Prodetox – účinná detoxikácia organizmu!

S blížiacim sa letom sa určite aj vy obzeráte po prípravkoch, ktoré by vám jednoducho, no účinne pomohli s detoxikáciou organizmu, zbavením sa nadbytočných kilogramov a naštartovaním metabolizmu. Predstavte si Váš organizmus ako zložitý mechanizmus, ktorý nemôže správne fungovať, ak sa v ňom ukladajú rôzne nečistoty a toxické látky.

Prodetox nápoj na detoxikáciu organizmu

Aj ľudské telo si vyžaduje pravidelnú údržbu a starostlivosť - vnútornú očistu. Na trhu je ich naozaj veľa, nie všetky sú však osvedčené. My vám dnes prinášame recenziu produktu PRODETOX, ktorý nás v redakcií naozaj presvedčil.

Detoxikácia organizmu nebola nikdy taká jednoduchá

Prodetox je účinné spojenie účinných biologicky aktívnych látok, ktoré sa pri očiste organizmu naozaj osvedčili. Očistná kúra vám pomôže cítiť sa jednoducho fit. A to vďaka spojeniu týchto pozitívnych účinkov na ľudský organizmus:

✓ naštartovanie prirodzeného chudnutia - skúsili ste už všetko možné, no výsledky sa stále nedostavili? Prodetox zlepšuje trávenie, čistí črevá a váš organizmus tak začne chudnúť prirodzene a najmä zdravo!

✓ detoxikácia tela - pravidelným popíjaním tohto chutného nápoju prečistíte tráviacu sústavu a postupne aj celý organizmus. Detoxikáciou sa zbavíte až 3kg odpadových látok!

✓ posilnenie imunity - vďaka tomu, že sa zbavíte množstva nečistôt, ktoré v organizme spôsobujú rôzne ochorenia, sa postupne zbavíte aj bolestí, nechutenstva a posilníte svoju prirodzenú imunitu

✓ zvýšenie životnej energie - cítite sa po zime unavená? Dôvodom môže byť aj fakt, že nečistotami zanesený organizmus musí na životné procesy vynaložiť omnoho viac energie. Očistná kúra vám pomôže energiu optimalizovať a vy pocítite skutočný prílev novej chuti do života

✓ pomoc pri zápche - telo sa vďaka pravidelnej stolici začne zbavovať nečistôt rýchlejšie a efektívnejšie.

Aké je zloženie Prodetoxu?

Tajomstvom úspechu Prodetoxu je kombinácia osvedčených látok, ktoré sa dlhodobo využívajú v najúčinnejších očistných kúrach po celom svete. Toto aktívne prírodné zloženie je schopné aktivovať samočistiace procesy organizmu, ktorý sa začne prirodzene zbavovať všetkých nahromadených toxických látok.

Prodetox neobsahuje lepok, laktózu, mlieko, vajcia, umelé farbivá, aspartam, sacharín ani žiadne látky živočíšneho pôvodu, je teda vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

Zloženiu Prodetox dominuje prírodná vláknina, ktorá podporuje peristaltiku čriev a zlepšuje trávenie. Výsledkom je prirodzená reakcia organizmu, ktorý vďaka príjimániu vlákniny zo skorocelu, jablčného pektínu a guarovej gumy, naštartuje proces chudnutia

informácie o prodetoxe

Tento účinok vlákniny je v Prodetoxe podporovaný aj štvoricou prečiťujúcich byliniek, ktoré sú známe svojimi blahodárnymi účinkami pri detoxikácií. Koreň zázvoru (mimochom výborný aj pri respiračných a ochoreniach tráviaceho traktu), lístky mäty piepornej, koreň bodliaku a prášok lucerny siatej rovnako dobre podporujú správnu funkciu tráviacej sústavy.

Nesmierne dôležitou súčasťou zloženia produktu je tzv. Montmorillonit, účinná detoxikačná látka známa skôr ako prírodný vápencový íl. Tento zázrak dokáže pohlcovať a neutralizovať toxíny, čím znovuobnovuje prirodzené prostredie tráviaceho traktu a čriev.

Vďaka obsahu množstva minerálnych látok, vápniku a horčíku má výrazný antibakteriálny účinok, čím tráviacu sústavu chráni pred desiatkami ochorení. Tento íl, ktorý sa stal predmetom záujmu vedcov po celom svete, sa zároveň používa aj na účinnú detoxikáciu pečene a liečbu osteoporózy.

Ďalšou zložkou Prodetoxu je kombinácia zdraviuprospešných priateľských baktérií, ktorým dominuje probiotikum - baktéria Lactospore. Ich úlohou je očistiť črevá, podporiť ich správnu funkciu a zároveň eliminovať množenie a rast škodlivých mikróbov. Účinky Prodetoxu podporuje aj zmes antioxidantov (beta karotén a Caromin), ktorých úlohou je všestranná obrana a ochrana organizmu pred škodlivinami.

Balenie a užívanie Prodetoxu

Základné balenie Prodetox, vhodné napríklad na prvú detoxikáciu, obsahuje 30 vrečúšok. Podľa potreby je možné užívať 1 alebo 2 sáčky denne. Detoxikačná kúra trvá minimálne 14 dní. Ak chcete podporiť účinky Prodetoxu, vnútornú očistu organizmu môžete pokojne vykonávať ďalších 14 dní.

prodetox balenie

Lahodný nápoj pomarančovej chuti získate zmiešaním jedného vrečúška s 250 ml studenej vody. Nápoj vypite nalačno, ihneď po zmiešaní, a to minimálne 1 hodinu pred jedlom. Ak ráno užívate aj iné doplnky stravy alebo lieky, odporúčame vám tiež počkať a užiť ich hodinu po Prodetoxe. Druhý nápoj môžete v prípade potreby užívať v poobedných hodinách. Druhým krokom užitia je dostatočný prísun vody. Do hodiny po užití nápoja je nutné vypiť ďalších 250 až 500ml vody a pitný režim dodržiavať aj počas dňa. Ideálne je vypiť aspoň 2l čistej vody denne!

Ďalšie výhody a nevýhody produktu

 • 60 dňová garancia vrátenia peňazí - v prípade vrátenia neotvoreného balenia
 • v prípade reklamácie otvoreného balenia - refundácia neotvorených vrečúšok
 • 10 % zľava na každý nákup
 • je vhodný pre diabetikov a tehotné ženy
 • Prodetox nie je návykový, nemožno sa ním ani predávkovať
 • je vhodný aj pre deti od 5 rokov (deti do 12 rokov užívajú polovičnú dávku = 0,5 vrečúška 1-2x denne)
 • možno ho kombinovať s liekmi a ďalšími výživovými doplnkami
 • príjemná pomarančová chuť
 • rýchle doručenie
 • výhodné poštovné
 • český eshop

Na záver niekoľko postrehov

Prodetox patrí podľa nášho názoru medzi tie produkty, ktoré sa naozaj oplatí skúsiť. Cena štartovacieho balíčka Prodetox je veľmi priaznivá, za jedno vrecúško zaplatíte len niečo okolo 1€. A myslíme si, že investovať 1 až 2€ denne do svojho zdravia nie je vôbec veľa. 

kompletne zlozenie prodetox

Oceňujeme, že tento lahodný nápoj s pomarančovou príchuťou môžu popíjať nielen zdraví dospelí, ale i diabetici, tehotné ženy a deti nad 5 rokov. Veľkým pozitívom produktu sú jeho účinky - prečistenie čriev, tráviaceho traktu, naštartovanie metabolizmu, úprava pravidelnosti stolice, pomoc pri zápche či celková detoxikácia organizmu. Bonusom je fakt, že Vám Prodetox pomôže aj schudnúť a zbaviť sa až 3kg odpadových škodlivín.Publikované dňa: 01.03.2018
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Lucia Kunkelová

Už od malička sa zaujímam o účinky rôznych byliniek a prírodných preparátov na náš organizmus. Miesto klasickej liečby vždy najskôr siahnem po tej...


Komentáre

13/03/2019 12:37
Hanka

Prodetox som užívala asi mesiac popri diéte a zhodila som 5 kg. Cítila som sa zdravšie a mala som viac energie. Je, resp. bol to prírodný produkt vo forme nápoja, čiže sa veľmi jednoducho užíval. Škoda len, že už nie je dostupný.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Neera Detox - recenzia, cena, skúsenostiNeera Detox - recenzia, cena, skúsenosti

Máte pocit, že ste neustále unavení, potrebovali by ste nabrať novú silu a energiu? Chcete sa zbaviť nielen toxínov v tele? Možno práve pre vás je vhodná očistná kúra pomocou sirupu...

Tabletky, čaj, bylinky a potraviny na odvodnenie organizmuTabletky, čaj, bylinky a potraviny na odvodnenie organizmu

Nerovnováha vody v ľudskom tele môže byť dôsledkom, ale i príčinou najrôznejších zdravotných komplikácií. Zavodnenie organizmu potom môže spôsobiť rôzne zdravotné komplikácie.

Blendea Supergreens recenzia a skúsenosti so superpotravinou v práškuBlendea Supergreens recenzia a skúsenosti so superpotravinou v prášku

Zdravé stravovanie, detoxikácia, posilňovanie imunity – ak sú vám tieto veci blízke, určite ste už počuli o superpotravinách. Prípravok Supergreens obsahuje až 4 superpotraviny. Chcete...