Mandľový olej
(80.6%)
Mandľový olej
babickinazahrada.sk6,50 €Do obchodu babickinazahrada.sk
pilulka.sk6,97 €Do obchodu pilulka.sk
lieky24.sk7,19 €Do obchodu lieky24.sk
lekarentriveze.sk8,93 €Do obchodu lekarentriveze.sk
bionatural.sk12,66 €Do obchodu bionatural.sk
herbatica.sk7,86 €Do obchodu herbatica.sk
altevita.sk3,95 €Do obchodu altevita.sk
notino.sk15,90 €Do obchodu notino.sk
prezdravie.sk4,10 €Do obchodu prezdravie.sk
najlekaren.sk15,37 €Do obchodu najlekaren.sk
bohatstvo-prirody.sk7,70 €Do obchodu bohatstvo-prirody.sk
drmax.sk5,99 €Do obchodu drmax.sk

Zloženie, užívanie, účinky

Popis:  Mandľový olej lisovaný za studena sa radí medzi najcennejšie rastlinné oleje. Mandľový olej patrí k najpoužívanejším pri aromaterapeutických masážach a je dôležitou zložkou kvalitných masážnych a telových olejov. Mierni podráždenie pokožky, chráni ju a pomáha predovšetkým suchej pokožke so sklonmi k olupovaniu, svrbeniu a popraskaniu, upokojuje podráždenú detskú pokožku (vhodný pre bábätká od prvých dní po narodení)...  aj na vnútorné použitie. Zloženie/Ingredients: Mandľovník (Prunus amygdalus dulcis, čistý sladký rastlinný olej z lúpaných mandlí) Použitie: Aplikujte vtieraním do kože a masážou podľa potreby aj niekoľkokrát denne.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Mandľový olej myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Mandľový olej

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Mandľový olej spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy