Aphrodisia XL krém pre mužov – recenzia a skúsenosti

Aphrodisia XL je krém pre mužov, ktorí potrebujú okamžitú pomoc so spevnením erekcie. Obsiahnuté účinné látky sa vstrebú naozaj veľmi rýchlo a začnú fungovať do niekoľkých minút po aplikácií.

Aphrodisia XL krém na zväčšenie penisu pre mužov

Tento krém je podľa nášho názoru naozaj veľmi vydarený a preto si o ňom povieme viac. Predstavíme vám jeho výhody, nevýhody, zloženie i to, ako sa nám pozdával. Naše skúsenosti s Aphrodisiou XL vychádzajú z testovania na vlastnej koži.

Zloženie krému na erekciu Aphrodisia XL

Zloženiu dominuje kombinácia bylín a esenciálnych olejov z rastlín, ktoré dopomáhajú k lepšiemu prekrveniu erektilných teliesok v penise. Obsiahnuté látky sa zároveň starajú o zlepšenie pružnosti pokožky a zabraňujú jej vysušovaniu.

  • Mandľový olej – jeden z najcennejších rastlinných olejov výborne prekrvuje a zlepšuje napínanie pokožky
  • Bambucké maslo – hydratuje, zjemňuje a spomaľuje stárnutie kože
  • Aloe vera – zabezpečuje prekrvenie orgánov panvy a zároveň obsahuje látky, ktoré zlepšujú prienik ostatných účinných látok krému
  • Ginko dvojlaločné – rastlina, ktorá sa stará o prekrvenie celého organizmu, dokáže zlepšiť cirkuláciu krvi v penise
  • Senovka grécka – prírodné afrodiziakum pomáha pri stimulácií pohlavných orgánov
  • Arnika horská – podporuje krvný obeh a tým zlepšuje prekrvenie penisu

Krém samozrejme obsahuje vodu a ostatné látky, ktoré sa starajú o trvanlivosť, hustotu a zároveň zabraňujú znižovaniu jeho kvality (glycerylstearát, etylhexyl-stearát, cetylalkohol, glycerín, cetearylalkohol, cetylpalmitát, fenoxyetanol, polyoxyetylénové étery (ceteareth-12, ceteareth-20), etylhexylglycerín, alkohol, kyselinu citrónová).

Aké sú najväčšie výhody a nevýhodu krému?

6 účinných látok, ktoré sa starajú o dokonalé prekrvenie – výsledkom je lepšia, pevnejšia a dlhšie trvajúca erekcia

optické zväčšenie penisu – nasiaknutie erektilných teliesok krvou spôsobuje ich zväčšenie

stimulácia penisu, lepšie a intenzívnejšie prežívanie intímnych podnetov

krém nemusí účinkovať u mužov, ktorí majú vážne zdravotné problémy, ktoré (okrem iného) spôsobujú aj problémy s erekciou

Kto môže používať Aphrodisia XL krém?

Tento krém respektíve gél na zvýšenie celkovej potencie môžu používať všetci páni, ktorí potrebujú vyriešiť svoj problém s erekciou. Výťažok zo senovky gréckej je prírodné afrodiziakum, ktoré zvýši túžbu a chuť na milovanie.

Použitie krému je naozaj jednoduché – stačí ho naniesť na celú dĺžku penisu a jemne vmasírovať. Masáž teplými rukami navyše podporí krvný obeh penisu, preto ju určite nezanedbajte.

Upozornenie: Aphrodisia XL je určená iba pre mužov! Pre ženy je k dispozícií krém ✅ Aphrodisia G.

Aphrodisia G krém pre ženy na lepší orgazmus

Vedľajšie účinky

Počas nášho testovania sme nezaznamenali žiadne nežiadúce účinky. Krém je produktom známej farmaceutickej spoločnosti Imperial Vitamins, ktorá sa stará o jeho dermatologické testovanie. Prírodné zloženie však môže spôsobiť ťažkosti v prípade, ak ste alergický na niektorú zložku tohto krému na potenciu.

Tip: Pred prvým použitím si spravte test znášanlivosti. Naneste jemnú vrstvu krému na predlaktie a počkajte aspoň 5 minút. Ak sa neobjaví začervenanie alebo vyrážky, potom ho pokojne používajte.

Cena a zľava na nákup

Cena Aphrodisia XL pre mužov je 16,90€ (50 ml tuba). Krém má dobrú výdatnosť, na jedno použitie miniete iba minimálne množstvo. Vzhľadom ku kvalitnému zloženiu a pozitívnym účinkom, ktoré sme si overili vlastným testom, považujeme cenu Aphrodisie XL za primeranú.

Zloženie Aphrodisia XL krému na zväčšenie penisu pre mužov

Vaše recenzie Aphrodisia XL krému

Budeme naozaj veľmi radi, ak nám prezradíte, aké sú vaše osobné skúsenosti s týmto krémom. Na vyjadrenie názoru slúžia komentáre, ktoré nájdete hneď pod príspevkom. Naša diskusia o Aphrodisia XL určite pomôže aj ostatným pánom, ktorí by si radi pomohli takýmto jednoduchým a cenovo dostupným riešením.

Testovanie krému sa samozrejme výrazne líši od testovania tabletiek na podporu erekcie. Preto sme sa rozhodli zapojiť kolegu z redakcie, ktorý účinky krému Aphrodisia XL testoval jeden mesiac (3x týždenne). Nanášal ho vždy 15 min. pred súložou a penis následne premasíroval, až kým nedošlo k úplnému vsiaknutiu krému (penis musí byť suchý).

Prečítajte si jeho postrehy...

Účinky Aphrodisia XL krému a výsledky testovania

Vplyv krému na zjemnenie pokožky boli citelné hneď po prvom nanesení. Krém má príjemnú konzistenciu, je dostatočne hustý, má neutrálnu nedráždivú vôňu, nesteká a nezanecháva škvrny. Veľmi dobre sa vpíja, treba mu však pomôcť jemnou masážou - urýchly to celý proces vsiaknutia (a ak vám asistuje partnerka, tak aj stoporenia).

Najlepší krém na zväčšenie penisu? Skúste Aphrodisia XL pre mužov

Som mladý chlap a s kvalitou erekcie nemám žiadny problém. Prvý a druhý týždeň testovania som nepostrehol žiadnu zmenu. K záveru testovania sa mi však zdalo, že mám naozaj o niečo objemnejší penis (najmä do hrúbky).

Na 100% môžem potvrdiť, že po mesiaci pravidelnej aplikácie mám hladšiu pokožku na penise (predtým som na penis nepoužíval žiadny krém). Zloženie krému má podľa informácií výrobcu afrodiziakálne účinky - ja som mal naozaj stále chuť na milovanie - to však mohlo byť spôsobené aj "adrenalínom", ktorý so sebou prinášalo testovanie niečoho nového a nepoznaného.

Odporučenie na záver

Aphrodisia XL krém pre muža nie je zázrak, ktorý zväčší penis o 5 cm. Je to produkt, ktorý pri pravidelnom používaní zlepší celkové prekrvenie penisuvýsledkom čoho je mierne zväčšenie penisu (cca 0,5 cm až 1 cm). Okrem toho zjemní a hydratuje pokožku, čím zlepší aj jej pružnosť a zabráni jej starnutiu. Ide o starostlivosť, ktorú si podľa môjho názoru môže dopriať každý muž.

Cena je prijateľná, nakoľko ide o 50 ml tubu, ktorá výdrží niekoľko týždňov.Publikované dňa: 23.01.2019
Hodnotenie článku:
(85%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

Branislav 20. Sep. 2019
Mám vyše 67 rokov. Na mňa takéto prípravky už tak neúčinkujú ako na mladších (nechápem,na čo krém potrebujú). Podobne je to s rastlinnými preparátmi. Skúsim krém aplikovať dlhšie,ako zaúčinkuje. Lepšie skúsenosti som mal s krémom s e-shopu.

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...