ReduXs – aké sú skúsenosti s týmito tabletkami na chudnutie?

Magická pilulka? Revolúcia v chudnutí? Úbytok hmotnosti bez námahy? Znie to dobre, no až príliš dobre na to, aby to bola pravda. Prečo potom ReduXs tablety majú veľký úspech medzi ľuďmi s nadváhou? Zloženie a skúsenosti zákazníkov hovoria v ich prospech. Je to naozaj tak alebo ide o vydarený marketingový ťah?

Frustrovaná žena s osobnou váhou

Pre formovanie postavy a udržanie svalstva je nevyhnutné cvičenie. Veľa pohybu rovná sa spaľovanie kalórií – to je rovnica, ktorú netreba zvlášť predstavovať. Existujú však rôzne metódy či prípravky, ktoré dokážu často komplikovaný proces chudnutia urýchliť. ReduXs do tejto kategórie patrí.

Čo je ReduXs? Kto ho vyrába?

Ide o výživový doplnok, ktorého cieľom je PODPORIŤ redukciu hmotnosti. Žiadne tablety, ktorých užívaním sa ihneď stratia nadbytočné kilogramy, ale akýsi pomocník, ktorý telo naštartuje na dosiahnutie estetického výsledku. Prírodné zložky a vitamíny majú totiž zefektívniť metabolizmus a vplývať na spaľovanie tukov.

ReduXs tablety sú vyrábané v Nemecku (firma Bio Expedit GmbH), na Slovensku boli ako doplnok stravy registrované v Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Na našom trhu sa objavili pomerne nedávno, no napríklad v USA spôsobili už v roku 1996 poriadny rozruch. Kvôli spolupráci so špecialistami na zdravú výživu sa doslova stali hitom, a to i vo finančných kruhoch. Úsmev na tvári tak nevyčarili iba ľuďom, ktorí vďaka nim schudli.

Účinky ReduXs uvádzané výrobcom

 • potláča chuť do jedla
 • absorbuje tuk
 • podporuje lipolýzu a znižuje hladinu lipidov
 • upravuje hladinu cukru v krvi
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
 • viditeľná strata hmotnosti do 1 mesiaca (2 – 6 kg za mesiac bez jojo efektu, pokiaľ budú dodržané pokyny výrobcu)
 • pozitívny účinok na prostatu

Je dôležité upozorniť na to, že chudnutie je komplikovaný proces a honba za vidinou krajšieho tela má individuálne výsledky. Účinky, ktoré prezentuje výrobca ReduXs, najmä čo sa týka konkrétneho počtu straty kilogramov, preto nemožno považovať za zaručené. Dostaviť sa totiž môžu v neskoršom časovom horizonte. Je lepšie nemať „veľké kilogramové očakávania“.

Radosť zo straty pár kilogramov

Zloženie ReduXs

Kapsule ReduXs obsahujú kombináciu bylinných extraktov a vitamínov, komplex viac ako 10 prírodných zložiek. Ich zoznam spolu s krátkou charakteristikou, ktorá sa týka vplyvu na organizmus a chudnutie, je nasledovný:

 • Zelený čaj (Camellia sinensis): Získava sa z nefermentovaných listov čajovníka čínskeho. Jeho extrakt je súčasťou ReduXs tabliet a aj preto sú bohaté na fenoly, flavonoidy, aminokiseliny, triesloviny, minerály, vitamíny A, B, E či kofeín. Ten dodá telu energiu, zatiaľ čo zvyšok podporí antioxidačné účinky a stimuláciu látkovej premeny. Cieľ – naštartovanie metabolizmu, zníženie chuti na sladké, lepšia fyzická výkonnosť.
 • Kaktus (Opuntia ficus indica): Jednotlivé zložky sa dokážu naviazať na tuk v tráviacom trakte, čím zabránia jeho vstrebávaniu. Vďaka nim je telo do istej miery balamutené, pretože pocit hladu nastupuje neskôr. Opuncia figová je zdrojom vitamínov A, B a C, vlákniny, minerálnych látok, aminokyselín či alkaloidov. Cieľ – lipofilné vlastnosti a eliminácia tuku, pozitívny vplyv na zväčšenú prostatu.
 • Šalvia lekárska (Salvia officinalis): Obsahuje vitamíny typu B, triesloviny, silice, minerálne látky, fytoestrogény a i. Funguje protizápalovo, podporuje imunitu a správnu činnosť tráviaceho systému. Na telo má veľké množstvo pozitívnych účinkov, čo vyplýva zo samotného názvu (z lat. salvare = vyliečiť). Cieľ – podpora peristaltiky čriev, prečistenie krvi, zvýšenie obranyschopnosti organizmu.
 • Púpava lekárska (Taraxacum officinale): Ide o burinu, ktorá je zároveň liečivou bylinou. V liečiteľstve sa využíva kvet, list i koreň. Sú bohaté na vitamín C, inulín, meď, draslík, aminokyseliny, horčiny, triesloviny, flavonoidy a iné bioaktívne látky. Využíva sa predovšetkým pri zápaloch močových ciest a prekyslení žalúdka. Cieľ – detoxikácia, tvorba žalúdočných štiav urýchľujúcich trávenie, odbúranie cholesterolu.
 • Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis idaea): Červené bobule znižujú hladinu glukózy v krvi, bojujú proti infekciám v tráviacom trakte, pôsobia močopudne, vystupujú v úlohe antioxidantu. To všetko vďaka fenolovým kyselinám, flavonoidom, antokyánom, katechínom, tanínom, vitamínom A, C a i. Cieľ – dezinfekčná funkcia, odbúranie stresu (častá príčina priberania), antioxidant.
 • Borovica prímorská (Pinus pinaster): Obsahuje niekoľko účinných látok, medzi nimi napríklad pycnogenol a procyanidíny. Prvý zmienený má dokonca niekoľkonásobne väčšie účinky ako vitamín C alebo E. Procyanidíny zase podporujú tvorbu kolagénu a elasténu. Cieľ – pevnejšia pokožka aj po úbytku kilogramov, zlepšenie krvného obehu, ochrana buniek pred oxidačným stresom.
 • L-theanin, Fosfatidylserín, Betasitosterol + vitamíny: Ich kombináciou telo získa benefity ako zníženie krvného tlaku, rýchlejšie spracovanie glukózy, pomoc pri nespavosti a zápalových ochoreniach, optimálne fungovanie buniek, zlepšenie duševnej energie, efektívny boj proti stresu a i.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie doplnky stravy na chudnutie

Dávkovanie ReduXs

Dbajte na to, aby ste dodržiavali pokyny výrobcu. Znížite tak pravdepodobnosť objavenia nežiaducich účinkov. Ako sa liek užíva? 1 kapsulu (max. denná dávka) zapijete veľkým množstvom vody (nie iným nápojom), ideálne ráno, pred raňajkami. Príjem tekutín je však potrebné zvýšiť počas celého dňa. Pokiaľ neraňajkujete, ReduXs užite pred prvým jedlom.

Zdravé raňajky

Pozor! ReduXs tablety nie sú vhodné pre diabetikov, deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace ochorením obličiek, pečene, srdcovej chlopne, leukémiou a osoby precitlivené na niektorú zo zložiek prípravku. Neodporúča sa užívanie pred spaním (kvôli obsahu kofeínu).

Má užívanie ReduXs vedľajšie účinky?

Aj keď obsahuje overené naturálne zložky a je vyrábaný na prírodnej báze, treba podotknúť, že nemusí vyhovovať každému. Organizmus môže reagovať na príjem výživových doplnkov i nežiaduco. To sa prejavuje napríklad ako:

 • bolesť hlavy
 • striedavý pocit chladu/tepla počas prvých dní (2 – 4 dni, pokiaľ si telo nezvykne na účinné látky)
 • laxatívne účinky (môžu byť dôsledkom detoxu, no ak pretrvávajú dlhodobo a v zvýšenej miere, je dobré zvážiť vysadenie tabliet)

Kde sa dá kúpiť?

Tablety ReduXs lekáreň neponúka. Nenájdete ich ani v obchodoch so zdravou výživou, dokonca i vyhľadanie slovného spojenia „ReduXs heuréka“ bude neúspešné. Výrobca sa rozhodol pre formu predaja prostredníctvom ✅ oficiálneho eshopu reduxs.sk. Zaručená je originalita produktu, ako aj rýchle doručenie. Distribútor sľubuje odoslanie do 24 hod. od prijatia objednávky.

Tabletky na chudnutie ReduXs

Ak máte záujem o tento konkrétny typ výživového doplnku na chudnutie, dostupný je v 3 veľkostných variantoch:

 • 2-mesačná kúra – balenie obsahuje 60 kapsúl, jeho bežná cena je 55 € (pomerne často však môžete natrafiť na akciovú sumu)
 • 4-mesačná kúra – obsahuje 120 kapsúl za 78 €
 • 6-mesačná kúra – obsahuje 180 tabliet za 117 €

Recenzie a skúsenosti s užívaním ReduXs

Čo je ReduXs a kde kúpiť tento doplnok stravy už viete. Otázne je, či sa to naozaj oplatí. Na oficiálnom webe predajcu nájdete príbehy a fotografie ľudí „pred a po“. Slúžia ako motivácia a chýbajúci článok pri rozhodovaní sa o kúpe. Ich hodnovernosť si netrúfame posudzovať. Ak ste skeptickí, odporúčame navštíviť ReduXs fórum a diskusie, kde si môžete porovnať hodnotenia zákazníkov.

