Proerecta – recenzia. Kedy nefunguje? Ponúka ho lekáreň?

Problémy s erekciou má čoraz viac mužov už od mladosti. Príčinou môžu byť psychické alebo fyzické problémy. Niektoré ťažkosti s erekciou sa dajú vyriešiť či zlepšiť zmenou životného štýlu alebo doplnkami výživy, ktoré vďaka prírodnému zloženiu neškodia a je možné sa k nim dostať aj bez návštevy lekára.

Proerecta doplnok stravy na erekciu

Z dostupných doplnkov výživy, ktoré by mali riešiť problém s erekciou sa v tomto článku budeme venovať doplnku Proerecta.

Navštívte ✅ oficiálny eshopv ktorom zakúpite Proerectu za najvýhodnejšiu cenu. Doprava v rámci služby Zásielkovňa je vrámci celej SR úplne zadarmo!

Na čo je Proerecta určená?

Proerecta je výživový doplnok určený pre mužov od 18 rokov, ktorých trápi erektilná dysfunkcia. Medzi problémy s erekciou patrí nedostatočné prekrvenie penisu, čo má za následok slabú alebo žiadnu erekciu. Proerecta môže pomôcť aj s predčasnou ejakuláciu, s problémami s potenciou ako aj so sexuálnym nechutenstvom. 

Zloženie 

Prípravok Proerecta je vyrobený z prírodných zložiek rastlinných extraktov, ktoré podporujú zdravý sexuálny život muža. Zloženie Proerecta tvorí:

 • extrakt Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) – najväčší zástupca v Proerecte, až 300 mg. Okrem toho, že prispieva k sexuálnej túžbe a udržuje hladinu testosterónu v norme, má aj mnoho pozitívnych účinkov na celkové zdravie. Znižuje hladinu zlého cholesterolu, zvyšuje percento svalovej hmoty, odbúrava vnútorné napätie a stres, čím potláča nespavosť a depresiu;
 • extrakt z koreňa maca (Lepidium meyenii – Žerucha peruánska) – rastlina preslávená ako afrodiziakum v oblasti Peru, nazývaná aj peruánska Viagra. Prípravok obsahuje 50 mg. Podporuje hladinu libida, stimuluje sexuálne funkcie, zlepšuje stoporenie penisu, priaznivo vplýva na potenciu. Telu dodáva energiu a tak zlepšuje sexuálnu výdrž;
 • L-Arginín 250 mg – základná aminokyselina podporujúca tvorbu oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje svalstvo a cievy v penise, teda podporuje erekciu a stoporenie;
 • L-Citrulín 235 mg – aminokyselina, ktorá dodáva telu energiu. Spolu s L-Arginínom bojuje proti vyčerpanosti a únave a zabezpečuje kvalitnejší a trvácnejší sex s podstatne viditeľnejšími účinkami;
 • extrakt z koreňa ženšenu (Všehoj ázijský) – svojimi 60 mg v prípravku Proerect prispieva k posilneniu libida a nervového systému, rozširuje cievy, aj tie v penise a zlepšuje erekciu a potenciu;
 • extrakt z kakaovníka – afrodiziakum známe aj z čokolády, ktorý hlavne kvôli látke "teobromín" zabezpečuje nielen prekrvenie celého tela, ale aj penisu;
 • vitamín E 15 mg – dôležitý antioxidant rozpustný v tukoch, ktorý spomaľuje starnutie, je dôležitý pre zdravú pokožku, oči a vlasy. Zabraňuje tvorbe voľných radikálov, ktoré ovplyvňujú vznik nádorov. Bežne ho možno získať konzumáciou potravín ako sú orechy, mliečne a pšeničné výrobky, mäso.

Zloženie tabletiek Proerecta

Účinky Proerecta

Zloženie výživového doplnku Proerecta zabezpečuje:

 • rýchle stoporenie – nastáva už 60 minút po užití tabletky,
 • tvrdú a pevnú erekciu – vďaka správnej priechodnosti ciev a prekrvenia v penise,
 • vyššiu sexuálna výdrž – zabraňuje predčasnej ejakulácii a zvyšuje sexuálnu energiu, 
 • stimuláciu libida – zvyšuje chuť sexuálne žiť,
 • uvoľnenie, odbúranie stresu – vďaka jedinečnému zloženiu účinných látok s použitím Kotvičníka zemného,
 • pri pravidelnom vykonávaní športu aj zvýšenie svalovej hmoty

Vedľajšie účinky

U mužov, ktorí užívali Proerecta, sa neprejavili žiadne vážne vedľajšie účinky. Vo všeobecnosti však platí, že prípravkom na zlepšenie erekcie by sa mali vyhýbať muži, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Paradoxom však je, že títo muži patria do skupiny, ktorá trpí nedostatočnou erekciou. V prvotných fázach užívania sa v niektorých prípadoch objavujú tráviace ťažkosti, ktoré pominú po tom, ako si organizmus na prípravok zvykne. U mužov, ktorí majú problémy s krvným tlakom, sa môžu prejaviť bolesti hlavy. Týmto pánom sa však neodporúča užívať prípravky na erekciu.

Ako dávkovať a užívať? 

Pre dosiahnutie požadovaného efektu sa odporúča užívať doplnok Proerecta dlhodobejšie. Denná dávka sa pohybuje od 1 – 2 tabliet, ktoré sa užívajú v celosti s dostatočným množstvom vody a to približne 1 hodinu pred pohlavným stykom. Vyššia dávku, 2 tablety, je určená hlavne pre mužov, u ktorých je problém s erekciou vážnejší. Je to aj maximálna denná dávku, ktorú by ste nemali prekračovať.

Otvorené balenie Proerecta

Cena a balenia 

Tabletky Proerecta sa nachádzajú v malej plastovej fľaštičke s uzatvárateľným vekom. Jedno balenie stojí približne 22 € a obsahuje 12 ks tabletiek. Pri kúpe viacerých kusov môžete ušetriť nejaké peniaze a získať darček. Pozrime sa približne koľko. Podotýkam, že ceny sú uvedené len orientačne.

1 balenie 2 balenia 3 balenia  4 balenia
Počet tabliet: 12 ks Počet tabliet: 12+12 = 24 ks Počet tabliet: 12+12+12 = 36 ks Počet tabliet: 12+12+12+12 = 48 ks
Cena 22 € Cena 37 € Cena 53 € Cena 60 €
Ušetríte 7 € Ušetríte 13 € Ušetríte 28 €

Samozrejme, že ku kúpe treba pripočítať aj poštové služby. Pri donáške prostredníctvom kuriéra zaplatíte rovnako ako pri doručení slovenskou poštou. V oboch prípadoch to trvá 2 dni, ale kuriérom je to lepšie a pohodlnejšie.

Chcete ušetriť až 10% z hodnoty nákupu? Potom nezabudnite využiť náš zľavový kupón v znení: ZLAVA10! 

✅ AKTIVOVAŤ ZĽAVU NA WEBE

AKCIA 3 za cenu 2

Pri objednávke Proerecta môžete využiť akciu. Pri kúpe 2 balení získate tretie zdarma. Tento balíček vás vyjde približne 37 eur, čo znamená, že ušetríte až 16 €.

Skúsenosti pánov s Proerecta

Názory mužov, ktorí už vyskúšali Proerectu, sú rôzne. Nielen muži, ale aj ich partnerky si výživový doplnok Proerecta nevedia vynachváliť a svoj sexuálny život si už bez neho nevedia ani prestaviť. Na druhej strane sú tu muži, ktorí nemajú dobré skúsenosti s produktom, pretože nepocítili žiadnu pozitívnu zmenu v sexuálnej oblasti. Zväčša išlo u mužov, ktorí doplnok užívali len krátko. Ťažko povedať, či absencia účinku súvisí s časovou dĺžkou užívania, no skúsenosti tých, ktorým Proerecta pomohla, hovoria, že želaný efekt dosiahli až po užití zhruba 12. tabletky.

Zo skúsenosti s tabletami Proerecta:

Skúsenosti s prípravkom Proerecta

Ako ho hodnotíme my?

Podľa skúseností, z naštudovaných materiálov, recenzií a fór si myslíme, že tak ako je to pri všetkých doplnkov, aj tento môže a nemusí fungovať. Je to individuálne, no väčšiu časť časť ohlasov tvorili pozitívne recenzie. Avšak, my sme porovnali výhody a nevýhody tabletiek a dospeli sme k záveru, že Proerecta je doplnok, ktorý užívajú nielen muži, ktorých trápia sexuálne problémy, ale aj športovci. Myslíme si aj, že na rozdiel od iných podobných produktov, je cenovo najvýhodnejší.

Tabletky Proerecta

Pri rozhodnutí, či užívať Proerectu vám môže pomôcť naše prehľadné hodnotenie v bodoch:

Plusy

 • Väčšie vzrušenie, 
 • pevnejšia erekcia, 
 • vyššia produkcia svalovej hmoty,
 • rýchle dodanie,
 • dostupnosť, 
 • prijateľná cena, 
 • prírodný produkt,
 • šikovné balenie, ktoré možno ukryť aj do vrecka nohavíc,
 • bez lekárskeho predpisu,
 • bez vedľajších účinkov.

Mínusy

 • Želaný efekt sa podľa recenzií užívateľov dostavuje až po užití v priemere 12. tabletky, pričom jedno balenie obsahuje len 12 tabliet. Znamená to, že na zistenie účinnosti jedno balenie nestačí,
 • pravidelné užívanie,
 • užitie tabletky 60 minút pred sexuálnym stykom, čo sa často nedá odhadnúť, kedy k sexuálnemu styku príde.

Chcete ušetriť až 10% z hodnoty nákupu? Potom nezabudnite využiť náš zľavový kupón v znení: ZLAVA10! 

✅ AKTIVOVAŤ ZĽAVU NA WEBE

Najčastejšie otázky pred užívaním

 • Je možné popri užívaní Proerecta konzumovať alkohol?
 • Užívanie alkoholu s akýmikoľvek liekmi či výživovými doplnkami sa neodporúča. Je známe, že alkohol síce zvyšuje sexuálnu chuť, no koniec koncov zabraňuje dobrému prekrveniu penisu. 
 • Možno ho kombinovať s inými liekmi?
 • Proerecta je len výživový doplnok, preto ho možno kombinovať s inými liekmi. Všetko však závisí od druhu a typu liekov, ktoré užívate, a aj od dôvodov, prečo ich užívate. Preto ak sa dlhodobo liečite na nejakú chorobu, kombináciu liekov radšej prediskutujte so svojim lekárom.

2 balenia Proerecta

 • Účinkuje v každom veku?
 • Produkt Proerecta je určený pre všetkých mužov od 18 rokov. Avšak je vysoko pravdepodobné, že u muža vo veku 60 rokov bude pôsobiť inak ako u 20-ročného. Možné je aj to, že u mužov v rovnakom veku bude účinkovať odlišne. Dôležité je si uvedomiť aj fakt, že erektívna dysfunkcia sa starnutím prirodzene objavuje. Je to normálny starobný proces.
 • Kde sa dá Proerecta kúpiť?
 • Doplnok si možno zatiaľ zakúpiť len prostredníctvom internetu. Je to aj výhoda, pretože zabezpečuje diskrétnosť a možnosť dostať sa k nemu v pohodlí domova. 

Ďalšie otázky a odpovede

Mohlo by vás zaujímať

Ďalšími podobnými doplnkami (cena, účinky) na zlepšenie sexuálneho života sú:

Formy Proerecta

Výživový doplnok Proerecta disponuje len jednou formou a to tabletkovou. Každé balenie obsahuje 12 kusov. Tabletky majú oválny tvar, bielu farbu a väčšie rozmery. 

Upozornenie

Majte na pamäti, že Proerecta je len výživový doplnok, preto ho nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (1 – 2 tabletky). Aby nedošlo k predčasnému poškodeniu prípravku, skladujte ho pri teplote maximálne 25 °C v suchu a v tme, mimo dosah detí. Tento výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. 

Tabletky Proerecta neužívajte, ak im vypršala exspiračná doba, ak ste prekonali ochorenie ako je infarkt alebo mŕtvica a ani v prípade, ak trpíte kardiovaskulárnymi problémami, ochorením srdca či vysokým krvným tlakom.Publikované dňa: 30.03.2019
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

01/04/2019 14:10
Milan

Tabletky mi pomohli, trvalo to však skoro dva týždne. S jedným balením si preto určite nevystačíte. Je pravda, že nábeh účinkov je individuálny, keďže u mňa to trvalo dva týždne a kolega účinky pocítil až skoro po mesiaci. Nič iné sa však od prípravkov s prírodným zložením nedá čakať.

01/04/2019 14:14
Anonym

Okamžitá podpora erekcie je v prípade týchto tabliet skutočne len sen. Ak chcete rýchlu pomoc s erekciou, Proerecta na to nie je vhodná. Jej prírodné zloženie je síce super, na mňa však vôbec neúčinkovalo a ani nepoznám nikoho, komu by tieto tablety pomohli.

01/12/2019 23:42
Miro

Absolútne žiadny nástup erekcie ani zlepšenie. Nič. Po 28 dňoch(tabletkách) veľká slabota...

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšiaKedy je vhodné zvážiť mužskú antikoncepciu? 3 dôvody, prečo je mužská antikoncepcia účinnejšia

Antikoncepcia je spôsob, ako predchádzať nechcenému tehotenstvu. Existuje niekoľko druhov antikoncepcie a niektoré sú účinnejšie ako iné.

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...