Recenzia: Blendea – kyselina hyalurónová na vrásky, žiarivú pleť a kĺby?

Moja starostlivosť o pleť spočíva v tom, že si ju pravidelne čistím a používam denný a nočný krém. Parkrát do roka sa mi podarí dostať ku kozmetičke na hĺbkové čistenie a ošetrenie pleti. Nikdy som našťastie nemala problematickú pleť. Pripisujem to aj tomu, že make up či púdre používam naozaj minimálne. Napriek tomu mi kamarátka – kozmetička vždy opakovala, že mám pleť dosť vysušenú a mala by som začať brať nejaké vitamíny alebo si dávať nejaké vyživovacie séra. Vtedy sme sa dostali ku kyseline hyalurónovej, o ktorej som si myslela, že sa do tváre hlavne pichá :)

Počas krátkeho prieskumu na internete som objavila viacero krémov či sér, ktoré kyselinu hyalurónovú obsahovali. O kapsulách či tabletách som počula prvýkrát až od mojej kozmetičky. Konkrétne išlo o kyselinu hyalurónovú od Blendea. Ona sama ju používa a odporúča ju aj niektorým svojím zákazníčkam. Každá z nás chce byť krásna a bez vrások, čo najdlhšie. V tejto recenzii opíšem moju skúsenosť s týmto výživovým doplnkom.

Blendea Kyselina Hyaluronová (recenzia)

Vyživovaná a zdravá pleť vďaka kyseline hyalurónovej

Keďže nie som žiadna profíčka, čo sa týka starostlivosti o pleť, nechala som si poradiť. Kamarátka mi vysvetlila, že „hyalurónka“ pleť hydratuje a dodáva jej pružnosť. Tým je možné zmierniť viditeľnosť vrások. Pleť je potom sviežejšia a plnšia. Má vplyv aj na produkciu kolagénu. V popise Blendea kyseliny hyalurónovej som sa dočítala, že na seba skvele viaže vodu. Vyživuje a hydratuje tak pokožku, svaly, vlasy aj kĺby. V 1 kapsule je 100 mg kyseliny hyalurónovej. Obsah je prírodný bez zbytočnej chémie.

Som dosť hanblivá, takže účinky nebudem ukazovať na fotkách, ale pokúsim sa ich opísať. Myslím, že zmeny na sebe dokážem vnímať najlepšie sama. Určite si nedovolím tvrdiť, že by tento doplnok spomaľoval starnutie alebo omladzoval. To mi príde ako veľmi odvážne tvrdenie. Na sebe však pozorujem určitú zmenu. Keďže som vo svojej starostlivosti nič zásadné nezmenila, čistenie, krémovanie a občas nejaká maska, zlepšenie kvality pleti pripisujem práve kyseline hyalurónovej.

Pleť mi príde omnoho zdravšia. Hydratovaná a plnšia. A nejde len o pleť na tvári, ale pokožku celkovo. Celkovo mi toto príde ako taká podpora krásy zvnútra. Recenziu píšem po niečo viac ako 3 mesiacoch užívania, čo je myslím z hľadiska účinnosti dosť dlhá doba.

Dávkovanie a pohodlné užívanie

Pre mňa je užívanie kapsúl s obsahom kyseliny hyalurónovej omnoho praktickejšie a pohodlnejšie ako pravidelné krémovanie tváre či nanášanie masiek alebo sér. Užívam 1 tabletu denne hneď ráno nalačno alebo po raňajkách. Kapsuly sú zabalené v malej sklenej fľaštičke. Žiadny zbytočný plast. V jednom balení je 60 kapsúl. Mne teda balenie vydrží 2 mesiace. Kapsule nemajú žiadnu výraznú chuť ani arómu a prehĺtanie mi nerobí žiadny problém.

Zloženie Kyseliny hyalurónovej od Blendea

1 tobolka = denná dávka Kyseliny hyalurónovej od Blendea

Skvelá cena za podporu krásy

Prvá investícia do Blendea – kyseliny hyalurónovej má stála 8,45 EUR. Veľa či málo? Keď si uvedomím, koľko peňazí dokážu ženy investovať do rôznych masiek, krémov a sér, pričom častokrát nevydržia viac ako mesiac, nie je to ani náhodou veľa. Jedno balenie Kyseliny hyaluronovej obsahuje 60 kapsúl. To je dávka na 2 mesiace, ak budete aj vy dodržiavať odporúčané dávkovanie. Na internete sa samozrejme dajú nájsť cenovo podobné, ale aj drahšie konkurenčné produkty. Záleží na osobnej preferencií značky, mne značka Blendea vyhovuje a neplánujem ju meniť.

Nezabudnite na zľavový kupón "ZLAVA10", vďaka ktorému pri nákupe ušetríte 10 % ceny.

Záverečné zhodnotenie

Keď sa na to pozriem komplexne, vnímam len samé pozitíva tohto produktu. Mám ho otestovaný na vlastnej koži, a to doslova. Pomáha hydratovať moju pleť a dodáva jej zdravý vzhľad. Kapsuly mi prídu na užívanie omnoho viac praktické ako všelijaké séra a krémy, ktoré si musím nanášať. V prospech tohto doplnku stravy hrá aj cena. Takisto viem, že Blendea si zakladá na prírodnom zložení produktov, čo ma utvrdzuje v tom, že tento doplnok stravy môžem odporučiť aj ostatným ženám. Myslím, že je to super preparát aj pre dámy, ktoré problém s pleťou nemajú, no chcú jej dopriať kvalitnú výživu.

Užívanie Kyseliny hyalurónovej od Blendea

Blendea Kyselina hyaluronová (balenie)

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Peťa Kráľová

Radosť z písania som v sebe objavila už na základnej škole. Napísať sloh, pútavý príbeh či poviedku bolo pre mňa úplnou hračkou. A tak som sa...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Dr.Max Collagen Drink – zloženie s 10000 mg kolagénu!Recenzia: Dr.Max Collagen Drink – zloženie s 10000 mg kolagénu!

Dr. Max Collagen Drink je cenovo dostupný kolagén v prášku s výborným zložením. Akú skúsenosť s ním má naša redaktorka? Prečítajte si jej krátku recenziu.

Recenzia: Kolagén Pulver WoldoHealth - 20000 mg v 1 dávke!Recenzia: Kolagén Pulver WoldoHealth - 20000 mg v 1 dávke!

Otestovali sme produkt Collagen Pulver od Woldo Health, ktorý v jednej dávke obsahuje až  20 000 mg kolagénu. Ako sa nám páčil, aké sú jeho plusy a mínusy? Všetko podstatné sa dozviete v...

Recenzia: Kloubus – skúsenosti. Najlepšia kĺbová výživa na trhu?Recenzia: Kloubus – skúsenosti. Najlepšia kĺbová výživa na trhu?

Máte problém s bolesťami kolien, zápästia alebo inou časťou pohybového aparátu? Možno aj vám pomôže najsilnejšia kĺbová výživa - Klobous. Prečítajte si osobnú skúsenosť nášho redaktora.