne využívajú na liečbu zápalových ochorení prostaty. Rastlina je účinná aj v liečbe zväčšenej prostaty. V tradičnej medicíne sa však extrakt z plodov využíval aj pri liečbe impotencie a ako účinné mužské i ženské afrodiziakum. Ako vidíte, jeho využitie v liečbe porúch erekcie nepozná hraníc a preto sa tvorí jednu z najpodstatnejších zložiek Vimaxu.
 • Gingko Biloba (Ginko dvojlaločné) - symbol dlhovekosti, ktorý sa dlhodobo využíva aj pri liečbe slabšieho krvného obehu. Osvedčil sa preto aj pri odstraňovaní porúch potencie, kde je dostatočné zásobovanie krvou mimoriadne podstatné! Výťažky z gingka majú schopnosť podporovať prietočnosť krvi, vďaka čomu dochádza k lepšiemu naplneniu erektilných toporivých teliesok. Pravidelné užívanie gingka upravuje hladinu hormónov v krvi a preto je jeho pravidelný príjem prostredníctvom tabliet VIMAX mimoriadne dôležitý.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) - jedna z nauniverzálnejších rastlín sveta a všeliek, ktorý dokáže riešiť desiatky ochorení. Ženšen sa v intímnej sfére využíva na všestrannú podporu mužskej potencie - zlepšenie erekcie, zvyšovanie plodnosti, podpora produkcie a aktivity spermií, zvyšovanie libida. Okrem toho zlepšuje krvný obeh a posilňuje celú srdcovo-cievnu sústavu, čo je nesmierne dôležité pri liečbe príčin a prejavov erektilnej dysfunkcie. 50mg dávka ženšenu vo Vimaxe je to pravé aj pre vašu potenciu!

Originálne balenie Vimax je zabezpečené fóliou, ktorá zabraňuje prísunu vzduchu k tabletkám.

 • Kajenské korenie (Capsicum annuum "Cayenne" / Cayenne pepper) - jedna z najčastejšie sa vyskytujúcich zložiek prípravkov na zlepšovanie erekcie je obľúbená najmä kvôli kapsaicínu - látke, ktorá je zodpovedná za štipľavosť. Kajenské korenie je výborné pri liečbe ochorení prostaty, podporuje kardiovaskulárny systém, rozširuje cievy a stimuluje krvný obeh. Aj vďaka nemu sa do penisu dostáva dostatočné množstvo krvi a erekcia je viditeľne aj citelne pevnejšia. Pri pravidelnom užívaní Vimaxu sa potenciál kapsaicínu rozvíja do maximálnej možnej miery.
 • Hloh obyčajný (Crataegus laevigata) - bobule tohto známeho kra sa (okrem iného) využívajú aj pre schopnosť spriechodňovania ciev a podpory zdravia srdcovo-cievnej sústavy. Jeho pozitívne účinky sa prejavujú naozaj veľmi rýchlo, čo je dôvod, prečo bol zakomponovaní aj do zloženia Vimaxu. Pri liečbe impotencie má význam aj fakt, že hloh obyčajný pôsobí aj ako prírodné antidepresívum, ktoré dokáže elminovať psychické príčiny poruchy erekcie.
 • Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) - rastlina, o ktorá sa v poslednom období označuje aj ako "prírodný testosterón" sa pridáva prakticky do každého lepšieho produktu na podporu erekcie. Vo Vimaxe preto nemôže chýbať! Toto prírodné afrodiziakum dokáže zvýšiť nielen libido, ale aj celkovú vitalitu. Podpisuje sa preto aj na zvýšení výkonnosti a oddialení predčasnej ejakulácie.

Vimax je produkt s čisto prírodným zložením.

 • Ovos siaty (Avena sativa) - sa vďaka širokému spektru účinných látok využíva aj pri liečbe nespavosti, nervozity, úzkosti či negatívnych prejavov účinkov dlhodobého stresu. Vo Vimaxe má opodstatnenie najmä z hľadiska podpory duševnej pohody organizmu, bez ktorej nie je možné dosiahnuť dostatočne pevnú erekciu. Jeho účinky však isto ocenia aj páni, ktorí maju problém s ochorením močového mechúra.
 • Vitamín D - významná zložka Vimaxu, ktorá dodáva potrebnú dávku energie. Zvyšuje výkonnosť a pomáha odďalovať predčasnú ejakuláciu. A hoci je vitamín D jeden z najdôležitejších vitamínov nášho tela, cca 85% dospelej populácie trpí jeho nedostatkom. Jeho pravidelný príjem (aj prostredníctvom tabliet Vimax) navyše zabezpečuje zvýšenú odolnosť organizmu proti baktériám a vírusom!

Vplyv Vimaxu na zväčšovanie penisu - mýty a fakty

Priemerná dĺžka stoporeného penisu je 15 cm. Milióny pánov po celom svete však tento priemer nedosahuje a lámu si hlavu nad otázkou "ako zväčšiť svoj penis?"

Kde je dopyt, tam čoskoro vznikne aj ponuka a preto farmaceutický trh prišiel zo "zázračným riešením" - tabletkami na rast penisu. Nie je to samozrejme také jednoduché. Tabletky, ktoré sľubujú neuveriteľné výsledky - zväčšenie penisu o 5 až 10 cm sú obyčajným podvodom.

Jediným možným riešením predĺženia penisu je príjímať také látky, ktoré sú schopné zaručiť zvýšený prítok krvi do penisu a dobrý stav spomínaných toporivých teliesok. Presne takých, aké obsahuje ✅ VIMAX!

Viac krvi v penise = zväčšenie kapacity toporivých teliesok = väčší, hrubší a objemnejší penis a tvrdšia erekcia

Vimax účinkuje už po pár mesiacoch

Ak ste vytrvali a dostali ste sa až sem, tak vám gratulujeme! Váš záujem o riešenie problémov s erekciou je naozaj úprimný a preto vám vieme pomôcť.

Zlyhanie množstva chlapov má totiž korene v nedostatočnej trpezlivosti. Ešte pred začiatkom liečby erektilnej dysfunkcie u mladých, ale i starších pánov si treba uvedomiť, že liečba prírodnými doplnkami nebude nikdy taká rýchla ako efekt modrej tabletky.

Užívanie Vimaxu má však nesporné výhody:

 • 100% prírodný produkt bez farbív a umelých príchutí
 • nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky
 • je vhodný pre každého chlapa
 • a to najdôležitejšie: prináša reálne, výskumom overené, výsledky

Farba a konzistencia zloženia Vimax pripomína škoricu.

Podobne ako pri ostatných tabletách má reálny význam jedine dlhodobé užívanie. V prípade Vimaxu vám odporúčame minimálne 3 mesačnú kúru. Iba tak sa môže naplno rozvinúť účinok každej prírodnej zložky prípravku. Čím dlhšie však budete Vimax užívať, tým výraznejšie posilníte erekciu, zlepšíte výdrž v posteli, zväčšíte objem a dĺžku penisu a postupne aj úplne vyriešite problém s predčasnou ejakuláciou.

Aby ste si vedeli overiť postupný nástup účinku, zhrnuli sme pre vás najdôležitejšie zmeny imtímneho zdravia, ktoré budete pozorovať:

koniec 1.mesiacakoniec 2.mesiacakoniec 3.mesiacakoniec 4.- 8. mesiaca
silnejšia erekcia objemnejší penis (v stoporenom stave) výrazne silnejšia a pevnejšia erekcia ďalšie spevňovanie erekcie
tvrdší penis zvýšenie výkonu v posteli zväčšenie penisu (objemu + dĺžky v stoporenom stave) udržiavanie získaného objemu a predĺženia penisu
mierne zvýšenie libida predĺženie doby trvania súlože oddialenie predčasnej ejakulácie vyriešenie problému predčasnej ejakulácie
oveľa lepšia výdrž v posteli než pred 3 mesiacmi výborná výdrž v posteli
výrazné zlepšenie libida znásobené prežívanie intímnych podnetov, silnejší orgazmus

Objednať Vimax online

Odporučené dávkovanie a spôsob užívania

Pánov zaručene poteší aj maximálne jednoduché dávkovanie a spôsob užívania tabliet. Vimax sa totiž užíva iba 1x denne - približne 30 minút po raňajkách. Riziko, že zabudnete užiť potrebné množstvo tablieta sa tak eliminuje na minimálnu mieru, čo isto poteší každého aktívneho človeka s množstvom starostí.

Tableta Vimax meria iba 1,8 cm. Preto by ste nemali mať žiaden problém s jej prehĺtaním. Ak však s užívaním takýchto tabliet problém máte, potom vám odporúčame vložiť si ju do úst a naliať do nich väčší objem vody - počas prehĺtania plných úst vody si ani neuvedomíte, že ste prijali aj nejakú tabletu.

Veľkosť tablety Vimax je iba 1,8cm. Preto by ste nemali mať problém s jej prehĺtaním.

Na webe distribútora sa možno dočítať i to, že niektorí páni stavia na istotu a užijú jednu tabletu aj pred každým sexom.

Cena Vimax a zľava na jeho nákup

1 balenie Vimaxu vám pri odporučenom dávkovaní vydrží celý mesiac. Platí však staré známe - kúpou väčšieho balenia výrazne ušetríte. V prípade tohto produktu ide o snáď najvýraznejšiu zľavu, s akou sme sa doposiaľ stretli - na jednom balení totiž dokážete ušetriť neuveriteľných 15,67€ a na celom balení až 188€!

Veľkosť baleniaPočet tablietCena baleniaKúpou balenia ušetríteCena 1 tabletky
1x Vimax - na 1 mesiac 30 44 € 1,47 €
2x Vimax - na 2 mesiace 60 79 € 9 € 1,32 €
3x Vimax - na 3 mesiace 90 108 € 24 € 1,20 €
4x Vimax - na 4 mesiace 120 134 € 42 € 1,12 €
5x Vimax - na 5 mesiacov 150 165 € 55 € 1,10 €
6x Vimax - na 6 mesiacov 180 192 € 72 € 1,07€
7x Vimax - na 7 mesiacov 210 215 € 93 € 1,02€
12x Vimax - na 12 mesiacov 360 303 € 225 € 0,84€

Z nášho pohľadu je výhodné objednať si balenie na 4 mesiace - pri užívaní 1 tabletky denne + 1 tabletky pred každou súložou by vám postačiť na celú 3-mesačnú kúru.

Vedľajšie účinky Vimax

Prírodné zloženie prírodných tabletiek na erekciu je zväčša zárukou toho, že sa vyhnete nežiaducim účinkom. To však nebýva 100% pravdou. Niektorí páni pociťujú bolesti hlavy či brucha. Nemusí však ísť o znak toho, že vám Vimax nesadol - častokrát ide o znak dehydratácie a preto vám odporúčame prijímať dostatok vody počas celého dňa. Ak sa tieto nepríjemnosti nevytratia do niekoľkých dní, tak zvážte ukončenie kúry.

Prečo sa netreba obávať toho, že Vám Vimax dorazí z ČR?

Počas študovania diskusných fór na internete sme narazili aj na obavy, či bude Vimax doručený a ako riešiť jeho reklamáciu. Je totiž zasielaný z ČR, konkrétne z Prahy. O hodnovernosti distrubútora svedčí aj jeho veľmi pozitívne hodnotenie v ✅ Obchodnom registri ČR.

Z vlastnej skúsenosti vám vieme potvrdiť, že s objednávkou Vimaxu sme nemali žiaden problém. Tabletky dorazili zabalené v bielej obálke s bublinkovým vnútrom, ktoré eliminovalo riziko ich poškodenia. Na obálke sme nenašli jedinú vec, ktorá by naznačovala, že sme si objednali intímny tovar, akým sú aj erekčné tabletky.

Poštovné na Slovensko je v prípade doručenia poštovým kuriérom úplne zdarma! DHL kuriér ho doručí za 3€ - ide o podobnú čiastku, na akú sme zvyknutí aj zo slovenských eshopov. V prípade otázok neváhajte ✅ osloviť distribútora Vimax.

Naše skúsenosti s Vimax potvrdzujú, že ide o kvalitný a účinný produkt na zlepšenie erekcie a intímneho života muža.

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Gingko Biloba 100 mg
Saw Palmetto 80 mg
Ženšen pravý (extrakt 5%) 50 mg
Kajenské korenie 20 mg
Bobule Hlohu obyčajného (extrakt 10:1) 17 mg
Vitamín E 185 iu
Tribulus Terrestris (extrakt 20:1) 5 mg
Ovos siaty (extrakt 10:1) 4 mg

Upozornenia:

 • Výrobok nie je náhradou pestrej stravy! Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, je určený mužom vo veku nad 18 rokov.
 • Skladovať na suchom a temnom mieste. Ak vám bude dodané otvorené alebo inak poškodené balenie, tak vám odporúčame ho obratom vrátiť distribútorovi.
 • Nikdy neprekračujte dennú odporučenú dávku (1 tabletu) a nekonzumujte tablety po dátume expirácie (ktorý nájdete na hrdle obalu).

Výsledky a osobné recenzie Vimaxu

Ako obstál Vimax v našom redakčnom testovaní? Priznávame, že na začiatku sme boli skeptickí. Zlepšenie erekcie tabletkami? Je to vôbec možné?

Čím viac sme sa do tematiky ponárali, tým nám to bolo jasnejšie. Celé tajomstvo, na ktorom je vyskladané zloženie Vimaxu, je postavené na overiteľnom fakte: so zvyšujúcim sa prítokom krvi do penisu sa zvyšuje objem erektilných teliesok. Výsledkom je pevnejší a väčší penis (čo sa týka objemu, hrúbky i dĺžky).

Tento jednoduchý poznatok rozlíši potencionálnych užívateľov Vimaxu na 2 skupiny:

 • tých, ktorí pochopia logiku fungovania erekcie a rozhodnú sa podporiť ju prírodnými preparátmi a cvičením
 • tých, ktorí budú túto teóriu odmietať už len z princípu a budú čakať na iné "zázračné" riešenie (ktoré pravdepodobne nikdy nepríde)

Vimax pills na zväčšenie penisu

Metodika testovania

Výsledky vlastného prieskumu Vimax Pills preukázali, že z celkového počtu 9000 respondentov sa až 67% pánov zhodlo na tom, že ich erekcia sa výrazne zlepšila. 80% mužov potvrdilo lepšie uspokojenie počas súlože, 64% vyššie libido a zvýšenú chuť na milovanie a nakoniec 40% respondentov aj výrazné predĺženie pohlavnej aktivity.

Do nášho testu sme zapojili 2 pánov, ktorých úloha bola jednoduchá - pravidelne užívať Vimax (1x denne, 30 min. po prvom jedle, dĺžka kúry: 3 mesiace). Jediným obmedzením, ktoré však páni dodržali, bol znížený príjem alkoholu a cigariet. Povolený bol nasledovný limit: 1x 0,5l pivo a 5 cigariet / denne.

Počas testovania sme sledovali tieto záujmové okruhy:

 • pevnosť erekcie - došlo k jej spevneniu? po akej dobe? ovplyvnila tvrdosť erekcie aj dĺžku pohlavného styku?
 • libido - zvýšila sa intenzita vykonávania pohlavných aktivít? ak áno - bolo to z dôvodu vyššieho libida alebo kvôli faktu, že užívateľ Vimaxu odsledoval pevnejšiu erekciu?
 • uspokojenie počas súlože - pocítili ste nejakú zmenu k lepšiemu (napr. lepší orgazmus, väčší objem ejakulátu, príjemnejšie prežívanie milostného aktu)? máte vo zvyku absolvovať za jeden večer viac než 1 súlož - ak áno, skrátil sa čas vašej regenerácie? mali ste problém s predčasnou ejakuláciou?

Zároveň nás úprimne zaujímal i rozdiel v dĺžke penisu, nakoľko sa v súvislosti s pánskym pohlavným údom prihliada hlavne na tento parameter.

Predstavenie našich respondentov

Do testovania sme tentokrát zámerne vybrali dvoch pánov vo veku do 40 rokov, ktorí mali problémy s erekciou a v posteli zažívali pravidelné absolútne zlyhania.

