Bambi Hyperaktiv - Joalis - hyperaktivita
(83%)
Bambi Hyperaktiv - Joalis - hyperaktivita

Zloženie, užívanie, účinky

Bambi HyperaktivADHD - Poruchy pozornostiPreparát vďaka svojmu čisto prírodnému zloženiu zlepšuje a revitalizuje bunky nervového systému. Hyperaktiv podporuje imunitný systém v oblastiach nervového systému, čím odstraňuje blokácie zapričiňujúce poruchy pozornosti, hyperaktiviu, Hyperaktiv zloženie:Hluchavka biela:Zmierňuje zápaly žalúdkaPodporuje zdravé dýchanieZmierňuje krvácanieHamamel virgínsky:Podporuje vylučovanie črevných vírusovNapomáha pri svrbivej a zaparenej pokožkeMá protizápalové účinkyInvertný sirup IS 50 Vitamín CVitamín ECitrónová aróma Množstvo: 100 mlUžívanie:Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Nepoužívať kovovú lyžičku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Pokiaľ užívate viac prípravkov Joalis je nutné dodržiavať pauzu 1 min. Produkt je potrebné nevystavovať priamému slnečnému svetlu a elektromagnetickému poľu od rôznych spotrebič podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bambi Hyperaktiv - Joalis - hyperaktivita myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 14,20€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bambi Hyperaktiv - Joalis - hyperaktivita

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Bambi Hyperaktiv - Joalis - hyperaktivita spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy