asp PSYLLIUM PLUS prášok, 150 g
(81%)
asp PSYLLIUM PLUS prášok, 150 g
pilulka.sk4,71 €Do obchodu pilulka.sk
lekarentriveze.sk4,39 €Do obchodu lekarentriveze.sk

Zloženie, užívanie, účinky

asp Psyllium PLUS rozpustná vláknina, s laktobacilmi a bifidobaktériami, 1x150 g Psyllium plus je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií, ktorého hlavné zložky sú Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a prebiotikum frukto-oligosacharóza, inulín, ktoré napomáhajú črevám v ich riadnom fungovaní. Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách. Nenasýtené mastné kyseliny, omega 3 - podporuje zdravú imunitnú reakciu, kardiovaskulárne zdravie, správnu funkciu mozgu, vstrebávanie antioxidantov a výživových látok, vápnika, zlepšuje funkciu kĺbov a ich pohyblivosť. Podporuje rýchlu premenu cholesterolu a jeho vylúčenie z organizmu, zúčastňuje sa na syntéze lecitínu v pečeni a výmene vitamínov skupiny B.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o asp PSYLLIUM PLUS prášok, 150 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,71€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka asp PSYLLIUM PLUS prášok, 150 g

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s asp PSYLLIUM PLUS prášok, 150 g spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy