Fykotin na chudnutie funguje na princípe regulácie glykemického indexu

Stopercentne prírodné a účinné chudnutie? To by chcel asi každý. Chudnutie si však vždy vyžaduje istú mieru odopierania a obmedzovania, tiež veľkú sebakontrolu. Pomocníkom mnohých ľudí sa preto pri chudnutí stávajú tabletky určené na boj s nadváhou. Fykotin, vyrobený v USA, sa radí medzi ne.

Fykotin na chudnutie

Prípravok urýchľuje metabolizmus a je vhodný pre prirodzené zhadzovanie kíl. Podporuje chudnutie, a to dlhodobo. Aké je zloženie Fykotinu? Pre koho je určený? Všetky užitočné informácie o Fykotine sa dozviete v článku.

Záruka bezpečného nákupu - objednávajte z ✅ oficiálneho eshopu mojalinia.sk.

Zloženie Fykotinu

Vo Fykotine sa nachádza viacero prírodných látok, ktoré sú známe svojimi účinkami pri redukovaní hmotnosti. Výťažky z rias (spirulina a gracilaria) a extrakty z rastlín (ginko, borievka, trpasličia breza a jastrabník chlpánik) sú výrazne nápomocné pri chudnutí. Ako to funguje?

Červená morská riasa gracilaria (75 mg v jednej tablete) je nápomocná pri lepšom okysličovaní krvi, pri celkovej detoxikácii organizmu, má priaznivý vplyv na imunitný systém a funguje ako prevencia voči infekciám. Modrá morská riasa spirulina (37 mg) je prírodným antioxidantom. Okrem toho, že prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a podporuje vitalitu, má priaznivý vplyv na hladinu cukru v krvi a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a svalovej hmoty.

Borievka obyčajná (50 mg) má dietetické, stomachické a diuretické účinky. To značí, že je vhodná na lokálne prekrvenie, vďaka čomu dochádza k úľave od bolesti a podpore látkovej výmeny v postihnutých miestach. Nápomocná je pri odvodňovaní a detoxikácii organizmu a pri opuchoch.

Borievka obyčajná

Ginko (50 mg) má pozitívny vplyv na duševnú rovnováhu, podporuje krvný obeh, mikrocirkuláciu krvi, kognitívne činnosti mozgu a lepšie zásobovanie krvou v periférnych oblastiach organizmu. Breza trpasličia (50 mg) sa vyznačuje diuretickými, detoxikačnými a prečisťujúcimi účinkami. Priaznivo ovplyvňuje funkciu obličiek a podporuje trávenie. Jastrabník chlpánik (45 mg) podporuje chuť do jedla, prečisťuje organizmus, vyznačuje sa antiinfekčnými, adstringentnými, liečivými a čistiacimi účinkami, pôsobí močopudne a uľahčuje odtok žlče do čreva.

Dôležitou zložkou Fykotinu je tiež rozpustná vláknina inulín (5,6 mg), ktorá priaznivo pôsobí v tráviacom systéme, chráni totiž tráviace ústrojenstvo pred zápalmi a zvyšuje odolnosť organizmu voči infekciám.

Prídavnými látkami sú mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý (plnidlá), chlorid draselný (stabilizátor), stearan horečnatý (emulgátor) a oxid kremičitý (protihrudkujúca látka).

Ako funguje?

Tabletky Fykotin fungujú na princípe regulácie glykemického indexu. Ten meria kvalitu sacharidov a ich vplyv na hladinu cukru v krvi. Sacharidy sa delia na dobré a zlé podľa toho, s akou rýchlosťou ich telo absorbuje.

Sacharidy s rýchlou absorpciou sa vyznačujú vysokým glykemickým indexom, zvyšujú hladinu inzulínu v krvi, a teda spôsobujú okamžité ukladanie prijatých kalórií vo forme nadbytočných tukov. Keďže ich vstrebávanie je rýchle, nenasýtia na dlhý čas a človek je zakrátko opäť hladný. Sacharidy s pomalou absorpciou majú nízky glykemický index, pôsobia v tele dlhodobo. To znamená, že sa energia uvoľňuje postupne.

Zdravá strava pri diéte

Všetko podstatné o fungovaní Fykotinu

Fykotin sa snaží udržať glykemický index na nízkej úrovni, čiže aj zlé sacharidy akoby mení na dobré, čím bráni telu ukladať tuk. Podporuje stabilnú hladinu glukózy v krvi, pomáha obmedzovať chuť na sladké a prejedanie sa, čiže by nemalo dôjsť k jo-jo efektu.

Pre koho je Fykotin vhodný?

V jednoduchosti - pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc s redukciou svojej hmotnosti, chcú sa zbaviť tukov, nie svalov. Môžu ho užívať ženy aj muží nad 21 rokov. Nevhodný je pre ľudí s tráviacimi problémami a s vysokým krvným tlakom. Neodporúča sa ani tehotným a dojčiacim ženám, ľuďom s ochorením srdca či psychickými poruchami.

Dávkovanie a cena

Pre ľudí, ktorí nemajú s Fykotinom skúsenosti, sa odporúča užívať 1 tabletku 2-krát denne, najlepšie ráno a večer. Po počiatočnej dávke, ktorá trvá 5 až 7 dní, zvýšte dávkovanie, v prípade, že sa vám nepodarilo schudnúť aspoň 2 kg, na 2 tabletky ráno a 2 večer. Najvhodnejšie je užívať prípravok nalačno, treba ho zapiť vodou či jablkovým džúsom, ktorý odporúča výrobca. Tento spôsob užívania by mal stabilizovať hladinu glukózy v krvi.

V jednom balení sa nachádza 60 tabliet a ich cena je niečo cez 20 eur. V prípade, že si kúpite dvojbalenie, tak ušetríte 25%. Pri trojbalení je cena výhodnejšia - ušetríte až 35%.

Plusy a mínusy Fykotinu

Hlavnými výhodami prípravku sú jeho 100-percentné prírodné zloženie, chudnutie bez úbytku svalovej hmoty a aj bez pocitu hladu. Fykotin zmierňuje chuť do jedla, čím dochádza k chudnutiu prirodzeným spôsobom. Nie je potrebné cvičenie a úprava stravy, avšak bez toho zázraky nečakajte. Plusom je tiež to, že na prípravok nepotrebujete lekársky predpis.

Diéta a chudnutie

V prípade nespokojnosti s výrobkom garantuje výrobca vrátenie peňazí, dokonca aj za čiastočne spotrebované balenie.

Nevýhody sú, podobne ako u ostatných prípravkoch tohto typu, že ak máte alergiu čo len na jednu zo zložiek uvedených v zložení, nemali by ste ho užívať, resp. by ste sa o tom mali poradiť so svojím lekárom. Mierne mínus je aj to, že Fykotin je vhodný až od 21 rokov.

Skúsenosti s užívaním

Hodnotenia prípravku sú zväčša kladné, možno preto povedať, že Fykotin skutočne zohráva pri zhadzovaní nadbytočných kíl pozitívnu úlohu. Pokiaľ však neurobíte zmeny aj vo svojom jedálničku a nezačnete sa aspoň trochu hýbať, zázraku sa nedočkáte. Hodnotenia sú priaznivé, avšak každý, kto Fykotin bral, uviedol, že pravidelný pohyb a zmena stravy sú dôležité. Fykotin pomôže s rýchlejším spaľovaním tuku, avšak bez vášho pričinenia to nebude.

Fykotin recenzie

Prečítať viac skúseností

Rada na záver

Fykotin by ste si mali zvoliť ako pomocníka pri chudnutí, neočakávajte však od neho, že všetku prácu urobí za vás. Ak sa nebudete hýbať a budete konzumovať priveľa kalórií, tabletky nezaberú. Pokiaľ však zapojíte do procesu chudnutia pohyb a na vašom tanieri sa začnú objavovať zdravé potraviny, vaše telo i myseľ sa budú cítiť lepšie, chudnutie sa naštartuje a s Fykotinom bude rýchlejšie.

Nezabúdajte, že pravidelné užívanie Fykotinu je dôležité, ak sa však po mesiaci nedočkáte zhodených kíl, možno pre vás nie je tento prípravok vhodný. V tom prípade sa radšej poobzerajte po tabletkách na chudnutie s vhodnejším zložením pre vás.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 26.01.2019
Hodnotenie článku:
(90%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Komentáre

19/05/2019 13:59
Mikulaš Baran

Nezabralo po dvoch baleniach žiaden efekt zbytočne výhodné peniaze

11/02/2020 12:21
Ondrej Šály

Fikotin alebo Faketin ako som ho nazval mi absolútne nepomohol, za necelý mesiac som dokonca pribral 0.5 kg, a to som obmedzil jedlo, a pridal som viac pohybu, objednal som si 2 balenia a ho..o z toho, jeto len reklama ktorá klame, som zvedavý či mi vrátia peniaze, ľudia jeto blbosť.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?

Raw diéta – účinky, jedálniček, skúsenostiRaw diéta – účinky, jedálniček, skúsenosti

Počuli ste už pojem „raw diéta“? Okrem zásad raw stravy sme sa pozreli na jej pôvod, výhody a nevýhody, ako by mal vyzerať váš jedálniček a aké sú možné riziká tejto stravy.

Bielkovinová diéta ako ničiteľ tuku: V čom spočíva?Bielkovinová diéta ako ničiteľ tuku: V čom spočíva?

Diéty spôsobujú odvodnenie organizmu – váha nás môže oklamať a my si myslíme, že sme schudli z tuku. Bielkovinová diéta je však iná. Prečítajte si, čo stojí za jej úspechom.