Bambi Enurex - Joalis - nočné pomočovanie u deti
(76.4%)
Bambi Enurex - Joalis - nočné pomočovanie u deti

Zloženie, užívanie, účinky

Bambi EnurexDetské pomočovaniePreparát podporuje zdravý mozgový a psychický vývoj, aby u detí nedochádzalo k nočnému pomočovaniu. Samovoľné pomočovanie, či časté nutkanie ma močenie v noci je relatívne častý jav u malých detí. Pomočovanie v noci je často spôsobené pri vývoji mozgu detí. Prípravok Bambi Enurex od Joalis podporuje detský imunitný systém aby odstránil tieto problé Enurex zloženie:Brusnica obyčajná:Optimalizuje hladinu cukru a cholesterolu v krviPodporuje vylučovanie toxínov z obličiekZlepšuje celkový pohybový a nervový aparátBreza previsnutá:Zlepšuje činnosť obličiekPodporuje hojenie rán. Zmierňuje povrchové zápalyNapomáha pri tráviacich ťažkostiachVres obyčajný:Má antioxidačné účinkyZlepšuje vitalitu ciev a tepienPodporuje zdravé trávenie a vylučovanieInvertný sirup IS 50 Ríbezľa čiernaLevanduľa lekárskaVitamín cCitrónová arómaVitamín B12 Množstvo: 100 mlUžívanie:Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Nepoužívať kovovú lyžičku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Pokiaľ užívate viac prípravkov Joalis je nutné dodržiavať pauzu 1 je potrebné nevystavovať priamému slnečnému svetlu a elektromagnetickému poľu od rôznych spotrebič podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bambi Enurex - Joalis - nočné pomočovanie u deti myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 14,20€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bambi Enurex - Joalis - nočné pomočovanie u deti

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Bambi Enurex - Joalis - nočné pomočovanie u deti spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy