eJoy Long: zloženie, účinky, cena a skúsenosti (recenzia)

Máte problémy s predčasnou ejakuláciou a krátkou erekciou? Potrebujete sa sexuálne naladiť a zvýšiť si chuť na sex? Radi by ste sebe aj svojej partnerke dopriali poriadne dlhý sexuálny zážitok? Možno ste už počuli o alternatívnych prípravkoch na skvalitnenie erekcie. Jedným z nich je aj eJoy Long.

ejoy long recenzia, cena, skúsensoti

Chcete nakupovať za najvýhodnejšie ceny? eJoy Long objednávajte iba z ✅  oficiálneho eshopu!

Výrobcovia eJoy na základe dobrých skúseností a ohlasov užívateľov vyvinuli novší, prírodný doplnok eJoy Long. Ten je určený pre mužov, ktorých trápi krátka erekcia a predčasná ejakulácia. Je to produkt, ktorý ovplyvňuje sexuálny život tým, že zvyšuje libido a sexuálny apetít, zabezpečuje pevnejšiu a dlhšiu erekciu, oddaľuje ejakuláciu. Je to všetko vďaka jedinečnému prírodnému zloženiu?

ejoy tablety recenzia

Prírodné zloženie

eJoy Long je navrhnutý tak, aby zložky v ňom obsiahnuté boli výlučne len prírodné. Obsahuje rastlinné extrakty, výťažky, aminokyseliny, minerály, vitamíny a stopové prvky, teda žiadne syntetické látky. To umožňuje dostať sa k nemu bez lekárskeho predpisu.

 • Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) – jedna z rastlín, ktoré zvyšujú hladinu testosterónu a pôsobia ako prírodné afrodiziakum. Využíva sa aj v oblasti športu pretože sa klasifikuje ako prírodné anabolikum (látky podporujúce tvorbu bielkovín). Medzi jeho pozitívne účinky na zdravie patrí aj znižovanie hladiny cholesterolu, ničí plesne, pôsobí protivírusovo a antibakteriálne.
 • Extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii) – zelenina, ktorá sa chuťou a vzhľadom podobá na známu reďkovku. Od nepamäti sa používa ako afrodiziakum na celom svete. Má pozitívne účinky na obe pohlavia. Dámy ho používajú na správne fungovanie menštruačného cyklu a páni na liečbu prostaty. Podporuje produkciu spermií, zvyšuje sexuálnu túžbu, telu dodáva energiu, chráni mozog pred poškodením a posilňuje kosti.
 • Extrakt z koreňa ženšenu (Panax ginseng) – Všehoj ázijský sa vo všeobecnosti používa na zvýšenie životnej sily, ktorá sa prejavuje aj v posteli pri sexuálnom styku. Je známy aj ako elixír mladosti a v Japonsku je veľmi uznávaným liekom. Panax, čo znamená všeliek, podporuje libido, znižuje duševný stres, ktorý je častou prekážkou k naplneniu sexuálnej pohody.
 • L-Arginín – aminokyselina, ktorá zabezpečuje správne prekrvenie aj tých najmenších ciev v penise. Podporuje plodnosť, vylučovanie rastového hormónu a pevnú erekciu.
 • L-Citrulín – ďalšia aminokyselina, ktorá v spojitosti s L-Arginínom zabraňuje únave organizmu, zabezpečuje ešte lepšie prekrvenie a rozťahovanie ciev. eJoy Long obsahuje vyšší podiel tejto aminokyseliny ako iné konkurenčné produkty.
 • Vitamín C – životne dôležitý vitamín pre zdravý rast a vývoj, ktorý telo nedokáže produkovať. Preto je dôležité prijímať ho vo forme tabletiek alebo prostredníctvom potravy. Zabraňuje tvorbe nádorov a rakovinotvorných buniek, zlepšuje priechodnosť ciev, je potrebný pre zdravé vlasy, kožu a kosti.
 • Vitamín D – hoci je vápnik potrebný pre zdravé kosti, bez vitamínu D nenastáva jeho absorpcia. Človek ho prirodzene získava zo slnečného svetla a dôležitú úlohu zohráva aj v psychickej oblasti. Pôsobí antidepresívne, znižuje nervozitu, zlepšuje telesnú vitalitu. Tým, že zlepšuje psychický stav, zabezpečuje aj lepší a senzitívnejší sex.

Pozrite si porovnanie prípravkov eJoy a eJoy Long, v tabuľkách sú uvedené jednotlivé zložky a ich množstvo. 

ejoy long a ejoy klasik - porovnanie

eJoy

Účinná látka Obsah v 1 kapsule Obsah v dennej dávke (2 kaps.)
Tribulus Terrestris 75 mg 150 mg
Serenoa plazivá 65 mg 130 mg
Maca 30 mg 60 mg
Chilli 2,5 mg 5 mg
L-Arginín 37,5 mg 75 mg
L-Citrulín
37,5 mg
75 mg
Vitamín C 15 mg 30 mg
Vitamín D 200 IU 400 IU

eJoy Long

Účinná látka Obsah v 1 kapsule Obsah v dennej dávke (2 kaps.)
Tribulus Terrestris 82,5 mg 165 mg
Ženšen 70 mg 140 mg
Maca 30 mg 60 mg
L-Citrulín 37,5 mg 75 mg
L-Arginin
37,5 mg
75 mg
Vitamín C 15 mg 30 mg
Vitamín D 200 IU 400 IU

ejoy jedna tabletka - test a recenzia

Účinky eJoy Long

Kľúčovým účinkom je zabezpečenie dlhej erekcie a tým predĺženie pohlavného styku bez predčasnej ejakulácie. eJoy Long okrem toho:

 • zvyšuje sexuálnu túžbu a vzrušenie,
 • predlžuje sexuálnu výdrž,
 • vďaka vitamínu D zbavuje telo stresu a pôsobí antidepresívne,
 • prispieva k intenzívnejšiemu prežívaniu sexuálneho zážitku,
 • zabezpečuje pevné stoporenie,
 • zvyšuje libido,
 • vďaka vitamínu E zabezpečuje zdravé vlasy, sviežu pokožku a pomalšie starnutie.

Účinky eJoy Long

Vedľajšie účinky

Produkt eJoy Long výrobcovia navrhli tak, aby sa pri užívaní čo možno najviac predišlo nežiaducim účinkom. Vážne nežiadúce účinky neboli zaznamenané, avšak v počiatočných fázach užívania sa môžu objaviť problémy s trávením či prípadné bolesti hlavy. V priebehu užívania by si však váš organizmus mal zvyknúť a ťažkosti by sa mali postupne vytratiť.

ejoy long zloženie, dávnkovanie, užívanie

Upozornenie pri užívaní

Prípravok eJoy Long by nemali užívať muži, ktorí:

 • prekonali závažné ochorenie ako je mŕtvica, infarkt,
 • majú kardiovaskulárne problémy,
 • problémy so srdcom alebo krvným tlakom,
 • problémy s pečeňou.

Maximálnu dennú dávku 4 tabletky radšej neprekračujte, pretože môže vyvolať vedľajšie účinky. Nezabúdajte, že ide len o doplnok výživy, takže ním nenahrádzajte pestrú stravu. Kvôli bezpečnosti skladujte mimo dosah detí na suchom a tmavom mieste. Po uplynutí esxpiračnej doby už doplnok radšej neužívajte a pred užívaním si preštudujte príbalový leták.

eJoy Long by nemali užívať:

 • osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami,
 • deti, tehotné a dojčiace ženy,
 • osoby mladšie ako 18 rokov.

Ako dávkovať a užívať?

eJoy Long sa odporúča užívať 1 kapsulu 2x denne. Jednu ráno a druhú večer alebo 30-60 minút pred sexuálnym stykom. Užíva sa v celosti a s tekutinou. Užívanie kapsúl nezávisí od jedla, no pre optimálnejšie výsledky je lepšie užívať ich po prvom jedle. Pri dávke 4 tabletiek, čo je maximálna denná dávka, sa užívajú 2 ráno a 2 večer. 

Variácie produktu

eJoy Long má len jednu formu a to kapsulovú. Kapsuly sú bielej farby, oválneho tvaru, stredných rozmerov. Starším bratom eJoy Long je eJoy na zlepšenie erekcie, potencie a prostaty.

Koľko stojí eJoy Long?

eJoy Long je balený v plastových bielych fľaštičkách s modro-bielou etiketou a s praktickým uzatvárateľným vekom. Jedno balenie obsahuje 24 tabletiek a stojí približne 27,90 €.

eJoy Long na predčasnú ejakuláciu

Prehľadná tabuľka balení s počtom tabletiek a orientačnou cenou:

Ejoy long - ceny a akciové balenia

Cena jednej dennej dávky (2 tabletky) je približne 2 eurá. Všimnite si, že pri kúpe 2 balení neušetríte nič, navyše zaplatíte o 10 centov viac. Samozrejme, že pri objednávaní treba rátať aj s cenou dopravy:

 • kuriér: cena 3,50 €
 • slovenská pošta: balík na adresu, cena 2,90 €  
 • slovenská pošta: balík na poštu, cena 3,60 €
 • zásielkovňa: cena 2,80 €

objednať online

Chcete ušetriť 3€? Pri objednávke nad 70€ použite zľavový kupón "ejoybonus"!

Možnosť SMS objednávky

Výrobca eJoy Long ponúka zaujímavú možnosť objednania si produktu cez SMS v tvare: meno, priezvisko, adresa, telefón, počet balení, doprava (kuriér alebo pošta). Ak radšej telefonujete ako píšete SMS-ky, môžete využiť aj telefonickú objednávku na čísle: 0949 209 200.

Garancia vrátenia peňazí

V prípade, že si objednáte viac balení eJoy Long a s účinkami nebudete spokojní, môžete využiť možnosť vrátenia nepoužitých a neotvorených balení a prísť späť k investovaným peniazom.

Problémy s erekciou odstráni ejoy long

Využite akciu a zľavový kupón 

Objednajte si eJoy Long nad 70 € a ušetríte približne 4 €. Navyše pri tejto objednávke máte doručenie zdarma. Pomôcť si môžete aj zľavovým kupónom. Uplatnenie zľavového kupónu je veľmi jednoduché. V objednávke pri vyplňovaní doručovacích údajov zakliknete položku Máte kupón? Pre zadanie kódu kliknete na modrý odkaz a do políčka napíšete: ejoybonus. S uplatnením kupónu získate zľavu v hodnote 3 €.

Skúsenosti

Názory a skúsenosti zákazníkov sú rôzne. Z rozličných fór a recenzií sme však spozorovali, že väčšina mužov (zhruba 80%) bolo spokojných a svoj pohlavný styk si naozaj predĺžili. U niektorých sa vplyv predĺženej erekcie objavil len niekedy. Medzi užívateľmi boli aj muži, ktorým sa erekcia predĺžila dlhšie ako by chceli. 

Negatívne ohlasy sa vzťahujú na neúčinnosť eJoy LONG v zmysle predĺženia erekcie. Je tu aj kategória mužov, ktorí síce nedosiahli dlhšiu erekciu, ale výrazne sa im zvýšila chuť na sex.

Z recenzií na webe ejoy.sk:

Skúsenosti s eJoy Long

Záverečné zhodnotenie

eJoy Long je ďalší podporný doplnok pre mužov, zložený z prírodných látok, bez chemikálií a syntetických látok. Všimnite si, že jeho zloženie obsahuje na rozdiel od eJoy extrakt z koreňa ženšenu, ktorý zlepšuje sexuálne dráždenie a predlžuje erekciu. Nejde o jednorazovú formu tabletiek. Pre dosiahnutie správneho účinku je potrebné ho užívať pravidelne a dlhší čas, čo môže byť pre mnohých nielen finančnou nevýhodou, ale aj časovou. Za negatívum považujeme aj spôsob platby. Zaplatiť možno len vo forme dobierky v hotovosti alebo platobnou kartou. To však môže byť pre niekoho aj pozitívum. 

Výhodou produktu je, že nedisponuje negatívnymi účinkami, je ho možné dostať bez lekárskeho predpisu. Je zložený len z prírodných látok, takže predstavuje prirodzenú cestu, ako si pomôcť. Čo je však najdôležitejšie, nijako neohrozuje váš život. Pozitívum vidíme aj v možnosti vrátenia peňazí. 

Najčastejšie kladené otázky a odpovede

 • Ako dlho a kedy najlepšie účinkuje?
 • Doba účinku je individuálna. Do veľkej miery závisí od vášho počiatočného stavu a skutočnej príčiny krátkej erekcie. U niekoho sa môže erekcia užívaním eJoy Long predĺžiť len o 5 minút a u niekoho možno aj o hodinu. Najlepší účinok je 30-60 minút po užití.
 • Kedy uvidím prvé výsledky?
 • Je to individuálne a opäť všetko závisí od vášho počiatočného stavu. Optimálne by sa eJoy Long mal užívať aspoň 3 mesiace. Počas tejto doby by ste mali zaznamenať postupné zlepšenie.
 • Môžem súčasne s tabletkami konzumovať alkohol?
 • Pitie alkoholu s užívaním eJoy Long nie je zakázané a nijako vážne neohrozuje vaše zdravie, všetko však s mierou. Alkohol vo väčšom množstve negatívne ovplyvňuje sexuálny život, pretože zabraňuje dostatočnému prekrveniu ciev v penise a tak znižuje celkovú účinnosť kvalitnej erekcie s tabletkami alebo bez nich. Preto radšej eJoy Long nekombinujte s alkoholom.

Alkohol a tabletky na erekciu

 • Možno eJoy Long užívať súčasne s inými liekmi?
 • Áno možno, ale buďte opatrní. Závisí od toho, aké ďalšie lieky užívate. Ak užívate lieky na problémy so srdom, s krvným tlakom, s pečeňou, so žalúdočnými vredmi, navrhujeme pred užitím eJoy Long sa radšej poradiť s lekárom. Pozor si dajte aj pri užívaní liekov, ktoré obsahujú oxid dusnatý.
 • Ak si chcem kúpiť eJoy Long musím navštíviť lekára?
 • Kúpa tabletiek nie je viazaná na lekársky predpis, takže návšteva lekára nie je nevyhnutná. Urobte tak však v prípade, ak sa dlhodobo liečite na nejakú vážnu chorobu a nie ste si istí či môžete eJoy Long užívať. Lekára navštívte aj v prípade, ak sa pri užívaní objavujú negatívne účinky, ktoré môžu byť vyvolané tabletkami. 
 • Je to bezpečné?
 • Tabletky sú testované, spĺňajú požadované normy a majú niekoľko certifikátov a laboratórnych testov (Certifikát Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky). Riaďte sa pokynmi na príbalovom letáku, neprekračujte maximálnu dennú dávku a nemusíte sa obávať. 
 • Ak užijem 4 tabletky, oddialim tým svoju erekciu?
 • Užívanie 4 tabliet je maximálna denná dávka, ktorá sa nesmie prekračovať. Predpokladá sa, že 4 tabletky oddialia vašu erekciu. Avšak, 4 tabletky sa odporúčajú užívať tým, ktorí majú akútny problém s výdržou erekcie. Najlepším riešením je začať bežnou dávkou, 2 tabletky denne a podľa potreby prejsť na 4 tabletky. 

Alternatívy

Prečítajte si aj naše recenzie ďalších osvedčených produktov:Publikované dňa: 27.03.2019
Hodnotenie článku:
(84%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

27/03/2019 14:27
Maťo

Tieto tabletky som vyskúšal pred pár mesiacmi a účinky sú skvelé. Obsahujú vysokú koncentráciu aktívnych látok, ktorá je zárukou dlhšie trvajúceho pohlavného styku a aj kvalitnej erekcie počas celého styku. Prírodné zloženie, skvelá cena a navyše aj bez vedľajších účinkov. Spokojný som nebol len ja, ale aj partnerka :)

29/03/2019 09:53
Filip

ejoy som skusal, vysledok nulovy, zerex trochu lepsie. Nechapem ci su toto fejkove recenzie ale asi hej. Najlepsie sa mi osvedcil merlix.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

EREXAN Kontrol – recenzia, skúsenosti, účinky, dávkovanie a cenyEREXAN Kontrol – recenzia, skúsenosti, účinky, dávkovanie a ceny

Nech robíte čokoľvek, vždy sa to skončí skôr "vďaka" predčasnej ejakulácii a dosiahnutiu orgazmu, nemá z toho dobrý pocit nielen vaša partnerka, ale ani vy sami. Skúste Erexan Kontrol.

Erexan Stabil: recenzia, účinky, cena, balenia, skúsenostiErexan Stabil: recenzia, účinky, cena, balenia, skúsenosti

Novinka Erexan Stabil je určená na dlhodobú podporu erekcie a libida. V našej recenzií sa dozviete všetko podstatné o užívaní, účinkoch aj zložení tohto prírodného doplnku.

Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatikáČo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká

Libido neodmysliteľnou súčasťou osobnostného ID. Keď je jeho hladina nízka, nepriaznivo to vplýva nielen na milostný život, ale aj na mužské sebavedomie. Poradíme vám, ako si hladinu...