Zerex Klasik – recenzia na tabletky pre kvalitnú a silnú erekciu

5 rokov na trhu a takmer 65 000 spokojných zákazníkov. Zerex klasik je podľa nášho názoru jedným z najznámejších a najpoužívanejších tabletiek na spevnenie erekcie. Siahnu po ňom všetci tí, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob liečby erektilnej dysfunkcie. Zerex by sme mohli nazvať aj Viagrou bez lekárskeho predpisu - jeho zloženie má významný vplyv na kvalitu erekcie. Rozdiel je však v rýchlosti nástupu účinku.

Zerex klasik pre mužov na zlepšenie erekcie

Je obľúbený v každej vekovej kategórií - užívajú ho mladí muži s poruchou erekcie a zníženým libidom, páni v stredných rokoch, ktorí si chcú užiť plnohodnotnú súlož po 50-tke, ale aj seniori.

Záruku spokojného a bezstarostného nákupu získate objednávkou ✅ z oficiálneho eshopu zerex.sk!

6 dôvodov prečo užívať Zerex klasik?

 • výrazne zlepšuje kvalitu intímneho života - spevňuje erekciu, zvyšuje libido, zlepšuje výkonnosť a plodnosť
 • rýchly nástup účinku
 • podporuje aj psychické zdravie muža
 • žiadne vedľajšie účinky - zabudnite na bolesť hlavy a žalúdka
 • certifikovaný výrobok - vyrobený v USA (výrobca iPharma®) - záruka kvalitného zloženia a kotrolovanej výroby každej jednej tablety
 • je dostupný bez lekárskeho predpisu - vyhnete sa yšetreniu erektilnej dysfunkcie u lekára

Ako vám môže Zerex pomôcť?

Výživové doplnky na podporu erekcie sú 100% prírodné preparáty. Ide o kombináciu účinných bylín, aminokyselín a prírodné afrodiziáká, u ktorých bol preukázaný pozitívny vplyv na zlepšenie erekcie a celkovú podporu potencie (oddialenie predčasnej ejakulácie, zvýšenie libida, zlepšenie kvality a pohyblivosti spermií, podpora plodnosti a zvýšenie výkonnosti počas súlože).

Užívanie Zerex klasik je riešením pre každého moderného muža, ktorý sa nebojí priznať, že má problém so stoporením penisu. Práve táto fáza je tou najhoršou. Po tom, čo si človek naplno uvedomí svoj problém, prichádza fáza hľadania riešenia. A v tom vám radi pomôžeme.

Skúsenosti so Zerexom sú viac než pozitívne - jeho účinky potvrdilo 80% mužov, ktorí ho vyskúšali.

Zloženie Zerex klasik - prírodných erekčných tabletiek

Tajomstvo celého úspechu výživových doplnkov tkvie vo vhodnej kombinácií prírodných látok a ich pravidelnom dodávaní v dostatočnom množstve.

Pri užívaní Zerexu platí to isté, ako pri užívaní ostatných overených prírodných liekoch na potenciu (eJoy, Erexan alebo Vimax) - a síce užívanie má význam iba vtedy, ak je dlhodobé.

Účinné zložky Zerexu sú:

 • Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) - 150 g tejto rastliny, ktorá dokáže naštartovať produkciu výnamného mužského hormónu testosterónu. Práve preto sa kotvičník označuje aj ako prírodný testosterón a pridáva sa do rôznych preparátov pre mužov, ktorí chcú zvýšiť silu a zlepšiť svoj výkon (intímny, ale aj športový).

  Kotvičník je zdravotne významná látka, ktorá podporuje činnosť srdca a cievneho obehu. A práve ten je zodpovedný za tvrdosť erekcie, ktorá nebude bez dostatočného prítoku krvi do penisu nikdy dostatočne pevná.

 • Maca - je silné afrodiziakum, ktoré býva označované aj ako poklad Inkov alebo peruánska Viagra. 50 mg dávka v jednej tablete Zerex klasik účinne naštartuje vaše libido a podporí chuť na milovanie. Maca peruánska je rastlina, ktorá sa používa aj na podporu plodnosti - funguje u mužov (zvyšuje objem ejakulátu), ale aj u žien, kde sa užíva aj na podporu otehotnenia.

  Z hľadiska liečby erektilnej dysfunkcie je nutné spomenúť aj jej pozitívny vplyv na reguláciu hormónálnej sústavy muža i ženy. Okrem toho sa využíva aj na odstraňovanie psychických faktorov problémov s erekciou - dokáže zmierňovať účinky stresu, znižovať duševné napätie a liečiť depresie.

 • L-Arginin - je aminokyselina, ktorú treba telu dodávať externou formou. A to nielen vtedy, ak sa aktívne venujete športu. Veľké opodstatnenie má aj pri liečbe problémov s erekciou, zvyšovaní nedostatočnej chuti na milovanie, podpore tvorbe spermií a zlepšovaní plodnosti. 

  Táto významná aminokyselina dokáže prekrviť a rozšíriť cievy, vďaka čomu sa zvyšuje prítok krvi do penisu. Ide o jednoduchý proces spevnenia erekcie, ktorá potom vydrží dostatočne dlhý čas. 

Zerex klasik tabletky na erekciu

 • L-Citrulin - veľmi významná zložka Zerexu, ktorá znásobuje účinky L-Argininu. Okrem toho zabezpečuje tvorbu energie, ktorá zariadi, že v posteli podáte solídnejšíkvalitnejší a hlavne dlhší výkon, než na aký ste zvyknutý. Pravidelný príjem L-Citrulinu zabezpečí ešte pevnejšiu a silnejšiu erekciu, zároveň však aj čiastočné zväčšenie penisu.

 • L-Lyzin - nesmierne vzácna aminokyselina, pri ktorej nedostatku nedokáže náš organizmus zúžitkovať ani ďalšie aminokyseliny (L-Arginin a L-Citrulin). V Zerexe jej nájdete 50 mg.

  Medzi jej účinky, ktoré priamo ovplyvňujú mužskú erekciu, patrí aj schopnosť tvoriť kolagén (ktorý obnovuje poškodené cievy) a tak isto aj zabraňovanie tvorby cievnych usadenín. Pre dostatočne pevnú erekciu je priechodnosť ciev mimoriadne dôležitá - ak je prietok krvi v cievach blokovaný, do penisu sa nemôže dostať potrebné množstvo krvi. Výsledkom je slabá erekcia.

 • Teobromín - je prírodný stimulant, ktorý dokáže povzbudiť určite oblasti centrálnej nervovej sústavy - podobne ako známy kofeín. Okrem toho posilňuje srdce, zároveň rozširuje cievy a zlepšuje prekrvenie tkanív - takže podobne ako aj ostatné zložky Zerexu Klasik zabezpečuje dostatočné množstvo krvi pre toporivé telieska penisu.

Cena Zerexu a zľavový kupón na nákup

Pre získanie 5% zľavy použite zľavový kód DOG5
zľava platí pri nákupe nad 20€

Zľava na Zerex

Aktivovať zľavu

 

Chcete ušetriť ešte viac?

Objednajte si 3 balenia Zerexu

 • cena: 87 €, po zľave: 82,65 €
 • 36 tabliet (cena 1 tablety: 2,42 € / po zľave: 2,30 €)
 • dávka na 36 dní (pri užívaní 1 tbl./denne)
 • doprava kuriérom 4,00€ ZDARMA
 • + ZĽAVA 1,75 €
 • spolu ušetríte 5,75€

Ak chcete cenu Zerexu ešte viac znížiť, tak si objednajte naraz 3 balenia.

objednať 3x Zerex klasik

Zľava na Zerex a doprava zadarmo

Kde sa dá kúpiť Zerex?

Na túto otázku existuje jednoznačná odpoveď: na ✅ webe jeho výrobcu a distribútora! Iba tak si môžete byť 100% istý, že si kupujete certifikovaný originál a nie iba náhradu, ktorá sa tabletkám podobá zvonka.

O predaji Zerexu v lekárni sme doposiaľ nezaznamenali. Určite sa vyhnite aj nákupu prostredníctvom známych portálov bazos.sk, bazar.sk a pod - môžete kúpiť "mačku vo vreci".

Zapämatajte si: Jedinou spoľahlivou metódou nákupu tabletiek na potenciu pre mužov je nákup od oficiálneho distribútora! V prípade Viagry platí to isté - kupujte ju vždy iba v lekárni!

Objednať Zerex Klasik

Dávkovanie a užívanie Zerexu

Zerex sa podľa informácií výrobcu užíva vždy 1 hodinu pred súložou. Pre dosiahnutie všetkých deklarovaných účinkov vám však odporúčame upraviť dávkovanie a užívať ešte 1 tabletu každé ráno (cca pol hodinu po raňajkách). Nikdy však neprekračujte maximálnu dennú dávku 2 tablety.

Nakoľko sa téme štúdia účinkov výživových doplnkov na podporu erekcie venujeme roky, tak vám pripomíname, že Zerex bude fungovať iba vtedy, ak ho budete užívať každý deň a dlhodobo.

Zerex Klasik zloženie a užívanie

Doba nástupu účinku je individuálna - u niekoho zaúčinkuje hneď, u niekoho to chvíľu trvá. Rýchlosť nástupu účinku závisí od 3 faktorov:

 • vek
 • závažnosť zdravotného stavu (diagnostikované ochorenia)
 • psychický stav

Tabletu je nutné zapiť dostatočným množstvom vody. Je to dôležité aj z hľadiska zabránenia dehydratácie, ktorá spôsobuje bolesti hlavy, ktoré potom bývajú neprávom pripisované užívaniu erekčných tabliet.

Zerex sú biele tablety s prírodným zložením, ktoré vám pomôže spevniť erekciu a zlepšiť intímny život.

Tento doplnok je určený mužom (nad 18 rokov). Užívať by ho nemali ani:

 • ženy a deti!
 • páni, trpiaci nízkym krvným tlakom
 • muži, ktorí nedávno prekonali cievnu mozgovú príhodu alebo srdcový infarkt
 • pacienti, u ktorých bola zistená srdcová porucha alebo ochorenie pečene
 • páni, ktorí majú bližšie nezistené problémy so srdcom
 • tí, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek
 • muži s vrodenou poruchou sietnice, vredovou chorobou alebo poruchou krvácavosti

Zerex štatisticky funguje u 80% mužov!

Chcete maximalizovať účinky Zerexu? Obmedzte fajčenie, príjem alkoholu a jedzte zdravšie jedlá (menej mastných a vyprážaných pokrmov, viac zeleniny).

Zaraďte sa medzi 8 z 10 mužov, ktorým Zerex pomohol

Stále váhate nad tým, či tieto erekčné tabletky skúsiť alebo nie? Šanca je naozaj vysoká! Osobné skúsenosti so Zerexom kladne ohodnotilo až 65 000 pánov.

Budeme radi, ak nám do fóra napíšete vašu vlastnú osobnú recenziu o Zerexe - ako dlho ste ho užívali, aké mal na vás účinky a či ste mu zostali verní. Boj s erektilnou dysfunkciou sa dá vyhrať aj pomocou prírodných preparátov.

Je len na vás, či ich vyskúšate alebo vyhľadáte lekára, ktorý vám po vyšetrení a nájdení príčiny problému s erekciou predpíše modrú tabletku Viagru (za predpokladu, že bude pre vás vhodná). Každopádne vám držíme palce a veríme, že sa už čoskoro budete tešiť z kvalitných milostných zážitkov.

Redakčný test Zerexu

Tak, ako sme už spomínali v recenzií Vimax a eJoy, prvým krokom úspešného testovania výživových doplnkov na podporu a zlepšenie erekcie je stanovenie metodiky, ktorú musia dodržiavať všetci zúčastnení. Iba tak budú mať získané výsledky aj reálnu výpovednú hodnotu.

V našom prípade sme si stanovili nasledovné pravidlá:

 • DÁVKOVANIE: 1 tableta každé ráno + 1 tableta 60min. pred súložou
 • DOBA UŽÍVANIA: 3 mesiace
 • INÉ: obmedzenie príjmu alkoholu a cigariet (povolený limit: 1x 0,5l pivo a 5 cigariet / denne)

V súvislosti s užívaním Zerexu nás zaujímalo najmä:

 • Celkové zlepšenie erekcie – došlo počas doby užívania k výraznejšiemu spevneniu erekcie? Pozorovali ste aj zhrubnutie alebo zväčšenie penisu?
 • Libido a výkonnosť – má Zerex vplyv na zvyšovanie libida? Dokáže predĺžiť dobu trvania súlože a oddialiť predčasnú ejakuláciu? Spozorovali ste počas jeho užívania zväčšenie objemu ejakulátu?
 • Rýchlosť nástupu účinku* – je deklarovaná doba (30 min.) naozaj reálna? Alebo je kratšia / dlhšia?
 • Vedľajšie účinky – výrobca tvrdí, že užívanie Zerexu nevyvoláva žiadne nežiadúce účinky – je tomu skutočne tak?

* pánov sme samozrejme upozornili, že tabletky budú fungovať iba vtedy, ak im bude predchádzať stimulácia a predohra!

Testovanie Zerexu - predstavenie užívateľov

Nášho testovania produktov na podporu kvality intímneho života sa vždy zúčastňujú 2 klienti. Reakcie organizmu na zvýšený príjem látok, ktoré riešia nepríjemnú otázku „ako zlepšiť erekciu?“, sú totiž výrazne individuálne – u niektorých pánov zaúčinkujú rýchlejšie, u niekoho bohužiaľ vôbec.

Zároveň treba dodať, že užívanie akýchkoľvek erekčných tabletiek musí byť dlhodobé (preto je naša doba testovania vždy stanovená na 3 mesiace), inak nebudú fungovať tak, ako si prajete. Ich účinok sa samozrejme odvíja aj od fyzickej a psychickej kondície organizmu a ovplyvňujú ho aj lieky, ktoré užívate.

Dosiahnuté výsledky môžete ovplyvniť aj cvičením – známy je pozitívny účinok Kegelových cvikov.

 testovací subjekt 1testovací subjekt 2
meno Peter Juraj
vek 50 58

zdravotný stav (diagnostikované ochorenia)

vysoký krvný tlak

cukrovka
konzument alkoholu / fajčiar

áno / áno

áno / áno

predchádzajúca skúsenosť s užívaním prípravkov

na zlepšenie erekcie

ešte neužíval

Clavin

Mená oboch pánov boli na ich požiadanie zmenené. Ostatné údaje (vek, zdravotný stav, konzumácia alkoholu a cigariet a skúsenosti s užívaním iných doplnkov) sú 100% reálne.

TIP: Pozrite si aj odbornú recenziu tohto produktu na primarka.sk alebo na polakova.sk

Zápisky z užívania Zerex klasik

Z našich skúseností s testovaním ostatných tabletiek na erekciu sa nám osvedčilo pravidelné hodnotenie výsledkov. Pánov sme preto požiadali aby nám vždy na konci mesiaca zhrnuli ich pocity a osobné skúsenosti so Zerexom (podľa vyššie popísaných otázok). Toto sú dojmy po prvom mesiaci užívania:

 • Peter, 50 rokov - Zerex poznám už z internetových diskusií, kde ho niektorí ospevujú a iní zatracujú. Ja osobne mám zatiaľ iba minimálne výsledky - ide najmä o mierne spevnenie erekcie. Tablety užívam aj pred súložou a ich účinok prichádza neskôr, ako bolo sľúbené (cca 50 min. po užití). S manželkou sme preto naplánovali začiatok predohry na 60 minút po užití Zerexu a erekcia bola už po 3 týždňoch viditeľne lepšia. 
  Libido a výkonnosť sa nezmenila, na tento účel som nikdy nič nepotreboval brať. A vedľajšie účinky Zerexu? Zatiaľ nepociťujem žiadne.
 • Juraj, 58 rokov - z výsledkov nie som príliš nadšený. Isté zlepšenie tu je, ale je minimálne a cena Zerexu mu nezodpovedá.

Druhý mesiac testovania zhrnuli páni takto:

 • Peter, 50 rokov - opäť pozorujem lepšiu erekciu. Penis je tvrdší na dotyk a zdá sa mi, že je aj trochu hrubší. Doba nástupu účinku sa u mňa nezmenila, stále je to necelá hodina. A rovnako stále nemám žiadne negatívne nežiadúce účinky.
 • Juraj, 58 rokov - užívanie Zerexu sa začína vyplácať, moja slabá erekcia sa spevňuje a preto mu dám ešte šancu. Nevidím ale žiadne zlepšenie výkonnosti, nakoľko mi erekcia opadne vždy do 5. minút a žena je z toho veľmi nešťastná. Tak, ako aj ja.
  K vedľajším úcinkom - neviem, či je to účinok Zerexu, ale za posledné 2 mesiace ma asi 5x poriadne bolela hlava.

Koniec 3. mesiaca, ukončenie zdravotnej kúry so Zerexom a zároveň finále nášho testovania:

 • Peter, 50 rokov - ja môžem Zerex klasik iba odporučiť! Lepšia erekcia, lepší intímný žážitok a od toho sa odvíja aj moja znovunájdená chuť na pravidelné milovanie. Viac si dôverujem. Niekto nazval Zerex placebom, ja ho nazývam záchrancom môjho pohlavného života. Vedľajšie účinky som nespozoroval vôbec žiadne, negatívom je len cena Zerexu, ktorí si asi nebudú môcť dovoliť všetci.
  Moja osobná skúsenosť je viac než pozitívna a odporúčam ho všetkým chlapom, ktorí sa rozhodnú nešetriť na svojej erekcií!
 • Juraj, 58 rokov - po 3 mesiacoch užívania pozorujem iba mierne zlepšenie pevnosti erekcie, ale aj to je niečo. Aby som odpovedal aj na ďalšie otázky - výkon je rovnaký, libido rovnaké (o súlož sme sa so ženou ale pokúšali častejšie, takže možno tam predsalen nejaké zlepšenie bolo), objem ejakulátu rovnaký. Doba nástupu účinku bola u mňa dosť dlhá - vyše hodiny. A nakoniec ešte tie nežiadúce účinky Zerexu - občasná bolesť hlavy, nič iné.
  Aby som to zhrnul, k Zerexu by som sa už asi viac nevrátil, skúsim niečo iné.

Naše postrehy z testovania

Nás osobne výsledky testovania prekvapili - Zerex sme považovali za veľmi účinné tabletky na erekciu. Preto sme sa zamysleli nad dôvodmi, ktoré mohli zapríčiniť nedostatočné účinky u Juraja. Podľa nás išlo najmä o 2 faktory:

 1. vyšší vek
 2. liečba cukrovky

Ako sme už spomínali predtým, účinok Zerexu môže byť ovplyvnený aj liekmi na lekársky predpis, preto si myslíme, že práve druhý faktor mohol mať významnejší vplyv na kvalitu výsledkov.

Užívanie tabliet sa však druhému subjektu (Petrovi) osvedčilo, preto by sme Zerex radi odporučili "zdravším" pánom s poruchami erekcie. Veríme, že ich problém s erektilnou dysfunkciou vyrieši.

Na záver ešte malé zhrnutie pozitív a negatív

 • certifikovaný výrobok (vyrobený v USA)
 • jeden z najobľúbenejších a najužívanejších voľne predajných doplnkov na podporu erekcie
 • nemusíte absolvovať vyšetrenie erektilnej dysfunkcie u lekára
 • funguje u 80% mužov
 • výborné zloženie, ktoré skutočne funguje
 • rýchle dodanie v diskrétnej obálke
 • zľava 2€ na každý nákup
 • poštovné 4€ pri nákupe 3 a viac balení ZDARMA
 • garancia vrátenia peňazí (iba nerozbalené balenia)
 • malé balenie (iba 12 tabletiek) - dá sa riešiť objednaním viac kusov naraz

Záruku spokojného a bezstarostného nákupu získate objednávkou z oficiálneho eshopu zerex.sk!.

Odpovede na najčastejšie otázky o Zerexe

Na našu redakciu sa obracia veľké množstvo pánov, ktorí chcú poznať odpovede na otázky, na ktoré doposiaľ nenašli uspokojivú odpoveď. Aj preto vám prinášame prehľad tých najčastejšie sa opakujúcich. Ak vás zaujíma ešte niečo navyše, potom sa určite spýtajte v komentároch pod článkom.

Zerex alebo Clavin či Erexan? Ktorý výrobok je najlepší?

Ak porovnáme tabletky Zerex, Calvin a Erexan, my odporúčame Zerex. Má bohaté zloženie, z dostatočným množstvom pridaných látok, ktoré majú potenciál zlepšiť sexuálny život muža. Predstavuje pohodlné dávkovanie a to 1 maximálne 2 tabletky pred pohlavným stykom, čo znamená aj najvýhodnejšiu cenu (29 € za 12 kapsúl) a dokonca, Zerex vďaka preukázateľným účinkom užíva veľké množstvo mužov na Slovensku i v zahraničí.

Existuje aj Zerex pre ženy?

Výrobcovia Zerex z časti mysleli aj na ženy. Hoci Zerex tabletky zatiaľ neboli navrhnuté a vyvinuté pre nežné pohlavie, vyvinuli originálne parfumy Zerex, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre dámy. V ponuke nájdete 3 druhy a prečo sú také výnimočné?  Pretože obsahujú ženské feromóny, ktoré na opačné pohlavie pôsobia ako magnet. Asi preto sú na oficiálnej stránke takmer vždy vypredané.

Dá sa kúpiť Zerex v lekárni?

Momentálne je Zerex dostupný len na oficiálnej stránke predajcu. Pretože výrobca myslel na absolútne diskrétny predaj, teda diskrétne objednanie a doručenie, čo sa pri kamennej lekárni stať nemôže. Tam, by ste si museli zájsť osobne, vypýtať si Zerex a pani lekárničky by vám vysvetlili na čo a ako sa používa. Ale keďže má Zerex mnoho odberateľov, možno budeme v krátkej dobe prekvapení a nájdeme ho aj v lekárniach. 

Hrozí mi pri užívaní Zerexu mozgová príhoda?

Za predpokladu, že Zerex užívate podľa návodu, nehrozia vám zdravotné problémy. Doposiaľ sa pri užívaní Zerex ani neprejavili také závažné negatívne účinky ako je mozgová príhoda. V prípade, ak ste však prekonali infarkt, mozgovú príhodu alebo máte problémy s pečeňou či s krvným tlakom, prediskutujte užívanie Zerex s vašim lekárom.

Môžu Zerex užívať aj muži s vysokým krvným tlakom alebo cukrovkou?

Tabletky Zerex majú tú výhodu, že ju môžu užívať aj muži s vysokým krvným tlakom a cukrovkou. Je to však vysoko individuálne, pretože všetko závisí od vášho zdravotného stavu a od štádia choroby. Keďže to, ako sa cítite viete najlepšie vy a čo vám je, váš lekár,  neváhajte a v prípade vašej neistoty s ním prekonzultujte možnosti užívania Zerex.

Zerex a problémy so srdcom - hrozí mi niečo?

Páni, ktorí už prekonali v minulosti infarkt, majú problémy so srdcom alebo sa liečia na ochorenie spojené s kardiovaskulárnym systémom, by nemali užívať Zerex. V tomto prípade však existujú aj výnimky, pri ktorých užívanie Zerex schvaľuje váš vyšetrujúci lekár.

Kde získať zľavu na Zerex?

Zľavu na Zerex Klasik môžete získať rozličným spôsobom. Jednou z možností je zakúpiť si letný megabalíček Zerex, pri ktorom ušetríte až 9 € alebo nakúpite za 70 € a poštovné máte zdrama. Najlepšou voľbou ako získať zaručenú zľavu pri akomkoľvek množstve je do kolonky "zľavový kód" napísať heslo: DOG5

Oplatí sa kúpiť megabalík od Zerexu?

Určite áno. Pri kúpe megabalíku Zerex Klasik (2 balenia) ušetríte 9 €. Dokonca, si môžete vybrať balík, ktorý pozostáva z 2 balení Zerex Klasik a jedného balenia Extralong za 72€, pri ktorom ušetríte 13 € a neplatíte ani poštovné.

Ovplyvňuje sa Zerex a alkohol?

Zerex a alkohol sa navzájom ovplyvňujú. Pri konzumácii alkoholu nemusí a pravdepodobne ani nebude u vás fungovať Zerex tak, ako má. Znamená to, že vaša erekcia po alkohole a užití Zerexu nebude kvalitná tak, ako bez alkoholu. Dokonca, môže trvať niekoľko dní, pokým jej kvalitu znovu naštartujete.

Zo Zerexu mám bolesť hlavy. Prečo?

Medzi možné negatívne účinky Zerex patrí aj bolesť hlavy. Ide však len o prvotnú fázu užívania, čo znamená, že behom pár dní by táto bolesť mala vymiznúť. Organizmus nie je navyknutý na takýto typ výživového doplnku, a preto potrebuje istý čas na to aby si zvykol, teda prispôsobil sa.

Kde nájdem všetky potrebné info o Zerexe?

Všetky informácie ohľadne tabletiek Zerex nájdete na oficiálnej stránke výrobcu https://zerex.sk/. Okrem popisov tabletiek tam nájdete mnoho zaujímavých rubrík o pohlavnom živote muža ako aj poradňu, kde sa dozviete mnoho užitočných informácií.

Prečo Zerex nefunguje práve u mňa?

Ťažko povedať prečo práve u vás Zerex nefunguje. Môže za tým byť niekoľko dôvodov. Prvým, veľmi častým dôvodom je, že užívatelia čakajú od Zerex okamžitý účinok a zázrak. Avšak, tak ako aj iné lieky či výživové doplnky, aj Zerex potrebuje istý čas na to, aby zabral. Ďalším dôvodom môže byť nepravidelné užívanie. Preto, ak Zerex užívate len sporadicky, nemožno od neho očakávať sľúbené výsledky. Ak aj užívate Zerex pravidelne a stále nejak nezaberá, vylúčte pitie alkoholu, obmedzte fajčenie a zaraďte do svojho dennodenného života trochu fyzickej aktivity v podobe športu.

Aké sú nežiaduce účinky Zerexu?

Zerex je výživový doplnok zostavený z rastlinných, prírodných zložiek, bez syntetického obsahu, čo znamená, že tabletky nedisponujú žiadnymi negatívnymi účinkami. Samozrejme, za predpokladu správneho dávkovania a užívania. Medzi možné vedľajšie účinky patrí len možná alergická reakcia na niektorú zo zložiek Zerex a v prvotných fázach užívania sa môžu objaviť bolesti hlavy, prípadne pocit nevoľnosti. Nezabudnite vylúčiť alkohol a v prípade prekonania infarktu, mozgovej príhody alebo pri problémoch so srdcom, pečeňou a krvným tlakom, poradiť sa o Zerex s lekárom.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 01.03.2018
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

Roman 14. Mar. 2019
ZEREX je tu uz na trhu dlho a to nieco znamena, poznam ked som ho zacal brat prvy krat tak tu bolo kopec inych alternativnych vyrobkov, a kde su teraz? ASI TO NIECO ZNAMENA !!! Verte iba dlhodobo overenym pripravkom a ja zerex mozem len odporucit. Isto sa netreba bat a kupovat ten predrazeny clavin :-X

Odpovedať

TomasZPopradu 14. Mar. 2019
je to neuveritelne ako to samo od seba po 50tke opadne a neviete s tym nic urobit... treba prelomit pred manzelkou tu hanbu a priznat farbu, beriem zerex uz dlho a viac ako ja by ho mohla odporucat prave moja manzelka

Odpovedať

berny 14. Mar. 2019
dobriden, oplati sa vihodne 3balenie kupit? dakujem

Odpovedať

Denis 14. 03. 2019

@berny - na stranke som to nikde nenasiel, maju tam len megabalik klasik, extralong a ultragold ale nemaju zvyhodneny balik 3x klasik... skoda

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...