XLS medical – prípravok na rastlinnej báze, ktorý blokuje príjem kalórií z tukov

Nie ste spokojní so svojimi kilami navyše? Už ste vyskúšali takmer všetko a nedokázali ste sa svojich oblín zbaviť? Potom je čas vyskúšať niečo nové. Ako napovedá už sám názov, tabletky na chudnutie XL-S Medical vám pomôžu zhodiť z veľkosti XL na S.

XLS medical tabletky na chudnutie

Tabletky podporujú chudnutie, keď budete aj pravidelne a zdravo jesť a pohyb sa stane vaším každodenným spoločníkom kilá s nimi zhodíte rýchlejšie. V čom spočíva tajomstvo tabliet na chudnutie XLS medical?

Tento produkt sa už nepredáva. Ako alternatívu skúste napríklad ✅Garsin na chudnutie.

Zloženie XLS medical

Tabletky na chudnutie XLS medical obsahujú patentovaný vláknitý komplex Litramine, v ktorom sú litramine, xylitol, prášok z prírodnej ovocnej šťavy, kyselina citrónová, koloidný oxid kremičitý, stearan horečnatý a vitamíny A, D a E.

Litramine je vláknina z opuncie mexickej, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia. Unikátne zloženie a pomer vitamínov a enzýmov spôsobujú to, že aktívna látka zachytí tuky a sťaží sa tak ich uloženie v tele. Chudnutie je preto prirodzenejšie a nemá nepriaznivý vplyv na telo.

Vitamín A normalizuje funkciu imunitného systému, prispieva k zdravšej pokožke a dobrému zraku, metabolizuje železo a ochraňuje sliznice. Vitamín D3 je potrebný pre rast a vývoj kostí, pomáha pri delení buniek a normalizuje využitie vápnika a fosforu a hladinu vápnika v krvi. Vitamín E ochraňuje bunky pred oxidačným stresom.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie doplnky stravy na chudnutie

Účinky prípravku

Prípravok na chudnutie XLS medical má preukázateľne pozitívne účinky na ľudský organizmus – chudnutie je prirodzené a nebude mať zlý vplyv na vaše telo. Vďaka bohatému zloženiu vitamínov a účinných látok XLS medical zabezpečuje dobré trávenie, podporuje imunitu a dodáva telu potrebné látky.

Zdravé trávenie

Tabletky redukujú chuť do jedla a znižujú chuť na sladké, vďaka čomu sa zredukuje váš energetický príjem. Vzhľadom na základné pravidlo chudnutia – väčší výdaj ako príjem, by tak mali XLS medical fungovať. Ak by aj bol váš kalorický príjem vyšší, prípravky znižujú vstrebávanie kalórií z tukov.

Prípravok nie je viazaný na lekársky predpis, preto je vhodným doplnkom stravy, ktorý pomáha s kontrolou hmotnosti a je prevenciou nadváhy.

Tabletky sú vytvorené na rastlinnej báze, blokujú príjem kalórií z tukov, čo vám zaručí zdravé chudnutie. Preparát na chudnutie navyše zlepšuje tráviaci systém a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

XLS medical – pre koho áno a pre koho nie?

Prípravok je vhodný pre mužov aj ženy, ktorí majú problém s kontrolou hmotnosti, ale aj pre tých, ktorí chcú svoju hmotnosť zredukovať. Ľuďom, ktorí konzumujú jedlo bohaté na kalórie, pomáha, aby sa tuky nevstrebali do organizmu.

Vhodný nie je pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy a ani pre ľudí, u ktorých hrozí riziko osteoporózy. XLS medical sa neodporúča konzumovať ani osobám, ktoré majú BMI pod 18,5.

Žena s nadváhou na posteli

V prípade, že máte ochorenie obličiek alebo obličkové kamene, prípravok by ste nemali užívať pravidelne, pretože obsahuje kyselinu šťavelovú. Ak užívate lieky rozpustné v tukoch, ako sú napr. antikoncepčné tabletky, dodržte rozostup minimálne 2 hodiny. XLS medical v žiadnom prípade neužívajte, pokiaľ konzumujete pečeň a výrobky z nej raz týždenne či užívate prípravky s obsahom retinolu.

Dávkovanie a cena

Dve tabletky treba užívať 3-krát denne ihneď po jedle. Užívajú sa vcelku, treba ich zapiť dostatočným množstvom jedla. Na dostatočný prísun tekutín by ste nemali zabúdať ani počas dňa. V prípade, že chcete tablety pre dieťa vo veku 12 až 18 rokov, mali by ste sa poradiť s lekárom a dávkovanie pozmeniť. Vzhľadom na ich účinky by ste tabletky mali brať vždy tesne po jedle.

Keďže je užívanie pomerne intenzívne, je vhodné si kúpiť väčšie balenie. Mesačné balenie so 180 tabletami je dostupné za približne 21 eur.

Alternatívna forma v podobe prášku je rovnako účinná ako jej tabletková verzia. A práve preto je aj mimoriadne obľúbená, čo potvrdzujú perfektné recenzie.

Z recenzií produktu (online lekáreň pilulka.sk):

Recenzie a skúsenosti s XLS Medical Direct

Plusy a mínusy, vedľajšie účinky

Tabletky na chudnutie XLS medical znižujú absorpciu tukov o 27 %, znižujú hladinu LDL cholesterolu, majú vplyv na pocit sýtosti a pomáhajú schudnúť. Sú teda skvelým pomocníkom pri chudnutí. Zhadzovanie kíl je s týmito tabletkami zdravé (ide o prírodný produkt) a efektívne. K plusom patria ľahká dostupnosť i prijateľná cena.

Hladné dievča na diéte

Napriek tomu, že podľa výrobcu by nemal prípravok XLS medical spôsobovať žiadne vedľajšie účinky, môžu sa objaviť žalúdočné kŕče, nevoľnosť či bolesť hlavy. Berú sa až 3-krát denne, preto môže dôsť k zabúdaniu užívania.

Skúsenosti s užívaním prípravku

Skúsenosti užívateľov s tabletkami XLS medical sú rôzne (pozrieť si ich môžete napríklad na heureka.sk). Niektorým pomohol schudnúť viac, u niekoho bolo zhadzovanie kíl menej výrazné. Užívatelia sa však zhodli na tom, že produkt zrýchľuje metabolizmus, znižuje chuť na jedlo a na sladké. Bez zmeny jedálnička a aspoň mierneho pohybu možno schudnúť nepomôže, ale aspoň zastaví priberanie.

Z recenzií produktu:

XLS medical recenzie na portáli heureka.sk

Rada na záver

Hoci je zmyslom užívanie XLS medical zníženie hmotnosti, malo by ísť len o jednu z častí vášho redukčného plánu. Úprava jedálnička a pravidelný pohyb sú v boji s kilogramami dôležité. Účinnosť tohto prípravku totiž závisí od vynaloženej snahy. So zmenou jedálnička síce schudnete, ale bude vám chýbať svalová hmota. Kontúry tela si spevníte cvičením a budete vyzerať ešte štíhlejšie a vypracovanejšie.

Nezabúdajte na to, že tabletky na chudnutie slúžia iba na naštartovanie spaľovania a bez cvičenia a zdravej stravy nebudú účinné na 100 %.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 27.01.2019
Hodnotenie článku:
(88%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!Recenzia: KetoMix – ketónová diéta na 4 týždne. Skvelá skúsenosť!

Ketónovú diétu Ketomix pozná (minimálne z počutia) mnoho z nás. Nie každý ju však skúsil. Aké boli reálne skúsenosti našej redaktorky, ktorá vyskúšala balíček na 4 týždne? Prečítajte si...

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?

Raw diéta – účinky, jedálniček, skúsenostiRaw diéta – účinky, jedálniček, skúsenosti

Počuli ste už pojem „raw diéta“? Okrem zásad raw stravy sme sa pozreli na jej pôvod, výhody a nevýhody, ako by mal vyzerať váš jedálniček a aké sú možné riziká tejto stravy.