Crilex – recenzia na tabletky na oddialenie ejakulácie

1907 mg účinných látok, ktoré dokážu zlepšiť kvalitu intímneho života chlapa, v jednej tablete?

Recenzia Crilex tabliet na oddialenie predčasnej ejakulácie

Predstavujeme vám výživový doplnok Crilex, ktorý je pre svoju výhodnú cenu jedným z cenovo najdostupnejích riešení vôbec.

Tento výživový doplnok si môžete objednať z ✅ overeného eshopu intimnenakupy.sk!

3 dôvody, prečo doplnok vyskúšať

 • český výrobok s overeným zložením - držiteľ Certifikátu bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu ČR, notifikácia na Úrade verejného zdravotníctva SR
 • 100% prírodné zloženie - 1907 mg látok s preukázaným pozitívnym vplyvom na spevňovanie erekcie a oddialenie predčasnej ejakulácie
 • lacný doplnok na erekciu - cena jednej tablety sa pohybuje v centoch, nie eurách!

Účinky Crilex, ktoré uvádza výrobca

Tento produkt neobsahuje žiadne chemické substancie, ktoré sa používajú v liekoch na erekciu na lekársky predpis (sildenafil, tadalafil, vardenafil a pod.)a ktorých použitie vo výživových doplnkoch je ilegálne. A práve preto je nutné Crilex užívať dlhodobo - výrobca odporúča min. dobu užívania 3 mesiace.

Crilex tablety na oddialenie ejakulácie u mužov

Dlhodobé dodávanie účinných látok vám pomôže docieliť tieto účinky:

 • spevnenie erekcie a oddialenie predčasnej ejakulácie
 • zlepšenie mikrocirkulácie a prekrvenia toporivých teliesok v penise, pružnosť ciev
 • podpora zdravia pohlavných orgánov, hormonálnej sústavy
 • podpora plodnosti, vitality, fyzického i psychického zdravia muža
 • normalizovanie činnosti svalov
 • zníženie miery vyčerpania a únavy
 • dodanie energie

132€ 88€

Pozitívne účinky zloženia Crilex

Každá tableta tohto doplnku obsahuje známu aminokyselinu L-Arginin, zmes extraktov z bylín, dávku vitamínov v 100% dennej odporučenej dávke a antioxidant Koenzym Q10. Zloženie je naozaj bohaté a je dobrým predpokladom úspechu.

 • L-Arginin – podporuje tvorbu oxidu dusného, ktorý je nevyhnutný pre spevňovanie erekcie. Zároveň podporuje rast a normálnu činnosť svalov
 • Maca – ktorá sa s obľubou pridáva do takmer každého výrobku pre lepšiu erekciu, podporu plodnosti a zvyšovanie libida. Koreň rastliny Maca dodá potrebnú energiu a predĺži dobu trvania každej súlože.
 • Tribulus Terrestris – jedna z najdôležitejších zložiek Crilexu podporuje tvorbu mužského hormónu – testosterónu! Kotvičník zemný spevňuje erekciu, podporuje rast svalstva, zvyšuje libido a kvalitatívne podporuje výkon pána posteli.
 • Schizandra čínska – sa používa na liečbu impotencie, podporuje činnosť srdca a zvyšuje prietok krvi. Práve sa využíva ako účinná látka na podporu erekcie, nakoľko dokáže do penisu privádzať viac krvi. Schizandra má stimulačné účinky – dodáva energiu, odstaňuje pocity únavy a zlepšuje činnosť svalov.
 • Panax Ginseng – sa taktiež využíva pri liečbe impotencie a na zlepšovanie funkcie pohlavných orgánov. Okrem toho dokáže zvýšiť fyzickú výkonnosť (čo je pri súloži dosť podstatné), podporuje srdcovo-cievny systém a stabilizuje hormonálnu sústavu. Ženšen pravý zároveň potláča duševné príčiny erektilnej dysfunkcie (stres, depresie, pocity úzkosti a strachu).
 • Ginkgo biloba – je výbornou prevenciou vzniku krvných zrazenín. Ginko dvojlaločné zlepšuje prietok krvi v cievach, vďaka čomu sa do penisu opäť dostane viac a viac krvi. Výsledkom je pevnejšia erekcia, ktorá vydrží oveľa dlhšie. Zároveň je účinné v boji proti depresií a pomáha zlepšovať zdravotný stav srdca.
 • Smilax officinalis – podporuje tvorbu testosterónu a stabilizuje mužský hormonálny systém. Zlepšuje tak erekciu, odďaluje predčasnú ejakuláciu, zvyšuje výkonnosť. Zároveň je toto prírodné afrodiziakum schopné zvyšovať libido. Smilax lekársky je rastlina, ktorá vám pomôže podporiť celkovú kvalitu intímneho života.
 • Koenzym Q10 – tento známy antioxidant je zodpovedný za tvorbu energie. Je účinný pri liečbe neplodnosti, zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, znižuje vysoký krvný tlak a navyše vás chráni pred civilizačnými chorobami a rakovinou. Jeho produkcia sa postupne znižuje už po 25. roku života.
 • Vitamín E – prevencia ochorení srdca a ciev. Okrem toho zabraňuje kôrnateniu ciev a zvyšuje ich pružnosť, čo je mimoriadne postatné aj pre silnú erekciu.
 • Vitamín B5 – sa používa pri liečbe zväčšenej prostaty a depresií, zároveň je vhodným ochrancom proti psychickému stresu, podráždenosti a úzkosti – psychických príčin vzniku erektilnej dysfunkcie. Známy vitamín je taktiež dôležitý pri tvorbe hormónov a zlepšuje celkovú imunitu organizmu.
 • Vitamín B6 – pyridoxín sa osvedčil pri liečbe neplodnosti a desiatok ďalších ochorení, spôsobovaných vekom. Je teda vhodný aj pri odstraňovaní porúch erekcie u starších pánov.

Zloženie Crilex tabletiek na oddialenie ejakulácie a zlepšenie erekcie

Užívanie a dávkovanie Crilex

Miernou nevýhodou tohto produktu je jeho dávkovanie. Denne sa totiž užívajú 4 erekčné tabletky, rozdelené do 2 samostatných dávok (ráno a večer). Pri užívaní Crilexu dbajte aj na dodržiavanie pitného režimu a každú dávku zapite väčším množstvom vody.

Distribútor doplnku na zlepšenie erekcie a oddialenie ejakulácie odporúča tabletky užívať aspoň 3 mesiaceV našom článku sa dozviete aj pravý dovôd toho, prečo sa prírodné výživové doplnky musia užívať dlhodobo.

Náš názor na produkt

Pravidelné a dlhodobé užívanie Crilexu môže mať pozitívny vplyv na všetky oblasti mužského pohlavného života. Denná dávka obsahuje dostočné množstvo účinných látok (najmä vysoký podiel L-Arginínu), ktoré je nutné užívať pri liečbe erektilnej dysfunkcie.

Ak máte skúsenosti s užívaním tohto produktu, tak sa s nimi podeľte. Pomôžete ostatným chlapom, ktorí riešia dilemu výberu toho najlepšieho výživového doplnku na podporu erekcie.

Účinná látka Obsah v dennej dávke (4 tablety)
L-Arginin 1000 mg
Maca extrakt 10:1 600 mg
Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) 140 mg
Schizandra chinensis (Schizandra čínska) extrakt 4% 80 mg
Panax Ginseng (Ženšen pravý) extrakt 80% 28 mg
Vitamín E 12 mg (100% dennej doporučenej dávky)
Ginkgo biloba (Ginko dvojlaločné) extrakt 24/6 20 mg
Smilax officinalis (Smilax lekársky) extrakt 10:1 10 mg
Koenzym Q10 10 mg
Vitamín B5 6 mg (100% dennej doporučenej dávky)
Vitamín B6 1,4 mg (100% dennej doporučenej dávky)
obal kapsule oxid titaničitý

Alternatívy ZerexeJoy a Vimax

Na trhu je množstvo kvalitných výživových doplnkov pre mužov, nie všetky sa však môžu chváliť dostatočným množstvom pozitívnych recenzií. Preto sme naozaj radi, že sa niektorí páni neboja podeliť o svoje skúsenosti s užívaním erekčných tabletiek bez lekárskeho predpisu. 

Viete, ktoré sú hodnotené najlepšie? My vám to prezradíme!

 Publikované dňa: 08.01.2019
Hodnotenie článku:
(84.8%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...