eJoy tabletky: recenzia, skúsenosti, cena a zloženie

Nie je tomu tak dávno, čo sa na trhu objavila novinka - výživový doplnok eJoy®, určený na zlepšenie a skvalitnenie erekcie. Nás okrem iného oslovil aj pôvodom. Vyrába sa totiž vo Veľkej Británií.

eJoy tabletky na zlepšenie erekcie - cena, recenzia, dávkovanie

Na Slovensku ho preveril a následne schválil Úrad verejného zdravotníctva, ktorý je zodpovedný za prísnu kontrolu zloženia takýchto produktov. Pri eJoy® si preto môžete byť 100% istý, že užívate nezávadný produkt európskeho pôvodu bez nebezpečných látok, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie.

A čo je na ňom úplne najlepšie? Rýchlosť nástupu účinku - efekt sa dostaví do 30 minút od užitia tabletky a veľmi výhodná cena!

Záruka bezstarostného nákupu? eJoy objednávajte vždy z ✅ webu oficiálneho predajcu pre Slovensko!

Komplexné riešenie pre zdravie chlapa

Pravidelné a dlhodobé užívanie doplnku, v sebe spája hneď niekoľko ďalších výhod:

 • zvýšenie výkonnosti chlapa a tým aj predĺženie doby trvania pohlavného styku
 • zvýšenie libida a podpora chuti na milovanie
 • zlepšenie zdravotného stavu prostaty

Na zakúpenie produktu nepotrebujete lekársky recept. Odporcovia liečby prírodnými produktami to samozrejme nemusia vnímať ako výhodu. V prípade riešenia pálčivého mužského problému, akým problém s erekciou zaručene je, si však treba uvedomiť, že ide o mimoriadne citlivú tému, ktorá si vyžaduje úplne iný prístup, než liečba chrípky.

eJoy na podporu erekcie

Množstvo chlapov má totiž mindráky už len z toho, že by sa so svojim trápením zverili lekárovi. Existuje však aj iná skupina - páni, ktorí si jednoducho nemôžu dovoliť nakupovať drahšie značkové preparáty, akým je napríklad aj známa modrá tabletka.

eJoy® je podľa nášho názoru riešením pre obe skupiny.

100% prírodné zloženie pre tvrdú erekciu

Pre lepšie pochopenie toho, ako eJoy® pôsobí na skvalitnenie erekcie, je nutné venovať sa jeho zloženiu. Sila prírody je možno podceňovaná, no naše staré mamy na ňu nedali dopustiť a vyliečili ňou množstvo ochorení. Liečba výživovým doplnkom si však vyžaduje dávku trpezlivosti, no ak to nevzdáte, prinesie vám vytúženú pevnú erekciu, zvýšené libido a predĺženie výkonnosti v posteli.

Špeciálne zloženie eJoy® zlepší erekciu, zvýši libido, predĺži dobu trvania súlože a zlepší zdravie prostaty.

Objednať eJoy online

 • TRIBULUS TERRESTRIS (Kotvičník zemný) - vynikajúci životabudič s vysokým obsahom saponínov, ktoré podporujú a stimulujú tvorbu testosterónu. Práve ten je v prvom rade zodpovedný za pevnosť erekcie a nakoľko jeho produkcia s pribúdajúcimi rokmi klesá, je ho nutné dopĺňať.

  Nie je náhodou, že tribulus terrestris je alfa omegou obsahu eJoy®. Táto látka sa totiž postará o zvýšenie libida, podporu erekcie a tvorby spermií.

  Extrakt tejto rastliny je mimoriadne obľúbený aj medzi bodybuildermi, ktorí ho užívajú najmä pre schopnosť zvýšiť silu, výkon, napomôcť k väčšiemu nárastu svalov a zároveň znížiť čas na regeneráciu. Kotvičník zemný okrem toho posilňuje obranyschopnosť, zlepšuje činnosť srdca a prečisťuje krv.

Nespočet pozitív a k tomu 0% nežiadúcich účinkov! eJoy® s poriadnou dávkou tribulus terrestris je tou správnou voľbou pre každého chlapa!


  • SAW PALMETTO (Serenoa plazivá) - palmovitá rastlina, plody ktorej sa využívali už v tradičnej americkej medicíne na liečbu prostaty. Dnes je však známy aj jej schopnosť regulovať hladinu mužských hormónov a teda aj testosterónu. Plody sú známe afrodiziakum, ktoré dokáže oživiť akúkoľvek stereotypnú spálňu.

   130 mg Saw Palmetta v kombinácií so 150 mg Tribulus Terrestris - unikátna dvojica účinných látok, vďaka ktorým je eJoy® jednotkou v boji proti nedostatku testosterónu a slabému libidu.


  • L-ARGININ - je semi-esenciálna aminokyselina, ktorá sa využíva v takmer všetkých účinných produktoch na podporu potencie. Zabezpečuje totiž správne fungovanie srdca a zdravie ciev. Ochorenia kardiovaskulárneho systému sú jednou z najbežnejších príčin porúch erekcie.

   V prípade liečby príčin erektilnej dysfunkcie je užívanie L-Argininu mimoriadne dôležité - dokáže totiž stimulovať tvorbu oxidu dusného (NO), vďaka ktorému sú cievy pružnejšie. Tým sa zlepšuje prietok krvi a do penisu sa jej dostáva oveľa viac. Potom platí jednoduchá rovnica: viac krvi v penise = pevnejšia erekcia.

   L-Arginin je okrem iného zodpovedný aj za elimináciu porúch sexuálneho vzrušenia, zvýšenú tvorbu spermií, zvyšuje plodnosť a je teda výborným riešením pre pánov, ktorí majú problém so splodením dieťaťa. Podľa posledných výskumov navyše napomáha predchádzať vzniku rakoviny.


 • L-CITRULIN - je neesenciálna aminokyselina, bez ktorej by (vyššie spomínaný) L-Arginin nemohol správne fungovať. Je dokázané, že účinnosť L-Argininu predlžuje až o max. 24 hodín!

  V eJoy® však rieši aj ďalšiu dôležité úlohy - zvyšuje výkon, dodáva energiu a tým predlžuje trvanie pohlavnej aktivity. Aj tak aj vďaka nemu budete výrazne vytrvalejší. Dvojica aminokyselín zariadi aj to, že čas, potrebný na regeneráciu "po prvom kole", sa výrazne skráti.

eJoy® je vďaka výhodnej cene a výbornému zloženiu účinným pomocníkom v boji proti problémom s erekciou.

Vyskúšať eJoy

 • MACA - koreň známej rastliny, tzv. pokladu Inkov, sa dnes užíva najčastejšie vo forme prášku a tabletiek. V kombinácií s ostatnými účinnými látkami na podporu erekcie sa maca v eJoy® stará najmä o dodávanie energie, čo má priamy súvis s výdržou počas súlože.

  Musíme však podotknúť aj to, že samotná maca je silné prírodné afrodiziakum, vďaka čomu napomáha zvyšovať libido a chuť na milovanie. Zároveň sa táto výživovo hodnotná hľuza využíva aj na stabilizáciu hormónov v tele, zvyšovanie plodnosti, dodáva množstvo významných a pre erekciu potrebných vitamínov a minerálnych látok (E, C, B, zinok, magnézium, kalcium, železo, fosfor) a zároveň zmierňuje prejavy stresu a depresií.


 • CHILLI EXTRAKT - kapsaicín, látka ktorá "zabezpečuje" štipľavosť chilli papričiek, účinkuje ako prírodný prostriedok riedenia hustejšej krvi. To samozrejme zjednodušuje a zlepšuje prítok krvi do penisu.

  Pravdepodobne ste už veľmi dávno pochopili, že zdravá cievna sústava je nevyhnutným predpokladom kvalitnej erekcie. Chilli extrakt v eJoy® sa postará o lepšie prekrvenie a podľa výsledkov výskumu tureckej University of Uludag má práve táto jedinečná látka schopnosť zvyšovať produkciu testosterónu počas držania diéty.


 • VITAMÍNY C a D - chcete zlepšiť pohyblivosť spermií, podporiť svoju plodnosť a potenciu? Prijímajte aspoň 200 mg vitamínu C denne (denná dávka eJoy® pokryje 30% potrebného príjmu, zvyšných 70% je nutné prijať zo stravy alebo iného výživového doplnku).

  D-čko sa zas postará o zlepšenie výkonnosti v posteli, pretože organizmu dodá potrebnú energiu.

Užívanie a dávkovanie eJoy®

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov je nutné užívať 2 tabletky denne. Prvá tableta sa užíva ráno - po raňajkách a druhá večer resp. aspoň 30 min. pred plánovanou súložou. Užívanie eJoy® až po jedle má svoj význam - metabolizmus organizmu je "naštartovaný" a telo tak dokáže látky spracovať oveľa efektívnejšie.

Tablety eJoy na zlepšenie erekcie a potencie

Zabudli ste užiť rannú dávku?

Dajte si ju hneď ako si na ňu spomeniete! Znižovanie dávkovania a sporadické užívanie tabliet nikdy nepomôže dosiahnuť vytúžený cieľ - pevnú a dostatočne trvajúcu erekciu!

eJoy® je cenovo výnimočne dostupný výživový doplnok na liečbu erektilnej dysfunkcie, preto vám neodporúčame šetriť na tom, že dávkovanie nedodržíte. Zároveň nikdy neprekračujte toto odporúčané dávkovanie - nemá to význam. Organizmus má totiž tendenciu vylučovať nadbytočné živiny, ktoré nestíha spracuvávať a vy si teda takýmto spôsobom nepomôžete.

Nepodceňujte význam dlhodobého užívania eJoy®

Na internete nájdete množstvo diskusií, v ktorých sa spochybňujú výsledky výživových doplnkov na podporu erekcie. My vám prezradíme najčastejší dôvod nespokojnosti chlapov - je ním nedostatočná trpezlivosť! Väčšina chlapov si objedná jedno balenie, mnohí dokonca nedodržiavajú dávkovanie a efekt sa tak nedostaví. Výsledkom je iba šírenie negatívnych skúseností.

Treba si totiž uvedomiť, že užívanie prírodných preparátov neprináša okamžitý a bleskový efekt. Dlhodobá zlá životospráva, pokles produkcie testosterónu a nedostatočný príjem potrebných vitamínov nevyriešite za 1 deň! Nefunguje to pri tabletkách na chudnutie, pri detoxikácií organizmu a nebude to fungovať ani pri probléme s erektilnou dysfunkciou.

Ak tento problém nechcete riešiť dlhodobo a po "dobrotky", tak vám užívanie výživových doplnkov pravdepodobne nepomôže a vašou jedinou nádejou je využiť invazívnejšie metódy (injekčná liečba, operácie, penilné protézy).

Zároveň je nutné uvedomiť si fakt, že nekupujete modrú tabletku, ktorá je na jednej strane naozaj účinná, no na druhej strane nie je vhodná pre každého a jej užívanie prináša neskutočné množstvo nepríjemných vedľajších účinkov.

Z vlastných skúseností vám odporúčame dlhodobé užívanie eJoy® - minimálne 2, ideálne však aspoň 3 mesiace. Pre tento účel je najvýhodnejšie objednať ✅ cenovo zvýhodnené balenie, pri ktorom získate výraznú zľavu.

My vám navyše venujeme darček - zľavový kupón na 3€ v znení "ejoybonus". Kupón využite pri nákupe v min. hodnote 50€.

Cena, dostupné balenia a zľava na eJoy®

Prvým krokom k vyriešeniu vášho problému s erekciou výber balenia. Druhým krokom je vydržať a nevzdať to po 2 týždňoch užívania eJoy®. V tabuľke vám prinášame cenu balíčkov s 2, 3 či 5 baleniami eJoy.

Mimoriadne výhodné!
Poštovné zdarma Poštovné zdarma
ZĽAVA 3€ ZĽAVA 3€
eJoy na zlepšenie erekcie 2 balenia eJoy na zlepšenie erekcie 3 balenia eJoy na zlepšenie erekcie 5 balení
2 balenia 3 balenia 5 balení
55,80€ 51,90€ 83,70€ 73,90€ 139,50€ 119,00€
na 24 dní na 36 dní na 60 dní
Do eshopu Do eshopu Do eshopu

DARČEK OD NÁS!

Pri nákupe nad 50€ využite zľavový kupón ejoybonus a ušetrite ďalšie 3€!!

Čím väčšie balenie objednáte, tým viac ušetríte! Neveríte?

Prezrite si naše porovnanie ceny 1 tablety eJoy vzhľadom na veľkosť balenia!

baleniecena 1 tbldopravaza mesiac ušetrímeshop
1x eJoy 1,08€ 4,60€ -- ukázať
2x eJoy 1,08€ 4,60€ -- ukázať
3x eJoy 1,03€ 0€ 8,06€ ukázať
5x eJoy 0,99€ 0€ 10,54€ ukázať

Príklad vychádza z predpokladu dodržania odporúčaného dávkovania 2 tablety / denne.

eJoy sú účinné erekčné tablety za prijateľnú cenu. Ich užívanie môže vyriešiť aj vaše problémy s erekciou.

Skúsenosti a recenzie eJoy® na internete

Na webe oficiálneho distribútora sme našli hneď niekoľko veľmi pozitívnych recenzií eJoy, ktoré potvrdzujú jeho účinky.

Recenzie a skúsenosti s užívaním eJoy tabliet

Prečítať recenzie na webe

eJoy® a alkohol / cigarety

Príležitostné fajčenie a popíjanie alkoholických nápojov nemá významnejší vplyv na účinky eJoy®. Lekári sa však zhodujú na tom, že práve tieto dva neduhy sa výrazným spôsobom podpisujú pod problémy s erekciou! Preto je ich obmedzenie jedným z prvých krokov v liečbe prejavov erektilnej dysfunkcie.

eJoy nie je enJoy!

Názov tohto výživového doplnku dá bežnému Slovákovi niekedy zabrať. Na internete sa totiž tento produkt označuje aj ako tablety enJoy. Ide však o nesprávny názov, preklep. Na napodobneninu originálu sme zatiaľ nenarazili, ak vám však niekto bude chcieť enJoy tabletky predať, vedzte, že ide o podvod. Žiadne také totiž neexistujú.

V prípade podozrenia, že ide o napodobneninu si overte zloženie a množstvo aktívnych látok podľa tabuľky:

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Tribulus Terrestris 150 mg
Saw Palmetto 130 mg
L-Arginin 75 mg
L-Citrulin 75 mg
Maca 60 mg
Chilli extrakt 5 mg
Vitamín C 30 mg
Vitamín D 400 IU

Všetky potrebné informácie o produkte eJoy si prečítate aj v elektronickej databáze farmaceutických a príbuzných produktov ADC.sk

Redakčný test eJoyu

Pre získanie objektívnych výsledkov je nutné vopred stanoviť presné pravidlá testovania. My sme vychádzali z informácií uvedených na webe ✅ oficiálneho distribútora tabletiek eJoy® na Slovensku a stanovili sme si nasledovné 3 záchytné body testovania, ktoré sme 100% dodržali.

odporúčanie distribútoranáš test
doba užívania 2 až 2,5 mesiaca 3 mesiace
dávkovanie 2x denne 2x denne + 1 tableta 30 min. pred každou súložou
iné odporúčania Kegelove cviky obmedzenie príjmu alkoholu

Náš test sa zameral na tieto tri okruhy:

 • pevnosť erekcie
 • zlepšenie výdrže
 • zvýšenie libida

Prípadné zlepšenie zdravotného stavu prostaty zisťované nebolo.

Počet testovacích subjektov

Testovanie jedným pánom zpovažujeme za nedostatočné. Organizmus každého človeka je iný a preto je veľmi náročné zaručiť spokojnosť každého pána, ktorý užíva eJoy®. Preto sme sa rozhodli zapojiť aj ďalšieho pána. Mená testovacích subjektov sú po vzájomnej dohode oboch strán upravené.

testovací subjekt 1testovací subjekt 2
meno Jozef Štefan
vek 55 38

zdravotný stav (diagnostikované ochorenia)

vysoký krvný tlak

zvýšený cholesterol

bez vážnejších ochorení
konzument alkoholu / fajčiar

áno / áno

nie / áno

predchádzajúca skúsenosť s užívaním prípravkov

na zlepšenie erekcie

áno (Clavin)

nie

zamestnanie

výrobná sféra

manažment

Priebeh testovania

Obaja respondenti dostali presný a podrobný návod, ktorý zaručoval totožné podmienky testovanie pre obe strany. Prvé výsledky boli pozorované, tak ako sme aj predpokladali, až po 4 týždňoch užívania.

 • Jozef: po prvom mesiaci užívania som spozoroval mierne spevnenie erekcie. Výdrž bola rovnaká ako na začiatku užívania tabletiek. Čo sa týka libida, chuť na milovanie tu je. Neviem posúdiť, či je zvýšená alebo nie, s manželkou sa venujeme pohlavným aktivitám v rovnakom rozsahu ako predtým.
 • Štefan: prvý mesiac s eJoy, no bez výraznejšej zmeny tvrdosti penisu. Výdrž aj libido rovnaké.

Druhý mesiac testovania priniesol výraznejšie zlepšenie u Štefana. Predpokladáme, že pri zisťovaní účinku tabliet na organizmu treba brať do úvahy aj vek. Z dostupných materiálov je totiž zjavné, že so zvyšujúcim sa vekom sa znižuje hladina testosterónu v krvi. Preto jeho pravidelný príjem mohol vyvolať rýchlejší nástup účinku u staršieho Jozefa, ktorý ho mal v krvi pravdepodobne niekoľkonásobne menej, než mladší Štefan.

 • Jozef: po dvoch mesiacoch užívania týchto tabletiek konštatujem, že som spokojný. Penis je tvrdší a myslím, že mám aj trochu viac energie. Libido je rovnaké, no s tým som nemal problém ani predtým.
 • Štefan: pravidelné užívanie eJoy prinieslo konečne prvé výsledky. Erekcia sa určite zlepšila, rovnako ako aj môj výkon. Občasné totálne zlyhania v posteli zmizli. Neviem, či to má na svedomí tabletka alebo psychika, ktorá ma uisťuje, že mám v sebe niečo podporné. S manželkou sa milujeme častejšie, som si sebou istejší.

Na záver sme požiadali oboch pánov, aby zhrnuli svoje pocity a skúsenosti s eJoy®

 • Jozef: ak mám byť úprimný, tak narovinu poviem, že som očakával trochu viac. Na druhú stranu viem, že neberiem modrú tabletku a že prírodný produkt nebude mať nikdy také isté účinky, ako modrá tabletka. S užívaním eJoy pokračujem aj ďalej. Zlepšenie erekcie určite pozorujem a preto tomu ešte dám šancu. Ďakujem za možnosť.
 • Štefan: eJoy sa mi osvedčil. Na svoje problémy s erekciou už toľko nemyslím a zároveň aj to je asi jeden z dôvodov, prečo mi tieto tabletky pomohli. Pevnosť erekcie by som prirovnal k tomu, na čo som bol zvyknutý ešte pred 3-4 rokmi. Čo sa týka libida - tak, ako som už spomínal, s manželkou sa milujeme častejšie a už sa neobávam, že ju sklamem. Užívanie eJoy by som odporučil chlapom, ktorí sa boja, že v posteli to už nebude také, aké bývalo.. bude.

Naše postrehy z testovania

Kvalita erekcie je priamo závislá aj od veku, zdravotného stavu či psychickeho stavu osobnosti. To nie je žiadne tajomstvo a môžete si to overiť aj u lekára. Počas nášho testovania sme si overili, že problémy s erekciou sú u mladých ľudí častokrát vyvolané práve zvýšeným psychickým náporom v práci (pozn. Štefan pracuje v strednom manažmente).

Zaujímavé bolo aj zistenie, že k zlepšeniu erekcie došlo skôr u staršieho Jozefa. Podľa nášho názoru za to môžu najmä tieto 2 faktory:

 1. Jozef začal organizmu pravidelne dodávať látky, ktoré podporujú tvorbu testosterónu
 2. A zároveň obmedzil prísun alkoholu po dobu 3 mesiacov

Odporúčanie ohľadne užívania eJoy®

Náš mini test ukázal a potrdil tvrdenie distribútora tabletiek - užívanie eJoy® má význam skutočne iba vtedy, ak je pravidelné a dlhodobé. Účinky tabliet môžete ovplyvniť aj úpravou životosprávy - vylúčením alkoholu a cigariet, prípadne úpravou stravovacích návykov.

Objednať eJoy z oficiálneho webu

Pri nákupe nad 50€ využite zľavový kupón "ejoybonus"

Na záver dodávame, že si plne uvedomujeme rozsah nášho testovania. Vzorka 2 respondentov naozaj nie je dostatočná a preto by sme uvítali aj vaše potrehy a skúsenosti s užívaním eJoy®. Veríme, že spoločnými silami zistíme, či tento produkt chlapom vyhovuje.

Naše očakávania sú však oveľa vyššie - chceme zistiť, akým chlapom nevyhovuje a zároveň by sme radi určili ich spoločné črty (vek, zdravotný stav, účinky stresu, stravovacie návyky). Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v diskusnom fóre o eJoy®!

Príbalový leták eJoy

eJoy

Výživový doplnok

Účinok už do 30 minút od užitia

Zloženie v jednej dávke (2 kapsuly):

Tribulus Terrestris (150 mg), Saw Palmetto (130 mg), L-Arginin (75 mg), L-Citrulin (75 g), Maca (60 mg). Chilli extrakt (5 mg), Vitamín C (30 mg), Vitamín D (400IU), želatínová kapsula.

Odporúčaná denná dávka:

2 kapsule denne, zapiť vodou.

Skladovanie:

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C v uzavretom obale.

Upozornenie:

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami a osoby mladšie ako 18 rokov.

 

Príbalový leták (resp. informácia) je distribuovaný na každom balení eJoy vo forme etikety. Zverejnené je znenie, ktoré sa distribuovalo na balení v čase zverejnenia tejto príbalovej informácie na našom webe.Publikované dňa: 09.01.2019
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

14/03/2019 07:01
Ernest

Tak toto je pecka, je lacnejsi ako zerex, len pozor na davkovanie. Odporucane davkovanie zerexu je 1 tableta a je ich v baleni 12 za 29 eur, a ejoy ma 24 kapsul za 26 eur, ale odporucane davkovanie su 2 kapsule. Takze v podstate ich je rovnako ale cenovo ejoy vychadza lacnejsie.

14/03/2019 07:05
HUgo

Nikdy som tomuto neveril ale funguje @!!! V telke vidite len CLAVIN a ten je drahy ako svina, sak niekto musi zaplatitt tje reklamy !!!! Preco eJoy nie je v reklamach?

14/03/2019 07:07
Dávid

@HUgo no to máš pravdu, keď si vyrátaš dávkovanie CLAVIN 4 tobolky denne a máš v balení 28ks tak to máš na 7 použití. eJoy máš 24 toboliek po 2 denne a máš 12 použití. A ešte je aj LACNEJŠÍ o 7 EUR. S tou reklamou si trafil kliniec po hlavičke ;-)

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Jelqing – cvičenie na zväčšenie penisu. Postup, výsledky aj skúsenosti Jelqing – cvičenie na zväčšenie penisu. Postup, výsledky aj skúsenosti

Zväčšenie penisu môže byť splnením tajného sna chlapa. Cviky Jelqing by mohli byť prvým krokom jeho splnenia. Ako ich treba správne cvičiť? Dozviete sa v našom článku!

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - prírodné afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - prírodné afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy

Kotvičník zemný má vďaka svojim priaznivým účinkom na ľudský organizmus dlhú tradíciu v liečiteľstve. Využíva sa najmä pre jej pozitívny vplyv na hladinu testosterónu a dokáže vyriešiť...

Príčiny erektilnej dysfunkcie, príznaky a liečba Príčiny erektilnej dysfunkcie, príznaky a liečba

Problémy s erekciou skolia aj toho najzdatnejšieho milenca. Ako im predísť? V našom článku vám prezradíme aké sú príčiny a riešenie problémov s erektilnou dysfunkciou.