Ketomix – Kladné recenzie a skúsenosti. Funguje proteínová diéta?

V súčasnosti je len malé percento ľudí, predovšetkým žien, ktoré nevyskúšali žiadnu diétu. Prísna alebo len s určitými obmedzeniami? Tak či onak je opatrnosť na mieste.

Ketomix - proteínová ketónová diéta

Stravovanie, ktoré nemá „hlavu ani pätu“ totiž prinesie len krátkodobé účinky a z dlhodobého hľadiska sú výsledky neuspokojivé, pre zdravie niekedy nebezpečné. Aj preto sa v dnešnej dobe dbá na pestrú a vyváženú stravu. Diéta KetoMIX vám nielenže pomôže schudnúť, ale nakopne vás do zdravej životosprávy aj po jej ukončení.

Na oficiálnom ✅ webe ketomix.sk nájdete aj praktické diétne plány na redukciu váhy o 5, 10 či 15 kg!

Na akom princípe funguje KetoMIX diéta?

Týrať sa hladovaním nemá zmysel. Metabolizmus začne pracovať v úspornom režime a keď sa vrátite k normálnemu stravovaniu, jednoducho povedané nebude zvyknutý na prijímané množstvo jedál a dostaví sa jojo efekt. Navyše, takýto systém chudnutia môžu sprevádzať zdravotné komplikácie. KetoMIX diéta metabolizmus nespomalí. Počas celého obdobia totiž telo dostáva dostatok potravy a živín, a tak nemá čas zlenivieť. Ak dodržiavate pravidelnosť jednotlivých vybraných jedál, dávkovanie a všetky odporúčania výrobcu, pomerne v krátkom čase uvidíte požadované výsledky. To je druhou polovicou úspechu.

PROTEÍNOVÁ KAŠA KETOMIX 280 G (10 PORCIÍ) - S ČOKOLÁDOVOU PRÍCHUŤOU 
Ketomix proteínová čokoládová kaša

Tou prvou je samotný princíp fungovania. Diéta KetoMIX je založená na nahradení sacharidov proteínmi. Tým, že telo zníži príjem sacharidov, začne si brať energiu z bielkovín a postupne spaľovať tuk. Práve preto je doplnenie proteínov také dôležité. Tukové vankúše sa strácajú, zatiaľ čo svalová hmota vďaka potrebnému množstvu bielkovín zostáva neporušená. Výsledkom je úbytok na hmotnosti, a to bez fyzickej aktivity.

Koľko kilogramov sa dá vďaka ketónovej diéte schudnúť?

KetoMIX ponúka niekoľko diétnych plánov, ktoré sú prispôsobené počtu kilogramov, ktoré chcete zredukovať. Každý z nich pozostáva z dvoch fáz (pre vyhnutie sa jojo efektu po ich ukončení je pre fixáciu dosiahnutej hmotnosti pribalený vzorový jedálniček). Maximálna hranica predstavuje mínus tridsať kilogramov na váhe.

Vybrať si môžete z nasledovných programov:

 • redukcia hmotnosti do 5 kg – schudnete v priebehu štyroch týždňov, pričom počas prvých siedmich dní konzumujete päťkrát denne jedlo KetoMIX, prípadne povolené druhy zeleniny, v ďalších dňoch trikrát denne „Ketojedlo“ a dve ďalšie bielkovinové jedlá.
 • redukcia hmotnosti do 10 kg – celkovo chudnete šesť týždňov. Opäť platí rovnaký počet porcií ako v prvom prípade, avšak s rozdielom, že prvá fáza trvá dva týždne a druhá štyri týždne.
 • redukcia hmotnosti do 15 kg – upravený jedálniček máte počas deviatich týždňov. Prvé štyri z nich konzumujete päťkrát denne KetoMIX jedlo plus povolenú zeleninu, zvyšné dni sú to tri „Ketojedlá“ a dvakrát bielkovinová strava.
 • redukcia hmotnosti nad 15 kg – tento program je kombináciou predošlých diétnych plánov na kratšie časové obdobie. Celkovo trvá štrnásť týždňov. Prvých šesť si pripravíte päťkrát KetoMIX jedlo, zvyšných osem týždňov si môžete k trom „Ketojedlám“ pridať dve nízko sacharidové jedlá denne. Aj zelenina má zelenú.

Pre koho je KetoMIX určený?

Napriek tomu, že KetoMIX diéta sľubuje pozitívne účinky aj bez cvičenia (a podľa skúseností zákazníkov opodstatnene), je potrebné si uvedomiť, že dostatočný pohyb ich ešte znásobí a navyše je prospešný pre naše zdravie. Ak ste sa k nemu doposiaľ nevedeli prinútiť, možno vás práve strata kilogramov z ketónovej diéty nasmeruje k zdravšiemu životnému štýlu.

Je však dôležité podotknúť, že intenzívna silová aktivita sa počas nej neodporúča. Obmedzené množstvo sacharidov v organizme by v tomto prípade mohlo spôsobiť únavu. Ketomix vyhľadávajú najmä ženy, no vhodný je aj pre mužské pohlavie. Keďže muži priberajú a chudnú inak ako dámy, odporúčame dávkovanie konzultovať s predajcom.

Recenzie a skúsenosti s Ketomix diétou

Účinky a výhody KetoMIXu potvrdzujú skúsenosti zákazníkov

 • rýchlosť chudnutia bez námahy (zvyčajne už po troch dňoch sa začnú prejavovať prvé výsledky)
 • možnosť chudnutia až do tridsať kilogramov (v závislosti od konkrétneho typu KetoMIX)
 • kompletný jedálniček bez potreby kupovať si ďalšie potraviny
 • jednoduchá a rýchla príprava jedál bez zbytočnej straty času
 • bezproblémové stravovanie doma, pri cestovaní, aj v práci
 • chutné pokrmy a ich variabilnosť
 • obmedzená chuť do jedla a na sladké
 • jedlá neobsahujú lepok ani škodlivé chemické prísady
 • KetoMIX recepty a jedálniček sú súčasťou diétneho programu a pomôžu vám zorientovať sa v potravinách, ktoré by ste v prípade záujmu chceli začleniť do stravovacieho plánu (platí aj pre niektoré druhy mäsa v záverečnej fáze a pod.)
 • overený spôsob stravovania, ktorý naozaj funguje bez toho, aby ničil zdravie (je nutné dodržiavať všetky odporúčania)

Prečítať skúsenosti s Ketomix

Nežiaduce účinky Ketomix diéty

Čo sa týka prípadných nežiaducich účinkov, môžu a nemusia sa prejaviť v podobe bolesti žalúdka alebo hlavy. Vedľajším účinkom môže byť tiež únava (zvyčajne odznie po pár dňoch). Tieto prejavy sú individuálnou záležitosťou a podľa recenzií a skúseností z diskusií, facebooku alebo eshopu sú skôr zriedkavým javom.

Aké potraviny sú pri KetoMIX diéte povolené?

Napriek tomu, že ketónová diéta ponúka rozmanité jedlá a príchute nápojov s možnosťou obmieňania, môžete si jedálniček obohatiť aj o niektoré „bežné potraviny“. Aby ste však neprerušili proces ketózy, mali by ste ich obmedziť len na určité druhy zeleniny, oriešky, semiačka a nesladené nápoje (voda, čaj a káva bez mlieka a cukru).

Ketomix omeleta

KetoMIX diéta je rozdelená na dve fázy a nimi je ovplyvnený aj možný príjem zeleniny. V prvej fáze je povolená kapusta (aj kyslá), cuketa, brokolica, hlávkový šalát, kel, karfiol, uhorka, baklažán, petržlen, zeler, cesnak, cibuľa, pór, reďkovka, kaleráb, patizón, špargľa, fenikel, zelené fazuľky, huby.

V druhej môžete k pôvodnej pridať i paradajky, papriky a mrkvu (okrem mrkvy môžete zeleninu i tepelne upravovať).

Dobre vedieť, že:

 • Základnou zložkou KetoMIXu sú kvalitné proteíny. Ide o zmes srvátkovej a sójovej bielkoviny. „Ketojedlá“ obsahujú i vitamíny A, B1, B3, B5, B6, E, K, železo, horčík, zinok, chróm, selén, mangán, meď, jód, molybdén či probiotické baktérie.
 • KetoMIX je v podstate výživový doplnok, ktorý však na rozdiel od iných v plnej miere nahrádza pevnú stravu, ale len na určitý čas. Telu tak nebudú chýbať dôležité živiny. Treba si ale uvedomiť, že aj keď ide o bezpečnú alternatívu bežného jedálnička, z dlhodobého hľadiska sa odporúča príjem pestrej stravy. Ketónovú diétu môžete realizovať napríklad v cykloch, namiesto detoxu.
 • Aj keď počas ketónovej diéty sú sacharidy eliminované, ich príjem je v určitej miere (50 g denne) nutný. Mozog ich totiž potrebuje pre správne fungovanie, a preto sú v rámci procesu chudnutia povolené určité druhy potravín a jedálniček zostavený tak, aby bolo toto potrebné množstvo dodržané.
 • Ak porušíte zoznam „zakázaných jedál“, prijmete nad limit sacharidov, a tým narušíte ketózu. Oddialite tak celý proces chudnutia.

Vyhnite sa ketónovej diéte, ak máte problémy so srdcom, štítnou žľazou, žlčníkom, obličkami, pečeňou alebo črevné ťažkosti, trpíte dnou, poruchou obehového systému, mali ste mozgovú príhodu, ste diabetik alebo onkologický pacient, prejavuje sa u vás alergia na mlieko, sóju, horčicu, vajcia alebo zeler, ak nie ste tehotná alebo nedojčíte. Pri anorexii, bulímii alebo psychiatrických ochoreniach ju taktiež vynechajte.

Aké sú alternatívy KetoMIX diéty?

Cena za KetoMIX začína až za hranicou sto eur, pri diéte na štyri týždne nad dvesto eur. Na prvý pohľad teda nejde o lacnú záležitosť, avšak cena za bežné stravovanie počas rovnakého časového intervalu vychádza približne rovnako, u niekoho viac, u iného menej. Navyše ušetríte čas pri nakupovaní či príprave jedál (teda pokiaľ na vás nevisí stravovanie ďalších členov domácnosti).

V prípade, že chcete siahnuť po alternatíve, máme pre vás niekoľko tipov.

✅ KetoDiet poskytne vyváženú stravu v kombinácii aktívneho pohybu. Osvojíte si pravidelné stravovanie, ktoré bude plusom aj do budúcnosti a užijete si priebeh chudnutia bez nervozity a hladovky. Oproti KetoMIXu má niekoľko povolených potravín navyše. Umožňuje tiež vyskladanie „diétneho balíčku“ z proteínových jedál a nápojov podľa vašich chuťových pohárikov.

Vyberáme z nášho katalógu

✅ Prodietix diétny plán prebieha v rámci troch fáz, pričom majú navzájom rovnakú dobu trvania (v závislosti od počtu kilogramov, ktoré chcete schudnúť). V podstate ide o redukciu, stabilizáciu a fixáciu. Vďaka tomu na konci programu pozvoľna prechádzate k návratu „bežného jedálnička“. Opäť platí, že očakávané výsledky sa dostavia len pri dodržiavaní pokynov výrobcu.

✅ Ketofit taktiež ponúka rýchle chudnutie. Nemusíte počítať žiadne kalórie, keďže túto prácu za vás urobia iní. Je vyvinutý špeciálne pre ženy a sľubuje pozitívny vplyv aj na vlasy a pokožku. Maximálny úbytok hmotnosti predstavuje pätnásť kilogramov, pričom rovnako ako predošlé nevyžaduje fyzickú aktivitu.Publikované dňa: 11.06.2018
Hodnotenie článku:
(93.2%)

Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový dizajn, beletria, zdravý životný štýl a elektronická hudba sú mojou srdcovou záležitosťou. Spoločne ma doviedli k písaniu, i keď na...


Komentáre

Monika K. 11. Mar. 2019
Ketomix jedlá sú veľmi dobré, pripravujú sa absolútne jednoducho a hlavne rýchlo, zvládne to aj kuchár - antitalent. Aj keď to nie je najlacnejšie, naozaj sa oplatí skúsiť to. A to hlavne vtedy, ak neviete schudnúť iným spôsobom. Ja som si objednala plán na zhodenie 10 kg, podarilo sa mi schudnúť 8 a pol, čo bolo vidieť na páse, bokoch aj zadku. Som teda spokojná, odporúčam ho svojmu okoliu a ak to budem potrebovať, tak sa ku Ketomixu opäť vrátim aj v budúcnosti.

Odpovedať

Lubica 14. Mar. 2019
Nakolko som potrebovala zredukovat hmotnost len o 5kg, tak mi balicek KETOMIX pomohol, za mesiac som schudla 4kg, takze tie vianocne vyzieracky su uspesne za mnou :) mozem len odporucat.

Odpovedať

ZuzanaS 14. Mar. 2019
Vyskusala som ketomix balicek a musim povedat ze som milo prekvapena, ... samozrejme neni to take ruzove ako pisu vsade na obale ze zhodite 10kg za 6 tyzdnov, ale mne sa podarilo zhodit 3kg za mesiac a dalsie 2kg za dalsi mesiac. Zo zaciatku som byvala trosku viac unavena, ale to kvoli tomu lebo nemate tolko energie z jedla ako predtym ked ste do seba tlacili kazdy vecer kopec kalorii :) Ono to po case cele opadlo a teraz sa citim skvelo!!!

Odpovedať

IvanJurajka 05. Apr. 2019
V rámci ketodíety odporúčam určite prodietix.sk, majú top špecialistov a support, teda nie je to čisto len o predaji. Chuť produktu rovnako vedie.

Odpovedať

Pepka 09. May. 2019
velmi odporucam tuto dietu, vysledky su naozaj viditelne a potesia kazdu zenu, ktora nevie schudnut vo vlastnej rezii

Odpovedať

mili 10. Oct. 2019
ja som tiez spokojna, nie je to lacny spas ale aspon to naozaj pomaha

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!

Ketónovú diétu Ketomix pozná (minimálne z počutia) mnoho z nás. Nie každý ju však skúsil. Aké boli reálne skúsenosti našej redaktorky, ktorá vyskúšala balíček na 4 týždne? Prečítajte si...

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?

Raw diéta – účinky, jedálniček, skúsenostiRaw diéta – účinky, jedálniček, skúsenosti

Počuli ste už pojem „raw diéta“? Okrem zásad raw stravy sme sa pozreli na jej pôvod, výhody a nevýhody, ako by mal vyzerať váš jedálniček a aké sú možné riziká tejto stravy.