Obnova a doplnenie testosterónu u mužov

Chcete byť silný alfa samec, ktorý nie je prerastený tukom, ale prekypuje silou, charizmou a sebavedomím? K tomu potrebujete dostatok testosterónu.

Produkcia testosterónu klesá s vekom

V mladosti máme testosterónu na rozdávanie, ale od 30 roku sa začína jeho hladina pomaly znižovať o 1% až 2% ročne. V roku 2007 sa zistilo, že nízka hladina testosterónu zvyšuje riziko úmrtia z dôvodu srdcovej poruchy, rakoviny a i ďalších iných príčin.

A čo všetko testosterón v mužskom tele ovplyvňuje? Okrem zvýšenia schopnosti budovať svalovú hmotu zabezpečuje lepšie spaľovanie podkožného tuku, silnejšiu erekciu, zvyšuje libido, sexuálnu výkonnosť a z psychologického hladiska sa stará o vyššie motivácie a zlepšenie nálady.

3 tipy ako prirodzene zvýšiť testosterón

Dodajte telu tie správne vitamíny a minerály

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť produkciu testosterónu, je dodať telu potrebné vitamíny a minerály, ktoré podporujú jeho tvorbu.

Práve z toho dôvodu vám odporúčame český produkt PRIMULUS, ktorý obsahuje kombináciu vitamínov (D3, C, B6), minerálov (zinok, horčík, selén) a extraktov z bylín (kotvičník zemný, senovka grécka).

Unikátna kombinácia uvedených látok má preukázateľný vplyv na zvýšenie Vášho testosterónu. PRIMULUS je určený pre mužov nad 30 rokov, ktorých trápia príznaky andropauzy:

  • únava
  • podráždenosť
  • málo energie
  • strata libida

Využite náš zľavový kód "TST0119" na nákup Primulus a ušetrite 10%

Tento produkt je vyrábaný v českej republike, je laboratórne testovaný a užíva ho už aj viac než 1800 slovenských a českých mužov.

Dlhý a kvalitný spánok

Hladina testosterónu u mužov je najvyššia ráno, prilbližne okolo 8 hodiny. S pribúdajúcim časom počas dňa hladina postupne klesá a večer je väčšinou oveľa nižšia ako ráno.

V noci pracuje endokrinný systém na maximum a zabezpečuje produkucie veľkého množstva testosterónu. Telo sa tak pripravuje na ďalší náročný deň.

Ak málo spíte, tak máte logicky málo času na produkciu testosterónu. V jednej štúdii bolo preukázané, že nedostatok spánku počas jedného týždňa (5 hodín za noc) dokázal znížiť hladinu testosterónu u zdravých mužov o 15%.

Ďalšie štúdie na 531 mužoch potvrdila, výsledkom dlhšieho spánku je vyššia hladina testosterónu. Neuveríte, ale už hodina spánku navyše dokáže zvýšiť hladinu testosterónu o 15%. Snažte sa teda spať minimálne 7-8 hodín denne a maximalizujte produkciu svojho testosterónu.

Upravte svoj jedálniček a začnite športovať

Absolútne najlepší druh pohybovej aktivity pre zvýšenie testosterónu je zdvíhanie ťažkých váh v posilňovni, rýchle behy na krátku vzdialenosť a dlhá chôdza (min. 10 000 krokov za deň).

Cvičenie v posilňovni na zvýšenie testosterónu

Čo sa týka stravy, pre optimálnu podporu testosterónu je potrebné sa zamerať na zdravé tuky - avokádo, vajcia, olivový a kokosový olej, ďalej sacharidy zo škrobovej a koreňovej zeleniny (zemiaky, sladké zemiaky, repa, mrkva atď.). Dôležitý je aj kvalitný zdroj prírodných bielkovín, najlepšie z mäsa.

Pokiaľ nie je Vaša strava optimálna, je nutné si ju doplniť. Siahnite preto po doplnku stravy PRIMULUS pre doplnenie nevyhnutných minerálov a vitamínov, ktoré nakopnú produkciu Vášho testosterónu.

Prečo si vybrať práve Primulus?

Pretože obsahuje starostlivo vybrané vitamíny, minerály a extrakty z bylín. Pretože je to jedinečný doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov.

Primulus je určený pre moderných a aktívnych mužov dneška, ktorí idú s dobou a dbajú o svoje zdravie. Všetky obsiahnuté zložky majú podľa množstva výskumov pozitívny a hlavne preukázateľný vplyv (nielen) na hladinu testosterónu u mužov.

Podporujú vitalitu, energiu a tiež imunitu každého muža. Primulus je vyrábaný v Českej republike, spĺňa ohlasovaciu povinnosť na Ministerstve poľnohospodárstva a je tiež laboratórne testovaný.

Zloženie produktu je unikátne a na Slovensku a v ČR nemá žiadnu konkurenciu. Silu prírodného zloženia produktu Primulus si overilo na vlastnej koži už viac než 1866 spokojných zákazníkov.

Primulus vám pomôže naštartovať produkciu testosterónu! Neváhajte a objednajte si ho už dnes.

Využite aj zľavový kód -10%: TST0119


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...

Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcieVirde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Problém s erekciou je citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu. Vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexuality Virde Erefit.

Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cenaClavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Zblízka sme sa pozreli na tabletky Clavin Platinum. Povieme...