Neera Detox – recenzia, cena, skúsenosti

Máte pocit, že ste neustále unavení, potrebovali by ste nabrať novú silu a energiu? Chcete sa zbaviť nielen toxínov v tele, ale aj prebytočných kilogramov? Možno práve pre vás je vhodná očistná kúra vo forme detoxu.

Sirup Neera Detox - recenzia a skúsenosti

Detox dokáže zbaviť toxínov, vyčistiť pleť, zlepšiť trávenie i podporiť imunitný systém. Na trhu možno dostať rôzne detoxikačné prípravky. V tomto článku vám predstavíme Neera Detox od Madal Bal.

Výživový doplnok Neera Detox si môžete pohodlne zakúpiť v ✅ e-shope biocare.sk.

Čo je Neera Detox

Neera Detox je vyživový doplnok vo forme sirupu, ktorý sa užíva počas detoxikačnej kúry. Ide o prírodný stromový sirup vyrobený vo Švajčiarsku z tých najkvalitnejších ingrediencií. V zložení má kanadský javorový sirup stupňa C+ a komplex palmových sirupov z juhovýchodnej Ázie. Neera Detox sa používa na očisťujúcu kúru na dosiahnutie očisty organizmu, zvýšenie vitality ale môže mať aj vedľajší účinok v podobe úbytku hmotnosti.

Počas očistnej kúry dodáva sirup telu potrebné živiny, napomáha k tomu, aby človek nepociťoval hlad, a dodáva energiu. Výrobca takisto udáva, že po skončení kúry sa takmer žiadna váha nevráti späť, pretože počas detoxu sa telo nezbavuje vody, ale nahromadených tukov a odpadových látok. Nemusíte teda očakávať neslávne známy jojo-efekt.

Prečo je detox dôležitý?

V dnešnej dobe sme neustále vystavení chémii a toxickým látkam. Už hneď po prebudení používame kozmetické prípravky plné chémie, ktorú obsahuje aj naše oblečenie a vzduch, ktorý dýchame, tiež nie je bez toxínov. V strave si dodávame farbivá, konzervačné látky, Éčka i pesticídy. A aj keď sa naše telo prirodzene samo detoxikuje, pri takomto množstve toxických látok mu nezaškodí z času na čas pomôcť.

To, že je najvyšší čas na detox môžeme spoznať tak, že sme veľmi často unavení a včerpaní, a to aj po celej noci spánku, alebo sa stáva, že niekoľko nocí v týždni vôbec nezaspíme. Ďalej môžeme mať problémy s trávením, zápchou alebo naopak hnačkou, máme kožné problémy a nestačia nám fyzické sily. Ideálny čas na detox je na prelome ročných období, napríklad na jar, kedy sa objaví typická jarná únava a my potrebujeme dobiť baterky.

Za detox možno považovať očistnú kúru pre organizmus, ktorá má zabezpečiť vyplavenie toxínov a odpadových látok z tela. Takáto kúra so sebou prináša niekoľko zdravotných benefitov:

 • odplavenie toxínov a škodlivých látok z tela
 • zlepšenie trávenia a peristaltiky čriev
 • posilnenie obranyschopnosti a zlepšenie imunity
 • zbavenie sa akné, vyčistenie a rozjasnenie pokožky
 • zrýchlenie metabolizmu spaľovania tukov a úbytok hmotnosti
 • viac psychickej pohody a rovnováhy
 • zníženie únavy a vyčerpania, lepší spánok

Zloženie

Neera Detox sa skladá z javorového sirupu a niekoľkých druhov palmového sirupu:

 • Kanadský javorový sirup ­­je sladidlo, ktoré sa používa ako náhrada cukru a s obľubou sa užíva počas detoxikačných kúr. Obsahuje vitamíny B1, B2 a B3, minerály ako železo, vápnik, zinok, draslík, fosfor a mangán, a takisto prospešné stopové prvky. Javorový sirup sa podľa kvality, farmy a chute označuje ako sirup stupňa A až C. Stupeň A je najsvetlejší s menej výraznou chuťou a stupeň C je najtmavší, najhustejší a má najintenzívnejšiu chuť. V prípravku Neera Detox je javorový sirup stupňa C+.
 • Zmes sirupov z paliem pochádza z rôznych druhov paliem. Miazga sa získava z kmeňa palmy, nahrieva sa, kým sa nezredukuje na sirup. Palmový sirup je bohatý na živiny, obsahuje množstvo draslíka a vápnika, ktoré podporujú správnu funkciu buniek a tým aj ich očistu. Zmes miazg z rôznych paliem poskytuje ten správny komplex minerálov a živín potrebných počas detoxu. Palmový sirup obsahuje túto zmes:
 • miazga z kokosovej palmy
 • miazga z palmy arenga
 • miazga z palmy kitul z dažďových pralesov
 • miazga z palmy nipah z močarísk a mokradí
 • miazga z palmy palmyra zo severnej Srí Lanky

Účinky

 • očista organizmu od toxínov
 • doplnenie živín počas detoxu
 • načerpanie energie
 • posilnenie imunity
 • odstránenie únavy
 • viac vitality
 • zlepšenie trávenia
 • možná redukcia hmotnosti

Použitie = detoxikačná kúra

Na prípravu detoxikačnej kúry sú potrebné tieto zložky:

 • Neera Detox sirup – svojim zložením z javorového sirupu a palmových sirupov dodáva telu energiu a potrebné živiny počas detoxikačnej kúry.
 • Citrónová šťava – má detoxikačné účinky, pretože obsahuje vitamín C, ktorý je dôležitým antioxidantom. Zároveň má alkalizačný efekt a pomáha rozkladať tuk.
 • Kayenské korenie – možno nájsť aj ako cayennské korenie. Korenie pomáha zrýchľovať metabolizmus a podporuje účinky citrónovej šťavy.
 • Čistá voda – je potrebná na hydratáciu organizmu, zabezpečuje, aby sa všetky zložky dostali do celého tela a zároveň odplavuje uvoľnené toxíny.

Na základe zakúpeného balenia si môžete vybrať rôznu dĺžku trvania detoxu. Môžete začať trojdňovým detoxom, na ktorý vám postačí 500 ml balenie. Štandardné trvanie očistnej kúry je však 10 dní, no pomôcť môže aj 6-týždňová očista, počas ktorej sa detox dodržiava len jeden deň v týždni.

Detoxikačná kúra Neera Detox

Ako si teda pripraviť dennú dávku nápoja? Na 2 litre budete potrebovať:

 • 1,5 dl citrónovej šťavy (šťava z približne 3 – 4 citrónov)
 • 1,5 dl Neera Detox sirupu
 • štipku kayenského korenia, resp. podľa chuti
 • 1,7 l čistej vody

Ingrediencie zmiešame v džbáne a nápoj na celý deň je hotový.

Cena

Detoxikačný sirup Neera Detox je možné zakúpiť v internetových obchodoch zameraných na výživu a v kamenných a internetových lekárňach. Ceny balenia s objemom 1000 ml sa na internete pohybujú v rozmedzí 36 až 46 EUR. Výrobok možno zakúpiť aj v iných variantoch objemu, a to menšie balenie 500 ml sirupu od 26 EUR a väčšie balenie 1500 ml sirupu od 60 EUR.

Skúsenosti

Sirup Neera Detox si získal mnoho spokojných zákazníkov, z ktorých mnohí ho užívajú opakovane a pravidelne v rámci svojej detoxikačnej kúry. Vyhľadávajú ho najmä za účelom redukcie hmotnosti, naštartovania metabolizmu, posilnenia imunity a celkového zvýšenia vitality u ľudí, ktorí sú často unavení a chýba im energia. Užívatelia si pochvaľujú jednak chuť prípravku, ale aj to, že počas kúry nemajú pocit hladu. No najdôležitejším faktorom však je kvalitná a účinná detoxikácia.

Mnohí boli spokojní s dosiahnutým úbytkom hmotnosti, ktorý sa po desaťdňovej kúre nevrátil s jojo efektom, ako to pri diétach býva zvykom. Jedna užívateľka okrem 5-kilového úbytku hmotnosti uviedla aj návrat vitality, menej únavy a koniec problémom s prekysleným organizmom. Podobné skúsenosti mal aj ďalší užívateľ, ktorý sa po absolvovaní jednej kúry a strate 9 kilogramov rozhodol, že si detox dopraje znova.

Recenzie a skúsenosti s detoxikačnou kúrou Neera Detox

Ako negatívum uviedla jedna užívateľka to, že jej v posledné dni kúry hlasno škvŕkalo v bruchu, kvôli čomu sa následne rozhodla detox ukončiť skôr. Pocítila aj bolesť hlavy na druhý deň od začatia, no tá netrvala dlho. Iná užívateľka zas zaznamenala väčšiu potrebu piť, pretože mala pocit, že ju detox odvodňuje. Ako ďalšie negatívum bola spomenutá vyššia cena kúry, no užívateľka bola spokojná s výsledným efektom, a to zlepšeným trávením a celkovou očistou.

Upozornenie na záver

Pred začatím akejkoľvek detoxikačnej kúry konzultujte najprv svoje rozhodnutie s lekárom. Nie pre každého je totiž detox vhodný. Niektorí ľudia sa rozhodnú pre detoxikáciu kvôli potrebe schudnúť. Detoxikácia a chudnutie sú však dve rozdielne veci, a kým je úbytok hmotnosti často vedľajším účinkom detoxikácie, nie u každého to tak musí fungovať.Publikované dňa: 17.12.2019
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Tabletky, čaj, bylinky a potraviny na odvodnenie organizmuTabletky, čaj, bylinky a potraviny na odvodnenie organizmu

Nerovnováha vody v ľudskom tele môže byť dôsledkom, ale i príčinou najrôznejších zdravotných komplikácií. Zavodnenie organizmu potom môže spôsobiť rôzne zdravotné komplikácie.

Blendea Supergreens recenzia a skúsenosti so superpotravinou v práškuBlendea Supergreens recenzia a skúsenosti so superpotravinou v prášku

Zdravé stravovanie, detoxikácia, posilňovanie imunity – ak sú vám tieto veci blízke, určite ste už počuli o superpotravinách. Prípravok Supergreens obsahuje až 4 superpotraviny. Chcete...

Zelený jačmeň výborný na chudnutie a detoxikáciuZelený jačmeň výborný na chudnutie a detoxikáciu

Ide o vitamínovo-minerálnu bombu, obsahujúcu aj veľké množstvo bielkovín, aminokyselín a rastlinných enzýmov, ktoré človek potrebuje prijímať na každodennej báze. Zelený jačmeň pomôže aj...