Maxatin má recenzie, ktoré popisujú skúsenosti mužov

Maxatin je prípravok sľubujúci intenzívnu sexuálnu rozkoš a viac povzbudenia. Ide o 100 % prírodný preparát, ktorý je podľa tvrdení výrobcu využívaný poväčšine pornohviezdami a to za účelom udržania pevnosti a veľkosti penisu, ale aj za účelom objemného a kvalitného ejakulátu. 

Balenie výživového doplnku Maxatin pre mužov

Má Maxatin naozaj tieto účinky alebo ide len o marketingové tvrdenia? Dokáže pomôcť aj mužom, ktorí majú problémy s nástupom a kvalitou erekcie, prípadne so zníženým libidom? Poďme sa pozrieť na odpovede spoločne.

Účinky Maxatin-u

Maxatin patrí medzi výživové doplnky určené na podporu erekcie, ejakulácie a sexuálneho vzrušenia. Tieto účinky výrobca proklamuje a dáva ich do súvislosti s kvalitným zložením, z ktorého si telo zoberie pre svoje potreby všetky prírodné účinné látky. Prípravok je určený pre mužov nad 18 rokov. 

Čo sa týka účinkov, prípravok deklaruje podporu pre: 

 • väčšiu silu ejakulátu
 • vylepšené libido
 • zvýšené vzrušenie a túžbu po sexe
 • lepšiu a kvalitnejšiu erekciu
 • lepší a intenzívnejší orgazmus
 • aktívnejší a uspokojivejší milostný život

Najväčšiu účinnosť by mal mať Maxatin na samotný orgazmus. Výrobca sľubuje zväčšenie ejakulácie až o 500 %, čo je naozaj ohromné číslo. Bohužiaľ, skúsenosti ukazujú, že tento sľub zostane nenaplnený, aj keď určité účinky Maxatin naozaj má.

Zloženie a aktívne látky

Maxatin sa chváli svojim prírodným zložením, čo je pravda. V každej tabletke sa nachádzajú látky pochádzajúce až z 10 prírodných zdrojov, čo je naozaj impozantné číslo. Problém je však v tom, že koncentrácia väčšiny z nich je príliš malá, čo sa odrazí aj na účinnosti. Je to škoda, lebo potenciál tu rozhodne bol. 

V zložení Maxatinu nájdete:

 • Všehojovec ostnatý: Táto bylina, známa aj ako Sibírsky ženšen, sa nachádza v tabletkách v objeme 200 mg, konkrétne výťažok z jej koreňa. Rastlina podporuje tvorbu spermií, ale aj zlepšenie vitality a to najmä tej mentálnej. Väčší zmysel pre potenciu ako takú ale nemá.
 • L-Arginín: 200 mg L-Arginínu v každej tabletke by malo zabezpečiť zlepšenie prekrvenia pohlavného údu a celej pohlavnej sústavy a tiež stimuláciu oxidu dusnatého. Aminokyselina skutočne túto schopnosť má, ale je jej príliš málo.
 • L-Lyzín: Druhou dôležitou aminokyselinou v prípravku je L-Lyzín. Ten pomáha na obnovu ciev a predchádza ich upchatiu, no využíva sa aj na posilnenie imunitného systému. V Maxatine ho je ale len 150 mg.
 • L-Karnitín: L-Carnitin je aminokyselina známa najmä ako spaľovač tukov, no má svoj význam aj pre lepšiu potenciu. V krvi totiž znižuje nepriaznivú hladinu tukov a tak podporuje lepšie prekrvenie a cirkuláciu krvi, čo zlepšuje erekciu.
 • Maca: Lepidium meyenii, ako sa táto rastlina oficiálne volá, je jedno z najlepších prírodných afrodiziak, ktoré podporuje mužskú potenciu a najmä zvyšuje libido. Vďaka pôsobeniu Macy prichádza k stimulácii testoterónu, čo je u mužov najdôležitejší hormón pre sexuálny apetít.

Zloženie Maxatin - aké účinné látky obsahuje?

Ostatné zložky: Okrem vyššie zmienených účinných látok sa v prípravku nachádza 120 mg výťažku z tekvicových semien, 10 mg výťažku z brusníc, 20 mg výťažku Sladovky hladkoplodnej, 20 mg výťažku z koreňa Sarsaparilla a 20 mg minerálu zinok. 

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena

Chceli by ste si kúpiť Maxatin v lekárniZrejme sa vám to nepodarí, nakoľko výrobca preferuje svoj vlastný eshop a nákup online cez internet. Doručenie je však bezproblémové a najmä diskrétne, takže nikto sa nemusí dozvedieť, že nejaký prípravok používate. 

Na výber máte tieto balenia:

 • Štartovací balíček na 1 mesiac užívania obsahujúci 60 kapsúl za 45 €
 • Ultra balíček na 2 mesiace s objemom 120 kapsúl za zvýhodnenú cenu 75 €
 • Extreme balíček až na 3 mesiace so 180 tabletkami len za 95 €
 • denná dávka v závislosti od balíčka stojí od 1,5 € do 1,05 €

Kde objednať Maxatin? Na oficiálnom webe

Pri nákupe priamo z oficiálneho eshopu máte navyše istotu najlepšej ceny a záruku, že vám príde domov originál Maxatin. Navyše, doručenie je zadarmo a platí to už aj pre Štartovací balíček, ktorý vydrží celý mesiac.

Užívanie a dávkovanie Maxatin-u

Účinky Maxatinu sú založené na pravidelnom a dlhodobejšom užívaní, kedy sú najviac viditeľné. Platí to pri všetkých podobných prírodných prípravkoch a Maxatin nie je žiadna výnimka. Tabletky môžu užívať aj muži po vazektómií, produkt je 100 % bezpečný. Problémom nie je ani užívanie s alkoholom, aj keď to netreba preháňať. 

Pri užívaní dodržujte nasledujúce princípy dávkovania: 

 • denná dávka sú 2 kapsule
 • ideálne je užívanie po jedle, jedna tabletka ráno a jedna večer, tabletky zapite vodou
 • neprekračujte maximálnu dennú dávku počas 24 hodín
 • dôležité je pravidelné užívanie, aspoň 1 mesiac, ideálne aj dlhšie, avšak nie vždy sa účinky prejavia u každého v rovnakej intenzite

Nežiaduce účinky a kontraindikácie

Veľkou výhodou Maxatinu je, že pri jeho užívaní nehrozia žiadne vážnejšie nežiaduce a vedľajšie účinky. Zriedkavo sa môže u niektorých mužov na úvod užívania vyskytnúť mierna bolesť hlavy alebo tráviace ťažkosti, ale to rýchlo pominie. 

Problémom môže byť jedine výskyt precitlivenej reakcie, napríklad v dôsledku alergie na niektorú zo zložiek Maxatinu. Väčší pozor by si mali dávať muži, ktorí mali v minulosti problém s krvným tlakom alebo srdcom, tam odporúčam poradiť sa o užívaní s lekárom. 

Aké sú ešte iné alternatívy

Na trhu sú ďalšie kvalitné tabletky, ktoré sú distribuované slovenskými predajcami. Ich účinky sú potvrdené množstvom pozitívnych recenzií.

Náš favorit je:

Na zvýšenie libida, ale aj na podporu spermatogenézy sa osvedčila ešte značka Aphrodisia, konkrétne jej špeciálne tabletky na podporu erekcie, libida a sexuálnej potencie. Vďaka prírodnému zloženiu má Aphrodisia „V“ pre mužov pozitívny účinok aj na zvyšovanie množstva a pohyblivosti spermií. 

Pre mužov má Aphrodisia dva balíčky a to Aphrodisia „V“ ultra rapid s počtom 10 tabliet za 14,90 € alebo Aphrodisia „V“ s počtom 60 tabliet za zvýhodnenú cenu 24,90 €. V oboch prípadoch je poštovné zdarma. 

Prečítajte si však aj naše recenzie ďalších osvedčených produktov:

Recenzie a skúsenosti s Maxatin-om 

Hľadali smeskúsenosti a hodnotenia s Maxatinom u iných mužov. Našli sme jedine recenzie vytvorené účelovo za jeho predajom a to som prehľadala naozaj skoro každé známe fórum. Musíte sa tak spoľahnúť na naše hodnotenie. 

Z nášho pohľadu Maxatin neponúka až tak ohromujúce účinky, ako to o ňom výrobca tvrdí. Je však pravdou, že po dlhodobom užívaní sú už skúsenosti lepšie a muž môže mať vyššie libido, pevnejšiu erekciu a môže prísť aj k ovplyvneniu napríklad spermatogenézy. 

Tabletky Maxatin pre mužov na zlepšenie erekcie

Oveľa viditeľnejšie a lepšie účinky však ponúkajú alternatívne a konkurenčné produkty, najmä mnou overená Aphrodisia „V“ pre mužov. S týmto prípravkom mám nepomerne pozitívnejšie skúsenosti a rozhodne ho odporúčam. Ak u vás Maxatin neprinesie žiadané výsledky, potom je Aphrodisia určite tou správnou alternatívou. Publikované dňa: 27.01.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

19/03/2019 12:14
Imro

45€ na 1 mesiac? to je trosku moc, nemyslite vazeni??? a funguje to vobec? pozeral som ten web a zda sa mi nejaky cudny. Kto to uz vyskusal a vie mi poradit aby som nevyhodil zbytocne peniaze von oknom???

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

EREXAN Kontrol – recenzia, skúsenosti, účinky, dávkovanie a cenyEREXAN Kontrol – recenzia, skúsenosti, účinky, dávkovanie a ceny

Nech robíte čokoľvek, vždy sa to skončí skôr "vďaka" predčasnej ejakulácii a dosiahnutiu orgazmu, nemá z toho dobrý pocit nielen vaša partnerka, ale ani vy sami. Skúste Erexan Kontrol.

Erexan Stabil: recenzia, účinky, cena, balenia, skúsenostiErexan Stabil: recenzia, účinky, cena, balenia, skúsenosti

Novinka Erexan Stabil je určená na dlhodobú podporu erekcie a libida. V našej recenzií sa dozviete všetko podstatné o užívaní, účinkoch aj zložení tohto prírodného doplnku.

Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatikáČo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká

Libido neodmysliteľnou súčasťou osobnostného ID. Keď je jeho hladina nízka, nepriaznivo to vplýva nielen na milostný život, ale aj na mužské sebavedomie. Poradíme vám, ako si hladinu...