Recenzia: Vitamíny na vlasy s biotínom Bloom Robbins Love is in the hair (účinky a skúsenosti)

Keď sa povie vypadávanie vlasov, väčšinou si každý predstaví muža vo veku a problém s plešatením. U žien sa však vypadávanie vlasov objavuje taktiež. U nás v rodine je to z časti genetické. Mama mala večne problém s riedkymi vlasmi. Ja a moja sestra tiež. V jednom období mi vlasy začali viac padať a keďže mi rástli veľmi pomaly, vôbec to nevyzeralo dobre. Prechádzala som si aj náročnejším obdobím, takže psychika, stres, tlak a nervozita pritom zohrali svoju rolu. No pri pohľade do zrkadla som sa bála do vlasov hrabnúť hrebeňom. Cesnakový šampón, lopúchový olej alebo rôzne séra. Naozaj som vyskúšala všeličo.

Bavila som sa o tom so sestrou a dospeli sme k záveru, že vyskúšame vitamíny na vlasy s biotínom Bloom Robbins. Objednali sme si 3-mesačnú kúru. U mňa bol problém vypadávanie a hustota vlasov, sestra chcela vlasy tiež hustejšie a menej lámavé. Moju a z časti aj sestrinu skúsenosť vám priblížim v tejto recenzii.

Bloom Robbins vitamíny na vlasy s biotínom Love is in the air (recenzia a skúsenosti)

Vitamíny na vlasy pre zaručený výsledok

Najskôr som sa pýtala samej seba, prečo by mali práve vitamíny v podobe gumových cukríkov účinkovať. Tento doplnok na vlasy obsahuje 11 vitamínov a 4 minerálne látky. Biotín, vitamíny C, E, D, B, A, kyselinu listovú alebo minerály, ako horčík, selén, zinok či jód. Bloom Robbins vitamíny na vlasy ma však presvedčili hlavne po recenziách, ktoré som si prečítala. Stovky a stovky spokojných žien ma utvrdilo v tom, že v užívaní skúsim zotrvať. Veď sú to vitamíny a uškodiť mi ani nemôžu. Gumové cukríky v sebe nemajú žiadne umelé farbivá ani konzervanty. Použité sú totiž prírodné dochucovadlá aj farbivá.

Cukríky majú inak príjemnú ovocnú chuť a vždy sa ráno teším, keď si ich dávam. Prvá vec, čo som si po 2 mesiacoch užívania všimla, vlasy mi prestali výraznejšie padať. Sestra mi tiež hlásila, že sa jej začali objavovať nové vlasy. Všimla som si to aj ja. Teraz po 3 mesiacoch môžem spokojne prehlásiť, že vlasy mi už nepadajú a zároveň mi rýchlejšie rastú nové. Už by som si len želala, aby boli o niečo hustejšie. Sestra si užívanie tiež veľmi pochvaľuje a výsledky je vidno. Obe v užívaní pokračujeme a objednali sme si 6-mesačné balenie.

Dávkovanie a užívanie s príchuťou ovocia

Užívanie je jednoduché, praktické a skutočne chutné. Dva gumové jednorožce na deň sú ideálnou dávkou podľa výrobcu a tým som sa riadila aj ja. Ak máte radi ovocnú chuť jahôd a lesného ovocia, určite si ich dennú dávku zamilujete. Balenie má 60 gumových cukríkov - je to dávka presne na jeden mesiac. Užívať je možné vitamíny dlhodobo.

Cena – väčšie balenie je výhodnejšie

Ja aj moja sestra sme si ako prvé objednali 3-mesačné balenie. K tomu sme dostali aj gumičky do vlasov ako darček. Cenovo je väčšie balenie výhodnejšie. Samostatne Bloom Robbins vitamíny na vlasy s biotínom stoja okolo 29 EUR. Po dobratí kúry som si objednala ďalšie balenia. Oplatí sa sledovať ponuky rôznych online lekární, veľakrát človek natrafí na akciu 2 plus 1 bal. zdarma :)

Možno aj tip pre vás, do budúcna zvažujem skúsiť Bloom Robbins vitamíny na vlasy s biotínom – kapsule. Obsahujú vyššiu koncentráciu vitamínov, minerálov a aj kolagén. Dostupné sú za rovnakú cenu 29 EUR. Ibaže už v ústach nebudete mať tú skvelú chuť, čo po jednorožcoch.

Záverečné zhodnotenie

Vo výsledku budem asi ďalšia z mnohých, ktorá bude účinky týchto gumových vitamínov chváliť. Ale nemám na výber. Preukázateľne mi zastavili vypadávanie vlasov. Vlasy sú pevnejšie a nerednú. Rastú tiež rýchlejšie. Verím, že pri dlhodobom užívaní bude výsledkom aj väčšia hustota. Produkt tak splnil moje očakávania. Cukríky sú mimoriadne chutné a veľmi som si ich obľúbila. Vyššiu cenu nepopieram. Ak však chcete svoj problém s vlasmi vyriešiť, stojí to za to. Odporúčam kupovať väčšie balenie.

Na zlepšenie si treba trocha počkať. Sestra mi už po mesiaci volala, že má hustejšie a pevnejšie vlasy. Ja som prvé účinky postrehla po 2 mesiacoch, kedy mi vlasy prestali padať. Bloom Robbins vitamíny na vlasy s biotínom s pokojnou dušou odporúčam všetkým ženám, ktoré trápi vypadávanie vlasov, ich kvalita alebo rednutie.


Autor článku

Peťa Kráľová

Radosť z písania som v sebe objavila už na základnej škole. Napísať sloh, pútavý príbeh či poviedku bolo pre mňa úplnou hračkou. A tak som sa...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Vitamíny na vlasy pre mamičky od Bloom RobbinsRecenzia: Vitamíny na vlasy pre mamičky od Bloom Robbins

Trápi vás vypadávanie vlasov po pôrode? Potom skúste užívať vitamíny na vlasy pre mamičky :) Bloom Robbins vás očarí nielen skvelým zložením, ale aj hravým dizajnom a výbornou chuťou.

Recenzia: Powerlogy Upgraded Collagen Complex OrangeRecenzia: Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange

Dnes vám predstavíme kolagén Powerlogy, ktorý si získal srdce aj našej redaktorky. Aké sú jeho účinky na organizmus a prečo sa ho oplatí vyskúšať?

Najlepší prírodný olej na vlasy? Kokosový, argánový, olivový, ricínový i avokádový – použitieNajlepší prírodný olej na vlasy? Kokosový, argánový, olivový, ricínový i avokádový – použitie

Máte unavené vlasy bez lesku? Chýba im zdravý vzhľad a hydratácia? Skúste vlasové oleje.