Nádej - tinktúra, imunita, detoxikácia T29
(79.4%)

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Tinktúra zo zmesi bylín, ktoré majú čistiace účinky na organizmus, zvyšujú imunitu a sú vhodné pri prevencii nádorových ochorení. V tomto smere je najvýhodnejšie užívať spolu s orechom čiernym.  Zloženie: 40% alkohol, výťažok z paliny pravej a klinčekovca voňavého Dávkovanie: Po pretrepaní 20 kvapiek 3x denne. Použitie: na čistenie organizmu, proti parazitom, na posilnenie imunity, prevencia  proti nádorovým ochoreniam, doliečenie po operácii, ožarovaní, na chronický únavový syndróm, rakovina UPOZORNENIE: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti na Heureka.sk

Chcete vedieť, čo si o Nádej - tinktúra, imunita, detoxikácia T29 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,50€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Nádej - tinktúra, imunita, detoxikácia T29

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Nádej - tinktúra, imunita, detoxikácia T29 spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy