Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Tabletky sa v prvopočiatkoch predávali pod názvom Clavin Ultra, Clavin Strong a Clavin Gold. Momentálne sa predávajú 2 varianty Clavinu a to Clavin Original a Clavin Platinum. Zmenil výrobca len vonkajší šat tabletiek alebo sa zmenila aj ich sila či potenciál? Je to len marketingový ťah alebo naozaj funguje?

Clavin Platinum tabletky na podporu erekcie recenzia

Pozrieme sa na to zblízka v podrobnej recenzii. Povieme vám, čo v sebe tieto tabletky ukrývajú a prezradíme i to, čo sa v príbalovom letáku nenachádza.

Tabletky na erekciu Clavin Platinum sú dostupné vo väčšom (20 ks) i menšom (8 ks) balení v ✅ internetovej lekárni Pilulka.sk.

V rýchlosti o Clavine Platinum

Clavin Platinum je doplnok stravy a výživy, ktorý sa používa pri problémoch s erektilnou dysfunkciou ako podporný prostriedok na dosiahnutie rýchlejšej, lepšej, pevnejšej a dlhej erekcie. Má čisto prírodné zloženie, neobsahuje žiadne chemické látky, ktoré by negatívnym spôsobom ovplyvňovali zdravie človeka. Má mnoho benefitov, jedným z nich je určite možnosť dostať sa k nemu bez lekárskeho predpisu, diskrétnym spôsobom priamo z pohodlia vášho domovu, online cestou. Je to produkt, ktorý je medzi mnohými mužmi známy, hlavne prostredníctvom reklám, ktoré sa často objavujú na televíznych obrazovkách. To, že ho mnohí páni poznajú, však nemusí hneď znamenať, že sa s ním spájajú aj pozitívne skúsenosti. Ako je to naozaj? Čítajte.

Overená spoločnosť

Pod tabletky Clavin Platinum sa podpisuje spoločnosť, výrobca, ktorého názov je Simply You Pharmaceuticals. Ak je niekomu firma známa, vôbec nás to neprekvapuje. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu, už niekoľko rokov sa venuje výrobe tých najkvalitnejších prípravkov, o čom svedčí aj Clavin. Tajomstvo jej úspechu spočíva v špeciálnych zloženiach, ktorých podstatu tvoria len prírodné zložky. Hoci Clavin vyrába už od roku 2007, je autorom aj iných produktov, ktoré sú určené nielen pre mužov, ale aj pre ženy, napr. ArginMax Forte.

Clavin Platinum na podporu erekcie

Clavin Platinum a jeho zloženie

Podobne ako pri Clavin Original, aj do Clavin Platinum vložil výrobca špeciálnu účinnú zmes látok, ktorá obsahuje zaujímavú kombináciu rastlín, aminokyselín a minerálov, ktoré prirodzeným spôsobom podporujú fungovanie mužských pohlavných orgánov. Účinná látka dostala pomenovanie Stimulin. Domnievame sa, že Stimulin práve preto, že zmes stimuluje, teda podnecuje k rýchlejšiemu prekrveniu genitálii muža, čo vedie k dosiahnutiu bezproblémovej erekcie. Prípravok v jednej dávke (4 kapsuly) obsahuje:

  • Aminokyseliny, presnejšie L-Arginín v množstve 1 800 mg a L-Citrulín, 64 mg. Ide o esenciálne aminokyseliny, ktoré sú v úzkom prepojení. Ich účinky sa navzájom podporujú a podnecujú sa k lepšiemu výsledku. L-Citrulín premieňajú obličky na L-Arginín. Funguje tu priama úmera, čím viac je L-Citrulínu, tým vznikne aj viac L-Arginínu. Aminokyseliny sú medzičlánkom, vďaka ktorému vzniká vyššie množstvo oxidu dusnatého. Ten, podporuje elasticitu všetkých ciev. Krv sa vďaka tomuto náročnému biologickému procesu rýchlejšie a ľahšie dostáva do všetkých ciev, a čo je najdôležitejšie, aj do tých najmenších, úzkych periférnych ciev, ktorých je mnoho práve v pohlavnom úde muža.
  • Tribulus Terrestris je ďalšou zložkou Clavinu Platinum. V jednej dávke sa nachádza v množstve 200 mg. V Clavine sa nachádza jeho extrakt. Hoci sa rastlina čoraz častejšie objavuje v rôznych produktoch na podporu testosterónu, už oddávna je súčasťou ľudových liečiteľstiev. Používali a dodnes sa používajú rôzne odvary z kotvičníka na sedací kúpeľ alebo masti či čaje, ktoré muži pili, kúpali sa v nich, ak mali problémy s potenciou.
  • Crocus sativus šafran siaty sa v dennej dávke Clavinu nachádza v množstve 200 mg, samozrejme, zase hovoríme o extrakte. Okrem toho, že ide o koreninu, je to aj silné afrodiziakum, ktoré vás omámi nielen svojou zaujímavou vôňou, ale aj silou. Korenina vám poriadne rozhorúči telo, prekrví organizmus a pomôže mužom prekonávať aj erektilnú dysfunkciu. Ak ste to o ňom doposiaľ netušili, skúste si ho pridať do vášho jedálnička, možnože nebudete potrebovať ani Clavin.
  • Eleutherococcus – tento názov, pri ktorom sa vám doláme jazyk, patrí neznámemu sibírskemu keru, ktorý má všestranné využitie v liečiteľstve. Vzhľadom veľmi pripomína naše černice, ale má o niečo väčšie plody. Výťažky z tejto rastliny sa používajú na zvýšenie fyzickej energie a pomáhajú redukovať stres. Zlepšujú funkciu pečene tým, že ju očisťujú, zrýchľujú metabolizmus, pomáhajú tráviacemu systému lepšie spracovať prijatú stravu a regulujú produkciu hormónov, teda podporujú testosterón, vďaka ktorému je muž mužom.
  • Lepidium meyenii alebo Maca peruánska je rastlina, ktorá pochádza z peruánskych Ánd. Preslávila sa po celom svete ako zdroj vitamínov a minerálov. V súčasnosti sa používa ako alternatívna liečba neplodnosti oboch partnerov. U mužov reguluje hladinu testosterónu, zvyšuje chuť sexuálne žiť, podporuje plodnosť muža, udržuje mužské pohlavné orgány vitálne, uľahčuje nástup erekcie. Celkovo prospieva celému organizmu.
  • Zinok sa nachádza v Clavine Platinum v množstve 3,2 mg. Ide o prírodný antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém človeka. Stará sa o správnu tvorbu spermií. Spermie sú rýchlejšie a obsahujú väčšie množstvo vitamínov a minerálov, sú schopnejšie žiť dlhšie. Vďaka zinku budú zdravé nielen vaše spermie, ale budete mať aj krásne a silné vlasy, pevné nechty a žiarivú pleť.
  • Selén obsahuje Clavin v množstve 24 μg, teda 44 % DDD. Ide o nutričný prvok, ktorý podporuje metabolizovanie hormónov, teda správnu hormonálnu tvorbu v štítnej žľaze. Tým pádom podporuje aj tvorbu testosterónu, bunky ochraňuje pred bujnením a tvorbou voľných radikálov, telu dodáva energiu, spomaľuje proces starnutia, je dôležitý pre čisté a priechodné cievy.

Clavin Platinum a jeho účinky

Clavin Platinum milujú mnohí muži od dospelých až po seniorov. Je to vďaka jedinečnej kombinácii látok, ktoré vykazujú pozoruhodné účinky v každom veku. Výrobca o ňom tvrdí, že je ešte lepší a účinnejší ako Clavin Original. Pravdepodobne to tak aj bude, pretože sú v ňom pridané aj ďalšie látky, ktoré sa v Clavine Original nenachádzajú. Medzi najhlavnejšie účinky Clavinu Platinum patrí:

Ľahšie dosiahnutie erekcie

Rastliny, ktoré sa nachádzajú v Clavine, obsahujú látky, ktoré majú silu hýbať s pohlavnými hormónmi. V tomto prípade je to hlavne s hormónom testosterónom, ktorý chlapom mnohokrát chýba. Pri vyššom sexuálnom dráždení je normálnou reakciou tela, ak začne vylučovať zvýšené množstvo testosterónu. Ak to tak nie je, nemôže nastať erekcia. V tomto prípade pomôžu maca, kotvičník, šafran, ktoré sú pokladané za silné afrodiziaká a podporujú tvorbu testosterónu. Pri takejto podpornej dávke prírodných stimulantov muž dosahuje erekciu oveľa jednoduchšie.

Clavin Platinum má priaznivé účinky na mužskú erekciu

Dostatočne dlhá a pevná erekcia

Zložky v Clavine Platinum očisťujú cievy a podporujú správne fungovanie kardiovaskulárneho systému. Krv sa očisťovaním ciev dostáva rýchlejšie do celého tela. Samozrejme, že cievy sa nevyčistia za 24 hodín, preto sa odporúča Clavin užívať dlhodobo a účinok podporiť zmenou životného štýlu. Každopádne nato, aby sa krv behom krátkej chvíle dostala hlavne do penisu a pretrvala tam čo najdlhšie, sú potrebné aminokyseliny (L-Arginin a L-Citrulín), ktoré podporujú tvorbu oxidu dusnatého. Ten doslova poháňa, pumpuje krv do ciev a svalových vlákien v penise. Výsledkom tohto procesu je pevná a dlhá erekcia.

Pohlavný styk bez zábran

Zvýšená hladina testosterónu zvyšuje úroveň libida, uvoľňuje myseľ a muž sa sústreďuje len na to, ako priviesť seba a aj partnerku k vrcholu. Navyše, k styku dochádza jednoduchšie nielen preto, že erekcia je pevná, ale aj z dôvodu, že rastliny obsiahnuté v Clavine Platinum majú upokojujúce účinky, oslobodzujú telo a myseľ od negatívnych myšlienok, napr. aj od strachu, ktorý sa vyskytuje paralelne s blížiacim sa sexuálnym stykom. Maca, kotvičník, ale aj šafran pôsobia antidepresívne a uvoľňujúco.

Precitlivenejší vrchol

Jednotlivé, vyššie spomenuté účinky na seba nadväzujú. Ľahšie dosiahnutie erekcie a uvoľnená myseľ nemôžu viesť k ničomu inému, ako len k lepšiemu uvedomovaniu si neopísateľného zážitku z postupného blížiaceho sa vrcholu. Môže za to vyburcovaný testosterón, vyššia chuť a výraznejšia túžba a napokon uspokojenie bez akýchkoľvek zábran. Nervové zakončenia sú na základe vysokej dávky vzrušenia a testosterónu oveľa citlivejšie. Pocity z dosiahnutia vrcholu sú silnejšie a trvajú dlhšie ako bežne.

Lepšia, až 12-hodinová výdrž

Muž je spokojný nielen vtedy, keď dosiahne vrchol svojho uspokojenia, ale až vtedy, keď je spokojná jeho partnerka. Väčšina mužov, hoci dosiahne vrchol, nie je spokojná, ak vrchol pred ním nedosiahla partnerka. Clavin Platinum je výnimočný v tom, že jeho účinok pretrváva až po dobu 12 hodín. Samozrejme, že nehovoríme o rovnakej intenzite účinku. Ten sa s pribúdajúcim časom pomaly stráca, ale účinok látok sa odhaduje v priemere na 12 hodín. Je to časový interval, pokým sú látky v tele muža aktívne.

Clavin Platinum má účinnosť cca 12 hodín

Aké sú kontraindikácie a interakcie Clavinu Platinum s inými liekmi?

Clavin Platinum sa znáša relatívne dobre i s inými liekmi. Výnimku tvoria lieky, ktoré obsahujú nitráty. Tie sa nachádzajú prevažne v liekoch na srdce. Clavin Platinum sa však neodporúča užívať, ak sa liečite na ochorenia spojené so srdcom alebo s kardiovaskulárnym systémom a s krvným tlakom. Ak užívate takéto lieky a túžite užívať aj Clavin, určite sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Pre koho nie je určený?

Tento výživový doplnok je určený len pre mužov, ktorí už dovŕšili 18 rokov, čo znamená, že nie je určený mladistvým a z pochopiteľných dôvodov ani ženám. Okrem týchto kategórií ich môže užívať ktokoľvek, kto má problém s erektilnou dysfunkciou, teda problém s dosiahnutím a udržaním erekcie.

Neodporúča sa užívať pánom, ktorí prekonali niekedy v minulosti infarkt alebo mozgovú príhodu, ktorí majú problémy so srdcom, s cievami, so sietnicou, s pečeňou, mužom ktorí podstupujú hormonálnu liečbu a všetkým tým, ktorí sa dlhodobo na niečo liečia alebo sa liečili, odporúčame prekonzultovať svoj stav a užívanie Clavinu Platinum so svojím lekárom.

Vyberáme z nášho katalógu

Má Clavin Platinum negatívne účinky na zdravie?

Clavin Platinum vo svojej podstate nahradzuje Viagru, ale nie je Viagrou. To znamená, že Clavin je čisto na rastlinnej báze a je schopný účinkovať veľmi podobne ako Viagra, ktorá je plná chémií. Clavin nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a aj to je dôvod, prečo sa predáva bez lekárskeho predpisu. Na druhej strane, nie každému sadne na prvýkrát, dokonca ani na druhý či tretí. V prvotnej fáze sa môžu objaviť mierne bolesti žalúdka alebo nevoľnosť. Tieto problémy by sa mali v priebehu niekoľkých minút stratiť. Ide len o reakciu tela na nové, doposiaľ nepoznané látky. Je tu možnosť aj vážnejších vedľajších účinkoch, ale to len v prípade, ak prekročíte maximálnu povolenú dávku alebo užívate Clavin napriek tomu, že máte zdravotné problémy, ktoré to nedovoľujú. Ak sa držíte správneho užívania a dávkovania, nemáte sa čoho obávať, Clavin je absolútne neškodný.

Ako uživať Clavin Platinum?

Tento variant Clavinu nemusíte užiť tesne pred pohlavným stykom, ako je to v prípade Clavinu Original. Keďže výrobca uvádza, že je účinný 12 hodín, môžete ho užiť v priebehu tohto časového rozpätia, teda cca aj 12 hod. pred pohlavným stykom. Každopádne, my odporúčame užiť ho maximálne 10 hodín pred plánovaným pohlavným stykom. Zvyšné 2 hodiny už ide len o doznievanie látok v tele. Najefektívnejší bude pravdepodobne 60 až 90 min. po užití, kedy látky postupne nadobudnú svoju silu a naplno sa prejavia. Počas plynutia doby účinku môžete pociťovať príjemné vzrušenie, môžete sa cítiť nabití energiou a môžu vás vzrušovať aj maličkosti. Tabletky užite v množstve 4 ks v celosti, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenia, cena a akcie na Clavin Platinum

Clavin Platinum sa predáva v bielej papierovej krabičke s modrým nápisom. Celý čas sa zmieňujeme o tabletkách, no v skutočnosti ide o kapsuly, ktoré sú farebné, polovica je biela a polovica modrá. Majú rovnaký vzhľad ako kapsuly Clavin Original, dokonca aj krabička sa odlišuje len v názvoch. A koľko stojí Clavin Platinum? Vzhľadom na to, že obsahuje viac účinných látok ako Clavin Original, je o niečo drahší. Jeho cena sa pohybuje od 27 do 44 €. Na výber ponúka Clavin Platinum tieto možnosti:

  • Clavin Platinum 20-kusové balenie, ktoré stojí približne 43,90 € – toto balenie vám vystačí na 5 dávok, 1 dávka vás vyjde okolo 8,78 €.
  • Clavin Platinum 8-kusové balenie za približne 27,80 €, postačí na 2 dávky, pričom jedna dávka stojí až 13,90 €.

Z uvedeného je zjavné, že oveľa, ale oveľa výhodnejšie je balenie s počtom kusov 20. Ušetríte tak vyše 5 € na jednej jedinej dávke.

Aké sú skúsenosti s Clavinom Platinum?

Z príspevkov na heureka.sk a heureka.cz sme sa dozvedeli, že tento variant Clavinu, teda Clavin Platinum, majú ľudia radšej ako Clavin Original, aj napriek tomu, že je o niečo drahší. Na heureka.cz ho muži priam "žerú". Sú s ním spokojní, podľa nich je to to, čo celé roky hľadali. Podstatná menšina užívateľov kritizuje slabý alebo žiadny účinok tabletiek. Je samozrejmé, že nie každému zaberie tak, ako by chcel alebo by očakával. Každopádne si myslíme, že i keď niektorí páni nepociťujú jeho účinky, možno potrebujú len čas na jeho správne zapôsobenie. Nás však vaše príspevky milo prekvapili a sme radi, že na trhu nájdeme aj účinnú prírodnú zbraň proti erektilnej dysfunkcii.

Recenzie a skúsenosti s Clavinom Platinum

Skúsenosti s Clavinom Platinum na českej Heureke

Najčastejšie otázky a odpovede

Kedy sa dostavia prvé účinky?

Sú dve možnosti. Tou prvou je, že účinok Clavinu pocítite ihneď po prvom užití, a to do niekoľkých minút, cca do 60 alebo 90 min., alebo nezaúčinkuje vôbec. V tomto prípade skúste Clavin Platinum užívať dlhodobejšie, poprípade ho skúste kombinovať s Clavinom Original. Dodržujte však potrebné časové odstupy od užívania týchto 2 variant. Raz si dajte Clavin Original a inokedy zase Clavin Platinum a uvidíte, možno budete milo prekvapení.

Ako dlho ho musím užívať?

V prípade, ak ste s ním spokojní, môžete ho pokojne užívať tak dlho ako chcete. Je to výživový doplnok, ktorého podstatou sú rastlinné zložky, nejaké minerály a stopové prvky, takže sa nemusíte obávať, že by ste mohli užívaním Clavinu ohroziť svoje zdravie.

Existujú nejaké výnimky, ktoré nedovoľujú užívať Clavin?

Áno existujú. I keď ide len o výživový doplnok, aj ten môže niekomu škodiť. Na základe toho, že sa v Clavine nachádzajú silné afrodiziaká, ktoré spôsobujú vzrušenie, rozťahovanie ciev a podobne, nemali by ho užívať ľudia, ktorí majú problémy so srdcom, s krvným tlakom, s pečeňou a ani tí, ktorí užívajú lieky s obsahom nitrátov. Viac o tejto kategórii ľudí sa dozviete v sekcii: "Pre koho nie je určený?"

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí?

Clavin Platinum si môžete zaobstarať z pohodlia vášho domova a to prostredníctvom internetu. Napriek tomu, že Clavin môžete dostať aj v lekárni, určite odporúčame skôr kúpu cez internet. Dôvody sú jednoduché. Pri online objednávke ide o diskrétnu kúpu a diskrétny predaj Clavinu, predsa len ide o tabletky na erekciu. Touto formou sa vás nikto nepýta, koľko, ako a kde a nemusíte sa báť, že na vás pozerajú zvedaví ľudia alebo lekárničky, čo sa v lekárniach často stáva. Cena Clavinu Platinum sa pohybuje od 27 do 44 €, v závislosti od veľkosti balenia.

Čo robiť, keď mi Clavin nezaberá?

Skúste ho užívať dlhodobo a ak nebudete pociťovať žiadnu zmenu ani po istom čase užívania, vyskúšajte podporiť účinok Clavinu miernou úpravou životného štýlu. Zaraďte do jedálnička jedlá, ktoré neobsahujú biely cukor, obmedzte prísun mastných, vyprážaných jedál, zaraďte viac pohybu a určite obmedzte alebo úplne vylúčte alkohol.

Môžem Clavin Platinum užiť, ak som pil alkohol?

V podstate áno, ale ide len o zbytočnosť pretože vplyvom alkoholu sa účinok tabletiek podstatne znižuje. Preto odporúčame, že ak ste v priebehu 24 hodín pili alkohol, radšej neužívajte Clavin, môžu to byť vyhodené peniaze. Mimochodom, o alkohole je všeobecne známe, že výrazne zhoršuje nástup erekcie. 

Ktorý Clavin je lepší, Original alebo Platinum?

Podľa vašich recenzií vyhráva Clavin Platinum. Má viac spokojných užívateľov, užíva ho podstatne viac mužov ako Clavin Original a čo je pozoruhodné, neodrádza vás ani to, že Platinum je o niečo drahší. Možné však je, že niekomu inému viac zaberá Original. Je to naozaj individuálne, dokonca sú muži, ktorí kombinujú obe verzie.

Upozornenie

Clavin Platinum, podobne ako aj iné výživové doplnky, nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu. Účinok Clavinu je dobré podporiť napr. aj pravidelnou fyzickou aktivitou, kedy sa úroveň uvoľňovania testosterónu znovu len zvyšuje. Pre zachovanie maximálnej kvality výrobku ho chráňte pred priamym slnečným žiarením, skladujte pri teplote od 15 do 25 °C, mimo dosah detí. Neužívajte prípravok, ak ste alergickí na niektorú zo zložky, ktoré sa v ňom nachádzajú a neužívajte ani po uplynutí dátumu uvedenom na obale. Neprekračujte stanovenú dennú dávku = 4 kapsuly, ktoré sa pokladajú aj za maximálne denné množstvo. Zapite dostatočným množstvom čistej vody.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...