Bilberry - čučoriedka 5000mg, 100kps
(79.4%)
Bilberry - čučoriedka 5000mg, 100kps

Zloženie, užívanie, účinky

Bilberry 5000 mg Čučoriedky - výživový doplnok Pre ostrý a zdravý zrak čučoriedky - 100 kapsúl. U čučoriedok bol preukázaný veľmi silný blahodarný vplyv na podporu videnia a ochranu zraku. Obsahuje množstvo bioflavonoidov, ktoré pôsobia rovnako ako brusnice. Čučoriedka - Bilberry 5000 mg pomáha udržiavať dobré videnie podporou zdravej funkcie sietnice. Prispieva k zlepšeniu zraku a ostrosti videnia. Tiež pomáha pri videnie v noci a prispieva k adaptácii oka za šera. Čučoriedka môže prispieť k ochrane pred oslabením k zmierneniu únavy a pálenie očí. Čučoriedka Bilberry 5000 mg môže priniesť úžitok pracujúcim, ktorí intenzívne používajú pri práci zrak napr. Leteckí piloti, študenti, nočné vodiči, taxi vodiči, programátori, IT, pri každodennej práci s počítačom, pri jemnej detailnej práci zaťažujúce oči alebo pri pobyte na ostrom slnečnom svite. Čučoriedka Bilberry 5000 mg má, podobne ako brusnice, vysoký obsah antokyanidíny - bioflavonoidov, ktoré pôsobia protizápalovo, antimikrobiálne a antisepticky, čo sa prejavuje priaznivým pôsobením pri infekcii močových ciest - ale aj inde v organizme. Čučoriedka Bilberry 5000 mg je vhodná pri ochorení diabetes mellitus (cukrovka). U čučoriedok boli preukázané hypoglykemické účinky - upravuje hladinu krvného cukru. Posledné údaje z výskumov tiež ukázali na ďalšie významné aktivity čučoriedok prispievajú k zníženiu pravdepodobnosti vzniku mutácií buniek a tým aj rozvoj rôznych nádorových ochorení Každá kapsula Bilberry 5000mg obsahuje: Čučoriedka (Vaccinium myrtillus - Bilberry) - dužina - extrakt 50 mg 100: 1 v ekvivalente zodpovedajúcemu množstvo v čerstvom stave 5 000 mg sójový olej, kokosový olej, lecitín, včelí vosk, želatína, glycerol, voda Neobsahuje: obilniny, kvasnice, lepok, laktózu, orechy, cukor, pšenica mliečne zložky, vaječné zložky, aróma, umelé farbivá a konzervanty Kedy Bilberry 5000mg pomáha? podporuje dobré videnie - udržuje zdravú sietnicu prispieva k ochrane pred oslabením zraku zvyšuje ostrosť videnia zlepšuje nočné videnie - pomáha pri šerosleposte zmierňuje únavu a pálenie očí veľmi vhodné pri práci náročnej na zrak pomáha aj pri ochorení očí - napr. šedý zákal pôsobí močopudne a protizápalovo na močové cesty (podobne ako u brusníc) veľmi účinne pôsobí pri akútnom zápale močového mechúra, zmierňuje aj iné zápaly v tele upravuje hladinu krvného cukru - vhodné pre diabetikov Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsule denne pred jedlomdospelí a deti nad 12 rokov Balenie: 100 kapsúlUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bilberry - čučoriedka 5000mg, 100kps myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 33,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bilberry - čučoriedka 5000mg, 100kps

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Bilberry - čučoriedka 5000mg, 100kps spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy