Lovely Lovers Delay spray – recenzia na sprej na oddialenie ejakulácie

Trápia vás problémy s predčasnou ejakuláciou? Riešenie je jednoduchšie a dostupnejšie, než si myslíte. A má aj konkrétne meno - znecitlivujúci sprej na oddialenie ejakulácie Delay spray od obľúbenej značky Lovely Lovers.

Znecitlivujúci sprej Delay od Lovely Lovers

V našom článku si povieme všetko podstatné o jeho zložení, účinkoch aj aplikácií. Čítajte ďalej.

Znecitlivujúce spreje s dobrými recenziami

Účinky spreju ocení každý muž

Delay spray je výrobok, ktorý v sebe spája hneď niekoľko pozitívnych účinkov, ktoré zlepšia celkovú kvalitu intímneho života muža:

 • znecitlivenie - už malé množstvo spreju sa postará o dostatočné znecitlivenie intenzity rozkoše, výsledkom čoho je oddialenie predčasnej ejakulácie
 • podpora erekcie - zloženie spreju sa postará o silnejšiu a kvalitnejšiu erekciu
 • predĺženie trvania súlože - znecitlivenie priamo súvisí aj s predĺžením doby trvania milovania
 • opakovaný pohlavný styk - zloženie Delay sprayu sa postará o rýchlejšiu regeneráciu, vďaka čomu môžete opätovne súložiť už krátko po prvej ejakulácií
 • prílev energie - nemáte dostatok síl? Siahnite po tomto overenom spreji a vydržíte oveľa viac než predtým

Pre koho je znecitlivujúci sprej vhodný?

Výrobky, ktoré oddialia výron semena sú logicky určené pánom, ktorí chcú skvalitniť svoj výkon v posteli. Vo všeobecnosti je teda vhodný pre každého chlapa.

Aby sme však boli aj konkrétnejší, ocenia ho najmä 2 skupiny:

 • páni, ktorí ejakulujú príiš skoro - dostavuje sa váš orgazmus už po 4 -5. minutách? Máte pocit, že svoje vyvrcholenie neviete vôbec kontrolovať? Sprej vám pomôže prežiť dlhšie a kvalitnejšie milovanie.
 • páni, ktorí si radi vychutnávajú dlhšie súlože - priznajte sa, kto z nás odmietne lákavú ponuku na dlhé milovanie? Ak by ste si ho radi dopriali, no bojíte sa, že nevydržíte viac než 10 minút, potom si určite pomôžte týmto sprejom. Budete príjemne prekvapený!

Ako sa sprej na oddialenie ejakulácie používa?

Delay Spray od Lovely lovers je výrobok na vodnej báze, ktorý nevyvoláva podráždenia pokožky. Toto odvážne tvrdenie bolo potvrdené dermatologickými testami.

Pred prvým použitím vám však odporúčame otestovať ho na vnútornej strane predlaktia. Množstvo z nás totiž nevie o alergiách, ktorými trpíme. Ak po nastriekaní prípravku na predlaktie spozorujete akýkoľvek nezvyčajný jav (vyrážka, podráždenie, červené fľaky), tak prípravok nepoužívajte. Môžete byť alergický na niektorú z jeho zložiek!

Použitie spreju je vďaka jeho kvapalnej forme absolútne jednoduché:

 1. sprej poriadne pretrepte
 2. penis pred aplikáciou odďalujúceho spreju mierne premasírujte
 3. použite 3 streky - dávku aplikujte po celej dĺžke penisu
 4. prípravok jemne votrite do pokožky
 5. počkajte pár minút a uistite sa, že sprej úplne vsiakol do pokožky (zabránite tým znecitliveniu partnerky)

Prípravok na oddialenie predčasnej ejakulácie možno používať bez aj s kondómom či s inými erotickými doplnkami. Prípadné zvyšky prípravku nezanechávajú škvrny na spodnej bielizni, čo oceníte vy, ale aj vaša partnerka.

Cena znecitlivujúceho spreju Delay

Cena tohto výrobku je podľa nášho názoru viac než pozitívna. 50 ml balenie kúpite za 26 €. Na prvý pohľad sa to môže zdať veľa, treba si však uvedomiť, že na jedno použitie miniete iba minimálne množstvo spreju - približne 1 ml, ktorý vás výjde na 0,52 €. Menej než 1 espresso!

Pri pravidelnom používaní vám táto užitočná intímna pomôcka vydrží celé týždne. Ak ju chcete vyskúšať, tak si ju môžete ✅ kúpiť tu.

Zloženie intímneho spreju od Lovely Lovers

Aktívne zložky tohto výrobku, ktorého efekt je doslova okamžitý, sú prírodné zložky 100% kvality.

 • Japonské ginkgo - zlepšuje prítok krvi do penisu, čím zlepšuje erekciu. Okrem toho má znecitlivujúce účinky. Ginkgo sa taktiež postará o skrátenie času regenerácie, ktorý je potrebný medzi ejakuláciou a "druhým kolom".
 • Guarana - dodáva potrebnú energiu a tým zabezpečuje zvyšovanie výkonu v posteli. Má povzbudzujúce účinky a stimuluje chlapa k lepšej a kvalitnejšej súloži.
 • Kofeín - ďalší stimulant, ktorý dokáže nakopnúť náš organizmus a odstrániť únavu. Je výborný počas náročnej fyzickej aktivity, akou je aj intenzívne milovanie. Kofeín zároveň podporuje pánsku erekciu a to najmä tým, že zlepšuje prítok krvi do toporivých teliesok v penise.
 • Mentol + pepermintový olej + výťažok z mäty piepornej - trojica látok, ktorá dodáva pocit sviežosti a chladu, je dôležitou súčasťou spreju na oddialenie predčasnej ejakulácie. Každá látka má totiž znecitlivujúce účinky, ktoré znižujú intenzitu prežívania sexuálnych podnetov.

Alternatívne riešenie problému s predčasnou ejakuláciou

Nevyhovuje vám sprejová forma výrobku? Bojíte sa, že sa dostatočne nevsiakne alebo že sa počas aplikácie zbytočne veľké množstvo stratí vo vzduchu?

Potom siahnite po alternatíve - znecitlivujúcom géle na penis od rovnakého výrobcu. Jeho účinky sú podobné ako účinky spreju, gél je však zároveň aj lubrikantom, ktorý vám ešte viac spríjemní pocity milovania.Publikované dňa: 02.01.2019
Hodnotenie článku:
(88.2%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...