Arginmax Forte pre mužov – recenzie, cena, skúsenosti, zloženie

Mediálne známe tabletky na zlepšenie erekcie, pod ktorých účinok sa podpísal známy český sexuológ MUDr. Radim Uzel. Tento doplnok stravy patril celých 7 rokov k najpredávanejším výživovým doplnkom pre mužov*. Jeho prvenstvo ukončil príchod nových produktov na podporu potencie - Zerex a Erexan.

ArginMax Forte pre mužov

* Zdroj: AMAR (predaj doplnkov stravy pre dlhodobú erekciu v lekárňach v ČR, 2005 – 2012)

ArginMax Forte je výsledkom spolupráce dvoch významných farmaceutických firiem, americkej The Daily Wellness Company so sídlom na Havaji a českej Simply You Pharmaceuticals a.s., ktorá vyrába aj Clavin. Produkt je určený všetkým starším i mladým mužom, ktorých trápia prejavy erektilnej dysfunkcie. Ochorenia, ktoré postihuje čoraz viac mužov na svete aj na Slovensku.

Cena ArginMax Forte v rôznych lekárňach

4 účinky v jednom produkte

Výrobca stavil na známe a overené látky, ktoré sa dlhodobo používajú na odstraňovanie príznakov porúch erekcie: A-arginín, L-citrulín, Kotvičník zemný (tribulus terrestris) a šafrán. ArginMax Forte je jedným z prvých úspešných produktov na našom trhu, dá sa preto predpokladať, že práve jeho zložením sa inšpirovali aj výrobcovia konkurenčných produktov na liečbu erekcie.

 • zlepšenie erekcie, spevnenie a predĺženie jej trvania
 • zvýšenie libida, stimulácia tvorby a zlepšenie kvality spermií
 • ochrana ciev a tkanív penisu pred poškodením
 • podpora činnosti srdca a ciev
Odporúčanie ArginMax Forte pre mužov v Dr. Max

Ako to celé funguje?

Kvalita erekcie sa priamo odvíja od toho, ako dobre je prekrvený penis. Čím viac krvi sa uskladní v toporivých telieskach penisu, tým je erekcia lepšia, pevnejšia a dlhotrvácnejšia. Logicky je preto najpodstatnejšie užívať také látky, ktoré sa starajú o rozširovanie ciev, ktoré distribuujú krv do pohlavného údu. Také, ktoré sa zároveň starajú aj o zvyšovanie výkonnosti v posteli. A presne takéto látky obsahuje aj ArginMax Forte pre mužov!

Kompletné zloženie doplnku

 • L-arginín - aminokyselina, ktorá sa použivá v každom účinnom doplnku na podporu erekcie. Je totiž preukázané, že má výborný vplyv na prekrvenie ciev, vďaka ktorým dochádza k výraznému spevneniu erekcie. L-arginín je látka, ktorá podporuje rozširovanie ciev, do penisu sa teda dostáva viac a viac krvi. Okrem toho podporuje tvorbu spermií a ukladanie energie vo svaloch. Preto ju s radosťou využívajú aj bodybuilderi. L-arginín je výnimočná aminokyselina, ktorej užívanie zlepšuje zdravotný stav srdca, ciev, obličiek a imunity človeka. Znižuje krvný tlak a zároveň aj riziko výskytu rakoviny.
 • L-citrulín - dôležitý "parťák" L-arginínu, ktorý sa stará o rýchlejšie prekrvenie penisu. Výsledkom pevná erekcia, zväčšenie objemu a predĺženie penisu. Táto aminokyselina má povzbudzujúce účinky, zvyšuje energiu, znižuje únavu a predlžuje dobu trvania milovania.
 • Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) - rastlina, ktorá je obľúbená vďaka schopnosti zvyšovať hladinu testosterónu v krvi. Ide o afrodiziakum, ktoré podporuje chuť na milovanie, zvyšuje mužskú potenciu a podporuje tvorbu spermií. Výskumy ukazujú, že sa osvedčil aj pri liečbe porúch nervového systému (má ukľudňujúce účinky), kardiovaskulárneho systém (zlepšuje činnosť srdca a ciev), obličiek a pečene. Množstvo zdravotných benefitov, no žiadne vedľajšie účinky - práve preto sa používa v najsilnejších tabletkách na erekciu (napríklad Zerex, Erexan a Vimax).
 • Šafrán siaty - prírodné afrodiziakum zvyšuje chuť na milovanie, podporuje túžbu po intímnom zblížení, zlepšuje prekrvenie vnútorných orgánov. Šafrán patrí k najvzácnejším a najdrahším koreninám na svete. Má totiž veľmi dobrý vplyv na zlepšenie celkového zdravia človeka - pôsobí upokojujúco, zlepšuje trávenie, podporuje činnosť srdca.
 • Ginko dvojlaločné - je obľúbené najmä vďaka jeho schopnosti prekrvenia mozgu a dolných končatín. Faktom však zostáva, že táto zázračná rastlina dokáže pomôcť celému krvnému obehu, od hlavy až po päty. Nevynímajúc oblasť panvy a penis. Ginko sa preto veľmi často používa aj vo výživových doplnkoch na zlepšenie erekcie.
 • Schizandra čínska - populárna bylina čínskej medicíny, ktorej dokáže zvyšovať prietok krvi do penisu. Využíva sa preto aj na liečbu impotencie. Okrem toho je skvelá aj vďaka svojim stimulačným účinkom - znižuje únavu a dodáva energiu. V posteli preto vydržíte oveľa dlhšie a podáte solídnejší výkon. Schizandra sa totiž postará aj o lepšiu činnosť svalov celého tela.
 • Kyselina listová - jej príjem znižuje riziko výskytu ochorenia srdca a ciev, preto je dôležitá aj pre pevnú erekciu. Znižuje riziko upchávania ciev, zvyšuje ich priechodnosť - vďaka tomu sa do penisu dostáva dostatočné množstvo krvi, ktorá je tak potrebná pre silnú a trvácnu erekciu.
 • Selén - antioxidant, o ktorom je známe najmä to, že spomaľuje stárnutie. Okrem toho je však výborný aj pre srdce a cievy, organizmus ochraňuje pred nebezpečnými baktériami a vírusmi, ale aj voľnými radikálmi. Pravidelný príjem selénu v potrave a doplnkoch je výbornou prevenciou pred rakovinou. Dostatočné množstvo v krvi sa postará o zníženie únavy, zlepšenie výkonnosti a zdravú potenciu.
 • Zinok - jeho nedostatok znižuje tvorbu testosterónu, vďaka čomu dochádza k zhoršeniu kvality intímneho života. Nedostatok chuti na milovanie, zníženie plodnosti, zväčšovanie prostaty, predčasná ejakulácia. Jeho príjem je proto naozaj veľmi dôležitý a práve z tohto dôvodu sa nachádza aj v ArginMax Forte pre mužov.
 • Luteín - prírodný antioxidant, ktorý sa stará o zdravie očí, srdca a ciev.
 • Lykopen - veľmi silný antioxidant, ktorý nás ochraňuje pred rakovinou. Zároveň je výbornou prevenciou srdcovo-cievnych ochorení, stabilizuje hodnotu krvného tlaku a pozitívne ovplyvňuje zdravie pohlavných orgánov.
 • Vitamín B3 - zabezpečuje tvorbu energie v bunkách, pomáha pri liečbe ochorení srdca, ciev a nervov. Vitamín B3 zlepšuje krvný obeh a tak napomáha k zlepšeniu erekcie.
 • Vitamín B12 - skvelá prevencia psychických príčin erektilnej dysfunkcie. B12-tka sa stará o produkciu hormónu šťastia, ktorý je zodpovedný za dobrú náladu. Okrem toho je nevyhnutný pre správne fungovanie celej nervovej sústavy.
 • Vitamín E - stará sa o zdravie srdca a ciev, zabraňuje kôrnateniu ciev, zlepšuje ich pružnosť. Tým zároveň zlepšuje prítok krvi a spevňuje erekciu.

Cena ArginMax Forte

Koľko stojí ArginMax Forte pre mužov? Na túto otázku sa nedá jednoznačne odpovedať - jeho cena sa totiž líši v internetových a kamenných lekárňach. Ak chcete ušetriť, potom si ho určite objednajte online. Cena na internete sa pohybuje na úrovni cca 40 € (45 ks ArginMax) a 55 až 60 € (90 ks). 

Dávkovanie a užívanie

ArginMax Forte pre mužov je nutné užívať dlhodobo, inak sa jeho efekt nedostaví:

 • prvý týždeň sa odporúča užívať 3 tobolky denne
 • druhý týždeň možno dávku znížiť na 2 tobolky denne
 • toto dávkovanie treba dodržať a doplnok užívať minimálne 4 týždne, ideálne až 8 - 12 týždnov (2 - 3 mesiace)

Dávku je vhodné rozložiť do celého dňa, tobolky sa neodporúča užívať naraz.

ArginMax nie je ako známa modrá tabletka, jednorázové užitie neprinesie žiadne okamžité zlepšenie erekcie. K spevneniu dôjde iba v prípade poctivého a dlhodobého užívania.

Aké sú vedľajšie účinky?

Výrobca deklaruje, že ArginMax Forte pre mužov nespôsobuje nežiadúce účinky. Toto tvdenie bolo overené klinickou štúdiou, ktorá prebiehala v roku 1998 pod vedením amerických lekárov z University of Hawaii.

V našej recenzií, výsledkoch vlastného redakčného testovania, sa dočítate okrem iného aj o našich postrehoch k téme vedľajšie účinky ArginMax.

Upozornenie: v prípade výskytu akýchkoľvek nežiadúcich stavov (bolesť hlavy, búšenie srdca, tráviace ťažkosti, vyrážky) prerušte užívanie doplnku. Môže ísť o alergickú reakciu na niektorú zo zložiek ArginMaxu. Množstvo z nás totiž o svojich alergiách nevie.

Skúsenosti a recenzie ArginMax Forte pre mužov

Ak ste tento produkt užívali, určite nám o sebe dajte vedieť. Pomohol vám alebo ste museli skúsiť iný konkurenčný výrobok? Ako ste boli spokojný s výsledkami? Ako rýchlo došlo k nástupu účinku? V našej diskusií o ArginMaxe sa môžete podeliť naozaj so všetkými postrehmi - pozitívnymi i negatívnymi.

Hodnotenia ArginMaxu na Heureke

Pred testovaním sme si prezreli aj hodnotenia tohto výrobku na českej heureke, kde sa je aktuálne 457 hodnotení. ArginMax dostal priemernú známku 77%.

Hodnotenie ArginMax Forte na heureke

Zdroj: heureka.cz

Slovné hodnotenia sa rozchádzajú v názoroch na účinky ArginMaxu. Niektorí páni ho odporúčajú, iní zatracujú, čo je úplne normálne. Doposiaľ sme sa totiž nestretli s doplnkom na podporu erekcie, s ktorým by bolo spokojných 100% chlapov. Takejto štatistike sa neteší ani najznámejšia modrá tabletka na potenciu.

Na základe hodnotení a toho, že ArginMax odporúča 3x viac chlapov, než tých, ktorí ho neodporúčajú môžeme tento produkt odporučiť aj my. Názor si treba utvoriť sám. Výsledky nášho testovania si môžete prečítať v stručnej recenzií.

Účinná látka Obsah v 1 tablete
L-arginin 1500 mg
L-citrulin 450 mg
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 200 mg
Šafran 30 mg
Schizandra čínska 30 mg
Ginko biloba 33 mg
Lykopen 6 mg
Luteín 3 mg
Vitamín E 45 mg
Vitamín B3 15 mg
Vitamín B12 6 μg
Kyselina listová 255 μg
Selén 51,9 μg
Zinok 4 mg
Farbivo: oxid titaničitý
Plnidlo: stearan horečnatý, želatína

Upozornenia: Výrobok nie je náhradou pestrej stravy! Nie je vhodný pre deti, tehotné a ani dojčiace ženy. Je určený mužom vo veku nad 18 rokov, nie mladším.

Výrobok odporúčame skladovať na suchom a temnom mieste. Ak vám bude dodané otvorené alebo inak poškodené balenie, tak vám odporúčame ho obratom vrátiť distribútorovi, ktorý vám ho dodal.

Nikdy neprekračujte dennú odporučenú dávku (3 resp. 2 tablety) a nekonzumujte tablety, ktoré sú po dátume expirácie (tento údaj nájdete spravidla na hrdle obalu).

Naše očakávania boli naozaj veľké - na heureke a rôznych ďalších zdravotných fórach sme sa totiž dočítali, že ArginMax odporúčajú aj niektorí lekári.

Recenzia ArginMax Forte pre mužov na heureke

Okrem toho sa nám pozdával vysoký obsah L-arginunu, L-citrulinu a Tribullus terrestris v zložení tohto výživového doplnku.

Redakčný test ArginMaxu zastrešil pán, ktorý nám písal mail do redakcie, v ktorom nás žiadal o pomoc s jeho problémami v posteli. Išlo o 54 ročného muža, ktorý mal problém s udržaním erekcie na dostatočne dlhý čas. Na jeho žiadosť neuvádzame skutočné meno, ale pseudonym Kamil.

Redakčný test ArginMaxu

Aby mala recenzia naozaj reálny význam, tak užívanie výživového doplnku musí byť pravidelné. Najviac pozornosti bolo nutné venovať tomu, aby pán Kamil dodržal predpísané dávkovanie.

 • DÁVKOVANIE: 3x denne (prvých 7 dní), 2x denne (do konca testu)
 • DOBA UŽÍVANIA: 6 týždňov (1 balenie s 90 tobolkami)
 • INÉ OBMEDZENIA: obmedzený príjem alkoholu *

Čo nás zaujímalo?

 • zlepšenie výkonu v posteli - predĺženie trvania erekcie
 • pevnosť erekcie
 • libido - došlo k zvýšeniu chuti na milovanie?
 • vedľajšie účinky - boli pozorované?

* v ostatných testoch bolo nutné obmedziť aj fajčenie cigariet, pán Kamil je však nefajčiar, preto to v tomto prípade nebolo potrebné

Osobná skúsenosť s ArginMax Forte

Pán Kamil sa vyjadril, že doposiaľ nemal žiadne problémy s erekciou. Tie sa však vyskytli náhle - prvýkrát pred niečo vyše mesiacom. Nakoľko nešlo o jednorázové zlyhanie, rozhodol sa preštudovať diskusie a nájsť riešenie. Na trhu je však naozaj veľmi veľa produktov, rozhodol sa preto zistiť viac a preto nám poslal svoj mail.

Pána Kamila sme preto zapojili do testovania tabletiek na erekcie , ktoré odporúča aj MUDr. Radim Uzel. Aké boli jeho postrehy? Dozviete sa z jeho podrobných poznámok, ktoré sme po konci testovania štylisticky upravili a skrátili do stručnej recenzie:

 • 1. týždeň testovania - tabletky poctivo užívam, mám trochu problém nezabudnúť na dávku, užívanie 3x denne sa mi zdá nepraktické. Výsledky zatiaľ nebadám. S manželkou sme sa milovali iba jedenkrát, ale žiadne zlepšenie. Erekcia opäť opadla po pár minútach.
 • 2. týždeň - tablety užívam už iba 2x denne, ráno a večer. Oproti prvému týždňu žiadna zmena - moj problém s erekciou stále trvá.
 • 3. týždeň - na konci tretieho týždňa som začal pozorovať mierne zlepšenie, zdá sa mi, že to konečne začína účinkovať. Penis je trochu tvrdší a erekcia neopadne až tak rýchlo ako predtým, ale celkovo žiadna sláva.
 • 4. týždeň - v podstate platí to, čo som napísal naposledy - môžem potvrdiť iba mierne zlepšenie mojej erekcie.
 • 5. týždeň - v tomto týždni som pocítil asi najlepšie výsledky ArginMaxu, konečne sme mali so ženou plnohodnotné milovanie. Celkom ma to naštartovalo, možno majú tie tabletky ozaj vplyv aj na chuť na milovanie.
 • 6. týždeň - doužíval som posledné tabletky ArginMax a objednal som si ďalšie, lebo si myslím, že mi dosť pomohli.

Na konci testovania sme sa ešte opýtali na nežiadúce účinky ArginMax Forte. Pán Kamil nám potvrdil, že nepociťoval žiadnu bolesť hlavy, brucha, produkt nemal žiadny negatívny dopad na jeho zdravie.

Závery z testovania

Na základe recenzie pána Kamila môžeme produkt odporučiť. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania môže mať pozitívny vplyv na zlepšenie kvality erekcie. Upozorňujeme, že pozitívne výsledky môžu byť ovplyvnené aj tzv. placebo efektom - akýmsi vnútorným presvedčením človeka, že mu tabletka naozaj pomôže. Výsledok sa však aj tak nemení, či už placebo efekt nastal alebo nie.

Veľkým pozitívom tohto produktu je jeho nižšia cena - 90 ks balenie sa dá kúpiť za cca 55€ a s dopravou zdarma!

Sme radi, že sme mohli aj takýmto spôsobom pomôcť. Ak by ste sa chceli zapojiť do testovania iných produktov, pokojne sa nám ozvite. Odpovieme vybraným účastníkom, ktorým zašleme podrobné informácie o prebehajúcich testoch produktov.

4 zaujímavé alternatívy

Ak sa vám nepáči zloženie alebo účinky ArginMaxu pre mužov, potom môžete siahnuť aj po iných produktoch:Publikované dňa: 31.01.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...