Ani jeden z nich nikdy neužíval modrú tabletku, neabsolvoval lekárske vyšetrenia erektilnej dysfunkcie a rovnako nemal skúsenosť s užívaním výživových doplnkov na podporu erekcie (Zerex, Erexan, eJoy, Clavin a pod.).

Pre zachovanie anonymity sme samozrejme zmenili ich mená:

 • Peter - 38 rokov, problémy s erekciou má asi 6 mesiacov, dĺžka penisu* v stoporenom stave (na začiatku testovania): 13 cm
 • Viliam - 39 rokov, prvé zlyhanie v posteli pred 4 mesiacmi, odvtedy sa pravidelnej súloži skôr vyhýba, dĺžka penisu* v stoporenom stave (na začiatku testovania): 14 cm

*dĺžku penisu sme sa rozhodli prekontrolovať až na konci testovania - po užití všetkých tabliet Vimax

Recenzia Vimax na zlepšenie erekcie u mužov

Priebeh testovania

Na overenie tvrdení výrobcu Vimax sme pánom poskytli zásobu tabletiek na 3 mesiace. Týždenné pozorovanie zmien nemá v takomto teste žiadne opodstatnenie, zmeny totiž prichádzajú postupne. Príliš časté preverovanie zmien môže vyvolať úplne opačný efekt - skreslenie výsledkov a pocity sklamania a zlyhania.

Preto sme pánov požiadali o mesačné reporty, v ktorých spíšu svoje vlastné skúsenosti.

Po uplynutí prvého mesiaca testovania sa skúsenosti pánov zhodovali najmä v kvalite erekcie, ktorá bola o niečo pevnejšia, než pred užívaním Vimaxu.

 • Peter: po minutí prvej krabičky môžem potvrdiť mierne zlepšenie mojej slabej erekcie. Aj vďaka tomu sme so ženou súložili 2x za týždeň (predtým 1x alebo aj 0x). Manželka je spokojná, že som začal svoj problém riešiť a mne sa rovnako uľavilo. 
  Zároveň cítim väčšiu chuť na milovanie - myslím, že najmä vďaka tomu, že mám konečne tak pevný penis, že sa k súloži aj dostaneme. Nakoľko sme v poslednej dobe tomu milovnaniu veľa nedali, potešilo by ma aj zvýšenie výkonnosti, ktorá zatiaľ nie je ktoviejaká...
 • Viliam: dnes som užil 30. tabletu. Erekcia je o niečo lepšia, dúfam, že sa ešte spevní. Od tretieho týždňa užívania pozorujem absenciu zlyhaní - penis sa mi počas predohry vždy stoporil a s priateľkou sme si konečne trochu užili. Stále mám obavy, že ju poriadne neuspokojím, no je to asi v hlave.
  K téme libido - je u mňa naozaj veľké. Chuť na sex mám každý deň, strach je však silnejší. Dúfam, že sa zlepší aj moje sebavedomie.

Druhý mesiac testovania priniesol ďalšie zmeny..

 • Peter: som rád, že som sa na to dal. Vimax na mne účinkuje a pomáha mi. Výrazne sa mi zlepšila erekcia a (konečne) začínam viesť plnohodlnotný intímny život. Isté zlepšenia pociťujem aj vo výkonnosti, už som si asi zvykol na pravidelné milovanie a preto vydržím oveľa viac, než pred 2 mesiacmi. Problém s priskorou ejakuláciou úplne vymizol.
 • Viliam: konečne vidím solídne výsledky! Už som s tým chcel seknúť.. Moja erekcia sa naozaj dosť zlepšila - hovorím najmä o pevnosti a o tom, ako dlho vydrží. S priateľkou sme za posledné 2 mesiace zažili toľko intímnych momentov, koľko sme nezažili za posledný pol rok. Vďaka Vimaxu a lepšiemu sebavedomiu vydržím viac, nebojím sa, že mi erekcia po 2 min. opadne a že sa zas budem cítiť pod psa.

Na záver sme požiadali pánov o zhodnotenie celej 3-mesačnej kúry a o zmeranie dĺžky svojho penisu. Dospeli sme k zaujímavým výsledkom:

 • Peterk testovaniu Vimaxu som od začiatku pristupoval s rezervou, aby som nebol sklamaný. A možno aj preto som teraz pozitívne prekvapený. Pomohol mi s nedostatočnou erekciou, ale aj v psychickej rovine a asi aj to tak zavážilo. V mojom prípade splnil všetko, čo sľuboval. Som zvedavý, či bude účinok trvalý alebo nie, ak by som pozoroval návrat problémov, tak si tieto erekčné tabletky určite hneď objednám.
  Čo sa týka zväčšenia - tu nemôžem veľmi zhodnotiť, zväčšenie penisu činí necelý 1cm, ale aj to je niečo!
 • Viliamak by mi niekto pred pol rokom povedal, že tieto tabletky ozaj fungujú, aj tak by som mu neveril. Moje skúsenosti s Vimax sú však viac než super - pomohol mi hlavne so slabou erekciou. Môj život v spálni sa vylepšil o 110%! Milovaniu sa venujeme 3x týždenne, výdrž je veľmi dobrá, pociťujem kopec energie a hlavne si už verím. Možno je to celé len placebo efekt, ale kto neskúsi ani to, tomu nie je pomoci. A ako bonus sa môžem pochváliť zväčšením penisu o 1 cm, čo potešilo aj frajerku.

Vimax je známy a osvedčený prípravok na podporu erekcie a zväčšenie penisu.

Naše postrehy z testovania

Podľa predpokladu má Vimax účinok najmä na skvalitnenie a posilnenie erekcie. Tá sa výrazne zlepšila u oboch pánov. Pozitívne zmeny páni pozorovali aj v predĺžení trvania pohlavnej aktivity, zlepšení výdrže a výraznom zvýšení chuti na milovanie.

Obaja páni navyše zaznamenali zväčšenie penisu o cca 1 cm!

Odporúčanie ohľadne užívania Vimax Pills

Liečba erektilnej dysfunkcie je beh na dlhé trate, ktorý si však viete zjednodušiť liekmi na potenciu. Na základe reálnych skúseností pánov, ktorý sa zúčasnili nášho testovania, ale aj testovania výrobcu Vimaxu, vám ho môžeme s pokojným svedomím odporučiť.

Galéria obrázkovPublikované dňa: 18.05.2018
Hodnotenie článku:
(91.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

peter pan 01. Mar. 2019
vimax som si objednal z oficialneho webu, vsetko prebehlo bez problemov, dosiel mi o 2 dni, cize velmi rychle dorucenie! dakujem za zlavu, usetril som zopar eur, potesilo :) som zvedavy na ucinky, dufam ze ma tabletky nesklamu, niektore som uz skusil a nebolo to ktovie co

Odpovedať

emak 09. Apr. 2019
nefunguje to! skusil som vimax aj clavin z lekarne :( co mam robit? bojim sa, ze nad tymto problemom nikdy nevyhram!!!

Odpovedať

palino 03. Apr. 2022

na vimax nedam dopustit, uzivam ho uz rok a je to ozaj vyborna podpora muzskeho zdravia

Odpovedať

michal 10. Sep. 2022

Ja som si ho objednal, lebo som mal problem s erekciou aj kvoli nahromadeneho stresu v praci a rodinnym povinnostiam. Bohuzial som mal problem dosiahnut pevnejsiu erekciu, ktora by nam umoznila mat s partnerkou sex a ak sa aj dostavila, tak cochvila bolo po nej. Na vimax som na internete nasiel neskutocne mnozstvo receznii, vacsina z nich sa zhodovala v nazore, ze ide o jeden z najlepsich doplnkov na trhu. Tak som si objednal davku na 3 mesiace. Musim povedat, ze v tomto obdobi zo mna opadol aj stres z povinnosti okolo stavby domu a aj rozbehnutych projektov v robote, ale zaroven sa mi vyriesil aj problem s erekciou. Asi jedno s druhym, ale myslim si, ze k tomu prispelo aj uzivanie prirodnych zloziek vo Vimaxe - co som si precital, tak kazda jedna zlozka prispieva k muzskemu intimnemu zdraviu

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...