Cemio kamzík – recenzia a vaše skúsenosti a hodnotenie

Bolesti kĺbov a celého pohybového aparátu vedia pekne skomplikovať život. Takéto obmedzenie však môžete napraviť viacerými spôsobmi. Opotrebovanie kĺbov ide ruka v ruke s vekom.

Cemio kamzík 60 kapsúl

Pokiaľ chcete zabrániť vzniku ťažkostí alebo sa ich chcete zbaviť a užívať si život, skúste doplniť potrebnú výživu vašim kĺbom. Predmetom tohto článku bude recenzia na výživový doplnok Cemio Kamzík.

Účinky Cemio Kamzíka na kĺby, šľachy a väzivá

Cemio Kamzík je voľnopredajný výživový doplnok, ktorý obsahuje potrebné látky, ktoré vyživujú kĺby, doplňujú do nich potrebný kolagén, čím zabraňujú ich opotrebovaniu.

 • napomáha udržiavať kĺby zdravé a funkčné
 • poskytuje starostlivosť pre kosti, šľachy, chrupavky a väzivá
 • postará sa o lepšiu pohyblivosť kĺbov
 • spevňuje chrupavky a stávajú sa odolnejšími
 • dopĺňa do kĺbov potrebný kolagén
 • podporuje tvorbu kolagénu
 • dopĺňa do tela vitamín C
 • udržuje spojivové tkanivo svalov, šliach, kostí aj chrupaviek, podporuje pevnosť a odolnosť voči záťaži

Rôzne alternatívy Cemio Kamzík

Zloženie

Špecifické zloženie Cemio Kamzík spočíva v kombinácii natívneho kolagénu I. a II. typu a vitamínu C. Produkt neobsahuje žiadne ďalšie pridané látky, cukry, laktózu, lepok umelé farbivá a prímesy.

 • Kolagén I. typu je najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa primárne nachádza vo väzivách i šľachách. Ďalej sa nachádza v pokožke, preto má dosah aj na vzhľad a kvalitu pokožky.
 • Kolagén II. typu sa vyskytuje v chrupavkách. Vďaka nemu sa v chrupavke vytvorí hustú sieť z tenkých vláken. Udržuje chrupavku pokope, podporuje jej pružnosť a odolnosť.
 • Vitamín C má okrem iného priaznivý vplyv na vytváranie kolagénu telom.

Kolagén a jeho účinky na organizmus

Pre koho Cemio Kamzík určený?

Cemio Kamzík je vhodný pre mužov aj ženy, dokonca aj pre deti od 3 rokov. Je určený pre cieľovú skupinu ľudí, ktorí sa chcú starať o svoj pohybový aparát a udržiavať jeho funkciu.

Muž a žena behajú v teréne

Je výborný pre ľudí s nadmerným zaťažením kĺbov (športovci a ľudia s nadváhou), pre ľudí stredného a vyššieho veku, pre deti v období rastu a pre ľudí s problémami a ochorením kĺbov. Výrobok neobsahuje lepok ani laktózu, je preto vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia ich neznášanlivosťou.

Cena a dostupnosť

Cemio Kamzík sa dá zakúpiť v kamenných lekárňach a v internetových lekárňach alebo na oficiálnej stránke Cemio Kamzík.

Na výber máme aj niekoľko ďalších variácií:

 • Cemio Kamzík Vianoce 2018 - Cena za 120 tabletové balenie sa pohybuje okolo 24 €. Pokryje dávkovanie na 4 mesiace. Tento druh balenia je momentálne nedostupný, môžete však očakávať podobnú akciu s príchodom nastávajúcich Vianoc.
 • Cemio Kamzík 90 tabliet- Cena za 90 tabletové balenie sa pohybuje okolo 15 € a pokryje dávkovanie na 3 mesiace.
 • Cemio Kamzík 2x60 - Cena za 120 tabletové balenie sa pohybuje okolo 25 €. Pokryje dávkovanie na 4 mesiace.

Nekupujte prípravok z neznámych malých e-shopov, pri ktorých nemáte garanciu, že dostanete originálny produkt.

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula denne, nie je určená bližšia časová špecifikácia. Tabletku je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

 • kompletná kúra by mala trvať aspoň 2 mesiace a opakovať by sa mala niekoľkokrát počas roka
 • pre dosiahnutie optimálneho účinku sa odporúča užívať tento výživový doplnok trvalo

Skúsenosti a recenzie

Recenzie do tejto časti článku sme poskladali z internetových fór a diskusií, ale aj z oficiálnej stránky Cemio Kamzík, kde sa zapojili užívatelia tohto výživového doplnku. Medzi najvýraznejšie pozitíva patrili účinky. Cemio Kamzík pomáha pri bolestiach kĺbov. Viacerí užívatelia trpeli bolesťami kolien, ktoré sa zmiernili až vytratili pri užívaní tohto výživového doplnku. 

Cena je primeraná, dávkovanie je jednoduché. Ďalším pozitívom bola možnosť dlhodobého užívania produktu.

Recenyie a skúsenosti s Cemio Kamzík

Negatívne reakcie sa neobjavovali. Preto môžeme skonštatovať, že Cemio Kamzík je naozaj účinný a spĺňa predstavy a účinky popísané na príbalovom letáku. Pokiaľ prispejete svojou recenziou na stránke www.cemiokamzik.sk ste automaticky zaradený/á do súťaže o celoročnú kúru!

Pokiaľ ide o recenziu produktu Cemio Kamzík, môžeme odporučiť jeho užívanie. Je to cene primeraný výživový doplnok s jednoduchým dávkovaním. Je vhodný aj na dlhodobé užívanie, dá sa zakúpiť v rôznych veľkostných baleniach. Zároveň je vhodný aj pre deti a mladých ľudí. Ohlasy naň sú pozitívne a účinky overené užívateľmi.

Vhodné alternatívy

Všetky podstatné informácie si môžete prečítať v našej recenzii Colafit.

Ďalšie podrobné informácie nájdete v našej recenzii.Publikované dňa: 27.06.2018
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Remyelin Uridine – skúsenosti. Liečba karpálneho tunela?Recenzia: Remyelin Uridine – skúsenosti. Liečba karpálneho tunela?

Problémy s karpálnym tunelom prekvapia aj mladých ľudí, ktorí pracujú pri PC. Dnes si povieme viac o produkte Remyelin Uridine, ktorý pomohol aj nášmu redaktorovi. Čítajte ďalej.

Recenzia: Blendea – kyselina hyalurónová na vrásky, žiarivú pleť a kĺby?Recenzia: Blendea – kyselina hyalurónová na vrásky, žiarivú pleť a kĺby?

O kyseline hyaluronovej už počul každý z nás. Nie každý však vie, že nie je len súčasťou krémov či masiek na pleť, ale že ju možno užívať aj vnútorne. Dnes vám predstavíme produkt značky...

Recenzia: Dr.Max Collagen Drink – zloženie s 10000 mg kolagénu!Recenzia: Dr.Max Collagen Drink – zloženie s 10000 mg kolagénu!

Dr. Max Collagen Drink je cenovo dostupný kolagén v prášku s výborným zložením. Akú skúsenosť s ním má naša redaktorka? Prečítajte si jej krátku recenziu.