ReduXs tabletky a skúsenosti s nimi si pochvaľuje percentuálne väčšie množstvo ľudí. Spokojnosť jednoznačne prevažuje, no nájdu sa aj výnimky. Či pomáha ReduXs na chudnutie – recenzie, ktoré pripájame vytvoria aspoň základný prehľad o výrobku (prepisy sú citáciou, bez ohľadu na pravopisné a gramatické chyby):

„Ja mám skúsenosti s ReduXs a schudla som 5 kg za dva mesiace. Nedržala som pri tom nejaké diéty, ale snažila som sa vyhýbať nezdravím jedlám.“ (maria_2, modrykonik.sk)

„...Ja som redux uźívala cca pol roka dozadu samozrejme v kombinácii s pohybom a tréningom. Ono netreba zabúdať na to, že nejde o zázrak! Treba poupraviť stravu a zamyslieť sa nad svojim životným štýlom. Redux má pomôcť v chudnutí! Nefunguje tak, že teraz budem jesť všetko čo mi príde pod ruku a dám si tabletku a schudnem.“ (peťanda, fitnnie.sk)

„Ahojte. Aj ja sa idem pochváliť – 1 týždeň užívam ReduXs. Stravujem sa ako predtým, možno aj menej, nie veľa, ale denne (zatiaľ) 10 min. cvičím, a podarilo sa mi (správne píšem) 1 kg pribrať!!! No, čo poviete? To som šikovná. Asi som jediná čierna ovca, ktorá pribrala...“ (Ria, fitnnie.sk)

„super! Reduxs som kupila cca pred 3 mesiacmi a už vidím dosť veľké rozdiely! Veľmi sa teším, že som našla niečo funkčné“ (tereza155, vyzivovy-doplnok.sk)

„...Po tele v krvi zima, tlak, svrbenie. Závraty , bolesť hlavy a neskutočné „sušaky“ , vypila som asi 10 litrov vody. Bolo mi nevoľno... Mrzí ma to, lebo boli drahé a verím, že sa z nich dá schudnúť . No ja ich bohužiaľ užívať nebudem.“ (Užívateľ, chudnutie123.sk)

Z recenzií produktu:

ReduXs recenzie

Súhrn a tipy na záver

Patrí ReduXs medzi najlepšie tabletky na redukciu hmotnosti na slovenskom trhu? Odpoveď je čisto subjektívnou záležitosťou. No musíme súhlasiť, že plusom je jeho zloženie, ako aj samotné skúsenosti ľudí, ktoré sú väčšinou pozitívneho charakteru. Výsledky, ktoré výrobca uvádza, sa odrážajú na úbytku kilogramov, ale i na fakte, že doplnku stravy ReduXs predaj stále stúpa. Pre zákazníka je však práve cena mínusom.

 • Využite online chat na oficiálnom webe predajcu reduXs.sk, získať môžete ďalšie informácie súvisiace s procesom chudnutia.
 • Nemajte prehnané požiadavky, naivitu odložte. Referencie výrobku sú sľubné, no zmierte sa s tým, že očakávané výsledky dosiahnete len s kombináciou úpravy stravy a zvýšeného pohybu. ReduXs nefunguje ako náhrada za fyzickú aktivitu.
 • ReduXs je v našom ponímaní akýmsi odrazovým mostíkom na ceste k vysnívanému telu. Udržanie ideálnej hmotnosti a spokojnejší život však nie je zásluhou tabletiek – zázraky prichádzajú až po prekročení komfortnej zóny...

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový dizajn, beletria, zdravý životný štýl a elektronická hudba sú mojou srdcovou záležitosťou. Spoločne ma doviedli k písaniu, i keď na...


Komentáre

Romana 31. Mar. 2019
Dobrý deň
Prečo sa nemôže redux objednať
Ziadna stránka nefunguje

Odpovedať

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Grapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potravinyGrapefruitová diéta a chudnutie – výhody, nevýhody, vhodné potraviny

V čom spočívajú princípy grapefruitovej diéty, aké výhody má konzumácia grapefruitu, čo vám môže diéta priniesť a aké má riziká?

Raw diéta – účinky, jedálniček, skúsenostiRaw diéta – účinky, jedálniček, skúsenosti

Počuli ste už pojem „raw diéta“? Okrem zásad raw stravy sme sa pozreli na jej pôvod, výhody a nevýhody, ako by mal vyzerať váš jedálniček a aké sú možné riziká tejto stravy.

Bielkovinová diéta ako ničiteľ tuku: V čom spočíva?Bielkovinová diéta ako ničiteľ tuku: V čom spočíva?

Diéty spôsobujú odvodnenie organizmu – váha nás môže oklamať a my si myslíme, že sme schudli z tuku. Bielkovinová diéta je však iná. Prečítajte si, čo stojí za jej úspechom.