Blendea Supergreens recenzia a skúsenosti so superpotravinou v prášku

Zdravé stravovanie, detoxikácia, posilňovanie imunity – ak sú vám tieto veci blízke, určite ste už počuli o superpotravinách. Ide o potraviny, ktoré obsahujú množstvo vitamínov a minerálov, teda látok prospešných pre zdravie. Zároveň vám takáto potravina dodá energiu a zlepší trávenie.

Otváranie balenia Blendea Supergreens

Blendea Supergreens sa k superpotravinám zaraďuje vďaka svojmu unikátnemu zloženiu. Čo všetko sa v nej nachádza, aké účinky má na organizmus?

Veľký výber balíčkov Blendea za super ceny

Zloženie Blendea Supergreens

Blendea je práškovou zmesou 4 superpotravín vo vysokej BIO kvalite – obsahuje mladý jačmeň (30 %), mladú pšenicu (30 %), spirulinu (20 %) a chlorellu (15 %). Obsahuje tiež stopové množstvo mäty. Každá z týchto zložiek je sama osebe telu prospešná, v kombinácii sa však ich účinok zvyšuje.

Mladý jačmeň a mladá pšenica (pôvod oboch je na Novom Zélande) tvoria spolu 60 % obsahu zmesi. Jačmeň je bohatý na vitamíny skupiny B, obsahuje tiež železo, vápnik, zinok, magnézium, meď a lítium. V mladej/zelenej pšenici sa nachádza množstvo vitamínov, minerálov, 17 aminokyselín a antioxidantov, bohatá je aj na bielkoviny. Obe potraviny chránia organizmus pred voľnými radikálmi, sú vhodné na detoxikáciu a podporu imunity.

Zelený jačmeň prispieva ku kvalitnejšiemu spánku, ktorý vám dodá energiu. Mladá pšenica prospieva tráveniu, čím sa telo stáva odolnejšie voči vírusom a baktériám.

Zloženie Blendea Supergreens

Spirulina obsahuje až 18 druhov aminokyselín a je bohatým zdrojom bielkovín. V chlorelle sa zas nachádza chlorofyl, karotenoidy, minerály i vitamíny. Ide o riasy so silnými detoxikačnými účinkami, ktoré podporujú imunitu a sú účinnými pomocníkmi pri prekyslenom organizme.

Spirulina je s ohľadom na vysoký podiel bielkovín vhodná na regeneráciu po športovom tréningu, pomáha pri chudnutí, zlepšuje trávenie, zmierňuje prejavy alergií a pomáha proti starnutiu pleti. Chlorella pomáha odstraňovať z tela ťažké kovy, nápomocná je aj pri vysokom cholesterole a krvnom tlaku. Mäta dodáva tejto „trávovej“ zmesi lepšiu chuť.

Ako účinkuje?

Tieto 4 superpotraviny spojené v jednom produkte majú viaceré pozitívne účinky na ľudský organizmus. V prvom rade si vďaka nim detoxikujete svoje telo, upraví sa vám trávenie, tiež tlak a cholesterol. S lepšou imunitou budete zdravší, budete mať kvalitnejší spánok, lepšiu pleť, mladší vzhľad. Blendea pomáha potláčať prílišné vypadávanie vlasov, čo určite ocenia mnohé ženy. Diabetici zas kladne ohodnotia to, že pomáha upravovať hladinu cukru v krvi.

Zelený jačmeň v nápoji

Ďalšou výhodou Blendea Supergreens jeto, že potláča chuť do jedla. Ak chcete zhodiť pár kilogramov, bude vám veľmi nápomocná. Keďže dodáva telu energiu, je skvelou náhradou kávy, navyše s ňou prijmete množstvo vitamínov a minerálov v prirodzenej podobe.

Využite zľavový kód "ZLAVA11" a ušetrite 11% z celkovej hodnoty objednávky!

Blendea Supergreens – pre koho áno a pre koho nie?

Jednoducho? Môže ju užívať každý, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl. Teda ľudia, ktorí sa snažia o redukciu svojej hmotnosti, športovci, ktorým pomôže vďaka vysokému obsahu bielkovín s regeneráciou, ľudia s tráviacimi problémami, ale aj alergici, diabetici či vegáni.

Vegetariánka s nápojom zo zeleného jačmeňa

Ide o 100 % organický prípravok, ktorý je bezlaktózový, bezlepkový, neobsahuje cukor. Vhodný je preto aj pre ľudí s intoleranciou na lepok či laktóru a aj pre vegánov. Proces spracovania je šetrný, suroviny sú neustále kontrolované a pri ich pestovaní neboli použité žiadne chemické hnojivá.

Keďže jedným z účinkov Blendea Supergreens je detoxikácia organizmu, prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a ani pre deti do 3 rokov veku.

Dávkovanie, spôsob prípravy a cena

Aby sa prejavili všetky jej účinky, stačí vám užívať 1 čajovú lyžičku (3 g) raz, dvakrát denne. Blendeu zmiešajte s minimálne 200 ml vody či džúsu, pridať ju môžete aj do smoothie, palaciniek či lievancov. Vhodné je užiť prípravok nalačno, nápoj by mal byť čerstvý. Nezalievajte zmes teplou vodou a nápoj vypite hneď po príprave, dajte si pozor, aby nezostala usadenina na dne.

Blendea Supergreens v balení so šejkrom a odmerkou

V prípade, že budete prípravok užívať pravidelne, zlepšenie zdravia by sa malo dostaviť po 2 až 4 týždňoch. Začnite s užívaním jedenkrát denne, keď pocítite pozitívne účinky, pripravujte si Blendeu dvakrát denne.

Balenie obsahuje 90 g sypkej zmesi, čiže vám, v prípade užívania raz denne, vydrží na celý mesiac. Za 30 dávok zaplatíte 19 eur. Nezabudnite uchovávať prípravok v suchu, chlade a tme, mimo dosahu malých detí.

Vedľajšie účinky

Superpotraviny vplývajú na trávenie a majú detoxikačné účinky, čo môže v prvých dňoch užívania spôsobiť zápchu alebo, naopak, preháňanie. V niektorých prípadoch sa môže objaviť prechodné zhoršenie pleti či krátkodobá bolesť hlavy. Po 1 či 2 dňoch sa však vedľajšie účinky stratia.

V zriedkavých prípadoch sa môže objaviť aj slabá alergická reakcia, vtedy by ste mali užívanie Blendea Supergreens prerušiť a poradiť sa o ďalšom užívaní so svojím lekárom.

Žena pijúca nápoj z mladej pšenice

Plusy a mínusy Blendea Supergreens

Prvou z výhod je kombinácia viacerých superpotravín v 100 % organickej kvalite, ktoré by ste si museli inak kúpiť samostatne. V balení sa nachádzajú v ideálnom pomere, ktorý je superzdrojom výživných látok. Blendea Supergreens neobsahuje žiadne prídavné látky, nenájdete v nej lepok, laktózu a ani cukor. Vďaka pridanej mäte nemá trávovú chuť, čiže sa dá bez problémov konzumovať po zmiešaní s vodou. Možnosti užívania sú veľké, každý si môže vybrať to, čo mu vyhovuje.

Jedno balenie vydrží celý mesiac, dostanete ho s šejkrom, ktorý sa vám zíde pri príprave nápojov s obsahom superpotravín. Aby sa vám chuť prípravku nezunovala, môžete ho pridávať do rôznych receptov.

Vzhľadom na to, že potláča chuť do jedla, pomáha nielen schudnúť, ale tiež zabraňuje jo-jo efektu. Potláča fyzickú i psychickú únavu, čím zamedzuje vyčerpaniu.

Mínusom môže byť pre niekoho vyššia cena za jedno balenie. Pokiaľ si však kúpite dve balenia naraz, bude cena výhodnejšia.

Blendea Supergreens so šejkrom

Skúsenosti s užívaním

Spokojnosť s užívaním prípravku Blendea Supergreens je nadpriemerná, môžete si to overiť priamo na stránke produktu. Väčšina užívateľov oceňuje detoxikačné účinky, vegáni oceňujú i to, že ide o kvalitný zdroj bielkovín.

Pozdáva sa im zlepšenie imunity, nálady a pribudnutie energie. Vďaka tomu môžu byť aktívni počas celého roka, únavu a vyčerpanie nepociťujú ani na jeseň a v zime. Zmiernenie alergických a kožných prejavov, nepociťovanie hladu medzi hlavnými jedlami, svieža chuť, rýchla príprava sú len niektoré z plusov, ktoré podľa nich Blendea má.

„Už pijem druhé balenie, každé ráno. Pociťujem lepšiu imunitu, trávenie a energiu,“ prezradila Milena. Dobré skúsenosti má napríklad aj Tomáš: „Tento nápoj užívam už druhý týždeň a cítim sa naozaj skvele. Pociťujem viac energie počas dňa, lepšie trávenie a žiadne nadúvanie alebo iné tráviace ťažkosti už nemám.“

„Užívam pravidelne dva týždne a moje skúsenosti sú len pozitívne. Zlepšenie trávenia, výrazné dodanie životnej energie a čistejšia myseľ, sú tri hlavné veci ktoré som spozoroval. Je to výborná kombinácia, určite odporúčam a dávam 5 hviezdičiek, pretože chybu som nenašiel,“ ohodnotil prípravok Radovan.

Blendea „nesadla“ len v pár prípadoch, zhoršenie trávenia však bolo naozaj zriedkavé.

Blendea supergreens recenzie

Rada na záver

Blendea je vhodná na každodenné užívanie, ak chcete, aby sa naplno prejavili jej účinky, nemali by ste ju zabúdať užívať. Vaše telo zásobí všetkými potrebnými minerálmi a vitamínmi (predovšetkým skupiny B) a dodá mu množstvo vlákniny. Ide o dostupné riešenie pre všetkých, ktorým je vlastný zdravý životný štýl.

Dávkovanie je potrebné dodržiavať, určite neužívajte viac ako 2 čajové lyžičky denne. Pri dlhodobom užívaní predpísaných množstiev získate energiu, zhodíte prebytočné kilogramy či zlepšíte svoje trávenie.

Neznamená to však, že sa máte vzdať pohybových aktivít či zdravého stravovania. Blendea je dobrý pomocník, bez vášho pričinenia však toho veľa nezmôže.

Veľký výber balíčkov Blendea za super cenyPublikované dňa: 22.01.2019
Hodnotenie článku:
(94.2%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Komentáre

Tomáš 13. Mar. 2019
Na Blendeu nedám dopustiť. Jej chuť síce nie je najlepšia, ale časom sa dá na ňu zvyknúť. Nápoj pijem každé ráno. Odporúčam ju minimálne vyskúšať! S jej účinkami na imunitu budete spokojní.

Odpovedať

Paulína 13. Mar. 2019
Blendeu Supergreens môžem len doporučiť. Mix chlorelly, zeleného jačmeňa, spiruliny a mladej pšenice pomáha nielen môjmu tráveniu, ale tiež mi dodáva energiu a zlepšuje imunitu. Hoci mne chuť prípravku nevadí, pridať doň mätu bol dobrý nápad.

Odpovedať

Monika 13. Mar. 2019
Už užívam druhé balenie a pociťujem lepšiu imunitu i trávenie. Energie mám na rozdávanie. Chvíľu som si musela zvykať na chuť, ale teraz mi už vlbec nevadí. Skvelé je, že v cene je aj shaker.

Odpovedať

Milan 13. Mar. 2019
Blendeu užívam pravidelne už mesiac a zatiaľ sú moje skúsenosti pozitívne. kombinácia bioingrediencií je skvelá, rovnako ako ich účinky. Za pomerne krátky čas sa mi zlepšilo trávenie, mám čistejšiu myseľ a omnoho viac energie.

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Neera Detox – recenzia, cena, skúsenostiNeera Detox – recenzia, cena, skúsenosti

Máte pocit, že ste neustále unavení, potrebovali by ste nabrať novú silu a energiu? Chcete sa zbaviť nielen toxínov v tele? Možno práve pre vás je vhodná očistná kúra pomocou sirupu...

Tabletky, čaj, bylinky a potraviny na odvodnenie organizmuTabletky, čaj, bylinky a potraviny na odvodnenie organizmu

Nerovnováha vody v ľudskom tele môže byť dôsledkom, ale i príčinou najrôznejších zdravotných komplikácií. Zavodnenie organizmu potom môže spôsobiť rôzne zdravotné komplikácie.

Zelený jačmeň výborný na chudnutie a detoxikáciuZelený jačmeň výborný na chudnutie a detoxikáciu

Ide o vitamínovo-minerálnu bombu, obsahujúcu aj veľké množstvo bielkovín, aminokyselín a rastlinných enzýmov, ktoré človek potrebuje prijímať na každodennej báze. Zelený jačmeň pomôže aj...