eJoy Long: zloženie, účinky, cena a skúsenosti (recenzia)

Máte problémy s predčasnou ejakuláciou a krátkou erekciou? Potrebujete sa sexuálne naladiť a zvýšiť si chuť na sex? Radi by ste sebe aj svojej partnerke dopriali poriadne dlhý sexuálny zážitok? Možno ste už počuli o alternatívnych prípravkoch na skvalitnenie erekcie. Jedným z nich je aj eJoy Long.

ejoy long recenzia, cena, skúsensoti

Chcete nakupovať za najvýhodnejšie ceny? eJoy Long objednávajte iba z ✅  oficiálneho eshopu!

Výrobcovia eJoy na základe dobrých skúseností a ohlasov užívateľov vyvinuli novší, prírodný doplnok eJoy Long. Ten je určený pre mužov, ktorých trápi krátka erekcia a predčasná ejakulácia. Je to produkt, ktorý ovplyvňuje sexuálny život tým, že zvyšuje libido a sexuálny apetít, zabezpečuje pevnejšiu a dlhšiu erekciu, oddaľuje ejakuláciu. Je to všetko vďaka jedinečnému prírodnému zloženiu?

ejoy tablety recenzia

Prírodné zloženie

eJoy Long je navrhnutý tak, aby zložky v ňom obsiahnuté boli výlučne len prírodné. Obsahuje rastlinné extrakty, výťažky, aminokyseliny, minerály, vitamíny a stopové prvky, teda žiadne syntetické látky. To umožňuje dostať sa k nemu bez lekárskeho predpisu.

 • Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) – jedna z rastlín, ktoré zvyšujú hladinu testosterónu a pôsobia ako prírodné afrodiziakum. Využíva sa aj v oblasti športu pretože sa klasifikuje ako prírodné anabolikum (látky podporujúce tvorbu bielkovín). Medzi jeho pozitívne účinky na zdravie patrí aj znižovanie hladiny cholesterolu, ničí plesne, pôsobí protivírusovo a antibakteriálne.
 • Extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii) – zelenina, ktorá sa chuťou a vzhľadom podobá na známu reďkovku. Od nepamäti sa používa ako afrodiziakum na celom svete. Má pozitívne účinky na obe pohlavia. Dámy ho používajú na správne fungovanie menštruačného cyklu a páni na liečbu prostaty. Podporuje produkciu spermií, zvyšuje sexuálnu túžbu, telu dodáva energiu, chráni mozog pred poškodením a posilňuje kosti.
 • Extrakt z koreňa ženšenu (Panax ginseng) – Všehoj ázijský sa vo všeobecnosti používa na zvýšenie životnej sily, ktorá sa prejavuje aj v posteli pri sexuálnom styku. Je známy aj ako elixír mladosti a v Japonsku je veľmi uznávaným liekom. Panax, čo znamená všeliek, podporuje libido, znižuje duševný stres, ktorý je častou prekážkou k naplneniu sexuálnej pohody.
 • L-Arginín – aminokyselina, ktorá zabezpečuje správne prekrvenie aj tých najmenších ciev v penise. Podporuje plodnosť, vylučovanie rastového hormónu a pevnú erekciu.
 • L-Citrulín – ďalšia aminokyselina, ktorá v spojitosti s L-Arginínom zabraňuje únave organizmu, zabezpečuje ešte lepšie prekrvenie a rozťahovanie ciev. eJoy Long obsahuje vyšší podiel tejto aminokyseliny ako iné konkurenčné produkty.
 • Vitamín C – životne dôležitý vitamín pre zdravý rast a vývoj, ktorý telo nedokáže produkovať. Preto je dôležité prijímať ho vo forme tabletiek alebo prostredníctvom potravy. Zabraňuje tvorbe nádorov a rakovinotvorných buniek, zlepšuje priechodnosť ciev, je potrebný pre zdravé vlasy, kožu a kosti.
 • Vitamín D – hoci je vápnik potrebný pre zdravé kosti, bez vitamínu D nenastáva jeho absorpcia. Človek ho prirodzene získava zo slnečného svetla a dôležitú úlohu zohráva aj v psychickej oblasti. Pôsobí antidepresívne, znižuje nervozitu, zlepšuje telesnú vitalitu. Tým, že zlepšuje psychický stav, zabezpečuje aj lepší a senzitívnejší sex.

Pozrite si porovnanie prípravkov eJoy a eJoy Long, v tabuľkách sú uvedené jednotlivé zložky a ich množstvo. 

ejoy long a ejoy klasik - porovnanie

eJoy

Účinná látka Obsah v 1 kapsule Obsah v dennej dávke (2 kaps.)
Tribulus Terrestris 75 mg 150 mg
Serenoa plazivá 65 mg 130 mg
Maca 30 mg 60 mg
Chilli 2,5 mg 5 mg
L-Arginín 37,5 mg 75 mg
L-Citrulín
37,5 mg
75 mg
Vitamín C 15 mg 30 mg
Vitamín D 200 IU 400 IU

eJoy Long

Účinná látka Obsah v 1 kapsule Obsah v dennej dávke (2 kaps.)
Tribulus Terrestris 82,5 mg 165 mg
Ženšen 70 mg 140 mg
Maca 30 mg 60 mg
L-Citrulín 37,5 mg 75 mg
L-Arginin
37,5 mg
75 mg
Vitamín C 15 mg 30 mg
Vitamín D 200 IU 400 IU

ejoy jedna tabletka - test a recenzia

Účinky eJoy Long

Kľúčovým účinkom je zabezpečenie dlhej erekcie a tým predĺženie pohlavného styku bez predčasnej ejakulácie. eJoy Long okrem toho:

 • zvyšuje sexuálnu túžbu a vzrušenie,
 • predlžuje sexuálnu výdrž,
 • vďaka vitamínu D zbavuje telo stresu a pôsobí antidepresívne,
 • prispieva k intenzívnejšiemu prežívaniu sexuálneho zážitku,
 • zabezpečuje pevné stoporenie,
 • zvyšuje libido,
 • vďaka vitamínu E zabezpečuje zdravé vlasy, sviežu pokožku a pomalšie starnutie.

Účinky eJoy Long

Vedľajšie účinky

Produkt eJoy Long výrobcovia navrhli tak, aby sa pri užívaní čo možno najviac predišlo nežiaducim účinkom. Vážne nežiadúce účinky neboli zaznamenané, avšak v počiatočných fázach užívania sa môžu objaviť problémy s trávením či prípadné bolesti hlavy. V priebehu užívania by si však váš organizmus mal zvyknúť a ťažkosti by sa mali postupne vytratiť.

ejoy long zloženie, dávnkovanie, užívanie

Upozornenie pri užívaní

Prípravok eJoy Long by nemali užívať muži, ktorí:

 • prekonali závažné ochorenie ako je mŕtvica, infarkt,
 • majú kardiovaskulárne problémy,
 • problémy so srdcom alebo krvným tlakom,
 • problémy s pečeňou.

Maximálnu dennú dávku 4 tabletky radšej neprekračujte, pretože môže vyvolať vedľajšie účinky. Nezabúdajte, že ide len o doplnok výživy, takže ním nenahrádzajte pestrú stravu. Kvôli bezpečnosti skladujte mimo dosah detí na suchom a tmavom mieste. Po uplynutí esxpiračnej doby už doplnok radšej neužívajte a pred užívaním si preštudujte príbalový leták.

eJoy Long by nemali užívať:

 • osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami,
 • deti, tehotné a dojčiace ženy,
 • osoby mladšie ako 18 rokov.

Ako dávkovať a užívať?

eJoy Long sa odporúča užívať 1 kapsulu 2x denne. Jednu ráno a druhú večer alebo 30-60 minút pred sexuálnym stykom. Užíva sa v celosti a s tekutinou. Užívanie kapsúl nezávisí od jedla, no pre optimálnejšie výsledky je lepšie užívať ich po prvom jedle. Pri dávke 4 tabletiek, čo je maximálna denná dávka, sa užívajú 2 ráno a 2 večer. 

Variácie produktu

eJoy Long má len jednu formu a to kapsulovú. Kapsuly sú bielej farby, oválneho tvaru, stredných rozmerov. Starším bratom eJoy Long je eJoy na zlepšenie erekcie, potencie a prostaty.

Koľko stojí eJoy Long?

eJoy Long je balený v plastových bielych fľaštičkách s modro-bielou etiketou a s praktickým uzatvárateľným vekom. Jedno balenie obsahuje 24 tabletiek a stojí približne 27,90 €.

eJoy Long na predčasnú ejakuláciu

Prehľadná tabuľka balení s počtom tabletiek a orientačnou cenou:

Ejoy long - ceny a akciové balenia

Cena jednej dennej dávky (2 tabletky) je približne 2 eurá. Všimnite si, že pri kúpe 2 balení neušetríte nič, navyše zaplatíte o 10 centov viac. Samozrejme, že pri objednávaní treba rátať aj s cenou dopravy:

 • kuriér: cena 3,50 €
 • slovenská pošta: balík na adresu, cena 2,90 €  
 • slovenská pošta: balík na poštu, cena 3,60 €
 • zásielkovňa: cena 2,80 €

objednať online

Možnosť SMS objednávky

Výrobca eJoy Long ponúka zaujímavú možnosť objednania si produktu cez SMS v tvare: meno, priezvisko, adresa, telefón, počet balení, doprava (kuriér alebo pošta). Ak radšej telefonujete ako píšete SMS-ky, môžete využiť aj telefonickú objednávku na čísle: 0949 209 200.

Garancia vrátenia peňazí

V prípade, že si objednáte viac balení eJoy Long a s účinkami nebudete spokojní, môžete využiť možnosť vrátenia nepoužitých a neotvorených balení a prísť späť k investovaným peniazom.

Problémy s erekciou odstráni ejoy long

Využite akciu a zľavový kupón 

Objednajte si eJoy Long nad 70 € a ušetríte približne 4 €. Navyše pri tejto objednávke máte doručenie zdarma. Pomôcť si môžete aj zľavovým kupónom. Uplatnenie zľavového kupónu je veľmi jednoduché. V objednávke pri vyplňovaní doručovacích údajov zakliknete položku Máte kupón? Pre zadanie kódu kliknete na modrý odkaz a do políčka napíšete: ejoybonus. S uplatnením kupónu získate zľavu v hodnote 3 €.

Skúsenosti

Názory a skúsenosti zákazníkov sú rôzne. Z rozličných fór a recenzií sme však spozorovali, že väčšina mužov (zhruba 80%) bolo spokojných a svoj pohlavný styk si naozaj predĺžili. U niektorých sa vplyv predĺženej erekcie objavil len niekedy. Medzi užívateľmi boli aj muži, ktorým sa erekcia predĺžila dlhšie ako by chceli. 

Negatívne ohlasy sa vzťahujú na neúčinnosť eJoy LONG v zmysle predĺženia erekcie. Je tu aj kategória mužov, ktorí síce nedosiahli dlhšiu erekciu, ale výrazne sa im zvýšila chuť na sex.

Z recenzií na webe ejoy.sk:

Skúsenosti s eJoy Long

Záverečné zhodnotenie

eJoy Long je ďalší podporný doplnok pre mužov, zložený z prírodných látok, bez chemikálií a syntetických látok. Všimnite si, že jeho zloženie obsahuje na rozdiel od eJoy extrakt z koreňa ženšenu, ktorý zlepšuje sexuálne dráždenie a predlžuje erekciu. Nejde o jednorazovú formu tabletiek. Pre dosiahnutie správneho účinku je potrebné ho užívať pravidelne a dlhší čas, čo môže byť pre mnohých nielen finančnou nevýhodou, ale aj časovou. Za negatívum považujeme aj spôsob platby. Zaplatiť možno len vo forme dobierky v hotovosti alebo platobnou kartou. To však môže byť pre niekoho aj pozitívum. 

Výhodou produktu je, že nedisponuje negatívnymi účinkami, je ho možné dostať bez lekárskeho predpisu. Je zložený len z prírodných látok, takže predstavuje prirodzenú cestu, ako si pomôcť. Čo je však najdôležitejšie, nijako neohrozuje váš život. Pozitívum vidíme aj v možnosti vrátenia peňazí. 

Najčastejšie kladené otázky a odpovede

 • Ako dlho a kedy najlepšie účinkuje?
 • Doba účinku je individuálna. Do veľkej miery závisí od vášho počiatočného stavu a skutočnej príčiny krátkej erekcie. U niekoho sa môže erekcia užívaním eJoy Long predĺžiť len o 5 minút a u niekoho možno aj o hodinu. Najlepší účinok je 30-60 minút po užití.
 • Kedy uvidím prvé výsledky?
 • Je to individuálne a opäť všetko závisí od vášho počiatočného stavu. Optimálne by sa eJoy Long mal užívať aspoň 3 mesiace. Počas tejto doby by ste mali zaznamenať postupné zlepšenie.
 • Môžem súčasne s tabletkami konzumovať alkohol?
 • Pitie alkoholu s užívaním eJoy Long nie je zakázané a nijako vážne neohrozuje vaše zdravie, všetko však s mierou. Alkohol vo väčšom množstve negatívne ovplyvňuje sexuálny život, pretože zabraňuje dostatočnému prekrveniu ciev v penise a tak znižuje celkovú účinnosť kvalitnej erekcie s tabletkami alebo bez nich. Preto radšej eJoy Long nekombinujte s alkoholom.

Alkohol a tabletky na erekciu

 • Možno eJoy Long užívať súčasne s inými liekmi?
 • Áno možno, ale buďte opatrní. Závisí od toho, aké ďalšie lieky užívate. Ak užívate lieky na problémy so srdom, s krvným tlakom, s pečeňou, so žalúdočnými vredmi, navrhujeme pred užitím eJoy Long sa radšej poradiť s lekárom. Pozor si dajte aj pri užívaní liekov, ktoré obsahujú oxid dusnatý.
 • Ak si chcem kúpiť eJoy Long musím navštíviť lekára?
 • Kúpa tabletiek nie je viazaná na lekársky predpis, takže návšteva lekára nie je nevyhnutná. Urobte tak však v prípade, ak sa dlhodobo liečite na nejakú vážnu chorobu a nie ste si istí či môžete eJoy Long užívať. Lekára navštívte aj v prípade, ak sa pri užívaní objavujú negatívne účinky, ktoré môžu byť vyvolané tabletkami. 
 • Je to bezpečné?
 • Tabletky sú testované, spĺňajú požadované normy a majú niekoľko certifikátov a laboratórnych testov (Certifikát Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky). Riaďte sa pokynmi na príbalovom letáku, neprekračujte maximálnu dennú dávku a nemusíte sa obávať. 
 • Ak užijem 4 tabletky, oddialim tým svoju erekciu?
 • Užívanie 4 tabliet je maximálna denná dávka, ktorá sa nesmie prekračovať. Predpokladá sa, že 4 tabletky oddialia vašu erekciu. Avšak, 4 tabletky sa odporúčajú užívať tým, ktorí majú akútny problém s výdržou erekcie. Najlepším riešením je začať bežnou dávkou, 2 tabletky denne a podľa potreby prejsť na 4 tabletky. 

Alternatívy

Prečítajte si aj naše recenzie ďalších osvedčených produktov:Publikované dňa: 27.03.2019
Hodnotenie článku:
(83.2%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

Maťo 27. Mar. 2019
Tieto tabletky som vyskúšal pred pár mesiacmi a účinky sú skvelé. Obsahujú vysokú koncentráciu aktívnych látok, ktorá je zárukou dlhšie trvajúceho pohlavného styku a aj kvalitnej erekcie počas celého styku. Prírodné zloženie, skvelá cena a navyše aj bez vedľajších účinkov. Spokojný som nebol len ja, ale aj partnerka :)

Odpovedať

Filip 29. Mar. 2019
ejoy som skusal, vysledok nulovy, zerex trochu lepsie. Nechapem ci su toto fejkove recenzie ale asi hej. Najlepsie sa mi osvedcil merlix.

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...