Condrosulf 400 mg voľnopredajný – recenzia a skúsenosti s prípravkom

Tento liek je určený na dlhodobú liečbu degeneratívnej choroby kĺbov – osteoartrózy. V tomto článku sa podrobne pozrieme na tento liek a povieme si o ňom niečo viac. Ak máte problém s nejakou z foriem osteoartrózy, zbystrite pozornosť.

Condrosulf 400mg na liečbu osteoartrózy

Condrosulf 400 mg je liek, ktorý sa používa na dlhodobú liečbu osteoartrózy (OA), najmä typov ako OA stehnovo-kolenná, OA stehenno-lýtková, artróza bedrového kĺbu, arteóza kolenaartróza prstových kĺbov. Vyrába sa v dvoch formách, na výber máte rozpustné vrecko alebo tablety. Bez lekárskeho predpisu však kúpite iba tablety.

Kúpte si Condrosulf 400 mg v ✅ online lekárni Dr. Max a automaticky získate dopravu zadarmo na celú objednávku!

Pre koho je liek určený?

Tento liek je vhodný pre mužov aj ženy, ktorí majú problémy s osteoartrózou. Liek nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Klinické skúšania sa robili len s teenagermi prevyšujúcimi túto vekovú hranicu. Podľa skúseností užívateľov možno predpokladať, že prípravok je skutočne účinný a poskytuje väčšine pacientov úľavu od nepríjemných príznakov osteoartrózy.

condrosulf recenzia a skúsenosti

Účinky prípravku Condrosulf 400 mg

  • Zvyšuje elasticitu chrupavky a jej tlmiaci efekt
  • Tlmí aktívu enzýmov, ktoré poškodzujú chrupavkové tkanivo
  • Vyvíja protizápalový efekt
  • Podporuje tvorbu základnej chrupavkovej hmoty
  • Zabezpečuje chýbajúce množstvo chondroitínsulfátu v kĺboch
  • Zvyšuje pohyblivosť kĺbov
  • Zlepšuje pohyb
  • Stabilizuje nežiadúcu artrózu

Zloženie

✅ Condrosulf 400 tablety - Jedna tableta obsahuje 400 mg sodnej soli chondroitínsulfátu. Pridané látky: magnéziumstearát.

✅ Condrosulf 800 granulát - Jedno vrecko obsahuje 800 mg sodnej soli chondroitínsulfátu. Pridané látky: bezvodá kyselina citrónová, sodná soľ sacharínu, koloidný oxid kremičitý bezvodý, sorbitol, pomarančovú príchuť, oranžovú žlť (E110).

condrosulf recenzia a skúsenosti

Cena a dostupnosť

Liek môžete zakúpiť v niektorých kamenných lekárňach a na internetových stránkach online lekární. Cena Condrosulf 400 v tabletách sa pohybuje od 11 € do 14 €. Balenie obsahuje 60 tabliet, čo pokryje dávkovanie na 1 mesiac. Cena Condrosulf 800 v granulovanej forme je okolo 14 €, avšak táto forma lieku je viazaná na lekársky predpis.

Porovnanie cien Condrosulf 400 mg v online lekárňach

Online lekáreň

 Cena

Kúpiť online

 

11,90 €

Do obchodu

 

14,49 €

Do obchodu

12,99 €

Do obchodu

V tabuľke uvádzame ceny, ktoré sú platné v čase písania recenzie Condrosulf 400 mg. Ceny sa môžu meniť.

Dávkovanie

  • Granulát - užíva sa jedno vrecko za deň. Obsah vrecka vysypte do pohára a zalejte vodou. Nechajte ho rozpustiť a následne vypite.
  • Condrosulf 400 tablety - odporúčaná denná dávka sú 2 tablety denne, pokiaľ inak neurčí lekár. Tabletu zapite dostatočným množstvom vody.

Condrosulf pre tehotné a dojčiace ženy

Zatiaľ nie je známe, či má užívanie lieku nejaký dopad na plod. Taktiež nie je známe, či má liek vplyv na materské mlieko. Tento liek by mal byť podávaný len takým tehotným a dojčiacim ženám, ktoré ho nevyhnutne potrebujú, avšak musia byť pod lekárskym dozorom.

condrosulf 400

Aké sú vedľajšie účinky?

Liek môže spôsobovať rôzne vedľajšie účinky. Medzi najčastejšie patria žalúdočné a črevné ťažkosti, vracanie a zápcha. Ak sa u vás prejaví nejaká alergická reakcia alebo ste precitlivelí na niektorú z látok, liek nepoužívajte. Ak užívate iné lieky, konzultuje to so svojim lekárom alebo lekárnikom! Liek skladujte na tmavom a suchom mieste mimo dosahu detí. 

Dodržujte odporúčané dávkovanie, zvyšovanie dávky sa nepreukázalo ako významne účinnejšie a efektívnejšie. Navyše, ak by ste sa rozhodli zobrať väčšiu ako výrobcom odporúčanú dávku, zvyšujete tým exponenciálne možný výskyt vedľajších neželaných účinkov. Pred použitím prípravku si teda pozorne prečítajte príbalový leták.

condrosulf zloženie a užívanie

Skúsenosti a recenzie od užívateľov

Na internetových fórach sme našli viaceré ohlasy na daný liek. Čo sa týka účinnosti tohto preparátu, niektorí ho chvália, iným nezabral. Viacerí ľudia sa sťažovali na vedľajšie účinky, najmä na bolesti žalúdka a opuchy. Preto je asi nutné, aby ste liek vyskúšali sami na sebe. V komplexnom ponímaní by sme mohli povedať, že na tento liek boli pozitívne ohlasy, čo sa týka účinnosti aj cenyVýsledky sa dostavili zhruba po dvojmesačnom užívaní lieku.

Recenzie a skúsenosti s Condrosulf 400 na heureke

Kúpte si Condrosulf 400 mg v ✅ online lekárni Dr. Max a automaticky získate dopravu zadarmo na celú objednávku!

Možné alternatívy

condrosulf na kosti a klby z lekárne

Čo nám ponúka príroda na boľavé kĺby?

Z prírodných zdrojov skúste siahnuť po ✅ Vincentke, jej pitie napomáha celému pohybovému aparátu, regeneruje kĺby po operáciách, pri artróze a iných ťažkostiach.

✅ Jedľový olej môže pomôcť pri bolesti kĺbov. Stačí olejom natrieť bolestivé miesta a nechať to na prírodu.

Lopúchy. Recept starých materí na bolesti kĺbov zastupuje lopúch. Prikladajte na noc na bolestivé miesto lopúch. Do rána očernie, na ďalšie noci opakovane lopúch prikladajte na miesta, kým lopúch ráno nebude zelený.

Lopúchové listy na liečbu bolestí kĺbov

Bolesti kĺbov by ste nemali prehliadať. Zbytočne vás obmedzujú a nie je to príjemné. Preto navštívte lekára, ktorý zistí príčinu a odporučí vám liečbu vhodnú pre vás. Rozhodne, je potrebné upraviť životosprávu a dbať na prísun potrebných látok pre naše kĺby. Čo sa týka lieku Condrosulf 400, sú naň dobré aj menej dobré ohlasy, avšak za vyskúšanie stojí.Publikované dňa: 10.07.2018
Hodnotenie článku:
(88.2%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

p. 14. Mar. 2019

uzivam ho dlhodobo, pomaha mi a som s nim spokojny

Odpovedať

Evka 09. Jun. 2019

ODPORUCIL MI HO LEKAR A JE TO VELMI DOBRY LIEK

Odpovedať

Lena 01. Sep. 2019

jeden z najlepších doplnkov na trhu, naozaj účinný, kupujem pravidelne :)

Odpovedať

silvia 11. Feb. 2020

nie som si ista, ci na mne naozaj ucinkuje. UZ ho beriem mesiac a nevidim ziadnu zmenu k lepsiemu???

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Remyelin Uridine – skúsenosti. Liečba karpálneho tunela?Recenzia: Remyelin Uridine – skúsenosti. Liečba karpálneho tunela?

Problémy s karpálnym tunelom prekvapia aj mladých ľudí, ktorí pracujú pri PC. Dnes si povieme viac o produkte Remyelin Uridine, ktorý pomohol aj nášmu redaktorovi. Čítajte ďalej.

Recenzia: Blendea – kyselina hyalurónová na vrásky, žiarivú pleť a kĺby?Recenzia: Blendea – kyselina hyalurónová na vrásky, žiarivú pleť a kĺby?

O kyseline hyaluronovej už počul každý z nás. Nie každý však vie, že nie je len súčasťou krémov či masiek na pleť, ale že ju možno užívať aj vnútorne. Dnes vám predstavíme produkt značky...

Recenzia: Dr.Max Collagen Drink – zloženie s 10000 mg kolagénu!Recenzia: Dr.Max Collagen Drink – zloženie s 10000 mg kolagénu!

Dr. Max Collagen Drink je cenovo dostupný kolagén v prášku s výborným zložením. Akú skúsenosť s ním má naša redaktorka? Prečítajte si jej krátku recenziu.