Spaľovač tukov L-Karnitín aj ako tabletky. Recenzie ukazujú účinky

Po sviatkoch, pred dovolenkou, do plaviek, do svadobných šiat... Vždy sa nájde množstvo dôvodov a príležitostí na to, aby sme sa konečne zbavili nadbytočných kilogramov, ktoré sa nás tak držia. Menej kalórií a viac pohybu – to je základom každého chudnutia.

Spaľovač tuku L-carnitine od Gymbeam

No čo ak to dodržiavame a kilogramov sa nie a nie zbaviť? Váha síce klesá, ale nie takým tempom, akým by sme si želali? Nuž, vtedy je na čase siahnuť po ďalších riešeniach. Jedným z nich je L-Karnitín, spaľovač tukov, ktorý dodá energiu aj motiváciu.

Účinný spaľovač tukov L-karnitín si môžete objednať na oficiálnom ✅ webe predajcu!

Čo je Spaľovač tukov L-Karnitín

Spaľovač tukov L-Karnitín je výživový doplnok od GymBeam, ktorý má údajne najväčšiu koncentráciu L-Karnitínu na trhu. Nejde o žiadnu chémiu – L-Karnitín je totiž prírodná látka, ktorá napomáha spaľovaniu a odbúravaniu tukov. Okrem toho sa v procese mastné kyseliny premieňajú na energiu, čo je dôležité pre lepšiu výdrž a silu pri tréningoch.

L-Karnitín ovplyvňuje nielen reguláciu hmotnosti, ale pomáha aj udržiavať zdravé srdce a cievy, prispieva k regenerácii svalov po tréningu, odbúrava únavu, zvyšuje výkonnosť a pomáha eliminovať tvorbu kyseliny mliečnej. Tento prípravok navyše neobsahuje veľké množstvo konzervačných látok a je možné dostať ho v dvoch príjemných príchutiach – v sviežej pomarančovej a šťavnatej višňovej príchuti.

L-Karnitín je určený pre každého, kto bojuje s nadbytočnými kilogramami, ale aj pre športovcov, ktorý potrebujú dodať energiu pri tréningoch. Po tréningoch zas pomôže k rýchlejšej regenerácii svalov. Tento spaľovať tukov však nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

Spaľovať obsahuje látku L-Karnitín a pomocné látky kyselinu citrónovú, pomarančovú alebo višňovú arómu, kyselinu sorbovú a náhradné sladidlá sukralózu a acesulfám K.

L-Karnitín je prírodná látka, ktorú objavili ruskí vedci v roku 1950. Naše telo si túto látku dokáže vytvoriť samo, no len vo veľmi malom množstve. Výnimočnosť L-Karnitínu spočíva v tom, že dokáže čerpať energiu z tukov, a teda nielen spaľuje a odbúrava tuky, ale tento proces tiež dodáva telu energiu a silu potrebnú počas cvičenia a fyzickej námahy.

No L-Karnitín má pre telo aj ďalšie prínosy. Je prospešný pre srdcový sval a celú kardiovaskulárnu sústavu a môže byť účinnou prevenciou infarktu. Pozitívny vplyv má aj na mozog a kognitívne funkcie, čo môže byť prospešné najmä pre seniorov. Tí ocenia aj jeho vplyv na kosti. L-Karnitín totiž dokáže spomaliť úbytok kostnej hmoty, čím pomáha spevňovať kosti a predchádza ochoreniam ako je osteoporóza. Táto látka môže pozitívne vplývať aj na cholesterol a cirkuláciu krvi.

Účinky

  • prispieva k spaľovaniu tukov
  • podieľa sa na regulácii hmotnosti
  • zvyšuje výdrž a silu
  • podporuje tvorbu energie
  • pomáha zlepšovať športový výkon
  • podporuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému
  • podporuje regeneráciu
  • prispieva k odbúravaniu únavy

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 10 -20 ml ráno (nalačno) alebo 30 minút pred tréningom. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Pripomíname, že prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné a dojčiace ženy. 

Cena

Spaľovač tukov L-Karnitín od GymBeam je možné zakúpiť v internetovom obchode GymBeam alebo v iných internetových či kamenných obchodoch zameraných na výživu a lekárňach. Cena prípravku je od 11,95 EUR. Prípravok má objem 500 ml, čo znamená, že pri odporúčanom dávkovaní 10 – 20 ml ráno nalačno alebo pred tréningom, vám spaľovač vydrží na 25 – 50 dní.

Skúsenosti

Spaľovač tukov L-Karnitín si vyslúžil recenzie od desiatok spokojných zákazníkov, ktorý oceňujú kvalitný produkt s naozaj koncentrovaným L-Karnitínom. Mnohí ho užívajú pravidelne a pochvaľujú si, že pre pravidelnom pohybe sú výsledky naozaj viditeľné, váha ide dole a zároveň majú pri tréningoch viac sily a výdrže. Pre posilnenie účinku ho niektorí športovci užívajú aj v kombinácii so synefrínom.

 Kladne hodnotená je aj príjemná chuť prípravku a tí, ktorí majú problém s prehltávaním tabliet zase ocenili, že výživový doplnok je v tekutej forme. Užívatelia vyjadrovali aj spokojnosť s cenou v pomere s kvalitou. Často spomínaným negatívom bolo, že koncentrovanosť L-Karnitínu v tomto produkte niektorým užívateľom spôsobovala bolesť žalúdka, čo však dokázali vyriešiť užívaním menšej dávky (10 ml namiesto 20 ml) a užívaním L-Karnitínu po jedle, nie nalačno.

Recenzie L-karnitín na webe gymbeam.sk

Otázky a odpovede

Je prípravok vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy?

Nie.

Možno prípravok používať pri problémoch so srdcom?

Áno, prípravok pôsobí prospešne pre srdcový sval.

Je vhodné L-Karnitín s niečím kombinovať pre lepší výsledok?

Áno, prípravok sa dobre kombinuje so synefrínom.

Je vhodné užívať prípravok nalačno?

Áno, prípravok sa má užívať nalačno, avšak niektorí užívatelia môžu mať problémy s bolesťou žalúdka. Vtedy je lepšie užívať prípravok po najedení, najlepšie 30 minút pred tréningom.

Je prípravok vhodný pre užívateľov od 15 rokov?

Áno, prípravok možno užívať od 15 rokov.

Záverečné zhodnotenie

Spaľovač tukov L-Karnitín od GymBeam je účinným prípravkom na podporu chudnutia, dodanie energie pri tréningu a urýchlenie regenerácie svalov po ňom. Tento prípravok má údajne najväčšiu koncentráciu L-Karnitínu na trhu. Obľube sa teší aj vďaka preukázateľným výsledkom, príjemnej chuti a zloženiu bez zbytočných konzervačných látok. L-Karnitín je vo väčšine prípadov veľmi dobre znášaný, aj keď u niektorých ľudí môže spôsobiť bolesť žalúdka. Pozitívne hodnotenia však rozhodne prevažujú a produkt sa teší obľube najmä u športovcov.Publikované dňa: 13.12.2019
Hodnotenie článku:
(90.2%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?

Pre milovníkov kapusty máme dobrý tip nielen na diétu, ale aj na dobrú kapustovú polievku, ktorá zohráva kľúčovú rolu v kapustovej diéte. Aká je to diéta, aké sú jej výhody a nevýhody?

Najlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšieNajlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšie

Chudnutie nie je len o tom, že sa držíte istého stravovacieho plánu a športujete. Treba taktiež piť správne nápoje. Viete, ktoré to sú?

Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?

Petržlen síce často využívame, no mnoho ľudí ani len netuší o jeho blahodarných účinkoch. Petržlenová vňať sa dá použiť na chudnutie v podobe čaju, prečistí aj obličky a takáto...