Recenzia: Žuvacie vitamíny Hairburst na rast vlasov

Vedeli ste, že používanie kvalitných šampónov, vlasových masiek či sér v skutočnosti nemusí znamenať, že naše vlasy budú zdravé, lesklé a husté? Vždy som bola v tom, že mojim vlasom dávam všetko, čo potrebujú. A napriek tomu som mala problém s rozstrapkanými končekmi a ich lámavosťou. Keď som hľadala príčinu, Google mi poradil, že je dosť možné, že vlasy nemajú dostatočnú výživu zvnútra. Tak som sa vykašľala na vlasové hnojivá a hľadala som vhodné vitamíny na vlasy.

Nemala som o takýchto produktoch veľa informácií, ale na internete som našla vitamíny na vlasy Hairburst. Dokonca v podobe želé žuvacích cukríkov, ktoré medzi rečou milujem aj bez toho, aby boli na vlasy. Keď som hľadala informácie o tomto produkte, bolo mi jasné, že ide o pomerne známy doplnok a výrobcu. Vo fórach boli názory na účinky Hairburstu rôzne. Pre niektoré diskutujúce to je len „drahý marketing“ a pre druhých účinná výživa pre vlasy. V mojej recenzii vám prinášam moju skúsenosť.

Hairburst žuvacie vitamíny na vlasy (recenzia)

Žuvacie cukríky pre podporu rastu vlasov

Výživové doplnky pre vlasy v podobe vitamínov boli pre mňa donedávna tak trocha neznámou. Keď som si o nich začala viac čítať, pred kúpou som si pozrela, čo Haribrust obsahuje. Hlavnými ingredienciami sú biotín, selén a zinok. Všetko sú to látky, ktoré pomáhajú vo výžive vlasov, bránia ich rednutiu a vypadávaniu. Našla som ich vo väčšine podobných doplnkov výživy. Často sú aj v šampónoch, sérach a vlasovej kozmetike. Okrem toho sú v cukríkoch aj vitamíny A, B5, B6, B12, C, D, E, kokosový olej, prírodné farbivá či zemiakový škrob.

Moja prvá skúsenosť po otvorení pixle bola, že som zacítila príjemnú ovocnú arómu. Pripomínali mi klasické gumové cukríky. V ústach som cítila príjemnú jahodovo-ríbezľovú chuť. Nič presladené ani umelé. Hairburst som užívala každé ráno. Ako vravím, o svoje vlasy som sa vždy starala, ale musím priznať, že po vyše 2 mesiacoch užívania som zaznamenala nevídané zmeny. Moje nudné vlasy sa stali minulosťou.

Škoda, že som si neurobila fotku pred a po, ale moje vlasy boli akoby farebnejšie a živšie. Takisto aj na pohľad mastné, ale nie doslova, jednoducho lesklé. Dokonca uprostred hlavy, kde som mala hrubšiu cestičku, mi začali vyrastať malé vlásky a vlasy som mala pevnejšie. Fakt to boli po 2 a pol mesiaci viditeľné zmeny, čo ma milo potešilo a trocha aj prekvapilo.

Dávkovanie a užívanie – radosť na každé ráno

Na užívanie týchto cukríkov som sa naozaj tešila každé ráno. Nebolo to také to, že idem zapiť tabletky, ale idem si dať niečo na chuť. Zároveň, keď viete, že vám pomáhajú, o to lepšie. Je to super aj pre ľudí, ktorí neobľubujú kapsule či tablety. Žuvacie cukríky Hairburst nie sú vôbec príliš sladké, chutia veľmi sviežo po ovocí. Každé ráno som si dávala 2 cukríky. Buď pred raňajkami alebo po nich. Ak som zabudla, dala som si ich pokojne aj večer. Balenie so 60 cukríkmi mi stačilo na mesiac užívania.

Žuvacie vitamíny Hairburst (recenzia a skúsenosti)

Cena

Pri kúpe je na výber z viacerých možností. Odporúčam nakupovať priamo zo stránky výrobcu. Ja som si zvolila 3-mesačné predplatné a Hairburst ma vyšiel na 56,25 EUR a mala som dopravu zadarmo. Samostatné balenie na mesiac stojí 25 EUR. Vybrať si možno aj 6-mesačné predplatné, ktoré stojí 100,50 EUR. Ako to už býva, pri väčšom množstve máte výraznejšiu zľavu. Ja si však myslím, že na začiatok je 3-mesačná kúra ideálna na to, aby ste spozorovali či na vás majú vitamíny nejaký účinok. (06/2024)

Záverečné zhodnotenie

Hodnotiť môžem hlavne pôsobenie. Veď to je to najdôležitejšie. Hoci je to stále subjektívne hodnotenie, osobne môžem Hairburst odporučiť. Za necelé 3 mesiace mi vlasy spevneli, dokonca mi začali vyrastať nové malé vlásky uprostred vlasovej cestičky. Na pohľad boli vlasy lesklejšie a hlavne sa mi prestali lámať. Končeky už neboli tak rozstrapkané. Zložením síce nemajú tieto cukríky nič, čím by sa výrazne odlišovali od konkurencie, no zrejme je použitý správny pomer látok, pretože to funguje. Kladne hodnotím aj ovocnú chuť cukríkov. Navyše nie sú presladené, obsahujú prírodné farbivá a sú vhodné aj pre vegánov. Cena nie je najnižšia, ale to pri zameraní týchto doplnkov nie je tak úplne nikdy.

Aj keď si čítam hodnotenie ostatných žien, ktoré Hariburst užívali, mnoho z nich si účinky chváli. Vnímam však aj negatívnejšie recenzie. Nie každému musí Hariburst fungovať a je to úplne normálne.


Autor článku

Jana Bašistová

Rada testujem a píšem o beauty doplnkoch, ktoré pomáhajú zlepšovať našu krásu a zdravie. Zaujímam sa o rôzne výživové doplnky a najmä ich zloženie....


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Recenzia: Venira kolagén pre tehotné a dojčiace ženyRecenzia: Venira kolagén pre tehotné a dojčiace ženy

Okrem samotného kolagénu obsahuje VENIRA PREMIUM aj ďalších 11 aktívnych látok. Beriem ho už 2 mesiace a prezradím vám, aké účinky som postrehla.

Recenzia: Venira Kolagénový drink Premium pre vlasy aj pleťRecenzia: Venira Kolagénový drink Premium pre vlasy aj pleť

Oplatí sa po tomto produkte siahnuť? V recenzii vám prezradím jeho zloženie,  správne dávkovanie,  chuť a, samozrejme, aj  účinky,  ktoré som na sebe postrehla.

Recenzia: Venira – Kolagén srdiečka s kyselinou hyalurónovouRecenzia: Venira – Kolagén srdiečka s kyselinou hyalurónovou

Testovala som Venira kolagén vo forme srdiečok, ktorý je určený na starostlivosť o zdravie pleti, vlasov a nechtov. O svoju skúsenosť a plusy aj mínusy tohto produktu sa podelím v...