Acidofit, minerálny nápoj pomaranč limetka
(80.8%)
Acidofit, minerálny nápoj pomaranč limetka

Zloženie, užívanie, účinky

Popis: Tieto figy majú príjemne žuvačkový charakter so sladkým báječným vnútrom. Pestované organickým spôsobom, ktorý v žiadnom prípade nepripúšťa umelé hnojivá alebo konzervanty. Nie sú presladené.   Baby figy sú pripravené na priame vyjedanie z vrecka. Nelepia sa. Majú hladkú suchú kožu. Zabezpečia rýchly prísun energie s vysokým podielom vlákniny. Zloženie: 100% figy pestované v Iráne.   Použitie: Jesť sa môžu bez úpravy, alebo sa môžu ešte nasekať na drobnejšie a vhodiť do vašich cereálnych raňajok - vločiek, alebo ako súčasť vašich receptov na koláče. Ak Vy alebo Vaše zuby preferujú mäkšie figy, je možné ich namočiť vo vode na niekoľko minút, aby ich pokožka zmäkla.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Acidofit, minerálny nápoj pomaranč limetka myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,60€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Acidofit, minerálny nápoj pomaranč limetka

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Acidofit, minerálny nápoj pomaranč limetka spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy