Zerex Ultragold – čo hovoria recenzie na Heureke

Značku Zerex pochádzajúcu z USA, asi netreba príliš predstavovať. Kráľom medzi prírodnými prípravkami špecializujúcimi sa na dlhodobé zlepšenie erekcie a libida je Zerex Ultragold. Podobne ako aj ostatné produkty, ani na Zerex Ultragold nie je potrebný lekársky predpis.

Recenzia, cena, skúsenosti zerex ultragold

Tabletky sú určené primárne mužom v strednom veku, čiže 40 rokov a viac. Okrem podpory samotnej erekcie pomáhajú aj imunite a zložky obsiahnuté v prípravku sa podieľajú aj na udržaní správnej hladiny testosterónu. 

Cenovo výhodné balenia Zerex Ultragold

Zerex Ultragold na dlhodobé zlepšenie erekcie

Účinky Zerex Ultragold 

Zerex Ultragold je svojim zložením určený na podporu potencie najmä pre starších mužov, dokonca výrobca hovorí, že je vhodný aj pre seniorov. Na rozdiel od ostatných prípravkov Zerex pre mužov sa pri jeho výrobe kládol veľký dôraz na zvýšenú účinnosť najmä pre tých mužov, ktorí majú so svojou erekciou či libidom vážnejšie problémy. 

Toto sú účinky, ktoré Zerex Ultragold mužom ponúka:

 • zlepšenie slabej erekcie s rýchlym nástupom účinku
 • podpora libida a chuti na sex
 • dlhodobé zlepšenie sexuálnej kondície a výkonu v posteli
 • udržanie správnej hladiny testosterónu

Zerex Ultragold je vhodný aj pre seniorov

Komu je Zerex Ultragold určený?

Nedostatok chuti na milovanie už zažil každý z nás. Dlhodobý partnerský život je svojim spôsobom stereotypný a preto sa občas proste stane, že na intímne zblíženie nemáme náladu. Príčinou nízkeho libida býva často aj psychické vyčerpanie - ak máte množstvo povinností, ktoré vám prerastajú cez hlavu, tak je milovanie asi tou poslednou vecou, na ktorú myslíte. 

Častou príčinou sú aj rôzne ochorenia, užívanie liekov na predpis ale i znížená produkcia testosterónu. S pribúdajúcim vekom sa hladina mužského hormónu znižuje a preto to ani v spálni nie je také, ako bývalo...

Zerex Ultragold by mali dlhodobo užívať najmä:

 • seniori, u ktorých je znížená chuť na milovanie dôsledkom vyššieho veku
 • muži, ktorých nízke libido je zapríčinené vysokým psychickým vypätím a stresom
 • páni, ktorí si chcú spestriť a spríjemniť intímny život v spálni
 • chlapi, ktorí chcú zvýšiť hladinu testosterónu v krvi

Certifikované výrobky Zerex = záruka kvality

Jedným z dôvodov, prečo siahnuť práve po tejto značke, je záruka kvality. Zerex zoženiete na slovenskom a českom trhu už dostatočne dlho a od začiatku jeho distribúcie pomohol takmer 66 000 spokojným zákazníkom.

Kvalite napovedajú aj certifikáty a testovania nad zákonnú povinnosť, ktoré distribútor podstúpil na vlastné náklady. 

Ešte pred začiatkom predaja, v roku 2013, bol Zerex schválený Úradom verejného zdravotníctva SR

Ďalšie testy prebiehali v nezávislom akreditovanom skúšobnom laborátóriu v Spišskej Novej Vsi:

 • testovanie prítomnosti nebezpečných prvkov
 • mimoriadne dôležitý test na výskyt nebezpečných mikroorganizmov

Testovaniu všetkých potencionálnych hrozieb vyhovel a aj naďalej sa predáva bez lekárskeho predpisu. Svojimi účinkami priaznivo ovplyvňuje sexuálny život a to najmä starších mužov vo vyššom veku. Prirodzene, účinkuje aj u tých mladších. 

Zloženie 

Svojim účinkom môže vďačiť Zerex Ultragold najmä kvalitnému zloženiu. Nielen, že obsahuje len čisto prírodné zložky a látky, ale ich koncentrácia a kombinácia sa v tomto prípravku vyskytujú v unikátnej synergii. Kombinácia tých najkvalitnejších tradičných bylín z kategórie prírodných afrodiziak a dôležitých aminokyselín je základom úspešnosti. 

Zloženie Zerex Ultragold na zlepšenie erekcie

Ktoré látky možno v Zerexe nájsť?

 • Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) - rastlina, ktorú môžeme pokojne označiť ako prírodný testosterón. A prečo? Pretože Kotvičník zvyšuje tvorbu testosterónu, ktorý je zodpovedný (okrem iného) aj za mužské libido. Čím ho máte viac, tým bude chuť na milovanie vyššia a vyššia. Tribulus terrestris taktiež používa aj pri liečbe slabej erekcie.
 • Maca- ľudové pomenovanie "peruánska modrá tabletka" hovorí samo za seba. Prášok z koreňa rastliny Maca sa používa na liečbu slabého libida. Toto prírodné afrodiziakum pre mužov i ženy je však aj bežným liekom na neplodnosť. Okrem toho vplýva pozitívne aj na duševnú stránku a odstraňuje psychologické príčiny impotencie.
 • Schizandra chinensis (Schizandra čínska)- sa okrem liečby impotencie v erekčných tabletkách využíva aj vďaka schopnosti rozširovať cievy a zlepšovať prítok krvi do penisu. Okrem toho má stimulačné účinky a dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre dokonalý intímny zážitok a zvýšenie mužského výkonu.
 • Zinok - ďalšia látka, ktorá podporuje tvorbu mužského pohlavného hormónu - testosterónu. Je prírodným liekom proti predčasnej ejakulácií, zlepšuje kvalitu spermií a zvyšuje libido a plodnosť.
 • Vitamín B2 (riboflavín)- vitamín, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu srdca (ochorenia srdca sú jednou z najčastejších fyzických príčin erektilnej dysfunkcie), okrem toho je však zodpovedný za energetickú premenu v organizme. Aj vďaka nemu budete mať dostatok energie na milovanie, čo určite oceníte nielen vy, ale i vaša partnerka.
 • Vitamín B6 (pyridoxín) - sa využíva pri liečbe množstva ochorení, ktoré spôsobuje vysoký vek - intímnu oblasť nevynímajúc. Pyridoxín sa používa aj pri liečbe neplodnosti.
 • Meď - podporuje správnu funkciu štítnej žľazy, ktorá je nevyhnutná pri vyrovnávaní hladiny hormónov. Meď je teda ďalším prvkom, ktorý ovplyvňuje vylučovanie testosterónu v mužskom tele. Čím viac ho pán má, tým bude jeho chuť na súlož vyššia a rozkoš intenzívnejšia.
 • Vitamín B12 - je nevyhnutný pre naše duševné zdravie. Tento vitamín je zodpovedný aj za tvorbu hormónu šťastia (serotonínu) a jeho pravidelný príjem odstraňuje psychické príčiny erektilnej dysfunkcie.

Ak sa rozhodnete užívať akýkoľvek výživový doplnok, tak musíte veriť, že vám skutočne pomôže. Ak budete od začiatku negatívne naladený, tak vám nepomôže asi nič. Problémy s erektilnou dysfunkciou sú totiž častokrát zapríčinené psychologickými faktormi a preto je pozitívne naladenie skutočne dôležité.

Kompletné zloženie

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Tribulus Terrestris (extrakt 40% saponínov) 300 mg
Maca (extrakt 10:1) 200 mg
Schisandra chinensis (extrakt 4%) 200 mg
Zinok (laktát zinočnatý, 200% RVH) 20 mg
Vitamín B2 (riboflavín, 200% RVH) 2,8 mg
Vitamín B6 (pyridoxín, 200% RVH) 8 mg
Meď (glukonán meďnatý, 200% RVH) 2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín, 200% RVH) 5 μg

Užívanie a dávkovanie Zerex Ultragold

Úspešnosť Zerexu Ultragold závisí nielen od zloženia, ale aj od toho, ako ho budete užívať. Dôležité je užívanie pravidelne a dlhodobo, výrobca odporúča aspoň 3 mesiace. Podľa mojich skúseností je to ale lepšie ešte dlhšie, účinky budú oveľa viac viditeľné a to s ohľadom tak na potenciu, ako aj na celkový pocit vitality a energie. 

 • denná dávka sú 2 tabletky, ideálne je ich rozložiť na dva krát, napríklad jednu ráno a jednu večer pred spaním
 • tabletky sa užívajú perorálne, stačí ich zapiť vodou
 • vyhýbajte sa kombinácii užívania tabliet s alkoholom a aj s ťažkým jedlom, môže to spôsobiť oneskorenie účinkov
 • Zerex Ultragold ale možno kombinovať s inými tabletkami tejto značky, odporúčam najmä so Zerexom Extralong

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena 

Na prvý pohľad je cena Ultragold absolútne prestrelená. Ide však o balenie na 2 mesiace a ak si vyrátate cenu 1 tabletky, tak zistíte, že ide o cenovo najvýhodnejší Zerex vôbec

Ak by ste chceli vyskúšať Zerex Ultragold, nemusíte obehávať žiadne lekárne. Všetko viete vybaviť priamo z pohodlia domu cez online nákup. Za pár minút si objednáte počet tabliet, ktoré chcete a potom už len stačí vyplniť svoju adresu, kde vám kuriér Zerex diskrétne doručí. 

Čo sa týka ceny, tak:

 • jedno balenie so 120 tabletkami vychádza 65 €
 • cena jednej tabletky je tak 0,54 €
 • denná dávka dvoch tabliet stojí 1,08 €
 • jedno balenie vám vystačí zhruba na 2 mesiace

Uvedené ceny platia pri objednávke priamo ✅ z  eshopu výrobcu, kde máte zaručene najlepšie podmienky. Je tu ešte jeden dôvod, prečo objednávať priamo od výrobcu a to záruka originálnych tabliet. Pri kúpe cez iný zdroj vám tak hrozí nielen to, že tabletky preplatíte, ale že nemusí ísť ani o pravý Zerex Ultragold.

Zerex Ultragold Recenzia

Nežiaduce účinky a kontraindikácie

Na rozdiel od liekov na predpis a mnohých iných konkurenčných tabliet nie sú so Zerexom Ultragold spojené žiadne bežné vedľajšie účinky typu bolesti hlavy alebo začervenanie kože. Počas užívania sa u väčšiny mužov neobjavia ani tráviace problémy.

Precitlivenosť na niektorú zložku prípravku však môže byť problém, nakoľko pôjde zrejme o alergickú reakciu. Zerex by sa nemal užívať vtedy, ak ste nedávno mali cievnu mozgovú príhodu či srdcový infarkt alebo ak máte nízky tlak a bližšie nezistené problémy so srdcom.

Zerex ultragold na podporu erekcie

Recenzie a skúsenosti so Zerexom Ultragold 

Zerex ako značka je už dosť známa a tak sme sa pozreli na niekoľko recenzií a hodnotení na portály Heureka. 

Neprekvapilo nás, že väčšina je pozitívnych. Ak sú nejaké negatívne, najčastejšie hovoria, že Zerex Ultragold nie je tak účinný, ako niektoré lieky na predpis. 

To je pravda, nakoľko nejde o liek na predpis s účinnými farmaceutickými látkami, ale o prírodný prípravok. Z toho vyplýva ešte jedna menšie mínus a to, že účinky nemôžete čakať okamžite po prvej tabletke. Určitú dobu to skrátka trvá, no na dobré sa čakať oplatí, všakže? 

Z recenzií na webe ✅ zerex.sk:

Recenzia Zerex Ultragold

Prečítať ďalšie recenzie

Naše záverečné zhodnotenie ale iné, ako pozitívne, ani byť nemôže. Ak by sme Zerex Ultragold známkovali ako v škole, jednotku by si zaslúžil. Nič lepšie na trhu aktuálne nie je a tabletky naozaj zaberajú a pomáhajú mužom, ktorí to najviac potrebujú. 

Zerex Ultragold - Veľká recenzia a Vaše skúsenosti

Zerex a akohol

V teoretickej rovine neexistuje žiadne nebezpečenstvo, ktoré by vám mohlo hroziť, ak po užití kapsule vypijete nejaký alkoholický nápoj.

My vám to však neodporúčame a to z jasného dôvodu: alkohol patrí medzi najčastejšie príčiny erektilnej dysfunkcie vôbec

Dá sa kúpiť Zerex v lekárni?

Zatiaľ sme sa s predajom tohto doplnku v lekárni nestretli. Ak chcete kúpiť originál za najvýhodnejšiu cenu (bez dodatočnej marže lekárne), nakupujte iba cez ✅ oficiálny web distribútora! Dobrou správou je aj fakt, že výrobky značky Zerex môžete medzi sebou kombinovať podľa potreby. 

Výrobky Zerex Klasik, Extralong a Ultragold

V prípade potreby preto siahnite po:

 • Zerex Etralong na predĺženie výkonnosti v posteli
 • Zerex Klasik na zlepšenie erekcie a zvýšenie libida

Všetko podrobné sa dozviete v našich recenziách.

Prečo pri Ultragold neexistuje možnosť kúpiť kapsulu na skúšku?

Pretože to jednoducho nemá zmyselÚčinky Ultragold pocítite iba vtedy, ak ho budete užívať každý deň a dlhodobo, najlepšie min. 3 mesiace.

Cenovo výhodné balenia Zerex Ultragold

Praktické rady pred zakúpením

Zerex Ultragold nie je vhodný pre pánov, ktorí:

 • trpia ochorením srdca
 • nedávno prekonali infarkt alebo cievnu mozgovú príhodu
 • trpia závažnou poruchou pečene, vredovú choroby alebo poruchu krvácavosti
 • s vrodenou poruchou sietnice

Užívať by ho nemali ani muži do 18 rokov (iba na vlastné riziko), ženy a deti!Publikované dňa: 31.01.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

jozo 07. Feb. 2020

mam ho odskusany a naozaj funguje

Odpovedať

peter 12. Apr. 2020

Internet je plny recenzii na tieto zerexy, tak na tom asi nieco bude. Objednal som si, dufam ze mi pomoze a ze sa nas intimny zivot zlepsi :)

Odpovedať

ivo 23. May. 2020

BLBOST!! NEFUNGUJE TO! UZIVAM UZ VYAC NEZ MEASIAC A ZIADNA ZMENA!!!!

Odpovedať

ivo ivo 12. 07. 2020

ved tam jasne pisu, ze to je urcene na dlhodobe uzivanie!! mesiac je este kratka doba!

luki 26. Sep. 2020

JA mozem potvrdit, ze ho uzivam vyse 6 mesiacov a moj problem s nie prilis pevnou erekciou mizne. JA ho odporucam

Odpovedať

magdalena 28. Feb. 2021

kupujem to muzovi pravidelne a jemu to ocividne pomaha, citi sa fit po kazdej stranke :) my sme spokojni obaja a to uz nemame 40 ani 50 rokov...

Odpovedať

keke 19. Jun. 2021

tieto tabletky na erekciu nefunguju ako viagra, to si treba uvedomit v prvom rade.. su to vitaminy, ktore podporuju celkovu vitalitu chlapa.. a atym padom si postupne doplnam zlozky ktore mi mozno chybali v konecnom dosledku - ja som so zerex ultragold spokojny, len ta cenna by mohla byt aj nizsia

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...